نصب نیوک 8.2 روی دایرکت ادمین .. خیلی واجبه ....

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpNuke بحث و تبادل نظر می شود.
3nterco
کاربر جدید
کاربر جدید

نصب نیوک 8.2 روی دایرکت ادمین .. خیلی واجبه ....

پست توسط 3nterco »

[RIGHT][HIGHLIGHT=#e7e4de]با سلام خدمت همه دوستان[/HIGHLIGHT][/RIGHT]

[RIGHT][HIGHLIGHT=#e7e4de]من یه هاست دایرکت ادمین دارم[/HIGHLIGHT][/RIGHT]
[RIGHT][HIGHLIGHT=#e7e4de]و میخوام روش نیوک 8.2 نصب کنم [/HIGHLIGHT][/RIGHT]

[RIGHT][HIGHLIGHT=#e7e4de]کسی هست آموزش کامل داشته باشه ؟؟ چون جستجو کردم همه ی لینکهای موجود در وب مشکل داره و تصاویر لود نمیشه[/HIGHLIGHT][/RIGHT]

[RIGHT][HIGHLIGHT=#e7e4de]لطفا" کمک کنید[/HIGHLIGHT][/RIGHT]
[RIGHT][HIGHLIGHT=#e7e4de]اگه هم کسی میتونه نصب کنه آی دی بده که باهاش تماس بگیرم[/HIGHLIGHT][/RIGHT]
[RIGHT][HIGHLIGHT=#e7e4de]خیلی ممنون میشم[/HIGHLIGHT][/RIGHT]

quarttez5
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 5 دفعه

Re: نصب نیوک 8.2 روی دایرکت ادمین .. خیلی واجبه ....

پست توسط quarttez5 »

دوست عزیز نیوک روی سی پانل بهتر جواب میده. بهتره برید هاست سی پانل تهیه کنید. اگه رو دایر هم نصب کنید به هر سختی هم که شد بازم هم احتمال زیاد در آینده با مشکلات جدید روبه رو میشی
ali-rezaa
کاربر جدید
کاربر جدید

Re: نصب نیوک 8.2 روی دایرکت ادمین .. خیلی واجبه ....

پست توسط ali-rezaa »

دوست عزیز ، باید هاست با پنل Cpanel میگرفتی خودتو راحت میکردی ! من قبلا روی دایرکت ادمین نصب کردم ولی خوب راحتی و امکانات cpanel رو نداره ! از نظر مقایسه ای بخواهیم بگیم انگار با ویندوز xp و 8 بخواهی مقایسه کنی :D

برای نصب ، وارد File manager میشی ، بعد از ورود به این قسمت ، وسط و پایین ، نوشته Upload File to corruect directory روش کلیک میکنی و از پنجره ی باز شده یه Browser داره ، میزنی و فایل زیپ نیوک رو انتخاب مکینی و آپلود میکنی ، بعد از آپلود روش کلیک میکنی و Extract میکنی.

بعدش بر میگردی به صفحه ی اول و روی My sql manager کلیک میکنی و صفحه ای که باز شده ، روی Create new database کلیک میکنی و یه دیتابیس می سازی ! به همین راحتی، بعدش نیوک رو نصب میکنی و اطلاعات خواسته شده رو وارد میکنی و تمام.

اگر باید فایل nuke.sql رو دستی توی دیتابیس بریزی ، خب اینم راحته ، صفحه ی اول دایرکت ادمین رو میاری و پایین توی قسمت advanced نوشته phpmyadmin کلیک میکنی و فایلتو آپلود میکنی. تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpNuke Discussion”