اندر حکایت بلوک آخرین ارسالهای تالار نیوک 8.4

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.4 را مطرح کنید.
نمایه کاربر
imanbestboy
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: www.ib3.ir
تشکر کرده: 252 دفعه
تماس:

اندر حکایت بلوک آخرین ارسالهای تالار نیوک 8.4

پست توسط imanbestboy »

با سلام و احترام
در حال حاضر به صورت پیش فرض بلوک آخرین ارسالهای تالار 20 ردیف نمایش میدهد و با توجه به اینکه جای زیادی میگیرد من تمایل دارم فقط 10 ردیف نمایش داده شود 
مشکل دیگر اینکه  در نیوک جدید بلوک آخرین ارسالهای تالار را در بخش موضوعات سایت نمایش داده می شود و همچنین در صفحات دیگر سایت هم نمایش داده میشود و ممنون میشم این دو مشکل را پیگیری فرمایید.
پس شد سه مشکل به صورت تیتر وار مجدد عرض میکنم ...زیر اگر بخواهم برای هر مشکل یک موضوع جدید ایجاد کنم تعداد بسیار بالا می رود :

1- کم کردن تعداد ردیف های بلوک آخرین ارسالهای تالار
2-حذف بلوک آخرین ارسالهای تالار در بخش موضوعات مطالب
3-حذف آخرین ارسالهای تالاردر صفحات 2 و 3و 4و و ...

کلا به نظر حقیر بلوک اخرین ارسالها فقط باید در صفحه اصلی دیده شود.

هرگز کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد!

آی بی تری   سایت متفاوت بادیگران ib3.ir    |   تیزر ویژه معرفی سایت آی بی تری در آپارات | جوایز کاملا واقعی بدون قرعه کشی در وب سایت آی بی تری   تیزر در آپارات

مسابقه ویژه جام ملتهای آسیا با جایزه ویژه 100/000تومانی   کلیک کنید  کاملا واقعی 
نمایه کاربر
nadalta110
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 112 دفعه
تماس:

بلوک آخرین ارسالهای تالار نیوک 8.4

پست توسط nadalta110 »

imanbestboy نوشته شده: جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۸:۱۶ ب.ظ پس شد سه مشکل به صورت تیتر وار مجدد عرض میکنم ...زیر اگر بخواهم برای هر مشکل یک موضوع جدید ایجاد کنم تعداد بسیار بالا می رود :

سلام لطفا عنوان مبحث خود را ویرایش نمایید
در مورد اول باید عرض کنم که  شما میتوانید تعداد مطالب بلوک آخرین ارسالها رو توی فایل includes/forum_class/class.phpbb.php تنظیم کنید
در موارد دو و سه هم شما باید قالب رو ویرایش کنید یعنی اینکه بلوک آخرین ارسالها را بردارید و سپس کدش رو تنها به صفحه اول قالب اضافه کنید مثل قالب های نیوک قدیم

ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم
موجيم كه آسودگي ما عدم ماست.
پایگاه مهندسی بهداشت محیط ایران
نمایه کاربر
imanbestboy
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

Re: بلوک آخرین ارسالهای تالار نیوک 8.4

پست توسط imanbestboy »

nadalta110 نوشته شده: یک‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷, ۴:۵۴ ب.ظ
imanbestboy نوشته شده: جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۸:۱۶ ب.ظ پس شد سه مشکل به صورت تیتر وار مجدد عرض میکنم ...زیر اگر بخواهم برای هر مشکل یک موضوع جدید ایجاد کنم تعداد بسیار بالا می رود :

در مورد اول باید عرض کنم که  شما میتوانید تعداد مطالب بلوک آخرین ارسالها رو توی فایل includes/forum_class/class.phpbb.php تنظیم کنید
در موارد دو و سه هم شما باید قالب رو ویرایش کنید یعنی اینکه بلوک آخرین ارسالها را بردارید و سپس کدش رو تنها به صفحه اول قالب اضافه کنید مثل قالب های نیوک قدیم

سلام.ضمن تشکر از شما دوست عزیز
قرار بر این شد تو نیوک جدید که کاملا بهینه و پیشرفته شده دیگه دست تو کد نویسی ها نبریم و به راحتی بشه از مدیریت سایت تغیییرات اعمال کرد.
در حال حاضر کار بسیار زیبایی که انجام شده در مدیریت سایت و قسمت ماژول ها    articels  به راحتی میتوانید بلوک ها را از هر قسمت سایت اضافه یا حذف یا جابجا کنید ولی متاسفانه درقسمت صفحات سایت  و موضوعات سایت اعمال نشده .

آی بی تری   سایت متفاوت بادیگران ib3.ir    |   تیزر ویژه معرفی سایت آی بی تری در آپارات | جوایز کاملا واقعی بدون قرعه کشی در وب سایت آی بی تری   تیزر در آپارات

مسابقه ویژه جام ملتهای آسیا با جایزه ویژه 100/000تومانی   کلیک کنید  کاملا واقعی 
نمایه کاربر
imanbestboy
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

Re: اندر حکایت بلوک آخرین ارسالهای تالار نیوک 8.4

پست توسط imanbestboy »

ضمن تشکر از شما یک نکته را اضافه کنم که ویرایش باید در شاخه فایل includes/forums_class/class.phpbb.php تنظیم کنید

نمایه کاربر
nadalta110
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 112 دفعه
تماس:

Re: بلوک آخرین ارسالهای تالار نیوک 8.4

پست توسط nadalta110 »

imanbestboy نوشته شده: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷, ۸:۱۲ ق.ظ
nadalta110 نوشته شده: یک‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷, ۴:۵۴ ب.ظ
سلام.ضمن تشکر از شما دوست عزیز
قرار بر این شد تو نیوک جدید که کاملا بهینه و پیشرفته شده دیگه دست تو کد نویسی ها نبریم و به راحتی بشه از مدیریت سایت تغیییرات اعمال کرد.
در حال حاضر کار بسیار زیبایی که انجام شده در مدیریت سایت و قسمت ماژول ها    articels  به راحتی میتوانید بلوک ها را از هر قسمت سایت اضافه یا حذف یا جابجا کنید ولی متاسفانه درقسمت صفحات سایت  و موضوعات سایت اعمال نشده .
سلام اتفاقا این مورد رو با آقای نامور صحبت کردیم و قرار شد این موضوع توی اصلاحیه انجام شود و یک سری تنظیمات بلوک آخرین ارسالهای تالار گفتمان به مدیریت انتقال پیدا کند
ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم
موجيم كه آسودگي ما عدم ماست.
پایگاه مهندسی بهداشت محیط ایران
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “[8.4] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”