تاپیک مدهای phpbb3 انجمن نیوک

در اين انجمن كليه مباحث مربوط به توسعه phpbb شامل كليه افزونه ها ،‌مدها ،‌ آپديتها و ... انجام ميشود.
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: گرگان
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

تاپیک مدهای phpbb3 انجمن نیوک

پست توسط PHP-Wonder »

آخرین ويرايش توسط 1 on PHP-Wonder, ويرايش شده در 0.

[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد تاپیک های مشابه برای انجمن نیوک

پست توسط PHP-Wonder »

در این ساعت نسخه جدید و بهبود یافته مد تاپیک های مشابه که با ورژن های phpbb 3.0.8 و بالاتر سازگار است و امکانات بیشتر و مدیریت کامل در مدیریت رو داراست رو به صورت فارسی براتون آماده کرده ام که می تونید رو انجمن نیوکتون نصب کنید.
پیشنهاد میشه از مد قبلی استفاده نکنید و از این مد استفاده کنید.

برای نصب این مد طبق فایل install_mod واقع در فایل پیوست عمل کنید پس از انجام تمامی عملیات مذکور در فایل:

در مسیر Forum/language/fa/ فایل viewtopic.php را باز کنید و کد زیر را در آن پیدا کنید:

[LEFT]

کد: انتخاب همه

// BEGIN Precise Similar Topics$lang = array_merge($lang, array(	'SIMILAR_TOPICS'			=> 'Similar topics',));// END Precise Similar Topics
[/LEFT]جایگزین کنید با:

[LEFT]

// BEGIN Precise Similar Topics$lang = array_merge($lang, array(	'SIMILAR_TOPICS'			=> 'مباحث مشابه',));// END Precise Similar Topics
[/LEFT]
پیوست ها
Similiar Topics 1.1.6.zip
نسخه فارسی و بهبود یافته مد تاپیک های مشابه
(188.69 کیلو بایت) 190 مرتبه دانلود شده
آخرین ويرايش توسط 2 on PHP-Wonder, ويرايش شده در 0.
[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد آمار برتر نسخه جدید

پست توسط PHP-Wonder »

در این پست مد بسیار جالب و کاربردی Top Stats را برای شما آماده کردم که قابلیت نمایش آخرین ارسال ها با اسکرول و برترین های انجمن و همچنین آخرین افراد عضو شده و آخرین افراد حاضر در سایت رو داره.پیشنهاد میشه این مد رو حتما دریافت و نصب کنید.

آموزش نصب:پس از نصب مد طبق آموزش موجود در فایل پیوست:

در مسیر Forum/language/fa/ فایل common.php را باز کنید و کد زیر را در آن پیدا کنید:
[LEFT]

// BEGIN Top Stats$lang = array_merge($lang, array(	'MOST_VIEWED'				=> 'Most viewed topics',	'MOST_REPLIED'				=> 'Most replied topics',	'NEWEST_TOPICS'				=> 'Latest Topics',	'NEWEST_POSTS'				=> 'Latest Posts',	'RECENT_ACTIVE'				=> 'Recent Active Topics',	'MOST_ACTIVE_USERS'			=> 'Most active users',	'MOST_ACTIVE_FORUMS'		=> 'Most active forums',	'PREVIOUS_SCROLL'			=> 'Previous',	'NEXT_SCROLL'				=> 'Next',	'START_SCROLL'				=> 'Start',	'STOP_SCROLL'				=> 'Stop',	'LAST_REGISTERED_USERS'		=> 'Last registered users',	'LAST_VISITED_BOTS'			=> 'Last visited bots',));// END Top Stats
[/LEFT]جایگزین کنید با:
[LEFT]

