بحث عمومی کاربران ویژه سایت

مباحث مربوط به کاربران منتخب نیوک
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 216 دفعه
تماس:

پست توسط mvm » سه شنبه 5 بهمن 1389, 1:14 pm

خیلی عالیه سجاد جان
خدا خیرت بده
اگه قالب های مختلف خبری و شخصی و.. برای نیوک حتی یه دونه هم شده تر و تمیز درست بشه
خیلی ها ذهنشون باز میشه و کار میکنن
اما برای مثلا داشتن یه وبلاگ شخصی با نیوک یکمی فعلا دردسر هستش
یعنی معمولا کسی نمیادش برای یه وبلاگ عادی که میخواد چهار تا نوشته و شعر بزاره یه سیستمی نصب کنه که تیبل و حجمش خیلی بالا باشه و واسه همین میگم اگه امکانات جدا جدا باشه خیلی خوبه و جا برای گسترش نیوک بیشتر هم میشه
و سجاد جان منظور من این بودش که نظرت در مورد کارکرد سایر کاربران چی هستش
یعنی این کاربران عادی تر که هنوز بصورت حرفه ای مثل شما کار نکردن رو چقدر امیدوارید که بتونن کارهای جدید انجام بدن
من معتقد هستم اگه بسترش فراهم بشه خیلی ها کمک میکنن
خصوصا بعد ارائه نسخه جدید

نمایه کاربر
sajjadsalemi
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: php?>
تشکر کرده: 618 دفعه
تماس:

پست توسط sajjadsalemi » سه شنبه 5 بهمن 1389, 1:37 pm

خیلی عالیه سجاد جان
خدا خیرت بده
اگه قالب های مختلف خبری و شخصی و.. برای نیوک حتی یه دونه هم شده تر و تمیز درست بشه
خیلی ها ذهنشون باز میشه و کار میکنن
اما برای مثلا داشتن یه وبلاگ شخصی با نیوک یکمی فعلا دردسر هستش
یعنی معمولا کسی نمیادش برای یه وبلاگ عادی که میخواد چهار تا نوشته و شعر بزاره یه سیستمی نصب کنه که تیبل و حجمش خیلی بالا باشه و واسه همین میگم اگه امکانات جدا جدا باشه خیلی خوبه و جا برای گسترش نیوک بیشتر هم میشه
و سجاد جان منظور من این بودش که نظرت در مورد کارکرد سایر کاربران چی هستش
یعنی این کاربران عادی تر که هنوز بصورت حرفه ای مثل شما کار نکردن رو چقدر امیدوارید که بتونن کارهای جدید انجام بدن
من معتقد هستم اگه بسترش فراهم بشه خیلی ها کمک میکنن
خصوصا بعد ارائه نسخه جدید

محمد جان در مورد قالب نیوک من کلاً تا حالا طراحی نکردم و علاقه ای ندارم اولین قالبم هم همین Speedy بود که از نیوکلرن تبدیل کردم
برای قالب ابراهیم رو داریم که فعلاً چیزی ازش ندیدم حقیقتش تصویر که بخوام نظر بدم
برای سایت شخصی هم من میگم این امکان فراهم بشه وگرنه من نشستم دیروز ماژول های اضافه + Table هاشون رو حذف کردم برای من مشکلی نیست کلاً پیشنهادم برای کاربران عادی تر بود ولی این پیشنهاد فقط مختص سایت شخصی نمیشه ، کلاً اگه پکیج سبک تر بشه خیلی بهتره برای همه موضوعات

در مورد پیشرفت کاربران عادی تر هم توی وضعیت فعلی ، فکر کنم در جا باشه تصویر و پیشرفتی نباشه
چون اصلاً بخشی نیست برای مستندات توسعه دهندگان نیوک که راهنمایی بشن ، مثلاً نمونه خیلی سادش همین کد امنیتی نیوک من یه روزی لنگش بودم هی به امیر جان و ... پی ام میزدم اما راهنمایی نمیشدم تصویر که آخر هم فکر کنم محمود جان توضیح دادن
حالا اگر توی ویکی که میخواد راه بیوفته بخشی برای مستندات توسعه دهندگان نیوک ایجاد بشه و برخی از مسائل رو اونجا تزریق کنید ، قول میدم همه واسه ما اینجا توسعه کننده میشن تصویر 100 تا سایت بهتر از نیوکرز ایحاد میشه ، البته فکر میکنم یه 5 6 تا مرجع نیوک هم ایجاد بشه تصویر
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online » سه شنبه 5 بهمن 1389, 2:26 pm

