تاپیک مدهای phpbb3 انجمن نیوک

در اين انجمن كليه مباحث مربوط به توسعه phpbb شامل كليه افزونه ها ،‌مدها ،‌ آپديتها و ... انجام ميشود.
نمایه کاربر
Design
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 79 دفعه
تماس:

Re: تاپیک مدهای phpbb3 انجمن نیوک

پست توسط Design »

خير بايد فايل رو داخل سيستمت از زيپ خرج كني و محتويات فولدر روت رو داخل فولدر فرومت بريزي فايل instal.xml رو اجرا كن مرورگرت باز ميشه اموزش نصب و ويرايشات داخل اون هست طبق اون عمل كن

پاسخ به سوالات ومشکلات بصورت آنلاین Id : php.nuke
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: گرگان
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

محتوای root رو در پوشه Forum خارج می کنی.بعد طبق همون فایل که گفتین باقی کار ها رو انجام بدین.اون فایل کاملا توضیح داده .
این مد پس از ارسال تعداد مشخصی پست یا گذشت مدت مشخصی از عضویت و یا دریافت تعداد مشخصی اخطار به طور خودکار گروه کاربر رو عوض میکنه.پس میشه درخواست اولتون.
[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
ssll
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 55 دفعه
تماس:

Re: افزونه گروه های خودکار

پست توسط ssll »

PHP-Wonder نوشته شده:در این ساعت افزونه فوق العاده کاربردی گروه بندی خودکار روبرای Phpbb3 و انجمن نیوک فارسی مشهدتیم آماده کردم.با این افزونه می تونید بر اساس تاریخ عضویت،تعداد پست و تعداد اخطار کاربران رو به صورت خودکار گروه بندی کنید.

این افزونه توسط خودم کاملا فارسی شده.

من فایل روت رو داخل فروم ریختم بعد دستورات فایل اینستال رو اجرا کردم به جز SQL که خطا داد

متن خطا :
Error
SQL query:

TABLE

phpbb_groups

ADD

group_min_posts

MEDIUMINT
(

8

)

0
;

MySQL said: تصویر
#1046 - No database selected

کجای کار اشتباه کردم ؟
ssll
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 55 دفعه
تماس:

پست توسط ssll »

دوست عزیز جناب php_wonder مد هایی که اضافه میشن رو داخل بسته اضافه کنید تا دوستانی مثل من که نمیتونن نصب کنن کار براشون راحت بشه . بعد هر کسی خواست هر مدی رو فعال یا غیر فعال کنه . البته این مدی که اخیرا درست کردین فکر کنم به درد خیلیا بخوره . مثلا میشه یه کاربر بعد از گرفتن چندین اخطار به گروه پایین تر نزول میکنه و دوستان دیگه که بعد از ارسال تعداد تایپیک مشخص به گروه بالاتر ارتقا پیدا میکنه . حالا اگه بر اساس امتیاز هم اضافه کنید هم خوبه . فعلا این مد رو ندیدم ولی اگه این امکان رو هم داشته باشه که به گوره پایین تر نزول کنه خوبه
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

این امکان رو داره.
شما مشخصات کامل نیوک+یوزر کاربری مدیر+ هاست رو برام خصوصی کنید من براتون انجام میدم.
مدهای خوب به بسته اضافه میشن.مطمئن باشید این مد در آپدیت 4 بسته گنجانده میشه.
[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

غیرفعال سازی بازبینی مباحث.

پست توسط PHP-Wonder »

در این ساعت افزونه کاربردی برای غیر فعال سازی بازبینی مباحث که هنگامی که قبل از ارسال پست شما،پست دیگری در تاپیک ارسال شده باشه نمایش داده می شه را براتون آماده کردم.
این مد کاملا توسط خودم فارسی شده.

مد پیوست شد.
پیوست ها
disable_post_review.zip
غیرفعال سازی باز بینی مباحث.
(53.1 کیلو بایت) 131 مرتبه دانلود شده

3dhdfarrokh
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 126 دفعه

Re: ماندن پست اول در تاپیکهای چند صفحه ای

پست توسط 3dhdfarrokh »

iman64 نوشته شده:سلام
مودی رو به درخواست دوستان نوشتم که در اختیار عموم قرار میدم.
با نصب این مود چنانچه تاپیکهاتون چند صفحه ای بشه پست اول تاپیک تو تمام صفحات بالای همه پستها نمایش داده میشه.این مود الآن روی این سایت نصب هست و بهترین جا برای تست هست.
روش نصب هم در داخل پکیج موجوده و در کمتر از 5 دقیقه نصب انجام میشه.
موفق باشید.

