مشکلات قالب و بلوکهای فارسی

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpNuke بحث و تبادل نظر می شود.
faridn
کاربر جدید
کاربر جدید

Re: مشکلات قالب و بلوکهای فارسی

پست توسط faridn »

perfeshnal نوشته شده:سلام به همه دوستان و کاربران عزیز

دوستانی که مشکل و یا سوالی در رابطه با قالبها و بلوکهای فارسی شده توسط گروه مشهدتیم دارند می تونند در این تاپیک مطرح کنند تا توسط مدیران و کاربران عزیز رسیدگی بشه
لطفا درخواست نصب قالب و بلوک مطح نکنید چون آموزش نصب این دو در تاپیک های مربوطه گفته شده

faridn
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط faridn »

با سلام وخیلی ممنون از راهنمایی نصب ماژول playerمن طبق آموزش شما نصب کردم عالی بود وکاملا درست اجرا شد فقط بفرمایید چرا فایل بجای پخش دانلود میشود من میخواهم پخش هم اجرا شود با تشکر از شما منتظر جواب هستم
نمایه کاربر
boris
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 67 دفعه

پست توسط boris »

سلام..من قالب ساب سیلور تالار را نصب کردم همه چی درسته فقط دکمه تشکر نداره. همه کارها هم کردم فعال هم هست سطوح دسترسی هم درسته اما دکمه تشکر نداره اسامی تشکرکننده ها هست. اموزشهارو هم خوندم. این قالب از هر لحاظ عالیه فقط این مشکلم حل بشه تمومه .ممنون میشم کمک کنید
نمایه کاربر
boris
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط boris »

مدیران عزیز خواهش میکنم این مد تشکر را روی قالب ساب سیلور 2 قرار بدید. شما که زحمت کشیدید این یک مد را هم اضافه کنید تا قالب تکمیل بشه ممنون

لینک قالب
نمایه کاربر
hossein_bu
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط hossein_bu »

سلام دوستان
من قالب محرم که توی لیست قالب های خود سایت نیوک هست ( http://styles.phpnuke.ir/styles/parscms-moharam ) رو نصب کردم. اما هدرش تو صفحه اصلی نصفه میفته و توی بقیه صفحات کامله. لطفا نصب کنید و یه امتحان کنید و کمکم کنید
گالری عکس | رسگت.کام
-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ-ـ--ـ-ـ-ـ--ـ-
جدیدترین عکس های بازیگران و خوانندگان

www.resget.com
نمایه کاربر
boris
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط boris »

boris نوشته شده:مدیران عزیز خواهش میکنم این مد تشکر را روی قالب ساب سیلور 2 قرار بدید. شما که زحمت کشیدید این یک مد را هم اضافه کنید تا قالب تکمیل بشه ممنون

لینک قالب

اقا یعنی برای یک مد ما چقدر باید التماس و خواهش و خودمون را کوچیک کنیم؟ 10 جای تالار توی یکهفته درخواست دادم. خدا هیچکس را محتاج کسی نکنه...بخش پشتیبانی که تیکت زدیم گفتیم هر چقدر هزینه اش میشه میدم اینو درست کنند که یکهفته هست خبری نیست.....

لطفا اگر کسی سایت معتبری میشناسه که قالب حرفه ای نیوک به همراه ست کردن انجمن انجام میده لطفا معرفی کنه. ..ممنونم...
نمایه کاربر
deltamusic
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط deltamusic »

خوده نیوک
نمایه کاربر
boris
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط boris »

سلام..من حدود 3 هفته هست به پشتیبانی تیکت زدم ولی جوابی ندادند فعلا انگار فعال نیست حداقل حالا که فعال نیست مدیران خواهشا لطف کنند این مد تشکر را روی قالب ساب سیلور 2 فعال کنند تا کارمون راه بیوفته الان 3 هفته هست از این قالب دارم استفاده میکنم بدون مد تشکر...اگر مد تشکر داره لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری فعالش کنم چون در تنظیمات کاربران عضو هم تیک داره....خواهش میکنم مدیران کمک کنند.ممنون
ssll
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 55 دفعه
تماس:

پست توسط ssll »

iman64 نوشته شده:سلام
بلوک آخرین ارسالهای تالار گفتمان ویرایش 2
از اونجایکه با افزایش تعداد موضوعات تالار گفتمان بسیاری از موضوعات مهم ، اطلاعیه ها و ... لابلای این موضوعات که از ارزش کمتری برخوردارن گم میشن و همچنین برای تسهیل در امر جستجو در تالار طوری که کاربر مستقیم به نتیجه دلخواهش برسه این بلوک رو آماده کردیم.
نمایش موضوعات مهم ، اطلاعیه ها ، پر بازدیدترینها ، داغترین ها و جستجو به صورت تبهای مجزا از امکانات این بلوک هست.
این بلوک روی چند سایت تست شده و مشکلی از نظر کارکرد نداره و اگر احیاناً به مشکلی برخوردید بر میگرده به تداخل جی کوئری که باید این تداخل رو به یه شکلی در سایتتون حل کنید.
برای نصب بلوک اول سه فایل موجود در فایل ضمیمه رو در محلهای مورد نظر جایگزین فایلهای دیفالت کنین و بعدش فایل استایل قالبتون رو که این عبارت توش هست رو باز کنین :

