امکان ارسال نظرات در تمامی قسمت ها مشکل

سئوالات خود را در رابطه با نیوک 8.0 در این انجمن مطرح نمائید
نمایه کاربر
Teh_Music
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

امکان ارسال نظرات در تمامی قسمت ها مشکل

پست توسط Teh_Music »

سلام امروز پست جدیدی که داده بودین برای نظراتی که اضافه میشه به مقالات سایت و ... نصب کردم به مشکل خورد پاک کردم یه مشکل دارم و یه اعتراض مشکلم اینه مه الان آیکون های جدید که اضافه شده به منومدیریت مثل مديريت نظرات مقالات مديريت نظرات صفحات و یکی دیگه آیکون اینها هنوز توی منو هست چطور پاک کنم ؟ و اینکه آقای iman64 توضیحات نصب رو داده بود توی این تایپیک http://www.phpnuke.ir/ftopicp-69632.html#69632 مدیران سایت چک میکنن ببینن توضیحی که داده شده کامل هست یا نه ؟ به نظر من نیست حداقل برای کسی که تا داره با نیوک کار میکنه شاید گیج بشه من هم موقه نصب این پوشه ها به مشکل خوردم که اصلا خوشم نیومد کلا پاک کردم مدیران سایت لطفا برای هر موضوع توضیحات کاملی بدید 1 اشتباه باعث down شدن سایت میشه بعدش هم که حتما اون کاربر باید بیاد ازتون سوال کنه آقا اینکارو کردم سایتن down شده چیکار کنم . در کل ممنون .

نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

فکر نکنم بعد از 200 پست و کاربر خیلی فعال شدن بشه اسم شما رو تازه کار گذاشت.در ضمن توضیحات کامله و جای هیچ شک و شبهه ای نداره.شما باید سعی کنی مرحله به مرحله پیش برید.حالا خوشتون نیومده دیگه تقصیر ما چیه.
Phpnuke.ir
نمایه کاربر
Teh_Music
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

پست توسط Teh_Music »

iman64 نوشته شده:فکر نکنم بعد از 200 پست و کاربر خیلی فعال شدن بشه اسم شما رو تازه کار گذاشت.در ضمن توضیحات کامله و جای هیچ شک و شبهه ای نداره.شما باید سعی کنی مرحله به مرحله پیش برید.حالا خوشتون نیومده دیگه تقصیر ما چیه.

دوست عزیز من برای خودم نگفتم من 1 سالو نیم هست که دارم نیوک کار میکنم من برای کاربرای جدید گفتم حالا به هر حال من مشکل خودم رو برطرف کردم فقط از کجا برم آیکون هاشو از منوی مدیریت پاک کنم .
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

اینا رو حذف کن

کد: انتخاب همه

admin/links/links.survey.php
admin/links/links.content.php