عدم نمایش سایت بعد از ارسال پست

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.4 را مطرح کنید.
نمایه کاربر
SherwooD
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: United Kingdom
تشکر کرده: 147 دفعه
تماس:

پست توسط SherwooD »

سلام 

من نیوک رو جدیدا دانلود و نصب کردم با یه مشکل مواجه شدم . همه چی خوب پیش میره مدیریت بالا میاد سایت هم بالا میاد اما
وقتی اولین پست رو میزارم دیگه سایت بالا نمیاد و این ارور رو میده 
 مشکلی در اجرای عملیات رخ داده است

کد خطا : 1055

پیغام : Expression #2 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column database.s.db_table' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by

درخواست :
 SELECT s.post_id, db_table, SUM(IF(score >= 1, 1, 0)) AS likes, SUM(IF(score < 0, 1, 0)) AS dislikes, COUNT(id) AS ratings, 0 as score, (SELECT sc.id FROM database_scores as sc WHERE (sc.user_id = :user_id) AND s.post_id = sc.post_id AND sc.db_table = s.db_table ORDER BY sc.id ASC LIMIT 1) AS you_rated FROM database_scores as s WHERE s.post_id IN (2,1) AND s.votetype IN (2,3) AND s.db_table IN ('Articles','Articles') GROUP BY s.post_id

این ارور تا زمانی که مدیر در مدیریت لاگین هست میمونه اما اگه مدیر خارج بشه باز سایت بالا میاد.

A
P
A
C
H
I
sstarv12
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط sstarv12 »

سلام به همگی سایتم منم پست ارسال میکنم نمایش نمیده ؟ اینم دامین https://www.downloadsfilm.ir/
نمایه کاربر
yousefazz
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: کرج/ماهدشت
تشکر کرده: 26 دفعه
تماس:

پست توسط yousefazz »

sstarv12 نوشته شده:
شنبه 19 مهر 1399, 9:20 pm
سلام به همگی سایتم منم پست ارسال میکنم نمایش نمیده ؟ اینم دامین https://www.downloadsfilm.ir/
داداش میشه بلوک برچسب هاتو برای من اینجا ارسال کنی ممنون میشم.
رسانه موزیک پاپ Www.Music-Bass.Ir
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “[8.4] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”