// BEGIN Top Stats
$lang = array_merge($lang, array(
    'MOST_VIEWED'			 => 'عدد از پربازدید ترین مباحث',
    'MOST_REPLIED'			 => 'عدد از داغ ترین مباحث',
    'NEWEST_TOPICS'			 => 'عدد از آخرین مباحث',
    'NEWEST_POSTS'			 => ' عدد از آخرین ارسال ها',
    'RECENT_ACTIVE'			 => 'عدد از آخرین مباحث فعال',
    'MOST_ACTIVE_USERS'		  => 'عدد از فعال ترین کاربران',
    'MOST_ACTIVE_FORUMS'			 => 'عدد از فعال ترین انجمن ها',
    'PREVIOUS_SCROLL'		  => 'قبلی',
    'NEXT_SCROLL'			 => 'بعدی',
    'START_SCROLL'			 => 'شروع',
    'STOP_SCROLL'			 => 'توقف',
    'LAST_REGISTERED_USERS'			 => 'عدد از آخرین کاربران عضو شده',
    'LAST_VISITED_BOTS'		  => 'عدد از آخرین کاربران حاضر در سایت',
));
// END Top Stats
[/LEFT]
پیوست ها
Top Stats 1.0.8.zip
مد فارسی Top Stats 1.0.8
(393.19 کیلو بایت) 201 مرتبه دانلود شده

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد کاربردی چه کسی اینجا بود؟

پست توسط PHP-Wonder »

در این پست مد کاربردی چه کسی اینجا بود را برای شما آماده کردم که با نصب آن می توانید مشاهده کنید که در چند ساعتگذشته چه کسی در انجمن حاضر بوده است.ساعت این مد قابل تنظیم است و به طور پیشفرض روی 24 ساعت تنظیم است.این مد کاملا فارسی بوده و دارای بخش مدیریت در مدیریت انجمن می باشد.

دموی مد در:عجایب موبایل
مد پیوست شد.
http://www.mobilewonders.net
پیوست ها
Who Was Here 1.0.22.zip
مد فارسی چه کسی اینجا بود برای انجمن نیوک
(275.46 کیلو بایت) 169 مرتبه دانلود شده

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد افراد بازدید کرده از تاپیک

پست توسط PHP-Wonder »

در این ساعت مد بسیار کاربردی و جالب چه کسی از این تاپیک دیدن کرده است را برای انجمن نیوک آماده کردم که می تونه نشون بده چه کسی و چند بار از یک تاپیک دیدن کرده.این مد توسط من به صورت کامل فارسی شده و دارای قسمت مدیریت می باشد.
نکته:من این مد رو دوبار امتحان کردم اما پس از نصب فایل نصب مد و همچنین بخش مدیریت به صورت سفید باز می شد ولی چون کاملا فارسی شده بود گفتم منتشر کنم تا شما استفاده کنید شاید برای شما درست بود.لطفا کسی نصب کرد و براش عمل کرد اعلام کنه.
مد پیوست شد.
پیوست ها
aos_who_visited_a_topic_1_0_2_2 translated by xeon 1376.rar
مد چه کسی از این تاپیک دیدن کرده است؟برای انجمن نیوک
(166.92 کیلو بایت) 189 مرتبه دانلود شده

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد پیشرفت کاربر

پست توسط PHP-Wonder »

در این پست مد بسیار کاربردی و آسان نصب که می تونه زیر رتبه کاربر درصد پیشرفت وی را برای رتبه بعدی نشون بده آماده کردم.این مد خیلی مد خوب و کاربردی هست امیدوارم مورد قبول شما دوستان واقع بشه.

دموی مد

مد پیوست شد.
پیوست ها
user_rank_progression_bar_1_0_3 translated by xeon 1376.zip
مد میزان پیشرفت کاربر تا رتبه بعدی فارسی شده توسط xeon 1376 برای انجمن نیوک
(63.73 کیلو بایت) 310 مرتبه دانلود شده

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد حالت من فارسی

پست توسط PHP-Wonder »

با سلام در این پست مد حالت من فارسی رو برای انجمن نیوک آماده کردم.این مد نصب آسونی داره اما کمی طولانی هست.این مد کاملا سالم هست و کار با اون راحت هست و روی سایت خودم هم نصب است پیشنهاد می کنم حتما استفاده کنید.این مد توسط خودم فارسی و با نیوک ست شده است.

