بی توجهی بسیاری از هاستینگ ها به نیوک

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.3 را مطرح کنید.
نمایه کاربر
saeed_slow
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 50 دفعه
تماس:

بی توجهی بسیاری از هاستینگ ها به نیوک

پست توسط saeed_slow »

با سلام و احترام

مدیر عزیز شما این چند سال کلی زحمت کشیدین برای نیوک نسخه فارسی چرا یک دفعه این CMS را به حال خود رها کردین که هر مشکلی پیش می آید هاستیگ ها میگویند از نیوک استفاده نکنید مشکلات زیادی دارد و از نظر امنیت معتبر نیست و سالهاست که از رده خارج است!
این که نیوک مشکلاتی دارد من هم قبول دارم برای من تا دلتون بخواد مشکل داشت اما دل کندن از یک CMS که چندین سال باهاش کار کردی و با کلی عشق براش وقت گذاشتی تا سایت رو بکشی بالا آسون نیست بارها خواستم از وردپرس استفاده کنم اما پشیمان شدم.

قدیم انجمن به شکلی بود زیر نیم ساعت جواب تاپیک ها داده میشد اما در حال حاضر همه کاربران قدیمی به جای دیگری کوچ کردند.

لطفا کاری کنید تا نیوک مثل قبل از محبوبت خاصی برخوردار شود.

با تشکر

[CENTER]www.muzical.com
[/CENTER]
نمایه کاربر
inter
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: زنجان
تشکر کرده: 19 دفعه

Re: بی توجهی بسیاری از هاستینگ ها به نیوک

پست توسط inter »

بله همینطوری ولی یبار با وردپرس کار کنید دیگ خیلی سخته ک دوباره بخواید از نیوک استفاده کنید
وردپرسو ی تیم جهانی برنامه نویسش میکنه و لحظه به لحظه از همه لحاظ چک میکنن کارکردشو!(اگه نیازی بود اپدیت میدن براش)
تو قسمت توضیحاتش نوشته تیم برنامه نویسشو شاید نزدیک صد نفر باشن
خب مشخصه نیوک هیچوقت نمیتونه کارایی وردپرسو داشته باشه برای همین شرکت های هاستینگ خیلی هم بیراه نمیگن

یه زمانی که نیوک رونق داشت تیم نیوک برنامه نویسای خیلی خوبی داشت
من یادمه ی آقایی به اسم سجاد سالمی بود که واقعا همه فن حریف بود(امثال ایشون بازم بودن) منتها حالا به دلایلی رفتن از اینجا ولی تیم فعلی نیوک حاضر نشد کسانی رو جایگزین اینجور افراد کنه و مشغله های خودشونم زیادو زیادتر شد و نتیجش شد اینی که شما میبینید
وقتی وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و "یاورت" میشه!
www.sahm.blogfa.com

آموزش برنامه نویسی www.takinweb.com
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

حرف دوستان مورد تأييد هست ولي بد نيست بدونيد همين آقاي سالمي بود كه وضعيت امروز نيوك رو براي ما بوجود آورد
ايشون قرار شد نسخه ٨.٤ رو به عهده بگيرن ولي به شكل عجيبي بعد از دو سال ناپديد شد و جواب هيچ كس رو هم نميداد. بعدها كه تعدادي از كاربران گزارش دادن مشخص شد روي سايتي شخصي داره كار ميكنه. اين شد كه ما مجبور شديم دو باره از نو استارت بزنيم. ايشون از مديران ما بود و اين كار رو كرد انتظار داريد ما به چند نفر ديگه اعتماد كنيم. اين جريان رو اغلب كاربران در جريانش هستن
عدم پاسخگويي هم كه دليلش بي مهري نيست بيشتر به خاطر تكراري بودن مشكلات هست. جديداش رو هم كه هر موقع ديديم سعي كرديم جواب بديم
متأسفانه دوستاني هم كه يه خورده دستشون تو برنامه نويسي باز ميشه به فكر ساختن سي ام اس اختصاصي ميفتن. بزاريد نسخه جديد منتشر بشه اين ناهماهنگي ها و گسستگي ها رو حل ميكنيم.
Phpnuke.ir
lording
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 34 دفعه

پست توسط lording »

افرادی امسال سجاد سالمی ها چوب پشت کردنشون را خواهند خورد. من مطمئن هستم نیوک اگه پا بگیرد خیلی خیلی متفاوت تر از قبلا خواهد بود و تیم جوان و قوی را بکار خواهد گرفت. به اینده امیدوار باشید. با تشکر
[CENTER]شبکه فناوری ایرانیان

http://iritweb.ir

[url=forum-f/-t.html:kqce]مجموعه ای کم نظیر بلوک از کاربردی ترین بلوک های نیوک[/url:kqce][/CENTER]
نمایه کاربر
mellifera
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: آذربايجان شرقي - مرند
تشکر کرده: 277 دفعه
تماس:

پست توسط mellifera »

انشالله که اینطور باشه من که این همه مدت صبر کردم تا نیوک جدید بیاد و بتونیم یه تغیراتی توسایت بدیمو سایتو تالار بروز بشه با تشکر از مدیران نیوک این 8 درصد هم تموم بشه عالی میشه.
سایت زنبورعسل ایران
www.mellifera.ir
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “[8.3] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”