تاپیک مدهای phpbb3 انجمن نیوک

در اين انجمن كليه مباحث مربوط به توسعه phpbb شامل كليه افزونه ها ،‌مدها ،‌ آپديتها و ... انجام ميشود.
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: گرگان
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

Re: تاپیک مدهای phpbb3 انجمن نیوک

پست توسط PHP-Wonder »

اینم یک مد ساده برای اینکه با کلیک بر روی اسم تاپیک در انجمن به طور خودکار به اولین پست خوانده نشده برید.
باز کنید: Forum/styles/your_style/template/viewforum_body.html
پیدا کنید:

کد: انتخاب همه

<dt<!-- IF topicrow.TOPIC_ICON_IMG and S_TOPIC_ICONS --> style="background-image: url({T_ICONS_PATH}{topicrow.TOPIC_ICON_IMG}); background-repeat: no-repeat;"<!-- ENDIF --> title="{topicrow.TOPIC_FOLDER_IMG_ALT}"><!-- IF topicrow.S_UNREAD_TOPIC --><a href="{topicrow.U_NEWEST_POST}">{NEWEST_POST_IMG}</a> <!-- ENDIF --><a href="{topicrow.U_VIEW_TOPIC}" class="topictitle">{topicrow.TOPIC_TITLE}</a>
جایگزین کنید با:

<dt<!-- IF topicrow.TOPIC_ICON_IMG and S_TOPIC_ICONS --> style="background-image: url({T_ICONS_PATH}{topicrow.TOPIC_ICON_IMG}); background-repeat: no-repeat;"<!-- ENDIF --> title="{topicrow.TOPIC_FOLDER_IMG_ALT}" <!-- IF $SN_AUTHOR_COLUMN -->class="sn-author-column"<!-- ENDIF -->><!-- IF topicrow.S_UNREAD_TOPIC --><a href="{topicrow.U_NEWEST_POST}">{NEWEST_POST_IMG}</a> <a href="{topicrow.U_NEWEST_POST}" class="topictitle">{topicrow.TOPIC_TITLE}</a><!-- ELSE --><a href="{topicrow.U_VIEW_TOPIC}" class="topictitle">{topicrow.TOPIC_TITLE}</a><!-- ENDIF -->
بعد از انجام عملیات اجزای استایل رو بروزآوری کنید.
قبل از انجام کار برای جلوگیری از مشکلات احتمالی از فایل مذکور پشتیبان بگیرید.

[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

اینم از مد ساده برای نمایش آمار 24 ساعت گذشته انجمن.یعنی پست ها مباحث و کاربران جدید.
پیوست ها
activity_stats_mod_farsi_phpwonder.zip
(34.67 کیلو بایت) 178 مرتبه دانلود شده
[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
نمایه کاربر
nadalta110
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 112 دفعه
تماس:

پست توسط nadalta110 »

من در هنگام نصب بسته اعتبار دهی با مشکل زیر مواجه میشوم

دقیقا بعد از نصب

Adding a new column named user_reputation to table nuke_bb3users
SQL ERROR Table 'mozhorgg_phpmyadmin.nuke_bb3users' doesn't exist

Adding a new column named user_hide_reputation to table nuke_bb3users

لطفا راهنمایی بفرمایید
ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم
موجيم كه آسودگي ما عدم ماست.
پایگاه مهندسی بهداشت محیط ایران
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

nadalta110 نوشته شده:من در هنگام نصب بسته اعتبار دهی با مشکل زیر مواجه میشوم

دقیقا بعد از نصب

Adding a new column named user_reputation to table nuke_bb3users

Adding a new column named user_hide_reputation to table nuke_bb3users

لطفا راهنمایی بفرمایید

در تاپیک خود مد که پرسیدید پاسخ داده شد.

ssll
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 55 دفعه
تماس:

پست توسط ssll »

سلام من میخواستم قسمت آخرين ارسال هاي تالارگفتمان که در صفحه اصلی سایت ( http://ssl4i.ir/index.php ) هست کسانی که پستی ارسال می کنن مثلا ادمین رنگش قرمز باشه من فقط تونستم این کار رو توی قسمت وضعیت انلاین که توی صفحه اصلی سایت هست رو انجام بدم و رنگاشون عوض بشه من میخوام توی اخرین ارسال ها هم همینطوری میشه ممنون میشم کمک کنید
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

