بحث عمومی کاربران ویژه سایت

مباحث مربوط به کاربران منتخب نیوک
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 140 دفعه

پست توسط mehran110 » پنج شنبه 19 آذر 1388, 6:06 pm

با سلام
و عرضه خسته نباشید از مهرداد عزیز و بقیه دوستان
فکر خوبیه ابراهیم جان اما به نظر من همون تاپیک که قبلان مهرداد جان زحمتشو کشید کفایت میکرد برای اینکار یعنی‌ از همون تاپیک هم میشد به این منظور استفاده کرد چون تعداد کاربران ویژه اونقدر نیست که نیز به چندین تاپیک باشه و ازدیاد تاپیک به عنوان کاربران ویژه یکجور استثنا بوجود میاره بین کاربران دیگه که خوب فکر می‌کنن چه خبره داخل این تاپیک ها در کلّ با ایجاد هماهنگی‌ بین مدیران و کاربران ویژه موافقم و فکر و ایدهٔ خوبی‌ میتونه باشه
شاد باشید

نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: بوشهر
تشکر کرده: 930 دفعه
تماس:

پست توسط milad-bushehr » جمعه 20 آذر 1388, 2:37 pm

من فعالم ابراهیم جان تصویر
در کل فقط چندین کار ویژه فعالت داریم:خودت ابراهیم/مهران عزیز/من و mvm
در کل کاربران ویژه کم کاری می کنند ولی حتما یا کار دارند یا...
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » جمعه 20 آذر 1388, 2:57 pm

SecretOfNight نوشته شده:هدف از این تاپیک این است که کاربران ویژه با هم صحبت ( یحث ) کنن تا کمی فعال تر شوند در سایت

پست اسپم و .... اینجا نداریم تصویر

اسپم چیه ابراهیم؟تصویر
دوستان به نظرتون بجای کاربر ویژه باشه عضو تیم پشتیبان جالبتر نیست؟
نظرتون چیه؟
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » جمعه 20 آذر 1388, 3:12 pm

SecretOfNight نوشته شده:اینو بعدن بحث کنیم بهتره
به نظر من اگه دسترسی مدیریت یک بخش را دادن ، بشه مثلا پشتیبان بخش آموزش یا ......

اینم فکر خوبیه
ولی خوب مدیران هم نمی تونند چنین اجازه هایی بدهند
البته اگر بشود تاپیک را ویرایش و قفل کرد کفایت می کنه تصویر
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 216 دفعه
تماس:

Re: بحث عمومی کاربران ویژه سایت

پست توسط mvm » جمعه 20 آذر 1388, 3:35 pm

SecretOfNight نوشته شده: خوب حالا هر کدوم از دوستان نظری در مورد نحوه برخورد با کاربران جدید داره بگه تا اولین بحث را شروع کنیم ( فقط کاربران جدید نه چیزه دیگر ) و یا موارد دیگر در رابطه با نیوک و سیستم مدیریت محتوای نیوک مشهد تیم

سلام
خیلی خوشحالم که در جمع دوستان خوب نیوک هستم
SecretOfNight عزیز نظر من برعکس شماست ، یعنی بهتره اول کاربران قدیمی سایت رو یه جوری توجیح کرد و بعد به جدیدترها رسیدش
یکی از دوستان یادمه نوشته بود که کسانی که تو سایت ها عضو میشن ، خیلی کم میرن سراغ قوانین و.... و تازه اگر بخونن هم ممکنه خوب متوجه نشن یا ............

من خودم واقعا هفت روز هفته رو یا دانشگاه هستم یا سر کار و فقط اگه موقعی خواب بمونم یا شب ها میتونم بیام تو سایت (برای اینکه فرمودید کاربران ویژه کم میان و... )