کد: انتخاب همه

#MTForumBlock
و به جای # علامت . رو بزارید به این شکل :

.MTForumBlock
هر تعداد از عبارت فوق وجود داشت رو تغییر بدید. عبارتهای مشابه رو دست نزنید. فقط عبارتهای همسان با

#MTForumBlock
در انتها حتماً از F5 برای بروزرسانی فایلهای کش شده استفاده کنین و در صورتی که باز هم فایلها در حالت کش باقی موندن کش مرورگر رو پاک کنین.
امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.

من اینو نصب کردم دستتون درد نکنه خیلی خوب بود . ففقط یه چیزی من میخوام مثل قبل نویسندشو نشون بده همچنین اخرین ارسال رو رنگی کنه مثلا اگه ادمین تایپیک فرستاد اسمش رنگی بشه
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

با یکمی دستکاری فایل MTForumsBlock.php میتونید به نتیجه برسید. چیز غیر متعارفی وجود نداره.
Phpnuke.ir
ssll
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط ssll »

من یه مشکل دارم نمیدونم کجا مطرحش کنم . من توی سایتم وقتی میخوام مطالبی که ارسال کردم رو حذف کنم یا ویرایش کنم این کار رو انجام نمیده باید چیکار کنم؟
نمایه کاربر
Awesome-Miz1
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 23 دفعه

پست توسط Awesome-Miz1 »

iman64 نوشته شده:سلام
بلوک آخرین ارسالهای تالار گفتمان ویرایش 2
از اونجایکه با افزایش تعداد موضوعات تالار گفتمان بسیاری از موضوعات مهم ، اطلاعیه ها و ... لابلای این موضوعات که از ارزش کمتری برخوردارن گم میشن و همچنین برای تسهیل در امر جستجو در تالار طوری که کاربر مستقیم به نتیجه دلخواهش برسه این بلوک رو آماده کردیم.
نمایش موضوعات مهم ، اطلاعیه ها ، پر بازدیدترینها ، داغترین ها و جستجو به صورت تبهای مجزا از امکانات این بلوک هست.
مهمترین مزیت این بلوک نسبت به بلوک قبل استفاده از تنها یک کوئری هست. همچنین رنگبندی عناوین کاربری.
این بلوک روی چند سایت تست شده و مشکلی از نظر کارکرد نداره و اگر احیاناً به مشکلی برخوردید بر میگرده به تداخل جی کوئری که باید این تداخل رو به یه شکلی در سایتتون حل کنید.
برای نصب بلوک اول سه فایل موجود در فایل ضمیمه رو در محلهای مورد نظر جایگزین فایلهای دیفالت کنین و بعدش فایل استایل قالبتون رو که این عبارت توش هست رو باز کنین :

#MTForumBlock
و به جای # علامت . رو بزارید به این شکل :

.MTForumBlock
هر تعداد از عبارت فوق وجود داشت رو تغییر بدید. عبارتهای مشابه رو دست نزنید. فقط عبارتهای همسان با

#MTForumBlock
در انتها حتماً از F5 برای بروزرسانی فایلهای کش شده استفاده کنین و در صورتی که باز هم فایلها در حالت کش باقی موندن کش مرورگر رو پاک کنین.
امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.

من بلوک آخرین ارسال های تالار گفتمانم در خود قالبه ، این کارایی رو که گفتید انجام دادم ولی فقط رنگ اون ها عوض میشه یه نگاهی به سایت ما بندازید؟
http://StarWwe22.Biz
نمایه کاربر
Awesome-Miz1
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 23 دفعه

پست توسط Awesome-Miz1 »

iman64 نوشته شده:با یکمی دستکاری فایل MTForumsBlock.php میتونید به نتیجه برسید. چیز غیر متعارفی وجود نداره.

من میخواستم تمامی درجاتو یک زنگ نشون بده ، طبق درجه فروم ( مدیر کل - مدیر انجمن و ... ) نباشه & یک دست باشه ، اینو گشتم چیزیو پیدا نکردم
ssll
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط ssll »

iman64 نوشته شده:با یکمی دستکاری فایل MTForumsBlock.php میتونید به نتیجه برسید. چیز غیر متعارفی وجود نداره.

ممنون میشم ویرایشش کنید تا هم نویسنده رو نشون بده هم اینکه اخرین ارسال از هر شناسه ای هست اون شناسه رو هم رنگی کنه
آخرین ويرايش توسط 1 on ssll, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

فایل بلوک رو از نو دانلود کنین. این موارد توش تعبیه شده.
Phpnuke.ir
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpNuke Discussion”