سخنانی بجا در مورد شما و مدیران و نیوک!!!!

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpNuke بحث و تبادل نظر می شود.
نمایه کاربر
RaminGraphic
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: همین دور و برا
تشکر کرده: 117 دفعه

سخنانی بجا در مورد شما و مدیران و نیوک!!!!

پست توسط RaminGraphic »

[CENTER]بنام خدا

سلام خدمت تمامی شما نیوکی ها و غیر نیوکی ها تصویر

خب نمیخواستیم همچی تاپیکی رو بزنم اما تصمیمو گرفتم گفتم شاید خیلیا تاییید کردن!

آقا من این انجمن نیوک رو همیشه میبینم و هر روز بدتر از دیروز مشکلات زیادی عنوان میشه

و کسی هم نیست پاسخگوی کاربران عزیز باشه!

خب اگر دقت کرده باشید این مشکلات فقط تنها به نیوک 8.3 مربوط نمیشه بلکه مربوط به هسته نیوک و خود سی ام اس نیوک!

در ضمن همین عزیزان هم کمی دقت داشته باشن اگر هاست مناسب و نصب موفقیت آمیز داشته باشن مشکل دیگری نخواهد بود

این رو هم قبول کنید بنده تا به این موقع سی ام اس های زیادی نصب و راه اندازی کردم و تجربم بیشتره!

خب همشون موفق بوده البته ناگفته نمونه ممکنه نیوک هم مشکلات خاص خودشو داشته باشه که داره حتمانم خب

از بحث خارج نشیم شما دوستان دیدم خیلیاتون تاپیک میزنید (آقا نیوک 8.4 کی میاد پس)!!!

شما هنوز با 8.3 مشکل دارید و مشکلات زیادی هست اون وقت توقع دارید 8.4 بیاد در ضمن بدون کمک مالی به خود نیوک

البته گفته باشم در صورتی کمک مالی به این مدیران میشه که پاسخگوی مناسبی باشن توی تاپیک دوستان و مشکلاتشون رو حل کنن

انجمن نیوک 8.3 مثل قدیم دیه نیست خیلی راکد مونده! دیگر انجمن هارو ببنیدی مثلا وردپرس! وبیران! پی اچ پی فاکس!

اون وقت نیوک باید از همه اینا در رده پایین قرار بگیره !!

پس نتیجه میگیرم نیوک مثل قدیم نیست و تمامی مشکلاتشم باید بدست مدیران حل بشه نه کاربرانی که میان میرن

و پاسخ های نابجا و کج و اشتباه میدن به دوستان پس این مدیرانی که در هر بخش هستن کجان!!!!

و کلام آخر

منتظر نیوک 8.4 نباشید فعلا فکر نکنم با این اوضاع کشمشی نیوک 8.4 در کار باشه اگر باشه باید منتظر مشکلات و قالب و seo اونم

بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاشید!

وسلام نامه تمام

با تشکر از همه نیوکی ها و .. که سخنان شیوا و رسای بنده رو دیدین!! تصویر[/CENTER]

takdanlod
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 105 دفعه

Re: سخنانی بجا در مورد شما و مدیران و نیوک!!!!

پست توسط takdanlod »

منم با حرفهای شما موافقم فقط یه جمله بهش اضافه کنم اینکه خیلی نامردن بچه هایی که نیوکی بودن و از پیشه ما رفتن این رسمش نبود.
نمایه کاربر
benyamin14
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 65 دفعه

پست توسط benyamin14 »

ببینید من به عنوان کسی که سالها اینجا عضو از نیوک 8.2 تا الان اینجام و قصه نیوک 8.3 و امدنش یادمه باید بگم اون زمان که نیوک 8.3 میخواست بیاد وضعیت انقدر خراب نبود الان اوضاع افتضاح دلیلیش خیلی ساده بهتون میگم:
1:
اولین دلیلش اینکه منه مثلا پدر باید اول ببینم توان دارم که به بچم بگم قرار براش مثلا فلان ماشین را بخرم یا نه!باید ببینم امکاناتش دارم یا نه،وقتی ندارم سعی میکنم که همین ماشین فعلی بچه ام به سوالاش جواب بدم،یکم سعی کنم چمیدونم با رنگای قشنگترش کنم و...الان نیوک و مدیراش کم اوردن نمیگم توانش ندارن اما زمانش را ندارن که بتونن توانشون نشون بدن،پس بهتره فعلا همین بچه را بزرگ کنید بعد،4 تا قالب متفاوت،4 تا بلوک،4 تا سوال جواب بدید!