اما در همین زمان کم هم که سایت رو میبینم بدون استثنا دائما افرادی رو میبینم که ممکنه هدفشون خیر باشه و بخوان کمک کنن
اما اگه بیشتر دقت کنیم ، میبینم که یکی از عوامل اصلی که هر کسی به خودش اجازه میده به مدیران و نیوک توهین کنه همین دوستان هستن
از توهین هم بگذریم خیلی ها به خودشون اجازه میدن هر طور که میخوان حرف بزنن
مثلا امیر جواب بده !!!!!
یا اسم بعضی ها رو چنان میبرن که از صد تا توهین به نظر من بدتره
از نطر من هم ، بدبختی اینه که افرادی رو من میبینم که بالای 300 یا 500 تا پست دادن ، اما هنوز فرق اسپم دادن و پاسخ دادن رو تشخیص نمیدن
نمیخوام از کسی غیبت کنم خدای ناکرده
ولی یه کاربری رو الان چند وقته میبینم که هر کسی هر چیزی در مورد بلوک مینویسه ، ایشون یک ثانیه بعد جواب میده و آدرس بلوکهای نیوک رو میده که الان فکر کنم 9 صفحه هستش ( فقط یه نمونه هستش و مطمئنا شما خیلی بیشتر دیدید)
اتفاقا همیشه هم چک کردم و میدونم که اون بلوک در اون تایپیک نیستش و دیشب یه جا دیدم که دوباره به یه نفر گفته و یه تذکری بهش دادم

همه ما تو یه ضمینه هایی قوی هستیم و یه جا هایی ضعیف
خدای اگه شما یه فروم یا جایی برید که چیزی بخواد و ببینید کسی که بهتون جواب داده کلی ستاره داره و بالای 500 تا پست اونم تو یه فروم علمی داده اعتماد نمیکنید؟
بعدش حدود 9 صفحه که نزدیک 130 تا پست رو ببینید ( سرعت اینترنت که هیچ ) بعد ببیند که کلا سر کار بودید !!!
اگه شما باشید ، عصبی نمیشید و از مدیر تا معاون و... رو باد ... نمی گیرید؟

اگه حوصله نداشتید بخونید ، خلاصه میکنم
به نظر من دلیل اصلی حدود 80 درصد این همه تایپیک الکی و توهین ها به مدیران و نیوک و... همین کاربرانی هستین که از روی نیت خیر هم شده در تالارها پست میدن
اگه بشه یه جوری اول قدیمی ترها رو توجیح کرد ، جدیدترها کم کم بدون خوندن قوانین هم کار دستشون میادش
کاربری که چهار تا پست رو باز میکنه و میبنه توش هیچ کی به هیچ کی نیستش و یه سوال ساده ، حدود ده تا پاسخ مسخره داره ، مطمئن باشید که این روند رو ادامه میده

اگه بشه دوستان در مورد نظر من پیشنهاد یا راه حل بگن که چی کار کنیم بهتر باشه ، ممنون میشم
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » جمعه 20 آذر 1388, 4:21 pm

این مثلا یه نمونه از تایپیکی که دیروز نوشته شدش
modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=99598#99589
مثل همین چند تا دیدم که فقط فقط آدرس صفحه بلوک ها رو میزارن
یا نمونه های دیگه که مثلا یکی مشگل فلان بلوک رو داره
یهو آدرس ftopicp-32079.html رو میرزارن که برای حل مشگلات بلوک ها هستش که حدود 33 صفحه هستش و کلی پست اسپم
من میگم آدمی که قدیمی هستش و یه چیزهای میدونه و بلده بگرده و سرچ کنه ، خودش میره و تو این تایپیک میگرده و پیدا میکنه و یا اگه یهویی همین آدرس 33 صفحه ای رو براش بزارید میتونه درک کنه و بگرده
ولی آدمی که تازه عضو شده و فقط دنبال اینه که سریعتر به جوابش برسه ، به نظرم اگه کسی بهش جواب نده خیلی بهتره تا این جور جواب ها داده بشه
الان صفحات جامع یک موضوع مانند همین مشگلات قالب و.. بهینه سازی و طبقه بندی نشده که بگیم فلانی برو اونجا بگرد
اگه همه تایپیک ها مثلا همین صفحه بلوک های نیوک بود که اگه کسی پست اسپم میدادش رو پاک میکردن ، شاهد صفحات مهم تر و کاربردی تری توی نیوک بودیم
این کاربر خیلی فعالیت خوبی میکنه و مفیده
ولی به نظر من میشه که یکم راهنمایی بشه که انرژی و اطلاعاتش رو بهتر بتونه در اختیار بقیه قرار بده
همانطور که چند بار تکرار کردم ، همه دوستان از روی نیت خیر و کمک کار میکنن

