قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

سئوالات خود را در رابطه با نیوک 8.2 در این انجمن مطرح نمائید
runmohsen
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط runmohsen »

سلام
در مباحث سئو و قرار گرفتن در صفخه اول گوگل آیا کسی میتونه ادعا کنه که یه صفحه رو با هر عبارتی میتونه بیاره صفحه اول گوگل
چون من به یه سایتی برخورد کردم که همچین ادعایی داره دوستانی که در این زمینه تخصص دارن میتونن راهنمایی کنند
آدرس سایته
www.istgahi.com/ads-620.html

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: گرگان
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

Re: قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

پست توسط PHP-Wonder »

دوست عزیز این سئو نیست این تبلیغ در گوگل هست که شما یه هزینه ای باید پرداخت کنید به صورت دوره ای تا سایتتون در صفحه اول نمایش پیدا کنه.
[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
runmohsen
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط runmohsen »

xeon1376 نوشته شده:دوست عزیز این سئو نیست این تبلیغ در گوگل هست که شما یه هزینه ای باید پرداخت کنید به صورت دوره ای تا سایتتون در صفحه اول نمایش پیدا کنه.

طبق صحبت هایی که با مدیر سایت داشتم میگفت که "روی سئوی آگهی ها کار میشه تا باعبارت انتخابی اون آگهی بیاد صفحه اول گوگل
فرقش با سئو سایت اینه که در سئو سایت خود سایت میاد صفحه اول ولی تو این حالت اون آگهی میاد صفحه اول
با اد وردز گوگل هم فرق داره"
نمایه کاربر
alirezaxxx
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: خراسان رضوی
تشکر کرده: 129 دفعه
تماس:

پست توسط alirezaxxx »

سلام دوستان
من خودم وب سایت ها رو به صفحه یک گوگل میارم
این کار بر اساس نوع سایت و خدمات سایت فرق میکنه
سوال شما گفتی میشه این کار ر کرد بله میشه
ولی دوستمونم راهنمایی کردن که بعضی دوستان با دریافت هزینه دوره ای این کار رو انجام میدن

چون تبلیغات به شمار میاد این تاپیک رو من ادامه نمیدم
ولی اره شدنیه
بازه زمانی و یک سری قوائد و شرایط رو وباید رعایت کرد
بعد از اون صفحه 1 گوگل

موفق باشید .
کاربرمحترم:بعدازحل مشکل حتماروش حل مساله رادرآخرین تاپیک قرار بدید تا اگر کسی به مشکل خورد با خواندن تاپیک شما به جواب برسد .

پیامک
نمایه کاربر
3dboy
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

پست توسط 3dboy »

[CENTER][HIGHLIGHT=#fafafa][CENTER]همانطور که میدانید در دنیای امروز سایتی برنده است که در صفحه اول جستجو در گوگل قرار گیرد و یکی از بهترین و اصلی ترین کارها برای رسیدن به صفحه اول گوگل ، کلیک کردن بر روی لینک شما درگوگل میباشد . [/CENTER][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#fafafa][CENTER]سایت سئومارک اولین سایت در دنیا میباشد که به استفاده همزمان از سایت و برنامه توانسته این عمل را برای شما فراهم آورد[/CENTER][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#fafafa][CENTER]شما با عضویت و معرفی سایت و کلمات کلیدی مناسب میتوانید رتبه لینک خود در گوگل را افزایش دهید و به صورت کاملا واقعی ورودی گوگل خواهید داشت[/CENTER][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#fafafa][CENTER]قرار گرفتن در صفحه اول گوگل[/CENTER][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#fafafa][CENTER]بالا بردن رنبه لینک در گوگل[/CENTER][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#fafafa][CENTER]ورودی 100% گوگل[/CENTER][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER]سئومارک قرار گرفتن در صفحه اول گوگل[/CENTER]
نمایه کاربر
3dboy
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

پست توسط 3dboy »

سلام
سایت سئومارک برای اومدن به صفحه اول گوگل
امکان تنظیم تعداد بازدید برا هر کاربر ، هر روز
امکان تنظیم بازدید گوگل برا کشور خاص
امکان تنظیم بازدید برای جنسیت خاص
بعد از بازدید از گوگل بازدید داخلی هم از لینک های سایت انجام خواهد شد و به صورت رندوم
سئومارک قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

vahidmaster
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 104 دفعه
تماس:

پست توسط vahidmaster »

با سلام .
سئو به دو دسته تبدیل میشه سئو بلک و سئو وایت که هر جفتش بالا میاد یکی سریع یکی دیر .
اگر کسی میگه براتون در یک روز میاره رتبه اول گوگل شدنیه اما بلاک میشد و همه رنک گذشتتون حذف میشه . اگر گوگل لطف کنه میذاره دوباره از اول رتبه بگیرید .
خوب بحث سئو خیلی پیچیده هست . اما گول تبلیغات رو نخورید چون بک لینک یا کلیک میتونه در بازه زمانی مفید باشه اما بک لینک بد یا کلیک میتونه شما رو به بلک لیست ببره .
خوب موارد سئو خیلی بازه بالایی داره من بهتون کمک میکنم بدون داشتن دانش خواص بتونید سئو مناسب داشته باشید .
1- داشتن قالب واکنشگرا (جهت یوزر فرند شدن سایت که امتیاز بالایی در گوگل داره)
2- ثبت سایت در گوگل وبمستر (اتصال سایت مپ یا RSS که پیش نهاد من سایت مپ هست )
3- ولید کردن قالب
4- استفاده از تگ های سئو برای سئو سازی مطالب
5- استفاده از متن جایگزین و عنوان برای عکس ها
6- استفاده از عنوان برای لینک ها
7- کلمات کلیدی مرتبط با مطلب
8- ایجاد بخش مقالات (در صورتی که محتوایی را نشر میدید به فرضی راجب طراحی سایت بتونید به فرضی به کلمه سئو رسید لینک کنید به مقالتون)
9- ایجاد محتوا اختصاصی

نمونه سایت هایی که با این روش بدون هزینه صفحه اول گوگل امدن : catia.ir فقط کافیه بزنید کتیا
یا نمونه دیگه که در حال حاضر جایگاه سومین سایت دانلود ایران رو داره میتونم سرزمین دانلود رو مثال بزنم . جالب اینجاس هر دو نیوک هستن !!
بنده آقای : alirezaxxx رو تایید میکنم واقعا میتونن بهتون در ضمینه سئو کمک بدن اما اشخاصی که راجب سئو غیر علمی کلیدی و بلک صحبت میکنن رو به هیچ عنوان تایید نمیکنم .

هرچند در انتها 3dboy تاپیک رو به سمت تبلیغات برد و این کار صحیح نیست . اگر میخوان میتونن دلیل علمی بیارن چرا کلیکی با کاربران فیک .
قالب سبز به روزترین مرجع قالب و ابزار وبمسترها
به روزترین مرجع طراحی سایت
طراحی حرفه ای قالب نیوک 8.3 - 8.4
www.GreenSkin.ir

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سئوالات شما”