انتظارات کاربران از نیوک 9

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpNuke بحث و تبادل نظر می شود.
نمایه کاربر
rishsefid
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: config.php
تشکر کرده: 83 دفعه
تماس:

انتظارات کاربران از نیوک 9

پست توسط rishsefid »

سلام
از اونجا که سایت مرجع phpnuke خیلی وقته که اعلام کرده نسخه جدید این سیستم در حال آماده سازی هست.شایعات زیادی از این سیستم به گوش ما رسیده.
این تایپیک رو با اجازه مدیران مطرح کردم تا دیگر عزیزان و کاربران نیوک در خواست خود را برای یهتر کردن و بهتر شدن نیوک بگن تا مدیران عزیز هم یا خودشون این تغییرات رو در نیوک 9 که فارسی می کنن انجام بدن یا اینکه به اطلاع سایت مرجع برسونن تا اونا این کار ها رو انجام بدن!!!
به این صورت فکر کنم نیوک 9 واقعا متفاوتتر از بقیه نسخه های نیوک بشه!!! :lol: :P

از شما دوستان هم در خواست می کنم که نظر خودتون رو برای بهتر شدن نیوک اینجا بگین تا مدیران برسی کنن

نمایه کاربر
rishsefid
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط rishsefid »

اولیش رو خودم میگم : :!:
اگه نیوک جدید آجاکس بشه فکر کنم خیلی بهتر باشه و همین طور تغییرات آجاکسی کامل مثل سایت نیوکلرن که برای ایران نیوک داره فعالیت می کنه :oops:

البته این قالب های نسل جدید هم خیلی به پیشرفت نیوک کمک می کنه
انجمن نیوک هم اگه به نسخه های پیشرفته تر مثل Mybb آپگرید بشه واقعا عالی می شه :x

منتظر نظارات دیگر عزیزان هستیم
نمایه کاربر
Aquaquest
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 248 دفعه
تماس:

پست توسط Aquaquest »

سلام
همونطور که جناب rishsefid گفتند آژاکس عالیه . مخصوصاً برای امتیاز دادن به مطالب طوری که مثل دیتالایف قبل از رفتن به ادامه ی مطلب هم بشه به مطلب امتیاز داد .
فرم نظرات هم خیلی جالب نیست . مخصوصاً جواب دادن به یک نظر که باید بری تو اونجا تا جوابها را ببینی . بهتر است همانند سیستم جدید میهن بلاگ وقتی می خواهی به یک نظر جواب دهی اول آن نظر به صورت نقل قول ظاهر شده و سپس نظر شما نمایش داده شود . البته این امکان برای کاربران هم وجود داشته باشد .
اگه بشه مد تشکر انجمن ها را هم کاری کرد که آژاکس بشه و همون لحظه تشکر ثبت بشه خیلی خوبه . در ضمن بشه تشکر از یک پست را لغو کرد .
یک قسمت هم مثل وی بلوتین برای پست های اشتراک شده باشه که بفهمی فلان تایپیک که توش مشترکی پست جدید داره ، البته فکر کنم این امکان تو PHPBB 3 فراهم شده ولی بازم گفتم که جا نیفته .
اگر چیز دیگری هم به ذهنم رسید همینجا بیان می کنم .
نمایه کاربر
rishsefid
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط rishsefid »

اگه ادیتورش هم حرفه ای تر بشه عالی میشه :lol:
منظورم اینه که در حال حاضر ادیتورش فقط کد های html معمولی رو قبول میکنه و کد های جاوا اسکریپت و آجاکس رو قبول نمی کنه :cry:
اگه این مشکلاتش هم بر طرف شه خیلی عالی میشه :twisted:
نمایه کاربر
datairan
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 60 دفعه

پست توسط datairan »

من با این قسمت کاملا موافق هستم
انجمن نیوک هم اگه به نسخه های پیشرفته تر مثل Mybb آپگرید بشه واقعا عالی می شه
یا اینکه هر چه زودتر از نسخه بالاتر phpBB که امکانات بیشماری به ان اضافه شده استفاده بشود
نمایه کاربر
rishsefid
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط rishsefid »

از مدیران خواهش میکنم نظر خودشون رو در مورد این مطلب بگن :oops:
و همچنین این مطلب رو اگه امکان داره مهم کنید که بالای بقیه مطالب بمونه
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal »

جناب rishsefid تاپیک خوبی زدید حتما از نظرات دوستان استقبال میشه ولی همین طور که در جریان هستید هنوز که nuke 9 در کار نیست و ما هم مثل شما منتظر هستیم که این ورژن آماده بشه و هنوز هم نمی دونم چه امکاناتی در این نسخه وجود داره ولی این رو مطمئن باشید هر کاری از دست مدیران این سایت برای بهتر شدن نیوک بر بیاد بدون هیچ چشم داشتی حتما انجام میدن
موفق باشید
نمایه کاربر
aliReza
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مناطق مسکونی
تشکر کرده: 42 دفعه

پست توسط aliReza »

حالا نیوک 9 رو نمیدونم، ولی یه مسئله ای هست که اگه همین روزا اصلاح بشه بهتره...

توی پچ 2 یه امکان جدیدی اضافه شده بود که مثل VB اگه توی فروم بودی و مشخصاتت رو وارد می کردی به پروفایل نمیرفت و برمیگشت به تاپیک قبلی.

