مشکل پس از ارسال خبر جدید!!

نمایه کاربر
hamidrouter
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 52 دفعه

مشکل پس از ارسال خبر جدید!!

پست توسط hamidrouter »

سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم نیوک فارسی مشکل بنده وقتی پست(خبرها) را ارسال می کنم به درستی کار انجام میشود ولی با این ارور پس از ارسال روبرو می شوم اگه راه حلی هست ممنون میشم بدونم با تشکر.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/asemanch/public_html/modules/News/admin/index.php on line 1014

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/asemanch/public_html/modules/News/admin/index.php on line 1017

Warning: array_filter() [function.array-filter]: The first argument should be an array in /home/asemanch/public_html/modules/News/admin/index.php on line 1028

Warning: sort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/asemanch/public_html/modules/News/admin/index.php on line 1029

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/asemanch/public_html/modules/News/admin/index.php on line 1030

Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/asemanch/public_html/modules/News/admin/index.php on line 1037

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/asemanch/public_html/modules/News/admin/index.php:1014) in /home/asemanch/public_html/modules/News/admin/index.php on line 1127

نمایه کاربر
benyamin14
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 65 دفعه
تماس:

Re: مشکل پس از ارسال خبر جدید!!

پست توسط benyamin14 »

دوست من در مسیر home/asemanch/public_html/modules/News/admin/فایل index.php را از پکیج اصلی نیوک جایگزین کن احتمالا مشکلت حل میشه..
به جای انکه چندین تایپک بخوانید تایپک زیر را یک بار بخوانید:
post333173.html#p333173
سقوطی دیگر از نوع ازاد

http://www.freefall.ir/
logos
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط logos »

benyamin14 نوشته شده:دوست من در مسیر home/asemanch/public_html/modules/News/admin/فایل index.php را از پکیج اصلی نیوک جایگزین کن احتمالا مشکلت حل میشه..

آقا من این کارو کردم ولی درست نشد !!!!!!!
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal »

جناب alisurvival نمیدونم چرا اصراری به موندن در نیوک دارید می تونید از وردپرس استفاده اگر اینقدر شما رو ناراحت کرده !!
چک کنید در مدیریت سایت قسمت تنظیمات سیستم گزینه نمایش خطا بر روی خیر تنظیم شده باشه
نمایه کاربر
venusrayaneh
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 3 دفعه

پست توسط venusrayaneh »

سلام دوستان
من از نیوک 8.3 استفاده میکنم و اصلاحیه 1.7 را هم نصب کردم ولی موقع ارسال اخبار وقتی submit میکنم کلی طول میکشه و در نهایت خطا میده و مطلب ارسال نمیشه.
خظایی هم که میده مثل اینه که اصلا ارتباط اینترنت برقرار نیست.
لطفا کمک کنید
نمایه کاربر
Mohammad_MBA
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
محل اقامت: مازندران - تنکابن
تشکر کرده: 102 دفعه
تماس:

پست توسط Mohammad_MBA »

venusrayaneh نوشته شده:سلام دوستان
من از نیوک 8.3 استفاده میکنم و اصلاحیه 1.7 را هم نصب کردم ولی موقع ارسال اخبار وقتی submit میکنم کلی طول میکشه و در نهایت خطا میده و مطلب ارسال نمیشه.
خظایی هم که میده مثل اینه که اصلا ارتباط اینترنت برقرار نیست.
لطفا کمک کنید

سلام
قبل هرکاری ورژن php خود رو عوض کنید
آیدی تلگرام جهت ارتباط با من
طراحی و پیاده سازی انوع سایت و اپلیکیشن
ofogherahcompany
@

تنکاهاست
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “PHP-Nuke 8.3 MT Edition”