ویرایش مدیران پنل کاربری من کار نمیکنه

در اين انجمن كليه مباحث مربوط به توسعه phpbb3 شامل كليه افزونه ها ،‌مدها ،‌ آپديتها و ... انجام ميشود.
نمایه کاربر
istgah51
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 26 دفعه
تماس:

ویرایش مدیران پنل کاربری من کار نمیکنه

پست توسط istgah51 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 1:17 am

[CENTER]سلام به اساتید محترم متاسفانه هرچی تو این انجمن پیچ در پیچ و شلوغ شما گشتم مشکلم و ندیدم در لینک زیر هم مطرح کردم حل نشد به ناچار یک تایپیک مجزا باز کردم ممنون میشم کمکم کنید[/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER]لینک سوال من[/CENTER][CENTER]سوال و مشکل من :[/CENTER][CENTER]قسمت ویرایش مدیران پنل کاربری من کار نمیکنه البته کلیک که میکنم یک صفحه سفید باز میشه و گوشه راستش مینویسه Illegal Operation که من نمیدونم چیه و باید چه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید به زبان ساده در حد یه مبتدی!![/CENTER]
[CENTER]تصویر[/CENTER][CENTER]تصویر[/CENTER]

[FONT=Arial Black][CENTER][B]همیشه [COLOR=#00b050]سبز[/COLOR] [COLOR=#ffffff]شاد[/COLOR] [COLOR=#ff0000]بهاری[/COLOR] باشید[/B][/CENTER][CENTER][B] [/B][/CENTER][/FONT][CENTER][B][FONT=Arial Black] [URL=http://istgah51.ir/]ایستگاه جورواجور[/URL][/FONT][/B][/CENTER]
نمایه کاربر
amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: </php>
تشکر کرده: 43 دفعه
تماس:

Re: ویرایش مدیران پنل کاربری من کار نمیکنه

پست توسط amirhossein_0192 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 1:19 am

این به این دلیل هستش که این قسمت فقط برای مدیر اصلی سایت نمایش پیدا میکنه و نه کسه دیگه ای
دور سوم حمایت مالی از نیوک

در صورت نیاز به طراح تالارگفتمان و... پیام دهید [url=ymsgr:sendim?pooya_designer@ymail.com]pooya_designer@ymail.com[/url]
نمایه کاربر
istgah51
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط istgah51 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 10:40 am

سلام دوست عزیز من خودم مدیر اصلی سایتم (صاحب سایتم ) و به همه پنل دسترسی دارم بجز این آپشن
[FONT=Arial Black][CENTER][B]همیشه [COLOR=#00b050]سبز[/COLOR] [COLOR=#ffffff]شاد[/COLOR] [COLOR=#ff0000]بهاری[/COLOR] باشید[/B][/CENTER][CENTER][B] [/B][/CENTER][/FONT][CENTER][B][FONT=Arial Black] [URL=http://istgah51.ir/]ایستگاه جورواجور[/URL][/FONT][/B][/CENTER]
نمایه کاربر
amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط amirhossein_0192 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 11:56 am

منظورم اینه که با مدیر اصلی سایت یعنی یوزر admin میشه این قسمت رو مشاهده کرد.

در صورت نیاز به طراح تالارگفتمان و... پیام دهید [url=ymsgr:sendim?pooya_designer@ymail.com]pooya_designer@ymail.com[/url]
نمایه کاربر
istgah51
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط istgah51 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 12:16 pm

[CENTER]من هم یوزرم ادمین بود که رفتم توی هاست تغغیرش دادم الان هم با نام جدید کاربریم وارد پنل مدیریتی میشم .وبا نام ادمین دیگه نمیشه حالا باید چه کنم ؟؟ متشکر که سریع پاسخگو هستید!!تصویر[/CENTER]
نمایه کاربر
amirhossein_0192
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط amirhossein_0192 » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 12:26 pm

این قسمت ویرایش مدیران فقط برای مدیر اصلی یعنی همون admin که اولین مدیر و اصلی ترین مدیر هستش نشون داده میشه

نمایه کاربر
istgah51
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط istgah51 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 11:29 am

من رفتم مجدد اسم و به ادمین تغغیر دادم و ویرایش مدیران من هم درست شد
فقط یه مشکل اگر من به عنوان صاحب اصلی سایت و انجمن بخوام مطلب بنویسم و به نام ادمین نباشه باید چه کنم؟؟
بایدبا نام کاربری مد نظرم ثبت نام کنم و ادمین برای نام کاربریم سمت مشخص کنه (مدیر سایت و مدیر انجمن !! )
البته این نظر منه راهنمایی کنید
متشکرم
نمایه کاربر
reza61
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: تبــــریـــــز
تشکر کرده: 427 دفعه
تماس:

پست توسط reza61 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 11:51 am

به یکی از یوزرها دسترسی لازمه رو بدین با نام کاربری خودش وارد مدیریت سایتتون میشه و میتونه به نام خودش مطلب ارسال کنه

و از همه راحت تر هر کاربری که خواست از طریق لینک زیر واسه سایتتون مطلب ارسال کنه

http://www.iranpoetry.ir/submit/
نمایه کاربر
istgah51
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط istgah51 » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 4:15 pm

این درست.یعنی منهم اگه میخوام به نام ادمین پست ارسال نکنم و روی سایت و تالار هم نظارت داشته باشم و مطلب بزارم

یه نام کاربری مثلا (istgah51 ) برا خودم درست کنم و با یوزر ادمین ((که مدیر اصلی هستم )) دسترسی همه ( کامل )
به istgah51 بدم و سمت مدیر سایت یا مدیر انجمن هم براش تعریف کنم و از طریق اون پست بزارم تا نام ادمین نوشته نشه ؟؟؟

شما اینجوری میگید نه ؟؟تصویرتصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مدها و افزونه هاي phpbb3”