مشکل با استایل art_deluxe و محمود نامور

avaee
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 186 دفعه
تماس:

مشکل با استایل art_deluxe و محمود نامور

پست توسط avaee »

اولین باری که قالب art_deluxe رو فارسی کردم در سایت نیوک قرار دادم که هرکار کردم قالب آپلود نشد بخاطر تغییرات اصلاحیه 1.6 با محمود نامور در مورد مشکل اپ نشدن قالب صحبت کردم که اپلود انجمن مورد داره سایر قالبها اپلود شدن الی این قالب قالب رو به محمود نامور دادم که ایشون تست کند بماند که کپی رایت رو به نام خودشون زدن و مد تشکر رو نصب کردن فقط خواستم بگم نیاز نیست به کسی تهمت بزنید قالب رو چند بار خواستم دوباره بگذارم گفتن صبر کن تا ارائه اصلاحیه من برای چند تا از کاربرها مد نصب کردم ایشون نمی دونم چکار کردن که مدهای سایت طرف رو خراب کردن و انداختن گردن من بابا بیخیال قالب کامل بنام تو با سازنده قالب هم تماس می گیرم بزنه بنام شما فقط به دیگران تهمت نزنید خیلی کاربرها گفتن که نامور در مورد من بد گفته به خودش گفتم گفت نه الکی حرف می زنند این عکس رو بخون
پیوست ها
hhh.png
hhh.png (81.92 کیلو بایت) مشاهده 1974 مرتبه

[COLOR=#c00000]http://pntnuke.ir[/COLOR]

[COLOR=#00B050]بزرگترین مرجع طراحی استایل برای انجمن نیوک 8.3[/COLOR]

[COLOR=#0070C0]حل مشکلات انجمن نیوک بصورت آنلاین[/COLOR] : [COLOR=#C00000]singledesign@yahoo.com [/COLOR]
نمایه کاربر
Farough
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 8 دفعه

Re: مشکل با استایل art_deluxe و محمود نامور

پست توسط Farough »

تصویر
من خودم مشتریتون بودم مشکلی نداشتم والا تصویر ممنون از لطفتون
شما هم جدی نگیر اون سپرد به حضرت زهرا شما هم بسپار به همون خودش جواب اینا رو میده تصویر
نمایه کاربر
Farough
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 8 دفعه

پست توسط Farough »

حالا که حرف از مدیریت محترم شد اینم بگم والا ما از شما قالب خریدیم غلط کردیم به خدا
فکر کنم همه مدیرا هم بدونن دیگه به همتون پی ام میدم پاس میدین به هم دیگه اینقدر این ور اونورم کردین که دیگه بیخیال شدم
فقط مدیریت محترم وقتی تو امضاتون میزنید هر کس طلب داره به ایمیلم پی ام بده ما دادیم هیچ اثری نشد اون قالبم نوش جونتون تصویر
نمایه کاربر
raminn
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: روی زمین
تشکر کرده: 509 دفعه

پست توسط raminn »

پیدا کنید پرتقال فروش را . آقا اصلا معلوم نشد اون بنده خدا در پیغام از کی شاکی هستش؟ در اخر از جناب نامور تشکر کرده . از طرفی شما ...... در هر صورت این مدارک برای تهمت زدن به یک نفر کافی نیست و مطمئنا یک انسان عاقل بر اساس این تاپیک در مورد کسی قضاوت نخواهد کرد ؟

شما کاربر حرفه ای سایت هستید . باید اطلاع داشته باشید که رعایت قوانین در تمام شرایط و به صورت یکسان برای تمام کاربران الزامی است. عنوان تاپیک شما در تضاد با قوانین است . احتمالا نتیجه ای جز قفل - حذف نخواهد داشت
avaee
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط avaee »