مد یا آموزش قرار دادن تبلیغات در انجمن.
برای تبلیغات در زیر هدر و در تمامی صفحات فایل overall_header.html واقع در پوشه template قالب رو باز کنید و کد خود را در انتهای آن قرار دهید.
برای تبلیغات در فوتر کد خود را بعد از کد

<!-- IF U_ACP --><br /><strong><a href="{U_ACP}">{L_ACP}</a></strong><!-- ENDIF -->
قرار دهید.
برای تبلیغات در لیست تاپیک ها در انجمن فایل viewforum_body.html واقع در پوشه template قالب رو باز کنید و کد خود را بعد از کد

<!-- INCLUDE overall_header.html -->
قرار دهید.
برای تبلیغات در بالا یا زیر پست اول در تاپیک فایل viewtopic_body.html واقع در پوشه template قالب رو باز کنید و کد خود را بعد از کد
برای بالای پست اول:

<!-- BEGIN postrow -->
برای زیر پست اول:

<!-- END postrow -->
قرار دهید.
برای ساخت کد تبلیغ مخصوص انجمن هم کد تبلیغ خود را در کد زیر به جای codetabligh جایگزین کنید.

<!-- IF postrow.S_FIRST_ROW -->
   <div class="post bg2">
	 <div class="inner"><span class="corners-top"><span></span></span>

<div class="postbody">
	    <h3>{postrow.POST_SUBJECT}</h3>
	    <p class="author"><strong>تبلیغات</strong></p>

<div class="content" style="text-align: center;">
		  codetabligh
	    </div>
	 </div>

<dl class="postprofile" id="profile0000">
	    <dt>
		  <strong>تبلیغات</strong>
	    </dt>

<dd>&nbsp;</dd>
	 </dl>

<div class="back2top"><a href="#wrap" class="top" title="{L_BACK_TO_TOP}">{L_BACK_TO_TOP}</a></div>
	 <span class="corners-bottom"><span></span></span></div>
   </div>
   <hr class="divider" />
   <!-- ENDIF -->

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

ssll نوشته شده:سلام من میخواستم قسمت آخرين ارسال هاي تالارگفتمان که در صفحه اصلی سایت ( http://ssl4i.ir/index.php ) هست کسانی که پستی ارسال می کنن مثلا ادمین رنگش قرمز باشه من فقط تونستم این کار رو توی قسمت وضعیت انلاین که توی صفحه اصلی سایت هست رو انجام بدم و رنگاشون عوض بشه من میخوام توی اخرین ارسال ها هم همینطوری میشه ممنون میشم کمک کنید

شما باید بلوک آخرین ارسال های آجاکس جناب سالمی را از تاپیک بلوک های قرار داده شده توسط کاربران دریافت کنید.

sarina73
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: landGFXs
تشکر کرده: 27 دفعه
تماس:

Re: مد پیشرفت کاربر

پست توسط sarina73 »

PHP-Wonder نوشته شده:در این پست مد بسیار کاربردی و آسان نصب که می تونه زیر رتبه کاربر درصد پیشرفت وی را برای رتبه بعدی نشون بده آماده کردم.این مد خیلی مد خوب و کاربردی هست امیدوارم مورد قبول شما دوستان واقع بشه.

دموی مد

مد پیوست شد.

من از قالب artodia استفاده میکنم باید چیکار کنم ؟
i can feel your heart beat
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

sarina73 نوشته شده:
PHP-Wonder نوشته شده:در این پست مد بسیار کاربردی و آسان نصب که می تونه زیر رتبه کاربر درصد پیشرفت وی را برای رتبه بعدی نشون بده آماده کردم.این مد خیلی مد خوب و کاربردی هست امیدوارم مورد قبول شما دوستان واقع بشه.

دموی مد

مد پیوست شد.

