آموزش نحوه جستجو کردن در سایت

سئوالات متداول نسخه 8.2
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
پست: 5150
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 9 فروردین 1386, 6:51 am
محل اقامت: root
تشکر کرده: 107 دفعه
تشکر شده: 1939 دفعه
تماس:

آموزش نحوه جستجو کردن در سایت

پست توسط irteam_online »

برای جستجو کردن در سایت برای اینکه زودتر نتیجه بگیرید و تاپیک های مورد نظر خود را پیدا کنید می توانید از جستجوگر سایت گوگل که چند ماه پیش به صورت بلوک در صفحه اول سایت اضافه کردیم استفاده کنید برای بهتر متوجه شدن منظور و متن نوشته می توانید عکس زیر را مشاهده کنید .

اما برای اینکه چگونه جستجو کنیم و چگونه تاپیک ها روپیدا کنیم برای اینکار باید عبارت های مختصر و کلیدی را تایپ کرده و جستجو کنید تا بهتر و سریعتر به نتیجه برسید .

پی نوشت :
در صورتی که نتوانستید تاپیکی را پیدا کنید به سوالات متداول نیوک 8.1 و 8.0 هم مراجعه کنید تا مطمئن شوید که سوال شما وجود ندارد که خیلی درصدش کم هست که این اتفاق بیوفتند چون در هنگام جستجو همه تاپیک های سایت جستجو میشوند اعم از تاپیک های سوالات متداول و ... اما اینو به خاطر این گفتیم که شاید شما عبارتی که نوشتید برای جستجو کلیدی نبوده و برای همین جستجوگر نتوانسته پیدا کند یا تاپیک های دیگر که ربطی به موضوع ندارند را نشان داده و ...
امیدواریم با این آموزش خیلی از مشکلات جستجو در سایت حل شود و کمتر تاپیک های تکراری ببینیم در گاهی اوقات دیده میشه کاربران در تاپیک بیان می کنند که نتوانستند پیدا کنند اما درست 5 دقیقه بعد از پست کاربر ما تاپیک مرتبط را دادیم اگر جستجوگر مورد داره پس چرا ما می توانیم پیدا کنیم ؟ اگر تاپیک وجود ندارد چرا ما می توانیم پیدا کنیم ؟ شاید در جوابش بگید که ما بلد هستیم چی جستجو کنیم در حالی که اینطور نیست و ما هم مثل شما کلمات کلیدی را جستجو می کنیم همین راز و رمز دیگری ندارد .
پیوست ها
راهنمای تصویری جستجو کردن در سایت
راهنمای تصویری جستجو کردن در سایت
searchnuke.jpg (65.59 کیلو بایت) مشاهده 1240 مرتبه


قفل شده قفل شده

بازگشت به “سئوالات متداول”