برام مهم نیست قفل بشه خواستم فقط همه بدونن که قالبی که من فارسی کردم بنام خودش محمود نامور زده و حالا صد تا تهمت هم زده

http://beinolharamein.ir/Forum/viewtopi ... p=177#p177

[COLOR=#0070C0]حل مشکلات انجمن نیوک بصورت آنلاین[/COLOR] : [COLOR=#C00000]singledesign@yahoo.com [/COLOR]
avaee
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط avaee »

روزی به صد نفر کمک می کنیم یکی نیومد بگه سایتم مورد پیدا کرده تصویر

نمایه کاربر
beinolharamein
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: لاهیجان
تشکر کرده: 104 دفعه
تماس:

پست توسط beinolharamein »

خوبی چو از حد بگذرد نادان گمان بد کند

بنده بخاطر زحمات نصفه نیمه و ناقصی که جناب avaee برای تالارم کشیدن نخواستم توی پستم ازشون اسمی بیاد اما حالا که خودشون این کارارو کردن منم باید جوابگو باشم که یه جوری جبهه گیری کرده که انگار پیغمبر زادست.
برای خودمم در شروع کار عجیب بود مبلغی که ایشون برای درخواستها بهم گفته بود مبلغ 30 تومن برای این همه درخواست :

کامل یکبار دیگه همه اونچیزایی که من ازشون میخواستم رو براتون میگم

1) اول از همه نصب اصلاحیه 1.6 هست

درخواستهای من مورد انجمن :
2) نصب قالب دلوکس با مودهایی که همراهش هست
3) مد اعتبار خوشنامی
4) مد اخرین ارسالها آجاکس
5) مد برترین ارسال کنندگان و پاسخ دهندگان
6) مد داغ ترین موضوعات - برترین کاربران
7) کاربرانی که در 24 ساعت گذشته درسایت آنلاین بودن
8) کاربرانی که از موضوع دیدن نموده اند
9) مد مدال دهی به کاربر
10) نمایش تعداد بازدید هرکاربر از هر پست
11) مد تشکر آخرین ورژن
12) مد دو ستونه کردن زیر انجمن ها
13) مد آخرین ارسال جلوی نام هر انجمن
14) و انجام این کار که در پست بیت اینا رو ایجاد کنه "سرعت اینترنت شما" ، "شغل" و " محبوبترین مداح "
15) مد کاربران بیشترین تشکر شده

درخواستهای من مورد قالب سایت :
قالب موزیک مدرن رو میخوام که برام ویرایش کنید. همون قالبی که آبی رنگ هست و قبلا فروشی بود و شما هم در قالبهای نیوک 8.3 در سایتتون قرار داده بودید. اینم لینک عکس اون قالب : http://www.phpnuke.ir/shop/files/Products/8.jpg گفتین با ماژولش تکمیل میشه و قبلا فروشی بود و الان رایگان هست. فقط میخوام که شما اون تغییراتی که در پایین میگم رو در اون اعمال کنید. میخوام تغییرات زیر در اون قالب ایجاد بشه :

+ اونجاهایی که بالای عکس و پایین عکس مربوط به اخبار نوشته Music theme میخوام پاک بشه و بجای اون نوشته بشه "بین الحرمین" که عکس اون نوشته بین الحرمین هم خودم بهتون میدم.
+ بعدش میخواستم که در قسمت عکس اخبار کاری کنم که فقط یه عکس ثابت باشه و تعویض نشه و از اون بعنوان هدر سایت استفاده کرد؟ یعنی اخبار رو کاری کنم که باعث عوض شدن عکس نشه. (اخبار باشه و عکس هم باشه اما عکس عوض نشه)
ضمن اینکه چطور باید نوشته های در سایت در دو ستون نشون داده بشه. قبلا گفته بودید عدد موقعیت رو باید گذاشت روی 7 و در فایل تم قالب عدد 1 یا 2 رو انتخابش کرد. اینم درست بشه که در دو ستون نشون داده شه.

