توجه : مژده به کاربران منتظر نسخه 8.4 نیوک

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpNuke بحث و تبادل نظر می شود.
نمایه کاربر
korosh
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: دیار پاک ترشیز ( کاشمر )
تشکر کرده: 29 دفعه
تماس:

Re: توجه : مژده به کاربران منتظر نسخه 8.4 نیوک

پست توسط korosh »

بعضی از دوستان خیلی کم لطف تشریف دارن و اونم به این خاطر هست که در جریان خیلی از مسائل نیستن
من جهت شفاف سازی با اجازه آقای محمد نامور یک چندتا مسئله هست که بنظرم دوستان بدونن بهتره
یکی از دوستان که نام نمیبرم قرار بود که نیوک جدید رو شروع و به پایان برسونن که بعد از چند وقت بی خبری و پاسخ درست ندادن معلوم شد که ایشان قست انجام این کارو ندارن
آقای نامور بدون کمک کسی و به عشق نیوک به تنهایی شروع به انجام این مهم برآمد ( خسته نباشید میگم بهت محمود آقا )
هر کاری نیاز به حمایت مالی داره که متاسفانه هیچگونه کمک مالی برای نیوک جدید نشد و با هزینه های شخصی این کار شروع شد
طبق نظر سنجی که انجام شد قرار به تغییرات اساسی در هسته و قالب نیوک 8.4 شدن که دوستان همه خبر دارن که چه پرسه زمان بری هست
من خودم شرمنده این دوستان هستم که نتونستم کمکی به ایشون و دیگر همراهانشون انجام بدم
پس بیایم حداقل با زخم زبون نا امیدشون نکنیم
تصویر

[CENTER]پنل ارسال sms ویژه نیوک[/CENTER][CENTER]اولین و بزرگترین مرکز 118 ادارات و مشاغل در ایران[/CENTER]
milad2546
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: tehran
تشکر کرده: 54 دفعه
تماس:

Re: توجه : مژده به کاربران منتظر نسخه 8.4 نیوک

پست توسط milad2546 »

سلام..

آقا ما نیوک رایگان نمیخوایم!!!

برای پیشرفت کار بهترین کار برنامه ریزی هستش..که فکر میکنم تیم نیوک به دلیل مشغله کاری نمیتونن وقت بذارند.

یک تیم تشکیل بدید که کارشون همین باشه.ارتقا بدند + قالب طراحی کنند + ماژول طراحی کنند + بلوک طراحی کنند = و روی سایت به فروش برسونند تا هم همیشه آپدیت باشیم هم هرکسی توقع بیجا نداشته باشه و هی غر غر نکنند.

الان خیلی ها میان از کاربرا پول میگیرند و هیچی کاری نمیکنند براشون.

بهترین کار همینه ی تیم 2 یا 3 نفری باشند و فقط فکر و ذکرشون نیوک باشه

مطمئن باشید هم هزینه هاشون تامین میشه هم نیوک همیشه پابرجا میمونه
[CENTER][url=http://icesi.ir:gwbzsa]وب سایت تخصصی کنترل و ابزاردقیق[/url:gwbzsa][/CENTER]
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpNuke Discussion”