آموزش کامل نصب در فایل موجود است.اما دو خط در فایل memberlist.php به علت قدیمی بودن ورژن مد اشتباه است که اصلاحیه آن به شرح زیر است:
[LEFT]

[RIGHT]پیدا کنید:
[LEFT]

'S_ORDER_SELECT'   => $s_sort_dir,
[RIGHT]بعد از آن اضافه کنید:
[LEFT]

//Begin: Mood Swing	    
			  'S_MOOD_MEMBERLIST_ENABLED'   => ($config['mood_view_memberlist']) ? true : false,
			  //End: Mood Swing
[RIGHT]پیدا کنید:
[LEFT]

// Dump it out to the template
		 return array(
[RIGHT]بعد از آن اضافه کنید:
[LEFT]

//Begin: Mood Swing
		 if ($config['allow_moods'] && !empty($data['user_mood']))
		 {
		    $user_mood = get_user_mood($data['user_mood']);
		 }
		 else
		 {
		    $user_mood = '';
		 }	    
		 //End: Mood Swing

[RIGHT]مد ضمیمه شد.دموی مد در سایت امضای من عجایب موبایل.[/RIGHT] [/LEFT][/RIGHT] [/LEFT][/RIGHT] [/LEFT][/RIGHT] [/LEFT][/RIGHT][/LEFT]
پیوست ها
نمونه
نمونه
Khejalati.gif (2.19 کیلو بایت) مشاهده 2999 مرتبه
phpBB_Mood_Swings_1_0_2.zip
مد حالت من فارسی برای نیوک
(608.87 کیلو بایت) 360 مرتبه دانلود شده

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد نمایش آیپی کاربر در تاپیک

پست توسط PHP-Wonder »

در این پست یه افزونه خیلی ساده برای نمایش آیپی کاربر در Viewtopic (تاپیک) آماده کردم.نصب این افزونه بسیار راحته و به مدیران کل و مدیران انجمن امکان مشاهده ip کاربر رو در تاپیک میده.برای استفاده از این مد نیاز به phpbb 3.0.8 به بالا دارید.
نمی دونم چرا مد پیوست نشد و خطا داد برای همین مجبور شدم آپلود کنم.

دریافت مد با حجم 175 کیلوبایت.

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد نمایش سن کاربر در تاپیک

پست توسط PHP-Wonder »

اینم یه مد دیگه این بار برای نمایش سن کاربران در Viewtopic (تاپیک) که نصب این افزونه هم بسیار راحته و با نصبش سن کاربر در تاپیک ها نمایش داده میشه.برای استفاده از این مد نیاز به phpbb 3.0.8 به بالا دارید.

دریافت مد با حجم 32 کیلوبایت.

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد آپلود پیوست همزمان

پست توسط PHP-Wonder »

در این پست یک مد کاربردی و بسیار مورد نیاز برای phpbb و انجمن نیوک آماده کردم.
این مد قابلیت آپلود همزمان چند پیوست رو با هم میده و از اصراف وقت جلوگیری می کنه و واقعا مد خوبی هست.
نصب این مد هم بسیار راحت و سریع است.
برای استفاده از این مد نیاز به phpbb 3.0.8 به بالا دارید.

دریافت مد با حجم 62 کیلوبایت.

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد تبریک تولد

پست توسط PHP-Wonder »

اینم یک مد دیگه که برای تبریک تولد هست.
به این صورت که اگر تولد کاربری باشه در Viewtopic (صفحه مشاهده تاپیک) یک کیک تولد برای اون کاربر نمایش داده میشه و به این طریق به او تبریک گفته میشه.
نصب این افزونه هم بسیار سادست و برای استفاده از اون به phpbb 3.0.8 یا بالاتر نیاز دارید.

دریافت مد با حجم 34 کیلوبایت.

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد چت باکس برای phpbb

پست توسط PHP-Wonder »

در این پست مد چت باکس mchat 1.3.5 با امکانات بالا را برای phpbb 3.0.8 و بالاتر و انجمن نیوک آماده کرده ام.این مد به صورت کاملا فارسی می باشد و امکانات زیادی از جمله استفاده از شکلک و bbcode در چت امکان نمایش چت باکس در صفحه اصلی انجمن و صفحه جداگانه،امکان تنظیم زمان تازه سازی پیام ها، امکان هرس پیام ها امکان نمایش چت فقط برای اعضا و بسیاری از امکانات دیگر که به همراه مدیریت کامل در بحش مدیریت را داراست.