2:
بحث دوم سر وعده هستش،شما ها نگاه کنید باز به همون مثال بچه،خوب بچه اس ذوق و شوق داره من که نمیتونم بیام کلی از یه چیزی براش تعریف کنم بعد بگم باش تا بیاد،مدیران از تجربیاتشون استفاده نمیکنن متاسفانه شما باید دسته کم 90 درصد پروژه پیش میرفتید بعدن اعلام میکردید قرار نیوک 8.4 بیاد...!

3:
بحث بعدی سر همدلیه،باور کنید من که زیاد چیزی بلد نیستم ولی یه دورانی بود رغبت داشتم 4 تا سوال ضعیفتر از خودم جواب بدم اما الان وقتی سوالای خودم کسی جواب نمیده مجبورم بگردم دونبال جواب سوالام،مثلا من الان یه سوال پرسیدم قشنگ هیچکی جواب نمیده،بخش پشتیبانیم که عملا الکیه،خوب شما یاده یکی مثل من بدید منم یه روزی همچین سوالی واسه کسی پیش امد جوابش میدم کما اینکه همیشه هیمن بوده!

4:
بحث اخر اینکه خیلی وقته تو نیوک من تایپک نزدم بزار بگم عملا پشیمونم که نیوک انتخاب کردم اما بهش عادت کردم و میدونم مدیراش زحمت کشن،اقایون مدیر شما نیوک 8.4 میخوای برای کی بدی بیرون؟!خوب همه که دارن میرن!!!
شما میخوای برای دشت مردگان بدی بیرون؟!

پیشنهاد

اطلاعیه بزنید که فعلا نیوک 8.4 خبری نیست و پروژه ای متوقف کنید سایت برگردونید به شرایط عادی،زمان که بگزره نیروی متخصص میان عضو میشن،اگرم نشن شما میتونید خارج از فشار کارتون کنید....

دقت کنید

نیوک 8.4 بیاد تازه اول بدبختیه،کاربرای که نیوک 8.3 هنو سوال دارن تازه باید با 8.4 کار کنن که اولش که بیاد قطعا ایرادات خاص خودش داره،اون زمان که نیوک 8.2 بود میخواست بره رو 8.3 این وضعیت نبود!

سخن اخر

این بچه بزرگ کنید،ماژول،بلوک و... بدید اون بچه به موقعش میادددددددد!
به جای انکه چندین تایپک بخوانید تایپک زیر را یک بار بخوانید:
post333173.html#p333173
سقوطی دیگر از نوع ازاد

http://www.freefall.ir/
نمایه کاربر
saeid9
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 974 دفعه

پست توسط saeid9 »

با تمام احترامی که برای تیم مدیریت قائلم ولی یکی دو نفر تو تیم مدیریت هستن که نیوک رو نابود کردن دقت کرده باشین من خودم قبلا در روز مشکل چندین کاربر رو حل میکردم چی شد که یهو کلا ترجیح دادم نیام نیوک یا کمتر بیام تصویر
هر کی از من طلبی داره ایمیل بزنه یا اینجا پیغام بده
nba_9@yahoo.com
[FONT=Tahoma][B] ما دوباره برگشتیم [/B][/FONT]
نمایه کاربر
Mohammad_MBA
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
محل اقامت: مازندران - تنکابن
تشکر کرده: 102 دفعه

پست توسط Mohammad_MBA »

سلام به همه دوستان
ببینید شما نباید سی ام اس ها رو باهم مقایسه کنید نیوک با وردپرس خیلی فرق داره وردپرس رو خارجی ها میزنن ایرانی میام ترجمه و توسعه میدن ولی نیوک خیلی وقت رو پای خودش وایساده و اگه کدنویسی بلد باشید می فهمید که نوشتن یه سی ام اس خوب و بدون ایراد خیلی سخته و باید به مرور زمان مشکلاتش رفع بشه.