در مورد پیشنهاد حق دسترسی قفل و اصلاح و.. تایپیکها به کاربران ویژه ، پیشنهادی داشتم که اگه این کار عملی بشه به نظرم خوبه
بیاییم اول از تایپیک ها حساس تر و.. شروع کنیم و پست های اسپم رو پاک کنیم
من خودم بالای 50 تا تایپیک رو یادمه که مثلا کسی سوالی کرده که فلان موضوع چه جوری میشه
بعد سه صفحه پست اسپم و یا آموزشهای بدتر گمراه کننده زده میشه تا یکی از مدیران ( خصوصا iman64 ) یا کاربران اومدن دقیق با نمونه و... که جامع و خوب هستیش آموزش دادن
حالا اگه به نظر شما این سه صفحه پست اسپم پاک بشه ، کسی که چیزی سرچ میکنه بهتر و سریعتر به هدفش نمیرسه؟
تو این فروم نیوک اول باید هدف رو مشخص کرد
هدف کمک به کاربران هستش یا مدال و ستاره و تعداد پست ؟
البته این پیشنهاد من بودش و نمیخوام بگم که چون الان این طوری نیستش پس خیلی ها ................
نه اصلا ......
من میگم چون مدیران سرشون شلوغ تره نسبت به ما و اگه این کار عملی بشه ، این کار یکی از پیشنهادات من هستش
یا علی
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » جمعه 20 آذر 1388, 4:21 pm

نه بهتره اسم کسی برده نشه
حالا شاید یه روزی کاربر ویژه شد اومد اینجا رو خوندتصویر

خیلی کاربران واقعا هستند به قول محمد جان کاربرایی هستند 500 ارسال دارند ولی بازم پست اسپم می دهند
مثلا یکی تاپیک میزنه 1 ارسالم بیشتر نداره میگه اقا جستجو کن
حداقل ادرس تاپیک هم بهش نمیده
یا اینکه قوانین را مطالعه کن و یا ...
باید کاربرای فعال توجیح شوند که این پست ها اسم هست در بیشتر مواقع.
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » جمعه 20 آذر 1388, 4:24 pm

mvm نوشته شده:این مثلا یه نمونه از تایپیکی که دیروز نوشته شدش
modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=99598#99589
مثل همین چند تا دیدم که فقط فقط آدرس صفحه بلوک ها رو میزارن
یا نمونه های دیگه که مثلا یکی مشگل فلان بلوک رو داره
یهو آدرس ftopicp-32079.html رو میرزارن که برای حل مشگلات بلوک ها هستش که حدود 33 صفحه هستش و کلی پست اسپم
من میگم آدمی که قدیمی هستش و یه چیزهای میدونه و بلده بگرده و سرچ کنه ، خودش میره و تو این تایپیک میگرده و پیدا میکنه و یا اگه یهویی همین آدرس 33 صفحه ای رو براش بزارید میتونه درک کنه و بگرده
ولی آدمی که تازه عضو شده و فقط دنبال اینه که سریعتر به جوابش برسه ، به نظرم اگه کسی بهش جواب نده خیلی بهتره تا این جور جواب ها داده بشه
الان صفحات جامع یک موضوع مانند همین مشگلات قالب و.. بهینه سازی و طبقه بندی نشده که بگیم فلانی برو اونجا بگرد
اگه همه تایپیک ها مثلا همین صفحه بلوک های نیوک بود که اگه کسی پست اسپم میدادش رو پاک میکردن ، شاهد صفحات مهم تر و کاربردی تری توی نیوک بودیم
این کاربر خیلی فعالیت خوبی میکنه و مفیده
ولی به نظر من میشه که یکم راهنمایی بشه که انرژی و اطلاعاتش رو بهتر بتونه در اختیار بقیه قرار بده
همانطور که چند بار تکرار کردم ، همه دوستان از روی نیت خیر و کمک کار میکنن

