خرداد هم تمام شد نیوک 8.4 نیومد

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.3 را مطرح کنید.
reper
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 26 دفعه
تماس:

خرداد هم تمام شد نیوک 8.4 نیومد

پست توسط reper »

اقا قول دادید خرداد که خردادم تمام شد

اگر دارید تست می کنید بزارید همه کاربرها سهیم باشند برای تست

خداوکیلی وعده تیر ندید دگه

طراحی قالب نیوک وردپرس جوملا دیتالایف پذیرفته می شود
yahoo : hamid.reper
نمایه کاربر
Mohammad_MBA
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
محل اقامت: مازندران - تنکابن
تشکر کرده: 102 دفعه
تماس:

Re: خرداد هم تمام شد نیوک 8.4 نیومد

پست توسط Mohammad_MBA »

reper نوشته شده:اقا قول دادید خرداد که خردادم تمام شد

اگر دارید تست می کنید بزارید همه کاربرها سهیم باشند برای تست

خداوکیلی وعده تیر ندید دگه

بزودی زود منتشر میشه

تقریبا تست ها تموم شده
آیدی تلگرام جهت ارتباط با من
طراحی و پیاده سازی انوع سایت و اپلیکیشن
ofogherahcompany
@

تنکاهاست
reper
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط reper »

قرار شد تا امروز طبق قول مدیرها دگه زودی زودش کجا بود باید سر قولشان باشند
نمایه کاربر
sigma
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: تهران اسلامشهر
تشکر کرده: 27 دفعه
تماس:

پست توسط sigma »

از همکاران پشتیبانی متشکریم
از دوستان و اعضا هم انتظار میره با صبوری و تشکر خودشون تیم رو حمایت کنند.
نیوک سیستم مدیریت محتوای رایگان است و افراد تنها کاری که می تونند بکنند اینکه که یا تشکر کننده یا اینکه استفاده نکنند. البته اگر هزینه داشت شاید بهتر میشد پشتیبانی کرد، اما در هر صورت از تیم نیوک کمال تشکر رو دارم و ان شاء الله تست های نهایی به خوبی انجام شده و نسخه جدیدش رو رونمایی بفرمایند که سخت منتظریم.
خدا قوت
لطفتان مستدام
starstary
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط starstary »

sigma نوشته شده:از همکاران پشتیبانی متشکریم
نیوک سیستم مدیریت محتوای رایگان است و افراد تنها کاری که می تونند بکنند اینکه که یا تشکر کننده یا اینکه استفاده نکنند. البته اگر هزینه داشت شاید بهتر میشد پشتیبانی کرد، اما در هر صورت از تیم نیوک کمال تشکر رو دارم و ان شاء الله تست های نهایی به خوبی انجام شده و نسخه جدیدش رو رونمایی بفرمایند که سخت منتظریم.
خدا قوت
لطفتان مستدام

بعد 7 سال خدا قوت!! تصویر دوره سایت و وبسایت تمام شده همه تو شبکه های اجتماعی هستند و پیج و فروششون رو بردند انجا اینجا بعد 7 سال تاره دارند سیستم مدیریت سایت میدند بیرون! تصویر

من واقعا نمیتونم درک کنم اینجا یه عده منتظر چی هستند! سایت جدید بزنن با نیوک جدید؟! چی میخواین بزنین؟ سایت موزیک یا فیلم یا دانلود؟ همه فروختند رفتند سایتهاشونو یه عده قدیمی کار موندن و انها هم گوشه کنار گذاشتند برای فروش ! دوره دانلود از اسان دانلود و امثال ان گذشت..تلگرامو باز کن تو کانالاش همه چیزی هست..اینستا و امثال ان جای سایتو و انجمن رو گرفتند تمام شد رفت..بیشتر جنبه کنجکاوی داره نیوک جدید نه استفاده.
نمایه کاربر
sigma
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: تهران اسلامشهر
تشکر کرده: 27 دفعه
تماس:

پست توسط sigma »

starstary نوشته شده:
خدا قوت
لطفتان مستدام

بعد 7 سال خدا قوت!! تصویر دوره سایت و وبسایت تمام شده همه تو شبکه های اجتماعی هستند و پیج و فروششون رو بردند انجا اینجا بعد 7 سال تاره دارند سیستم مدیریت سایت میدند بیرون! تصویر

من واقعا نمیتونم درک کنم اینجا یه عده منتظر چی هستند! سایت جدید بزنن با نیوک جدید؟! چی میخواین بزنین؟ سایت موزیک یا فیلم یا دانلود؟ همه فروختند رفتند سایتهاشونو یه عده قدیمی کار موندن و انها هم گوشه کنار گذاشتند برای فروش ! دوره دانلود از اسان دانلود و امثال ان گذشت..تلگرامو باز کن تو کانالاش همه چیزی هست..اینستا و امثال ان جای سایتو و انجمن رو گرفتند تمام شد رفت..بیشتر جنبه کنجکاوی داره نیوک جدید نه استفاده.

خیلی جالبه، شما که نظرت اینه خیلی پیگیری.
هیچ وقت تلگرام و اینستا و ... جای سایت خوب رو نمی گیره، همه اون مواری که فرمودید سرگرمیه،
اما سایت با قالب درست و ساختار مناسب ماندگاره، مفیده، منظمه ، سامان داره،
ایسنتا و تلگرام و شبکه اجتماعی و ... همه کشکول وار و بی نظم و فقط خبری و اطلاع رسانیه،
اما وب سایت برای کسی که قصد دار در مورد حوزه خاصی به صورت منظم مطالب منتشر کند که افرا دیگر هر زمانی بتوانند استفاده کنند و جستجو کنند و .. مفید فایده خواهد بود.
قطعا سامانه های جدیدی اومده که باید از اونها هم بهره گرفت.

در ضمن، این تحلیل کاملا غلطه که مردم تو شبکه های اجتماعی هستند، بلکه باید این واقعیت رو فهیمد که میزان استفاده مردم از اینترنت افزایش یافته، البته بخش زیادی که به این جرگه پیوستن از طریق همین اپلیکشن های موبایل و غیره پا به عرصه اینترنت گذاشته اند وگرنه افرادی که قبلا از اینترنت و جستجو در اینترنت به منابع علمی آموزشی و ... خود می پرداخت همچنان سهم بیشتری نسبت به سالیان قبل رو شامل می شوند (در مقایسه به خودشان).

امیدوارم افراد وقتی که مفید نیستند، مضر نباشند،
reper
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط reper »

همه ما رو سر کار گذاشتن نیوکی در کار نیست

موقع انتشار همه مدیرا پیداشون نیست

همش بدقولی و وعده پوچ
eastsun
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: Tehran
تشکر کرده: 5 دفعه
تماس:

پست توسط eastsun »

دوست عزیز کمی آرام باشید
کسی شما را مجبور به انتظار کشیدن نکرده است. همانطور که دوستان دیگر اشاره کردند، نیوک رایگان است و اگر مدیران با توجه به شرایط فعلی نیوک، تصمیم دارند نسخه جدید را منتشر کنند، از بزرگی و لطف آنهاست و ما نباید از آنها طلب کار هم باشیم.
ما که چندین سال است برای نیوک صبر کرده ایم، کمی دیگر هم صبر خواهیم کرد. پیام خود را به گونه ای بنویسید که دلسردی برای علاقه مندان و دوستداران نیوک که در این زمینه زحمت می کشند، ایجاد نشود.
موفق باشید تصویر
negarnovin
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 4 دفعه

پست توسط negarnovin »

ما از نیوک راضی هستیم از سال 87 داریم کار می کنیم شما مشکل داری می توانی بری
نمایه کاربر
babreboot
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 2 دفعه