درمورد انجمن هم بگم آیا توی انجمن وردپرس و بقیه انجمن ها آیا همه کارا رو مدیرا میکنن و کاربرا هم فقط استفاده!
انجمن جایی که باید تمامی افراد به فکر هم باشن و خودشون این محیط رو درست کنند. اگه ایرادی هست از خود ماست.
بعضی از بچه ها تا اونجا که در توانشون هست به بقیه کمک میکنن ولی اینجور افراد کمن و با چند نفر مشکل یه انجمن حل نمیشه.
اکثر پست هایی که تو سایت هست تکراری هستن خود من دیگه خسته شدم صد نفر یه سوال رو میکنن کافیه فقط یه سرچ کنن.
مدیران عزیز نیوک هم خیلی زحمت میکشن و اینکه نسخه 8.4 رو زود اعلام کردن هم واسه اینه که این جا همه یه خانواده ایم و باید در هر شرایطی به هم کمک کنیم.

البته به نظرم یه سری از مدیرا که ماهی یه بار هم به نیوک سر نمیزنن باید حذف بشن.
باتشکر

آیدی تلگرام جهت ارتباط با من
طراحی و پیاده سازی انوع سایت و اپلیکیشن
ofogherahcompany
@

تنکاهاست
نمایه کاربر
tanha21
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: بازدید تقلبی سایت شما
تشکر کرده: 24 دفعه

پست توسط tanha21 »

من نیوک رو دوس دارم تصویر تصویر تصویر

ولی نیوک منو دوس نداره تصویر تصویر
فروش ویلا و زمین در زیباکنار
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه

پست توسط perfeshnal »

ممنون از سخنان بجا شما دوستان !!
در کل 2 مورد رو عرض میکنم بنده کل مطالب رو خوندم و نیازی نمیبینم کل مطالب شما رو پاسخ بدم
هر کس خواست با نیوک کار کنه قدمش رو چشم مشکلی از نیوک داشته باشه پاسخ داده میشه به غیر از (مشکلات شخصی ، درخواست های بی جا و قالب ، بلوک و ... !!) هر چند که این موارد هم به کرات پاسخ داده شده و میشه چون این سایت و این پروژه یک پروژه opensource هستش و هیچ کس در هیچ کجای دنیا نمیتونه گیر بده که آقا چرا فلان نمیکنید چرا بهمان نمیکنید ! همینطور که سایت مرجع نیوک به مدت تقریبا 3 یا 4 سال تعطیل بود و خواب هیچ کس هم حق گفتن چیزی رو نداشت چون مبلغی رو پرداخت نکرده بود پس طلبی هم نداشت و اگر می خواست می تونست استفاده کنه نمی خواست هم از یک cms دیگه استفاده میکرد
جریان اینجا هم همینطوره هر کس خواست استفاده میکنه هر کسی هم نخواست استفاده نمیکنه ! نه ریالی به جیب ما اضافه میشه نه ریالی کم میشه
حرفهای بالا رو نزدم که بخوام منت بذارم مطمئنا اگر تاپکی زده بشه مشکلی رو در رابطه با خود نیوک مطرح کنه که این مشکل عمومی باشه وظیفه تیم پشتیبانی هستش که در اولین فرصت این مشکل رو حل کنه ولی نه اینکه هیچکس فلان مشکل رو نداره و فقط ایشون داره میاد تاپیک میزنه مشکل نیوک و بعدشم هزارتا حرف میزنه که آقا نباید نیوک رو انتخاب میکردم !!
مورد دوم اینکه نیوک 8.4 ارائه میشه بسیار قوی هم ارائه میشه و با تغییرات زیادی هم ارائه میشه حالا کسی خواست منتظر میمونه و آپگرید میکنه هر کسی هم فکر میکنه پروژه تعطیل شده میتونه بره دنبال cms های مورد علاقه دیگش و وقتش رو اینجا هدر نده
موفق باشید

بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpNuke Discussion”