در مورد حمایت، سجاد جان همیشه مرجع نیوک حمایت های خودشو کرده و خواهد کرد اما خوب باید منظور از حمایت رو بیشتر بازترش کنیم چون ما روزانه چندین پیغام خصوصی داریم که شما حمایت نمی کنید و به ما درجه بدید و ... در حالی که درجه رو ست کنیم مطمئناً فعالیت عوض صعودی ، نزولی میشه و فکر می کنن به جایی که می خواستن رسیدن و نیازی به فعالیت نیست (برعکس نظر ما) ! ویکی رو که ان شا الله این روزها با کمک شما دوستان خوبم بالا میاریم تیم بندی هم در مرجع نیوک با شعار تخصص گرایی در زمینه های کاری تیم ایجاد شده که فقط منتظریم بعد از نسخه جدید تیم ها را بیشتر گسترش دهیم .

بعضی از آموزش ها جاش توی نیوک خالی هست و باید این آموزش ها باشن تا بتونیم مستندات توسعه دهندگان رو تکمیل تر کنیم چیزی که مهمه اینه که نباید منتظر یکدیگر باشیم و هرکس در توان خودش می تونه سهمی در تکمیل شدن این بخش داشته باشه
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 656 دفعه

پست توسط RezaSystem » سه شنبه 5 بهمن 1389, 2:47 pm

دوستان سلام :

در مورد این فتحی پور باید بگم که ایشون از این داره می سوزه که مهرداد جان به علت عدم فعالیت ایشون را از درجه ویژه عزل کرد هستش به نظر من باید به این کاربران که شناسایی می شوند و جز خائنین محسوب می شوند و ضد ما در سایت مرجع نیوک تبلیغ می کنند درجه هایی درست کنید تا اگ جایی پست داد کاربران بفهمند که چه کاره هستش.

در مورد نوشته های تند cmstalk باید بگم اصلاً نباید بترسید شما ها دارید کار خودتون را انجام می دهید و خیلی هم موفق هستید و خواهید بود بگذارید این سایت ها هر چی می خواند ضد نیوک تبلیغ کنند اما وقتی که نیوک جدید ارائه می شه و منتشر میشه همشون هوایی می شوند و اولین کسانی هستند که نیوک جدید را دانلود می کنند که مشکلی چیزی پیدا کنند و برملا کنند و خیلی سریع امکاناتی مثل نیوک جدید منتشر کنند و روی سیستم خودشان قرار بدهند خود نیوک لرنی ها و امثال اونها هستند.

به امید موفقیت نیوک فارسی تصویر
[CENTER]بهینه سازی امنیتی نیوک
بهینه سازی سئو نیوک
ماژول اختصاصی برای نیوک[/CENTER][CENTER]ماژول آزمون آنلاین نیوک + مدیریت در نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » سه شنبه 5 بهمن 1389, 3:07 pm

ممنون از نظر دوستان
مهرداد جان حرفتون رو قبول دارم و در خصوص خودم هم صدق میکنه متاسفانه تصویر
به نظر من باید شیوه ای ایجاد بشه که ده ها سایت نیوکرز ایجاد بشه
تمامی سایت های اسکریپت و.. بیان یه بخشی رو مختص نیوک بزارن که جدیدا شده
انصافا در قدیم فقط قالب های نیوک داخل خود نیوک بودش
اکثریت یا از لایت بلو در چند رنگ استفاده میکردن یا بعد 8.2 هم از کاسپین در چند رنگ
ولی الان دیگه خیلی ها دارن قالب واسه نیوک میزارن چون دیدن میتونن بازدید کسب کنن