خب اینایی رو که دیدید این آقا قرار بود با 30 تومن برام درستش کنه! من خودم اشتباه کردم و قبل از هرکسی واقعا خودمو باید نفرین کنم که چرا به این جناب با این پیشنهاد مشکوکش اعتماد کردم. قالب سایت موزیک مدرن رو هیییییچ کاری در اون انجام نداد هیچ بلکه قالب رو بدون ماژول فرستاد که هیچی در اون کار نمیکرد و اصلا افتضاح قرن رو بالا آورد و هیچیزی سر جاش نبود نه میشد نظر داد نه میشد هدر عوض کرد نه نوشته ها ویرایش شدن نه ماژول اخبار همراش بود نه تنظیماتی که خودش پذیرفته بود و قولش رو داده بود انجام شد هیچی دیگه یعنی هیچی نیود شماره صفحات در روی هدر بطور عمودی قرار داشتن از بس بهم ریخته بود آدم اشکش در میومد قالبو میدید! همین الام من اون قالبی که این آقا برام ارسال کردش رو دارم اگه کسی بخواد بگه براتون قرار بدم ببینید که این کارهایی که آقای نامور انجام دادن برام کجا و اون چیزی که ایشون قرار بود انجام بدن و انجام ندادن کجا و سایت از چی به چی رسید!
از نصب مدها که دیگه نگو یا نصب نمیکرد یا نصفه نیمه کار میکرد دق بیاره منو :

+ مد خوشنامی
+ مد مدالدهی
+ مد کاربرانی که از موضوع دیدن نموده اند
+ مد کاربران بیشترین تشکر شده
این چهار مد بالا اصلا نصب نشدند و به راحتی زد زیر حرفش

و این دو مد زیر هم ناقص نصب شدن
+ مد برترین ارسال کنندگان و پاسخ دهندگان
+ مد داغ ترین موضوعات - برترین کاربران