ولی اگه کد امنیتی فعال باشه، این حالت اتفاق نمیفته و شما میری به http://www.u.com/modules.php?name=Your_Account و اونجا مشخصات رو همراه با کد امنیتی وارد می کنی بعدش وارد میشی به صفحه شخصیت!!!! یعنی هیچ فرقی نکرد.

این مورد اگه پیگیری بشه و حتی الامکان زودتر رفع بشه بهتره :wink:
خداحافظ نيوك لعنتي...
نمایه کاربر
rishsefid
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط rishsefid »

حرف شما متین :lol:
من خودم از کاربرانی هستم که phpnuke.org رو هر روز چک می کنم
اگه دقت کرده باشید اونا هم ارتباط با ما رو گزاشتن که همچین چیزایی که کاربران می خوان رو بگن بهشون تا نیوک رو بهتر رفع اشکال و کامل کنن

منم این تایپیک رو زدم تا شما این مطالب رو به گوش سایت مرجع برسونین یا خودتون موقع فارسی سازی به این مسائل عمل کنید :P :x :twisted:

حالا خواهشن این مطلب رو آگهی قرار بدین تا اول قرار بگیره
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 343 دفعه
تماس:

پست توسط amir »

با سلام
با تشکر - تاپیک بصورت آگهی شد.
از ارسال پست های تبلیغاتی در انجمن های نیوک فارسی خودداری فرمایید.
نمایه کاربر
rishsefid
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط rishsefid »

از شما ممنونم :!:
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 343 دفعه
تماس:

پست توسط amir »

یکی از قابلیت های جدیدی که قرار اضافه بشه در نیوک فارسی رو میتونید در تاپیک زیر مشاهده کنید ، تمامی امکانات جدید در حال تست برای نسخه 9.0 هستش.
http://www.mashhadteam.com/ftopicp-29093.html
کافیه روی تصویر درج شده کلیک نمائید ، مسلما اینگونه امکانات رو نسخه جدید تالار ها حالا با هر سیستمی که باشه نصب میشه که بصورت دمو در نسخه فعلی روی سایت مشهدتیم دات کام برای مشاهده شما کاربران گرامی تنظیم شده.
از ارسال پست های تبلیغاتی در انجمن های نیوک فارسی خودداری فرمایید.
نمایه کاربر
jalal_10945
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط jalal_10945 »

با سلام.
چند مورد رو میگم:

1) تغییر صفحه کلید به فارسی و انگلیسی توسط کلید های Alt+Shift امکان پذیر باشد نه توسط Scroll Lock
2) مود پاسخ سریع کمی حرفه ای تر بشه. (مثل نیوک ایران نیوک) که بشه توی پاسخ سریع هم عکس یا... رو اضافه کرد!

3) آژاکس هم گزینهء خیل خوبیه واسه بالا آوردن سایت!

4)اگر بشه بخشی رو اضافه کرد که تمامی قسمتهای سایت به صورت حالت نمایش Wap برای نمایش توسط تلفن همراه ذخیره بشن. یعنی بخش دانلود ها و تاپیک های تالار گفتمان توی پوشه ای ذخیره بشن که بشه توسط subdomain به اون لینک کرد. مثلا: wap.yoursite.com

5) گالری عکس رو عوض کنید، و گالری عکسی انتخاب کنید که کاربران هم بتونن تصاویر خودشون رو اضافه کنن و نیاز به ثبت نام مجدد در سیستم گالری عکس نباشه.

6) تصاویر بزرگ در صفحات، به اندازهء خاصی نمایش داده بشن تا از به هم ریختگی صفحات جلوگیری بشه و برای مشاهدهء اندازهء واقعی با کلیک بر روی آن این امکان فراهم بشه! یعنی همین چیزی که در سایت مشهد تیم پیاده کردین. فقط اندازه تصاویر را تا حد مشخصی نمایش بده!

باز هم از همه عزیزان ممنون.
نمایه کاربر
rishsefid
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط rishsefid »

اگه سایتهای لينك دهنده هم تغییر کنه آلی می شه !!!!! :x
یه چیزی مپل وبگذر بشه که آمار لینک ورودی از دیگر سایت ها و دیگر کشور ها رو هم بتونی ببینی و این که چه چیزی در موتور های جستجو - جستوجو شده و از اون طریق به وب ما اومدن :!:
اگه این امکانش هم اظافه بشه خیلی باحال می شه :D :twisted:
نمایه کاربر
starmax
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: من چه میدونم!
تشکر کرده: 97 دفعه
تماس:

پست توسط starmax »

ببینید خواهشن فقط توری باشه که با آپگرید به نسخه 9 دیگه چیزی به هم نریزه .باور میکنید من از نیوک 7.9 استفاده میکردم.هر دفعه هم جدیدش آمد آپگرید کردم.اما همه چیز تو آپگرید تغییر نمیکرد.مثلا همین فارسی نوشتن نام ماجولها و حتی یک دوتا بلوک هم تغییر ظاهر نداده بود!وقتی تو یک سایت دیگه نیوک 8.1 رو جدید نصب کردم متوجه این تغییرات بسیار زیاد شدم. اگر قراره نسخه 9 بیاد لطفا آپگریدشو درست و حسابی تست کنید تا همه جاش مانند نیوک 9 بشه و کم و کسری نداشته باشه تا دوباره مجبور نشیم با یک نیوک جدید یک سایت جدید بزنیم!
بروزترین سایت دانلود نرم افزار ایران
بزرگترین انجمن گفتگوی آزاد ایران

---> www.deltafoxy.com
قفل شده قفل شده

بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpNuke Discussion”