پست توسط babreboot »

starstary نوشته شده:
خدا قوت
لطفتان مستدام

دوست عزیزم سلام من از شما میپرسم همون کانال های تلگرام یا شبکه های اجتماعی اهنگ یا فیلم و یا نرم افزاری که قرار میدهند از کجا می اورند خوب اقای محترم اونا میرن تو سایت دانلود میکنند با سرور یا اینترنت نامحدود بعد میذارن تو تلگرام

انسان نباید اینقدر ساده باشه

خود تلگرام از سایت ساخته شده بوکمارکه نرم افزارش

web.telegram.org

همه نرم افزار های اجتماعی سایت و سرور هاستینک و لینوکس هستن عزیزم که بوکمارکش کردن تو APK نباید اینقدر ساده باشید با اطلاعات کم خود حرف بیخود بزنید

در ضمن اون فضای که تلگرام برای اپلود به شما داده روی سرور هستش و سرور روی هاست و دوباره سایت پس سایت نقس اساسی در همه برنامه ها و نرم افزارهای اجتماعی میباشد

دوست عزیز اومیدوارم جوابتو کامل گرفته باشی سوالی بود بگو به عنوان عضو قدیم نیوک پاسخگو خواهم بود

سرور نیوک قوی ترین و با انگیزه ترین هست دیدیم بلوک امارش که در هیچ مدیریت محتوای دیگری نیست یا دیدیم بخش صفحات اضافه فروشگاه و خیلی از امکانات نیوک شاهد بودیم

انجمنی که یک زمان برای خودش قولی بود و امار استفاده نیوک به جای همه مدیریت محتواهای ایرانی که تازه جا افتاده اند چقدر بود شاهد بودیم همه اینا رووووووو پس دوستان عزیز صبور باشید

و کمی هم وقت به مدیریت بدهید

الان 99 درصد پیشرفت خیلی خوبه باید تمام ضعف ها بر طرف بشه تا هکرهای گرامی سعی بر نفوذ بر روی هاست شما سرور شما نکنند
vahidmaster
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 104 دفعه
تماس:

پست توسط vahidmaster »

starstary نوشته شده: بعد 7 سال خدا قوت!! تصویر دوره سایت و وبسایت تمام شده همه تو شبکه های اجتماعی هستند و پیج و فروششون رو بردند انجا اینجا بعد 7 سال تاره دارند سیستم مدیریت سایت میدند بیرون! تصویر

دوست عزیز مشالله چقدر شما باتجربه هستین . جدا ؟!!! وای چه جالب چقدر شبکه اجتماعی مهم هست نمیدونستم میشه درگاه و خیلی از کارا سایت رو روش انجام داد .
رفیق شما یکم فقط یکم اطلاعاتت رو بالاببر بعد بیا اینجا نظر بده که خدایی نکرده کسی فکر بد نکنه .
شبکه های اجتماعی مکمل سایت هستن برای اطلاع رسانی بیشتر !!!
ربات ها و ... ساخته شده که اطلاعات سایت ها رو اتوماتیک ببرن تو شبکه های اجتماعی مثل تلگرام .
تلگرام و نظایر تلگرام تنها برای معرفی بوده و جنبه کاربردی نداره !! نهایت بشه یه رزرو رو انجام داد . بعدشم فقط کافیه مسئولین مشکل دار بودن تلگرام و امثالش رو تایید کنن میشه وی چت باید با اطلاعات تو کانال و گروهت خداحافظی کنی !!!
همانطور که اسمش روش هست شبکه اجتماعی (جهت دوست یابی , علافی و کارهای خوب مثل تبادل اطلاعات و آموزش که تو کشور ما بیشتر علافیه و وقت تلف کردن)
مشکل اینجاس قبل از ارائه یه نرم افزار فرهنگ رو نمیارن , نوضیحاتش رو نمیارن که باعث میشه دوستان بیان الکی , رو هوا , بدون تحقیق بیان صحبتی کنن و نتون فرق بین سایت و شبکه اجتماعی رو عنوان کنن تصویر .خواهش یکم تحقیق گوگل رو برای شما خلق کردن که داخلش سرچ کنی شاید توشبکه اجتماعی سرچ میکنی !!! تصویر تصویر تصویر تصویر

reper نوشته شده:همه ما رو سر کار گذاشتن نیوکی در کار نیست
موقع انتشار همه مدیرا پیداشون نیست
همش بدقولی و وعده پوچ