ناقص بودن اینا جوری که باعث بهم ریخته شدن ترتیب قرار گرفتن اعضا و مطالب میشد و هیچ نظمی نداشت و بدجور توی ذوق میزد و بعد بهشون میگفتم این چیه و چرا اینجوریه میگفت اشکالی نداره تو تالارت رو شروع به کار کن مطالب بیشتر ارسال بشه خودش درست میشه و منظم میشه (خداوکیلی این حرف جنبه عقلی داره) ولی من هرچی مطلب ارسال می کردم اونا هم درست نمیشدند تا اینه مجبور شدم از آقای نامور کمک بخوام که ایشون میگفت این چرا اینجوری نصب شده و کلی خطا و ایراد داره و خودش مجدد مد رو نصب کرد و مد سالم کار کرد. این آقا میگه قالب دلوکس نیوک واسه منه! این دیگه چه ادعایی هست؟ ایشون اگه قالب برای خودش هست هیچوقت اجازه نمیداد در نیوک قرار بگیره و حتی در کپی رایت هم اسم خودش نباشه این قالب ترجمه آقای نامور هست و ایشون اینو فارسی کردن و منحصر ایشونه در ضمن این آقای دهقان مشکل با مدیران نیوک دارن چرا سر کاربرا خالی می کنند؟ خودشون کپی رایت قالب دلوکس که همه جا نام Style translated by iman64 [Mahmood Namvar] داره رعایت میشه رو حذف کردن و توی سایتم سوء استفاده کردند و اسم خودشون رو گذاشتن و همه هم میدونیم که حذف نام ترجمه کننده قالب و کلا حذف قانون کپی رایت جرم هست و دزدی حساب میشه. ایشون زمانی که خواستم با من قرارداد ببندند که مد نصب کنیم و کارهای سایتم رو انجام بدن با سرعت و بدون وقفه همیشه پاسخگو بودند و همیشه حتما تا چند روز آینده درست میشه اصلا نگران نباشید خودم براتون درست میکنم و ... رو میگفتند اما تا مبلغ رو دریافت کردند دیگه خبری از ایشون نشد و یا جوابمو نمیدادند یا اینکه من باید 3-4 روز میموندم تا یه حرف نصفه نیمه با زور و اکراه بزنند خدا شاهده همینجوری بودش... این اصلا مردانگی نیست و در از معرفت هست که آدم همچین کاری با یه سایتی که برای اهلبیت هست انجام بده. بخدا ایشون سایتونو عوض کردند وگرنه من تمام پیغام خصوصی هایی که قبل و بعد از دریافت مبلغ رو بهم میدادند و من بهشون میدادم رو اینجا میاوردم که همه بخونند. سایت قبلی ایشون این بودش http://php-nuke.biz/forums و سایت کنونی هم اینه http://phpbb3.ir که یه چیز دیگه هم بگم و تمام کنم بحث رو. ایشون چند روز قبل اومدن بهم گفتن شما به دلیل رعایت نکردن کپی رایت از سایت حذف شدید و منو از سایت اخراجم کرد و دقیقا مشکل هم برای سایتم دو سه روز بعدش ایجاد شد!!!!!
اولا ایشون هرگز و هرگز و هرگز نگفتن در سایت اولی که من درخواست دادم که باید کپی رایت رو رعایت کنم بلکه این قانون رو در سایت دوم خودشون و برای کسایی که براشون مد رایگان!!!!!!!!!!!!!!!!!! نصب میکرد گفتش. آقای دهقان من که رایگان نصب نکردم بخوام ملزم به رعایت کپی رایت قلابی و تقلبی باشم! کپی رایت اصلی همینی هست که در سایت نیوک هست و اونم Style translated by iman64 [Mahmood Namvar] همینه و شما دست بردی توی کپی رایت و اونو برای خودت قرار دادی و کار خلاف انجام دادی...
حرف برای گفتن زیاده اما نمیخوام سرتونو درد بیارم فقط اینو بگم آدم باید خیلی بیکار باشه بره سایت بزنه و برای مردم مد رایگان نصب کنه درحالیکه هر مد 3-5 هزار تومن هزینه نصبشه و ایشونو رایگان نصب میکنه برای چی؟؟؟!!!من شاید حدود 100 هزار تومان به آقا محمود دادم که هم سایتم و هم انجمنم رو کامل درست و بازسازی و برنامه نویسی کرد و تمام اشکالاتی که این آقای دهقان ایجاد کرده بود رو برام درست کرد و کاملا از ایشون هم راضی هستم و نوش جونش و حلال حلال هم هست این مبلغ اما 30 تومن این آقای دهقان ازم گرفت مارو بدبخت و بیچاره کرد هنوزم که هنوزه نمیتونم از سر مشکلاتی که درست کرده خلاص بشم. اصلا امکان اینکه توی هاستم شل کار گذاشته باشه بسیار بالاست و من هم باید هاستمو فرمت کنم کامل و همه کارها رو از نو درست کنم و انجامش بدم... حتی اکانت هاستمو هم باید حذف کنم و این نتیجه اشتباه منه که به آدم غیر مسئول اعتماد کردم و دارم الان صدماتشو میبینم. این آقای دهقان قبلا عضو تیم توسعه تالار phpbb3 نیوک بودش که جدیدا ایشون رو از اونجا اخراجش کردند. یه گلایه هم از مدیران نیوک دارم اونم اینکه اجازه ندند در امضای کاربرا تبلیغاتی مثل امضای این آقا باشه که امثالی مثل من گول بخورند و کارشون به اینجا بکشه...
منو از سایت خودش انداخته بیرون که مثلا اونجا اعتراض نکنم تا بهش برنخوره اما توی سایتم کاملا آزادانه میتونه بیاد و هر حرفی دلش خواست رو میتونه بزنه و من هیچی بهش نمیگم قدمشم روی چشم...
ببخشید اگه حرف زیاد زدم. امیدوارم درسال جدید معرفت و مردادنگی بعضی از انسانها اونقدر زیاد بشه که بشه بهشون اعتماد کرد تصویر
[CENTER]هر روز بیایید به بین الحرمین *** والله ازین میکده غافل نشوید