در مورد پیشنهاد حق دسترسی قفل و اصلاح و.. تایپیکها به کاربران ویژه ، پیشنهادی داشتم که اگه این کار عملی بشه به نظرم خوبه
بیاییم اول از تایپیک ها حساس تر و.. شروع کنیم و پست های اسپم رو پاک کنیم
من خودم بالای 50 تا تایپیک رو یادمه که مثلا کسی سوالی کرده که فلان موضوع چه جوری میشه
بعد سه صفحه پست اسپم و یا آموزشهای بدتر گمراه کننده زده میشه تا یکی از مدیران ( خصوصا iman64 ) یا کاربران اومدن دقیق با نمونه و... که جامع و خوب هستیش آموزش دادن
حالا اگه به نظر شما این سه صفحه پست اسپم پاک بشه ، کسی که چیزی سرچ میکنه بهتر و سریعتر به هدفش نمیرسه؟
تو این فروم نیوک اول باید هدف رو مشخص کرد
هدف کمک به کاربران هستش یا مدال و ستاره و تعداد پست ؟
البته این پیشنهاد من بودش و نمیخوام بگم که چون الان این طوری نیستش پس خیلی ها ................
نه اصلا ......
من میگم چون مدیران سرشون شلوغ تره نسبت به ما و اگه این کار عملی بشه ، این کار یکی از پیشنهادات من هستش
یا علی

قصد ما اول کمک به کاربران و بعد به مدیران هست
پس اگر کاری در توان ما باشه ما دریغ نمی کنیم.
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 » جمعه 20 آذر 1388, 5:56 pm

سلام دوستان
پیشنهادات و نظرات خوبی‌ دادین چیزی که من تو سایت دیدم و به نظر من قبل از هر چیزی باید رسیدگی بشه جستجو در سایت هستش که من اینو قبلا هم عنوان کرده بودم برای مثال خود شما الان یک موضوعی رو سرچ کنید در صفحه‌ای که باز می‌شه از یک صفحه تاپیک ۳-۴ لینک می‌بینید که همه به یک آدرس ختم میشه که خوب این مشکل کوچیکی نیست حتئ برای کاربران قدیمی‌ سایت خود من دنبال موضوعی می‌گشتم به چند مدل مختلف هم سرچ کردم همگی‌ به یک صفحه که دارای چندین لینک که همگی‌ به یک تاپیک متصل میشد رسیدم در نظر داشته باشین بعضا کاربرانی هستن که با دیال آپ وارد سایت میشن و حساب کنید چندین ساعت باید وقت بزارن آخر سرم به قول شما دوستان به تاپیک هایی برخورد کنن که ۹۰% اسپم هست.

به همین جهت کاربری که یکبار سرچ کنه و به همیچین موانعی برخورد کنه طبیعتاّ براش راحت تره که ایجاد تاپیک کنه و باز می‌شه همون آش و همون کاسه به نظر من اگر مدیران تاپیک هایی که توسط دوستان توضیح کامل و آموزش درست داده شده رو مثلا در همون بخش آموزش منتقل و بقیه تاپیک‌ها که بیشتر اسپم هست کلا از انجمن حذف کنند ۱- مساله سرچ تا حد قابل قبولی ارتقا پیدا میکنه و کاربر ترجیح میده که سرچ کنه و زودتر به جواب برسه۲-کاربرانی که پستهای اسپم میزنن حالا به خاطر امتیاز و ستاره اینو میفهمن که حتئ اگه امتیازشون به این وسیله بالا هم بره توسط مدیران دوباره تنزل پیدا میکنه و خود بخود مساله اسپم تا حد زیادی از بین میره.
مورد دیگه که عنوان کردین قوانین بود که این رو هم می‌شه به نوعی بهینه کرد به نظر من اگر تاپیک قوانین سایت به صورت اطلأعیه و در دیدراس باشه به عنوان مثل در قسمت بالای همین آخرین ارسال‌ها و به کاربر گوشزد بشه خارج از قوانین تاپیک بدون تذکر حذف میشه به این صورت کاربر زحمت حد عقل یک بر خواندن قوانین رو به خود میده من به جرات می‌تونم بگم هستن کاربرانی حتئ با درجهٔ کاربری ۴ که هنوز قوانین رو نخوندن و پست اسپم میزنند.
در کلّ تصمیم گیرنده مدیران هستن و ما هم جهت همکاری با این عزیزان و همینطور کمک به کاربران از کاری دریغ نمی‌کنیم
موفق و شاد باشید
[img]modules/Forums/images/smiles/1.gif[/img]
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » جمعه 20 آذر 1388, 6:50 pm