اگه مشورتی بین مدیران و... بشه و راه های این قضیه بدرستی پیدا بشه که چطور میشه نتیجه حداکثری از فعالیت های همه داشت خیلی عالی میشه
به نظر من قدم اول در کنار بخش توسعه دهندگان ، ایجاد یک مثلا ساب دامین برای معرفی قالب ها یا بلوک ها یا ماژول ها بصورت جدا باشه
یه چیزی رو میخوام بگم و شاید بدونید و یا شاد هم تعجب کنید
خیلی ها هستن عقده تشکر شدن دارن ودوست دارن تو این مرجع نیوک مهمتر نشان داده بشن
قالب درست میکنن واسه نیوک و میدن برای تست
بعدا مدیران بعد یه مدت معمولا طولانی نگاه میکنن و تائید میکنن و خودشون تو بخش قالب ها میزارن
نه نام و نشانی از طراح قالب یا مترجمش یا دزد اون قالب هستش نه لینک یک سایت از اون
خب این خیلی تو روحیه این بچه ها تاثیر منفی میزاره
شما فرق تعداد بلوک ها رو با قالب ها یه مقایسه بکنید ( هر چند که ساخت بلوک ساده تر هستش )
از نظر من این یه روش هستش و روش دیگه خلوت تر کردن حداکثری ادمین نیوک هستش و بعدش حتی اموزش ساخت ماژول و بلوک
بعدا اطلاعیه ای هم داده بشه که از هر جا خواستین میتونید ماژول و بلوک نصب کنید و امنیتش هم با خودتون
اون وقت ببینید چقدر همین کاربران نیوک برای هم مهم نشون دادن خودشون و هم گرفتن چهار تا بازدید برای سایتشون چه سر و دستی میشکونن

مهرداد جان در مورد منتظر نموندم هم خیلی موافق نیستم
مثلا در مورد همون کتاب درست کردن ، اگه ما یه تیمی میشدیم و خیلی چیزها رو درست میکردیم و میدادیم بیرون نتیجه اون کار شما چی میشدش؟
اگه بشه آموزش ها رو بصورت همون مستند ها بصورت واقعا حرفه ای آموزش دادش و همه رو به جای جستجو کن و.. به اونجا منتقل کنیم باور کنید اینقدر وقت اضافی و حوصله میمونه که میشه هزار تا کار جدید کردش
فکر میکنم برای این کار امروز هم دیر باشه

( سجاد جان ورژن جدید اون مدیریت دروس کی اماده میشه تصویر استاد پروژه ام یه خورده راه اومده و گفته براش سایت بزنم و احتیاجه تصویر)
نمایه کاربر
sajjadsalemi
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط sajjadsalemi » سه شنبه 5 بهمن 1389, 3:31 pm

irteam_online نوشته شده:در مورد حمایت، سجاد جان همیشه مرجع نیوک حمایت های خودشو کرده و خواهد کرد اما خوب باید منظور از حمایت رو بیشتر بازترش کنیم چون ما روزانه چندین پیغام خصوصی داریم که شما حمایت نمی کنید و به ما درجه بدید و ... در حالی که درجه رو ست کنیم مطمئناً فعالیت عوض صعودی ، نزولی میشه و فکر می کنن به جایی که می خواستن رسیدن و نیازی به فعالیت نیست (برعکس نظر ما) ! ویکی رو که ان شا الله این روزها با کمک شما دوستان خوبم بالا میاریم تیم بندی هم در مرجع نیوک با شعار تخصص گرایی در زمینه های کاری تیم ایجاد شده که فقط منتظریم بعد از نسخه جدید تیم ها را بیشتر گسترش دهیم .

بعضی از آموزش ها جاش توی نیوک خالی هست و باید این آموزش ها باشن تا بتونیم مستندات توسعه دهندگان رو تکمیل تر کنیم چیزی که مهمه اینه که نباید منتظر یکدیگر باشیم و هرکس در توان خودش می تونه سهمی در تکمیل شدن این بخش داشته باشه

مهرداد جان من اون سری اگر بحث درجه رو پیش آوردم دلیلشم هم خدمتتون عرض کردم که !
که بعضیا با 4 تا کار گرافیکی یه رفتارهایی و یه حرکاتی ازشون سر میزنه که واسه من قابل تحمل نیست
وگرنه شما الان همین درجه ویژه رو از روی من بر دارید اگر من حرفی زدم ، برای من فرقی نمیکنه من کار خودم رو انجام میدم.