شما ویرایشات مربوط به قالب prosilver رو هم برای prosilver و هم برای قالب artodia انجام بدید.هرکجا هم که فایلی که خواسته بود قالبتون نداشت،از انجامش صرف نظر کنید.

sarina73
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط sarina73 »

PHP-Wonder نوشته شده:
sarina73 نوشته شده:

دموی مد

مد پیوست شد.

شما ویرایشات مربوط به قالب prosilver رو هم برای prosilver و هم برای قالب artodia انجام بدید.هرکجا هم که فایلی که خواسته بود قالبتون نداشت،از انجامش صرف نظر کنید.

یعنی چی صرف نظر کنم؟ من قالبم artodia deluxe هست چیکار باید کنم که مودها نصب بشه ؟ درصورتی که از من میخواد فایل هایی رو ویرایش کنم که تو پوشه قالبم نیست . اگه شما میتونید چطور به ما نمیگید ؟

یکی بیاد توضیح بده ببینم فایل هایی که تو قالبم نیست رو باید چیکار کنم ؟
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

عزیز پایه اون استایل prosilver هست فایلایی که نباشه رو خودش از استایل prosilver میگیره برای همین گفتم برای هردو استایل انجام بدید. تصویر

sarina73
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط sarina73 »

PHP-Wonder نوشته شده:عزیز پایه اون استایل prosilver هست فایلایی که نباشه رو خودش از استایل prosilver میگیره برای همین گفتم برای هردو استایل انجام بدید. تصویر

خوشبختانه بسته php wonder1.1 رو با موفقیت تمتم نصب کردم . واقعا از تهیه کننده این بسته تشکر میکنم و واقعا جای حمایت داره برای من .

واقعا ازتون ممنونم . با نصب این بسته انجمن به یه انجمن حرفه ای تبدیل میشه .

فقط جای 2 مود خالیه :

نمایش آخرین تاپیک ارسال شده در صفحه نخست تالار
و زیر هم مرتب کردن شاخه های صفحه اصلی

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

sarina73 نوشته شده:
PHP-Wonder نوشته شده:عزیز پایه اون استایل prosilver هست فایلایی که نباشه رو خودش از استایل prosilver میگیره برای همین گفتم برای هردو استایل انجام بدید. تصویر

خوشبختانه بسته php wonder1.1 رو با موفقیت تمتم نصب کردم . واقعا از تهیه کننده این بسته تشکر میکنم و واقعا جای حمایت داره برای من .

واقعا ازتون ممنونم . با نصب این بسته انجمن به یه انجمن حرفه ای تبدیل میشه .

فقط جای 2 مود خالیه :

نمایش آخرین تاپیک ارسال شده در صفحه نخست تالار
و زیر هم مرتب کردن شاخه های صفحه اصلی

تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

خواهش میکنم.
آخرین تاپیک ها رو که همین الآن هم نشون میده بالای چت باکس و لیست انجمن ها.
در مورد موضوع دوم هم منظورتون رو متوجه نشدم،با یه عکس اگه میشه مشخص کنید که در صورت امکان بعد از امتحانات به صورت یه آپدیت منتشر کنم.

sarina73
کاربر جدید
کاربر جدید
تماس:

پست توسط sarina73 »

سلام چشم یکی از مشکلاتش اینه که تو عکس ها مشخصه . شاخه ها به هم ریختست خیلی سایتها رو دیدم همین مشکل رو دارن . و یکی دیگه اینکه وقتی میزنی شکلک های بیشتر صحه به صورت پاپ آپ باز نمیشه و بسته نمیشه
آخرین ويرايش توسط 1 on sarina73, ويرايش شده در 0.
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

sarina73 نوشته شده:سلام چشم یکی از مشکلاتش اینه که تو عکس ها مشخصه . شاخه ها به هم ریختست خیلی سایتها رو دیدم همین مشکل رو دارن . و یکی دیگه اینکه وقتی میزنی شکلک های بیشتر صحه به صورت پاپ آپ باز نمیشه و بسته نمیشه

خب اینا مربوط به قالب میشه نه بسته...
ولی چشم بررسی میکنم تصویر

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “انجمن ساز - phpBB”