میگم یه پیشنهاد دیگ
حالا که این موارد رو مدیران قبول نکردن ( که طبیعی هم هستش چون بجز چند نفر که ثابت هستن مثل مهرداد جان و پروفشنال عزیز ، بقیه مدیران هر از گاهی جواب میدن و یا اصلا تو کار پاسخگویی نیستن )
میگم کاربران ویژه موافق هستند که حداقل بگیم یه زیر شاخه برای ما با حق دسترسی درست کنن که بشه یه سری آموزش رو مثل سوالات متداول گذاشتش ؟
مثل این که خیلی خوبه ادامه دار بشه >>>>>> forum-34.html

من فکر میکنم از مثلا 20 تا سوالی که پرسیده میشه ، حداقل 15 تاش تکراری باشه ، حالا چه جوابی براش بوده باشه و یا اصلا امکان پذیر نباشه و بقیش هم در مورد اشکالاتی هست که آموزش داده شده

اگه بشه یه صفحه درست کرد که آموزشهای پراکنده که زیاد سوال میشه رو کم کم در اونجا مجددا نوشت و احیانا سوالاتی که پیش میادش رو هم توضیح داده بشه و کسی نتونه توش چیز بنویسه و تو امضاء فرومم بزاریم یا تو صفحه اول نیوک هم کنار قالبها و بلوکها لینکش گذاشته بشه
که هر کی خواست اول اونجا رو سر بزنه
و چون عنوانهاش کوتاه هستش ، مراجعه کننده سریعتر به هدفش میرسه
مثلا تنظیم زمان سرور
تبلیغ در ادامه مطلب
یا ........ که همین ها خیلی از حجم سوالات رو گرفتن ( که البته بعضی ها همین ها رو هم نمیتونن اجرا کنن که میشه بیشتر توضیح داد همون جا )

موافقید ؟
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » جمعه 20 آذر 1388, 7:07 pm

دوستان مثالی که چند ساعت پیش زدم دقیقا اتفاقا افتادش
ftopicp-99920.html#99920
من منظورم دقیقا همینه که میبینید
به نظرم کسی که میخواد راهنمایی کنه ، یا میبینه که کسی قوانین رو نقض کرده ، باید راهنمایش کردش
اگه کسی بلد باشه که مریض نیستش ، چیز دیگه ای بنویسه
اگه فرهنگی بشه که هر کی خواست تذکر بده ، راه درست رو اول نشون بده و بعد بگه این خلافه قواننی هستش و از دفعه بد درست کن ، بهتر نیستش؟
ممکنه اون کاربری که میاد قوانین و رسم رو نمیدونه ف خیلی هم از افراد دیگه بیشتر حالیش باشه و این جملات رو که میبینه ، جو میگیره و این چیزها رو هم مینویسه
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 » جمعه 20 آذر 1388, 11:09 pm

mvm نوشته شده:دوستان مثالی که چند ساعت پیش زدم دقیقا اتفاقا افتادش
ftopicp-99920.html#99920
من منظورم دقیقا همینه که میبینید
به نظرم کسی که میخواد راهنمایی کنه ، یا میبینه که کسی قوانین رو نقض کرده ، باید راهنمایش کردش
اگه کسی بلد باشه که مریض نیستش ، چیز دیگه ای بنویسه
اگه فرهنگی بشه که هر کی خواست تذکر بده ، راه درست رو اول نشون بده و بعد بگه این خلافه قواننی هستش و از دفعه بد درست کن ، بهتر نیستش؟
ممکنه اون کاربری که میاد قوانین و رسم رو نمیدونه ف خیلی هم از افراد دیگه بیشتر حالیش باشه و این جملات رو که میبینه ، جو میگیره و این چیزها رو هم مینویسه