در مورد حمایت هم خودم به شخصه توقعی ندارم ، در کل گفتم
مثلاً: واسه این سایتی که ایجاد کردم حتی یه تاپیک حمایتی هم توی نیوک زده نشد اما نیوکلرن روی صفحه اصلی پست کنه و از این مسائل ، در کل به شخصه توقعی ندارم وگرنه زودتر از این ها میگفتم.
الانم اگر به این موضوع اشاره کردم برای آینده نیوک بود که اگر تیم دیگه ای فعالیت کرد یه حمایتی ازش بکنید تا تیم های دیگه واسه فعالیت برای نیوک راغب تر شن.
به نظر من نیوک مشهد تیم فقط با دادن نسخه پشت سر هم جهانی نمیشه ، و باید به این مسائل هم یه رسیدگی بشه
همین نیوکلرن استاندارد های یک سیستم مدیریت محتوای استاندارد رو رعایت کرده
بخش گزارش باگ - بخش مستندات - بخش قالب و ...
واسه جهانی شدن ، مشهد تیم یه مقدار باید از استاندارد مرجع مادر ، خارج بشه و کار متفاوت کنه
=-=
در مورد کمک هم ، به شخصه هر موقع واسم مقدور باشه کوتاهی نمیکنم
نمایه کاربر
sajjadsalemi
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط sajjadsalemi » سه شنبه 5 بهمن 1389, 3:35 pm

سجاد جان ورژن جدید اون مدیریت دروس کی اماده میشه تصویر استاد پروژه ام یه خورده راه اومده و گفته براش سایت بزنم و احتیاجه تصویر

50% کامل شده
فعلاً وقت نمیکنم خدایی الان چند روز میخوام ادمین این پیام کوتاه آجاکسی رو بنویسم لاک پشت وار میرم جلو تصویر
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » سه شنبه 5 بهمن 1389, 4:11 pm

سجاد جان یه حرف کلی بود آقا شما حقته و در این اصلاً شکی نیست ، حرفهای شما عزیزان رو شخصه قبول دارم و باید انجام بشه یه چند روز دیگه ان شا الله استارت همه کارهایی پیشنهاد شده رو میزنیم و حمایت ها بیشتر از قبل شده و سعی می کنیم یه سری نکات که در ظاهر نکات ریزی شمرده میشوند ولی مهم هستن رو جدی تر دنبال کنیم .

در مورد CmsTalk یا همان سی ام اس نیوز بنظرم واکنش نشون بدیم احساس می کنن که به خودمون میگیریم البته میشه یه سری کارها رو کرد مثلاً یه اطلاعیه می تونیم بزنیم که ما سایت ... را ما به رسمیت نمیشناسیم و فعالیت و خبرهایی که از این سایت ها منتشر میشن رو شدیداً تکذیب می کنیم و خبرهایی که که از طریق مرجع انتشار میشن قابل استناد هستن مسلماً مرجع نیوک که پربازدیدترین سایت از نظر الکسا و گوگل در بین سیستم های مدیریت محتوا می باشد با این اطلاعیه اثراتی چشمگیر را می تواند به سایت فوق وارد کند .
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 656 دفعه

پست توسط RezaSystem » سه شنبه 5 بهمن 1389, 5:33 pm

نظر من این هست اگر می خواهید واکنش نشان بدهید بهتره خبری بزنید مبنی بر اینکه یک سری سایت های خبری هستند که خبرهایی می دهند و باعث سنگ انداختن جلوی پای کاربران و مدیران میشه و ... و مرجع نیوک این اخبار را تکذیب می کند و اگر هم خبری بود از خود مرجع نیوک اطلاع رسانی خواهد شد تصویر
[CENTER]بهینه سازی امنیتی نیوک
بهینه سازی سئو نیوک
ماژول اختصاصی برای نیوک[/CENTER][CENTER]ماژول آزمون آنلاین نیوک + مدیریت در نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: بوشهر
تشکر کرده: 930 دفعه
تماس:

پست توسط milad-bushehr » سه شنبه 5 بهمن 1389, 8:20 pm

بد نیست اینو ببینید:

http://www.nukelearn.com/forums/13052/% ... B%8C%D9%85

بار دیگه ثابت شد که مدیران نیوک لرن چطور آدم هایی هستند همچنین آقای فتحی پور(همون دزد قالب نیوک خودمون رو میگم) که معرفت و شعور خودشو ثابت کرد
لیاقتشون همون نیوک لرن هست تصویر
آخرین ويرايش توسط 1 on milad-bushehr, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
datairan
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
تشکر کرده: 77 دفعه
تماس:

پست توسط datairan » سه شنبه 5 بهمن 1389, 8:50 pm

سلام
به نظر من كلا بيخيال اين نيوكلرن بشويد
چون هر چه بيشتر به انها اهميت داده بشود به نفع انهاست كه معروفتر مي شوند
نيوك مشهد تيم همواره به كار هايي كه انجام مي دهد قدرت برتري خودش را به نمايش مي گذارد نه به حرف
كلا من حال مي كنم كه بيشتر امكاناتي كه اين سايت پولي كرده بچه هاي همين سايت رايگان ارائه مي كنند
اگر هم بخواهيم تو دهني بزنيم كافي همه امكانات پولي انها را براي دانلود بگذاريم تصویر
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تشکر کرده: 385 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal » سه شنبه 5 بهمن 1389, 8:51 pm