سلام
روش نصب در کجای پکیج هست ؟
من میخوام این مد رو نصب کنم . اما روش نصبش رو پیدا نکردم !!!!
نمایه کاربر
majid_11
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد
تشکر کرده: 26 دفعه
تماس:

Re: ماندن پست اول در تاپیکهای چند صفحه ای

پست توسط majid_11 »

3dhdfarrokh نوشته شده:
iman64 نوشته شده:سلام
مودی رو به درخواست دوستان نوشتم که در اختیار عموم قرار میدم.
با نصب این مود چنانچه تاپیکهاتون چند صفحه ای بشه پست اول تاپیک تو تمام صفحات بالای همه پستها نمایش داده میشه.این مود الآن روی این سایت نصب هست و بهترین جا برای تست هست.
روش نصب هم در داخل پکیج موجوده و در کمتر از 5 دقیقه نصب انجام میشه.
موفق باشید.

سلام
روش نصب در کجای پکیج هست ؟
من میخوام این مد رو نصب کنم . اما روش نصبش رو پیدا نکردم !!!!

فایل phpbb_hold_first_in_top_install.xml در مرورگر خود اجرا نمایید و طبق دستورات عمل کنید
یادش بخیر...
نمایه کاربر
TnHeAmNeAsTiOsS
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 104 دفعه
تماس:

مود 15 آمار برتر همانند وی بولتین

پست توسط TnHeAmNeAsTiOsS »

سلام به همه من چند روزی بود دنبال این مد می گشتم تو سایت مقصد پیدا کردم گفتم شاید شما هم بخواهید کپی کردم
مود 15 آمار برتر همانند وی بولتین.

زمان نصب : کمتر از 5 دقیقه

ویژگی ها :
نمایش 15 کاربر جدید
نمایش 15 پست جدید
نمایش 15 پست پر بازدید
نمایش پر پاسخ ترین تاپیک ها
نمایش بیشترین ارسال کننده ها

به صورت Ajax

لینک اصلی http://phpbb.maghsad.com/phpbb-mod/ajax ... t8488.html

تصویر
پیوست ها
پیشنمایش
پیشنمایش
demo.jpg.png (136.96 کیلو بایت) مشاهده 1550 مرتبه
mod 15 vb.zip
لینک دانلود
(41.99 کیلو بایت) 211 مرتبه دانلود شده
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

Re: مود 15 آمار برتر همانند وی بولتین

پست توسط PHP-Wonder »

TnHeAmNeAsTiOsS نوشته شده:سلام به همه من چند روزی بود دنبال این مد می گشتم تو سایت مقصد پیدا کردم گفتم شاید شما هم بخواهید کپی کردم
مود 15 آمار برتر همانند وی بولتین.

زمان نصب : کمتر از 5 دقیقه

ویژگی ها :
نمایش 15 کاربر جدید
نمایش 15 پست جدید
نمایش 15 پست پر بازدید
نمایش پر پاسخ ترین تاپیک ها
نمایش بیشترین ارسال کننده ها

به صورت Ajax

لینک اصلی http://phpbb.maghsad.com/phpbb-mod/ajax ... t8488.html

تصویر

این مد خیلی توصیه نمیشه چون مشکلات زیادی داره و در مرجع جهانی phpbb هم به حالت تعلیق در اومده.
ولی از زحمتی که کشیدید تشکر میکنم.

نمایه کاربر
TnHeAmNeAsTiOsS
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

نمی دونم ولی جالبیش به اینه که خود سایت مقصد داره از این استفاده می کنه و جالب تر اینه که یه نفر اینا توی سایت مقصد نوشته بود
من واقعا متاسفم

همین مود رو به من 10 تومن فروختن توی نیوک ! کاربر .......... بود و گفتن هیچکس نداره و شما هم به کسی نده و ازین حرفا !

ولی کاش زودترمیذاشتید که 100 تا مثل من گول نخوره

باز هم ممنون

به هر حال من دیدم مد باحالیه گذاشتم و البته چون خود مقصد هم استفاده می کنه من گذاشتم حال هر کس دوست داشت نصب کنه تصویر
نمایه کاربر
Design
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 79 دفعه
تماس:

پست توسط Design »

این مد فکر نکنم مشکلی داشته باشه سایت ارائه دهنده اش phpbb نبوده

بعدش هم خیلی از سایتهای بزرگ دارن استفاده می کنند

لطفا لینکی که سایت phpbb در مورد این مد قرار داده ضمیمه کنید فکر نکنم مد مشکلی داشته باشد
پاسخ به سوالات ومشکلات بصورت آنلاین Id : php.nuke
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

TnHeAmNeAsTiOsS نوشته شده:نمی دونم ولی جالبیش به اینه که خود سایت مقصد داره از این استفاده می کنه و جالب تر اینه که یه نفر اینا توی سایت مقصد نوشته بود
من واقعا متاسفم

همین مود رو به من 10 تومن فروختن توی نیوک ! کاربر .......... بود و گفتن هیچکس نداره و شما هم به کسی نده و ازین حرفا !