سلام
این پیشنهاد شما رو من به شکل دیگه در تاپیک پیشنهادات کاربران ویژه دادم اما تا الان که کسی‌ نزاری نداده بود روش من هم با شما موافقم اگر یه مدت شروع کنیم بجای تذکر دادن در مورد اینکه سرچ کن یا... خود ماها که با سرچ انجمن بیشتر آشنائی داریم تاپیک مرتبط رو پیدا کنیم و لینک رو بذاریم و در زیر لینک عنوان کنیم که آقا قبل تاپیک زدن بگرد دفعهٔ بد با عنوان نامناسب پاسخی دریافت نمیکنی‌ هم طرف متوجه می‌شه که سرچی هم وجود داره هم حساب کار دستش میاد که اسپم نباید بزنه
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 » شنبه 21 آذر 1388, 2:44 pm

SecretOfNight نوشته شده:من با mvm موافقم ولی با نظر مهران جان کمی مشکل دارم تصویر آخه اگر ما اینکارو کنیم کاربران بیشتر تاپیک می زنن تا زود جواب بگیرد
دلیل :
1 - جستجو مشکل شده
2 - کاربران هلو بپر تو گلو می خوان این روزا

دوستان اگه میشه خلاصه بنویسید ، آدم می خونه به آخر که رسید اول مطلب یادش میره تصویر تصویر
سلام
ابراهیم جان مثل اینکه درست متوجهٔ منظور من نشدی من نگفتم که ما همیشه این کار رو می‌کنیم به این قسمت توجه کن
خود ماها که با سرچ انجمن بیشتر آشنائی داریم تاپیک مرتبط رو پیدا کنیم و لینک رو بذاریم و در زیر لینک عنوان کنیم که آقا قبل تاپیک زدن بگرد دفعهٔ بد با عنوان نامناسب پاسخی دریافت نمیکنی‌
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » شنبه 21 آذر 1388, 3:16 pm

اقا الان مدیران باید به فکر بعضی کاربران باشند
کاربر جدید میاد 17 ارسال داره تو تاپیک هر چی خواست بار من می کنه بعدم میاد پیغام خصوصی میزنه هر چی از دهنش در میاد بار ما میکنه [img]modules/Forums/images/smiles/14.gif[/img]
بعدم میگه شما پست اسپم کاربر ویژه شدی[img]modules/Forums/images/smiles/4.gif[/img]
نمی دونم در جواب به همچین ادم هایی چی باید گفت
بهتره یه فکری به حال کسایی کنیم که قوانین رو مطالعه نمی کنند بعد هم که تذکر میدی هر چی از دهنشون در میاد بار ادم می کنند
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » شنبه 21 آذر 1388, 3:45 pm

SecretOfNight نوشته شده:
milad-bushehr نوشته شده:اقا الان مدیران باید به فکر بعضی کاربران باشند
کاربر جدید میاد 17 ارسال داره تو تاپیک هر چی خواست بار من می کنه بعدم میاد پیغام خصوصی میزنه هر چی از دهنش در میاد بار ما میکنه تصویر
بعدم میگه شما پست اسپم کاربر ویژه شدیتصویر
نمی دونم در جواب به همچین ادم هایی چی باید گفت
بهتره یه فکری به حال کسایی کنیم که قوانین رو مطالعه نمی کنند بعد هم که تذکر میدی هر چی از دهنشون در میاد بار ادم می کنند
بابا اونا را وللش بزار هر چی می خوان بگن

میلاد در مورد نظر مهران جان هم پیشنهاد بده

من که بیخیال شدم یعنی من کاری به این ادما ندارم
ولی درست نیست چون ما وقت میزاریم اونوقت اینطور با ما رفتار می کنند البته این بر میگرده به شعور طرف مقابل

حالا نظر من در مورد مهرداد:
بنظرم طبیعیه که موافقت نکنن
ولی در مورد تغییر رنگ ممنونم از مهرداد که با نظر من موافقت کرد(1 به 0 من فعلا از شما جلو هستم تصویر)

در مورد حذف و قفل و ... خوب اگه حداقل دسترسی داشته باشیم که تاپیک را قفل هم کنیم خوبه و میشه تا حدی کار مدیران را راحتر کرد/البته مدیران خوب موافقت نکردنتصویر
با پیشنهاد محمد مهران و در کل نظراتی که بالا گفتید موافقم نظرای و پیشنهاد خوبی بود ولی مهم نظر مدیران هست ببینیم اونا چه نظری دارند.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تالار کاربران منتخب سایت - VIP Users”