[/CENTER]
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

جناب دهقان قالب فعلی تالار نیوک رو بنده نیازی نبوده از شما بگیرم و دستکاری کنم.من اصولاً سعی میکنم کاری انجام بدم که تا حالا کسی انجام نداده باشه. حالا نگیم بهتر از دیگران این کارها رو انجام میدم ولی از کار کسی کپی نمیکنم.اینو همه میدونن.
همین ماژول سبد خرید.اگر خوب دقت کنید تو اینترنت پر بوده از سیستمهای شاپینگ و سبد خرید های خیلی قشنگتر ولی من نشستم با علم اندک خودم یک ماژولی رو به سبک نیوکی و از صفر طراحی کردم و در اختیار کاربران قرار دادم هر چند کاستی هایی داره که در نسخه بعدی همه رفع میشن.
یا مثلاً ماژول اس ام اس که از صفر تا 100 این ماژول رو خودم نوشتم هرچند خیلی مبتدیانه.
غرض اینه که به عرض شما و همفکران و دست اندرکارنتون برسونم نیازی به کپی کردن از کارهای دیگران ندارم.همیشه سعی میکنم خودم چیزی رو که میخوام درست کنم.جالب اینجاست که من هر کاری میکنم با کوچکترین نگاهی تو سایت یا هر جای دیگه میتونم تشخیص بدم این اثر کار من بوده یا دیگران. چون به نحوه کد نویسی مبتدیانه خودم تشرف کامل دارم.
شما ید طولایی در سرقت آثار دیگران دارید.نمونه بارزش:
انتشار قالب سایت رسمی مشهد تیم.
سرقت فایلهای نیوک ست شده با وی بی که خیلی اشتباه کردید چون همه عملیات ست نیوک با وی بی محدود به اون فایلهایی که در اختیار دارید نمیشه.
انتشار قالب آرت دیلوکس به نام خودتون. اینو نمیگم چون اسم بنده از فوتر قالب شما تغییر کرده .منظور نفس کار هست وگرنه اسم من باشه یا نباشه فرقی به حال وبمسترها نداره.
و موارد از این دست.
دوستان خوب دقت کنن.آقای دهقان تو سایتشون کار نصب وی بی رو برای 30 سایت فکر کنم میخوان به صورت مجانی انجام بدن.امیدوارم متوجه شده باشید چرا ایشون این کار رو میکنن.هیچ ادم عاقلی نمیاد و برای 30 نفر کار ست نیوک با وی بی رو انجام بده. ستی که من برای هر نفر که انجام میدم تا 5 روز بعد باید بشینم و مشکلاتی که احتمالاً براش پیش میاد رو حل کنم. البته مشکلاتی که بیشترش بر میگرده به قالب و ماژولها و بلوکهایی که خارج از ساختار نیوک اضافه شدن به سایت اون وبمستر.
حالا ایشون میخواد با چه ضمانتی برای 30 نفر یکجا این کار رو انجام بده الله اعلم.
طبق اطلاعیه ای که تو صفحه اول این سایت زده شده اعتماد به افرادی که به هیچ عنوان مورد تأیید این سایت نیستند هیچ مسئولیتی رو در آینده بر عهده مرجع نیوک نمیزاره.
نیازی نمیبینم که این تاپیک ادامه پیدا کنه.( حالا بگید نمیخواد کسی جوابش رو بده.ما جواب خودمون رو میدونیم)
موفق و مؤید باشید.
Phpnuke.ir
قفل شده قفل شده

بازگشت به “PHP-Nuke 8.3 MT Edition”