نمونه این مد در سایت خودم که در امضام هست (عجایب موبایل) نصب است که البته چت باکس فقط برای اعضا قابل مشاهده است.می تونید بعنوان دمو ازش استفاده کنید.
از قابلیت های خوب این چت باکس سبک بودن و سازگاری کامل آن با تمامی مروگر ها اعم از مرورگر های موبایل و ... می باشد.

همچنین این مد بسیار سبک بوده و به سرور به هیچ وجه فشار وارد نمی کند.

دریافت مد با حجم 495 کیلوبایت.

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد مدال برای phpbb انجمن نیوک

پست توسط PHP-Wonder »

در این پست مد مدال Medal System 0.8.1 را برای انجمن نیوک و phpbb 3.0.8 و بالاتر آماده کرده ایم.

این مد یکی از مدهای جالب و کاربردی phpbb می باشد.با استفاده از این مد می توانید به کاربرهای مختلف مدال دهید و برای هر موضوع مدال معینی تنظیم کنید.سایر کاربران هم می توانند فردی را برای دریافت مدال به مدیریت معرفی کنند.
آموزش نصب در فایل موجود است.
این مد به صورت فارسی بوده و کاملا با انجمن نیوک ست شده است.نمونه اش در سایت خودم موجوده.

دریافت مد با حجم 562 کیلوبایت.

دریافت پکیج مدال ها با حجم 176 کیلوبایت.

نمونه پکیج: تصویر

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

مد حل شدن تاپیک

پست توسط PHP-Wonder »

در این پست مد بسیار کاربردی برای انجمن هایی که در اون ها سوال زیاد مطرح میشه مثل همین انجمن مرجع نیوک رو آماده کردم که به کمک نصب اون وقتی به یک تاپیک پاسخ داده میشه به شروع کننده تاپیک یک گزینه نمایش میده که آیا مشکل حل شده یا نه و در صورت تایید یک تیک سبز رنگ در کنار تاپیک به معنای اینکه مشکل تاپیک رفع شده و درصورت عدم تایید یک تیک قرمز به این معنی که مشکل هنوز باقیست رو نمایش میده و همچنین قابلیت جستجوی تاپیک های حل نشده رو اضافه می کنه و دارای مدیریت کامل در قسمت مدیریت هست.
پیوست ها
v58dg7d24luaj9r57bws.zip
(76.61 کیلو بایت) 153 مرتبه دانلود شده

PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
تماس:

Re: مد حل شدن تاپیک

پست توسط PHP-Wonder »

flamenco نوشته شده:
xeon1376 نوشته شده:در این پست مد بسیار کاربردی برای انجمن هایی که در اون ها سوال زیاد مطرح میشه مثل همین انجمن مرجع نیوک رو آماده کردم که به کمک نصب اون وقتی به یک تاپیک پاسخ داده میشه به شروع کننده تاپیک یک گزینه نمایش میده که آیا مشکل حل شده یا نه و در صورت تایید یک تیک سبز رنگ در کنار تاپیک به معنای اینکه مشکل تاپیک رفع شده و درصورت عدم تایید یک تیک قرمز به این معنی که مشکل هنوز باقیست رو نمایش میده و همچنین قابلیت جستجوی تاپیک های حل نشده رو اضافه می کنه و دارای مدیریت کامل در قسمت مدیریت هست.
دانلود مد با حجم 77 کیلوبایت.

لطفا طریقه نصبش و یه عکس از محیط مد قرار بدید مممنون مد خوبی هست

طریقه نصبش توی فایل موجود هست.
متاسفانه چون خودم نصب نکردم عکسی از محیطش ندارم اما می دونم برای مثال این عکس کنار تاپیک های حل شده قرار میگیره. تصویر

موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “انجمن ساز - phpBB”