رفیق شما امدی پی وی به من پیغام دادی جوابت رو دادم . جو رو خراب نکن . یه تیم کامل دارن روی نیوک کار میکنن . از وقت خودشون و خانواده اشون زدن برای انتشار نیوک .
نمیخوای کمکی کنی , نمیخوای منتظر باشی جو رو خراب نکن !!!
این همه سال صبر کردین یکی دو روز دیگه هم روش (نمیتونی صبر کنی باور کنید سیستم مدیریت محتوا های دیگه ای هم هست)
نیوک 8.4 سیستم بی برنامه ای نیست و براش کلی برنامه ریزی شده .
از آپدیت بگیرید , تا پلاگین و قالب .
انشالله خواهید دید نیوک فارسی به چی تبدیل میشه .
قالب سبز به روزترین مرجع قالب و ابزار وبمسترها
به روزترین مرجع طراحی سایت
طراحی حرفه ای قالب نیوک 8.3 - 8.4
www.GreenSkin.ir

نمایه کاربر
tanha21
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: بازدید تقلبی سایت شما
تشکر کرده: 24 دفعه

پست توسط tanha21 »

سلام من دارم دوباره میام سمت وب
داشتم با ورد پرس سایتمو بالا میاوردم که دیدم نیوک زده 99%
اگه واقعا تو همین ماه نسخه جدید بالا میاد من این چند روز هم صبر میکنمتصویر
فروش ویلا و زمین در زیباکنار
blackmoon
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 9 دفعه

پست توسط blackmoon »

ماهم منتظریم
starstary
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط starstary »

vahidmaster نوشته شده:
starstary نوشته شده: بعد 7 سال خدا قوت!! تصویر دوره سایت و وبسایت تمام شده همه تو شبکه های اجتماعی هستند و پیج و فروششون رو بردند انجا اینجا بعد 7 سال تاره دارند سیستم مدیریت سایت میدند بیرون! تصویر

دوست عزیز مشالله چقدر شما باتجربه هستین . جدا ؟!!! وای چه جالب چقدر شبکه اجتماعی مهم هست نمیدونستم میشه درگاه و خیلی از کارا سایت رو روش انجام داد .
رفیق شما یکم فقط یکم اطلاعاتت رو بالاببر بعد بیا اینجا نظر بده که خدایی نکرده کسی فکر بد نکنه .
ربات ها و ... ساخته شده که اطلاعات سایت ها رو اتوماتیک ببرن تو شبکه های اجتماعی مثل تلگرام .
تلگرام و نظایر تلگرام تنها برای معرفی بوده و جنبه کاربردی نداره !! نهایت بشه یه رزرو رو انجام داد . بعدشم فقط کافیه مسئولین مشکل دار بودن تلگرام و امثالش رو تایید کنن میشه وی چت باید با اطلاعات تو کانال و گروهت خداحافظی کنی !!!
همانطور که اسمش روش هست شبکه اجتماعی (جهت دوست یابی , علافی و کارهای خوب مثل تبادل اطلاعات و آموزش که تو کشور ما بیشتر علافیه و وقت تلف کردن)
مشکل اینجاس قبل از ارائه یه نرم افزار فرهنگ رو نمیارن , نوضیحاتش رو نمیارن که باعث میشه دوستان بیان الکی , رو هوا , بدون تحقیق بیان صحبتی کنن و نتون فرق بین سایت و شبکه اجتماعی رو عنوان کنن تصویر .خواهش یکم تحقیق گوگل رو برای شما خلق کردن که داخلش سرچ کنی شاید توشبکه اجتماعی سرچ میکنی !!! تصویر تصویر تصویر تصویر

.