میلادجان اصلا بی خیال این یارو شید در شان شما نیست که بخواهید با این بچه کل کل کنید
اگر مدیر نیوک لرن باشعور بود نمی ذاشت همچین بحث هایی در انجمن سایتش بشه
ما هیچ وقت در این انجمن تاپیک باز نکردیم از cms های دیگه بد بگیم و هیچوقت هم نخواهیم کرد این کار شعور و فرهنگ آدم رو میرسونه !
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تشکر کرده: 385 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal » سه شنبه 5 بهمن 1389, 8:55 pm

datairan نوشته شده:سلام
به نظر من كلا بيخيال اين نيوكلرن بشويد
چون هر چه بيشتر به انها اهميت داده بشود به نفع انهاست كه معروفتر مي شوند
نيوك مشهد تيم همواره به كار هايي كه انجام مي دهد قدرت برتري خودش را به نمايش مي گذارد نه به حرف
كلا من حال مي كنم كه بيشتر امكاناتي كه اين سايت پولي كرده بچه هاي همين سايت رايگان ارائه مي كنند
اگر هم بخواهيم تو دهني بزنيم كافي همه امكانات پولي انها را براي دانلود بگذاريم تصویر

بذارید این نسخه 8.3 عرضه بشه یکم استرس و کار کمتر بشه یک حالی بگیریم از اینا خودشون نفهمند از کجا خوردند (البته منظورم با همین امکانات و غیره است )
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » سه شنبه 5 بهمن 1389, 9:12 pm

اصلاً ما اون زمانی که نیوک نسخه جدید رو به کاربران ویژه پیغام خصوصی می کردیم ایشون رو اخراج کرده بودیم از کاربران ویژه و در لیست نبود گرچه تو لیست هم بوده باشه چون یکی یکی به کاربرانی که میشناختیم پیغام خصوصی میکردیم و شخصاً می دونم که به این یکی نسخه ای داده نشده
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » سه شنبه 5 بهمن 1389, 9:23 pm

منم خوندمش
حیف که ارزش ندارن ادم جوابشون رو بده
بدبختی هم اینه که همیشه چهار تا خود شیرین میفتن وسط
تو همین نیوک هم یه مدت همش میومدن خوب بودن نیوک رو تو بد نشون دادن وردپرس و.. انجام میدادن که به قول آقا محمد پروفشنال شعور بچه های این جا و مدیرانش خیلی بیشتر از این هستش که این حرف ها رو بیان و ادامه بدن
فکر میکنم بی تفاوتی و بی اهمیت نشون دادنشون از همه چیز بهتر باشه
وگرنه هزار تا دلیل و منطق هم بیارید یه چیز جدید میگن
اون زمان که مدیر cmctalk اومدش تو همین فروم و مثلا خواستش رو کارهاش مهر تائید و بی طرفی بزنه
و بنده و چند تا از دوستان دیگه باهاش مخالفت کردیم و ... و خودم هم بهش گفتم که از نظر من اصلا سایت شما اهمیتی نداره و اصلا نمیشه بهش مرجع گفتش ، بعضی دوستان یکمی خرده گرفتن که درست نیست
اما الان همه میبینن که راه و روش اینها همین هستش
و بهترین کار به نظر من همون روش آقا مهرداد هستش که یا اطلاعیه زده بشه در مورد خبرهای نیوک که فقط در همی نجا معتبر هستش یا هم اینکه به کل جواب هیچ کدوم از این ها داده نشه به خاطر موضع گیری هاشون
چون اینها خیلی کوچیکتر از اونی هستن که بخوان واسه بزرگتر شدن نیوک کم کنن و نیوک رو میخوان نردبان خودشون بکنن
انشاءالله همین نسخه 8.3 بهترین جوابشون خواهد بود و از مدیران خواهش میکنم تا جای که ممکن هستش سعی و تلاش خودشون رو بکنن و از کسانی که بهشون اعتماد دارن کمک بگیرین که کوچکترین اشتباهی هم توش نباش
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تالار کاربران منتخب سایت - VIP Users”