تغيير در بلوك پيوند ها

بلوك هاي نيوك فارسي
saiona
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

تغيير در بلوك پيوند ها

پست توسط saiona » جمعه 12 خرداد 1391, 7:58 pm

ا سلام منراستش مي خوام يكي بلوك پيوند هاي سايتم رو تغيير بده طوري كه پيوند هامتحرك بشن يعني از پايين به بالا حركت كنن يكي ديگه هم اينكه ديگه نره بهيه صفحه ي ديگه و لينكش مستقيم بشه.من از بلوك پيوند هاي خود نيوك 8.3 هماستفاده ميكنم.خواهشا كمك كنيد من حاضرم هزينه اش رو هم بدم تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

[CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Arial]به زودي فروش هاست قدرتمند اس گــــــــــــــــــــيـــــــــــــگ[/FONT][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Arial]با سرور هاي پر قدرت هلند و فرانسه[/FONT][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Arial]قيمت هاي استثنايي[/FONT][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Arial]فقط براي شمــــــــــــــــــــــــــــــــــا[/FONT][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Arial]جهت اطلاعات بيشتر از آيدي ياهو[/FONT][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Arial]mortezajahani14[/FONT][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Arial]اقدام كنيد[/FONT][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Arial]
[/FONT][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Arial]SGIG-HOST[/FONT][/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff][FONT=Arial]ONLY 4 U[/FONT][/HIGHLIGHT][/CENTER]
gerashb
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 2 دفعه

Re: تغيير در بلوك پيوند ها

پست توسط gerashb » جمعه 19 خرداد 1391, 12:15 pm

سلام میشه من رو هم راهنمایی کنی و بگین بلوک پیوند های سایت رو چطور میتونم فعال کنم و لینک سایت های دیگه رو بزارم تو اون
[CENTER]هر آن چه از یک سایت پیرامون مسائل طبیعی انتظار دارید[/CENTER][CENTER]www.tabiatha.ir[/CENTER]
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بلوک ها - phpNuke Blocks”