شما که فوق حرفه ای هستید با نیوک درگاه میخواهید میارید بالا که درگاه رو مثال میزنید؟ شبکه های اجتماعی خودشون ساختارشون وب هست نیازی به مکمل بودن ندارند! نمونه فیس بوک که شبکه اجتماعی هست اما یکی از بزرگترین رابط های کاربری دنیا رو داره که وردپرسم پیشش کم میاره چه برسه نیوک فسیل! شبکه اجتماعی از دید امثال شما که هنوزم پیامک میدی دوستاتتون و وقتی میرید تو تلگرام و اینستا فقط فکر وقت گزرونی و علافی هستید نبایدم به چشمتون بیاد!! بزرگترین تجارت ها و درامدهای جهان تو امثال فیسبوک و اینستا انجام میپزیره اما شما هنوز منتظر زدن سایت موزیک با نیوک هستید!! بهتره کمی شما سرچ بزنی برادر من از زندگی عقب نیفتید و به جای علافی تو این شبکه ها مثل حرفه ای ها ازش پول در بیارید..
vahidmaster
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 104 دفعه
تماس:

پست توسط vahidmaster »

starstary نوشته شده:
vahidmaster نوشته شده:

.

شما که فوق حرفه ای هستید با نیوک درگاه میخواهید میارید بالا که درگاه رو مثال میزنید؟ شبکه های اجتماعی خودشون ساختارشون وب هست نیازی به مکمل بودن ندارند! نمونه فیس بوک که شبکه اجتماعی هست اما یکی از بزرگترین رابط های کاربری دنیا رو داره که وردپرسم پیشش کم میاره چه برسه نیوک فسیل! شبکه اجتماعی از دید امثال شما که هنوزم پیامک میدی دوستاتتون و وقتی میرید تو تلگرام و اینستا فقط فکر وقت گزرونی و علافی هستید نبایدم به چشمتون بیاد!! بزرگترین تجارت ها و درامدهای جهان تو امثال فیسبوک و اینستا انجام میپزیره اما شما هنوز منتظر زدن سایت موزیک با نیوک هستید!! بهتره کمی شما سرچ بزنی برادر من از زندگی عقب نیفتید و به جای علافی تو این شبکه ها مثل حرفه ای ها ازش پول در بیارید..

با تشکر که منو با شبکه های اجتماعی آشنا کردی . منظور از درگاه اتصال به بانک داخلی بود . شبکه های اجتماعی این قابلیت رو ندارن . اسمش روش هست ماهیتش مشخصه . بستری برای دوست یابی و بازاریابی محدود . عزیز شما یکم قدیمی فکر میکنید . نیوک فقط برای موزیک نیست !!! من سرچ هام رو زدم .
هر وقت برای یه شبکه اجتماعی RFB ارائه دادی , هر وقت برای یه CMS امدی RFB ارائه دادی (برنامه نویسیش پیش کش) من با شما بحث میکنم وگرنه نیازی نمیبینم بخوام باهانون بحث کنم .
فکر کوتاه یعنی دیدن نیوک در قالب سایت موزیک . یکم سرچ کن ببین چه سایت های بزرگی با نیوک امده بالا .
یکیش سرزمین دانلود که با توجه به بهینه شدن ساختار نیوک 8.3 و قالبش از صفحه هات دیگه , امد صفحه اول گوگل فقط بزن "دانلود نرم افزار" . وقتی وارد سایتش شدی ببین طراح و دولوپر هسته نیوکش کی بوده . برای راحتی کارت اینو داخل گوگل سرچ کن :
"پوست انداختیم site:sarzamindownload.com"
فهمیدی طراح و دولوپرش کی هست بعد بیا باهم راجب سیستم مدیریت محتوا و شبکه اجتماعی بحث کنیم .

موفق باشی گل من تصویر
قالب سبز به روزترین مرجع قالب و ابزار وبمسترها
به روزترین مرجع طراحی سایت
طراحی حرفه ای قالب نیوک 8.3 - 8.4
www.GreenSkin.ir

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “[8.3] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”