ولی کاش زودترمیذاشتید که 100 تا مثل من گول نخوره

باز هم ممنون

به هر حال من دیدم مد باحالیه گذاشتم و البته چون خود مقصد هم استفاده می کنه من گذاشتم حال هر کس دوست داشت نصب کنه تصویر

من هم حرف هایی رو که پشت سرم زده میشه دیدم،نیاز نیست اسم کاربریم سانسور بشه،شخصی که این پیام رو نوشته خودش اقدام به فروش غیرقانونی قالب هایی که براش زحمت زیاد کشیده بودم کرده بود که بنده نیاز ندیدم این موضوع رو عمومی کنم،هزینه ای هم که از ایشون گرفته شده بابت نصب مد بوده نه خود مد! تصویر که البته با ضرر و زیانی که این شخص به بنده و فروش قالب وارد کرد قابل مقایسه نیست.
اگر هم ادعا شده که این مد رو کسی نداره،منظور خود مد نبوده چون من بارها گفتم مد رو فقط فارسی میکنم و قرار میدم،منظور از اینکه کسی نداره نسخه ویرایش شدش بوده نه خود مد،خود مد رو که کافیه با یک جستجوی ساده لینک های نسخه انگلیسیش رو بدست آورد.
در پایان هم از اونجایی که ایشون از نتیجه کار راضی نبودن به ایشون گفتم که اگه میخوان هزینه رو برگردونم که خودشون قبول نکردن.

Design نوشته شده:این مد فکر نکنم مشکلی داشته باشه سایت ارائه دهنده اش phpbb نبوده

بعدش هم خیلی از سایتهای بزرگ دارن استفاده می کنند

لطفا لینکی که سایت phpbb در مورد این مد قرار داده ضمیمه کنید فکر نکنم مد مشکلی داشته باشد

https://www.phpbb.com/community/viewtop ... p=10374895

این لینک مد در سایت مرجع.که Abandon شده.

نمایه کاربر
TnHeAmNeAsTiOsS
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

سلام
راستیش من خبری از این موضوع ها ندارم قست خراب کردن کسی ندارم فقط نسبت به پاسخ شما جواب دادم سال 86 که عضو نیوک شودم با رفتن به خدمت یوز قبلی فراموش کردم بعد از برکشت یه مدت خواستم فعالیت کنم که با کم لطفی یه سری مدیران مواجعه شدم و کلا بیخیال شدم تا چند روز پیش به یه مشکلی بر خوردم و به این نتیجه رسیدم که اگه همه بخوان مثل من باشن که هیچ تجربه ای منتقل نمی شه به خاطر همین تصمیم گرفتم تجربه های خیلی خیلی کمم را که پیش کار های بزرگان سایت تقریبا هیچه منتقل کنم
درباره ی این مد هم چون دیدم سایت های بزرگ استفاده می کنن گذاشتم
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

TnHeAmNeAsTiOsS نوشته شده:سلام
راستیش من خبری از این موضوع ها ندارم قست خراب کردن کسی ندارم فقط نسبت به پاسخ شما جواب دادم سال 86 که عضو نیوک شودم با رفتن به خدمت یوز قبلی فراموش کردم بعد از برکشت یه مدت خواستم فعالیت کنم که با کم لطفی یه سری مدیران مواجعه شدم و کلا بیخیال شدم تا چند روز پیش به یه مشکلی بر خوردم و به این نتیجه رسیدم که اگه همه بخوان مثل من باشن که هیچ تجربه ای منتقل نمی شه به خاطر همین تصمیم گرفتم تجربه های خیلی خیلی کمم را که پیش کار های بزرگان سایت تقریبا هیچه منتقل کنم
درباره ی این مد هم چون دیدم سایت های بزرگ استفاده می کنن گذاشتم

من هم نگفتم شما قصد خراب کردن کسی رو دارید و البته با این گونه کار ها هم موافقم چون باعث میشه دست یه عده رو بشه.
بنده هم از قرار دادن مد تشکر کردم،توضیحی هم که ارائه دادم جهت این بود که اگه یک نفر از هزار نفر با نصب این مد دچار مشکل شد،فردا حقی به گردن من و شما نباشه.
امیدوارم ناراحت نشده باشین

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “انجمن ساز - phpBB”