پیشنهاد جدی درباره ی آبگرید به 8.3

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.3 را مطرح کنید.
sepehr22
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 6 دفعه

پیشنهاد جدی درباره ی آبگرید به 8.3

پست توسط sepehr22 »

سلام
من از مدیران خواهش دارم یا تمامی آموزشهای مربوط به آپگرید را حذف نمایند و آپگرید را به صورت دریافت هزینه انجام دهند

یا اینکه راه هایی را که بدون دردسر میشود این کار را انجام داد در سایت قرار دهند
الان مدیران شاکی میشوند که شما بی سوادی
بابا قبول من بی سوادم اگر به پست های آپگرید نگاه کنید متوجه میشوید که 90 درصد افراد مشکل داشتند
که منجر به حذف اطلاعاتشان شده اگر این کار نباید انجام شود بفرمایید همان نیوک قبلی بمانیم
اگر انجام میشود چرا این همه دردسر اینهمه خطا این همه ارور
در آخر تقاضا دارم از کسانی که بدون دردسر این کار را انجام دادند اعلام نمایند حداقل دلمان خوش باشد که یه نفر بی دردسر
این کار را انجام داده است دلم خونه الان نزدیک به 6 ماهه هر ماه دوبار تلاش میکنم به نتیجه ای نمیرسم
اگر هم مدیران محترم احساس میکنند این حق من نیست که این مطلب را بنویسم میتوانید حذف نمایید
در اخر هم به خاطر تمامی تلاش گروه مشهد تیم و مدیران سایت از همه ی عزیزان تشکر مینمایم

نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

Re: پیشنهاد جدی درباره ی آبگرید به 8.3

پست توسط perfeshnal »

مطمئنا حق شماست که این مطلب رو بنویسید چون انجمن برای همین راه اندازی شده وگرنه انجمن رو می بستیم و فقط خودمون در سایت خبر می دادیم !
در مورد مشکلات آپگرید باید عرض کنم مراحل آپگرید برای کسانی که مشکلی در دیتابیس داشته باشند و یا خودشون تغییراتی جدا در دیتابیس داده باشند مثل نصب مودهای مختلف ، حذف یوزر میهمان و از این قبیل مسائل مطمئنا در آپگرید با خطا و مشکل مواجه میشند در غیر این صورت امکان نداره که به مشکل بخورند.
شما باید ببیند کجا مشکل دارید و قبل از آپگرید این مشکلات رو حل کنید
در مورد دریافت هزینه برای آپگرید هم ما این کار رو از طریق سامانه پشتیبانی نیوک انجام میدیم ولی کسی رو هم اجبار نکردیم که هزینه پرداخت کنه و کسانی هم که مراجعه می کنند یا مثل شما مشکل دارند و یا اطلاعات کافی در این مورد ندارند.
sepehr22
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 6 دفعه

پست توسط sepehr22 »

باتشکر از شما مدیر محترم جهت پاسخ گویی

عارضم که همین تغییراتی که فرمودید با عث ایجاد مشکلات میشه رو شما میتونید اصلاح فرمایید؟
یعنی اگر بنده سفارش آپگریت بدم شما اینکارو انجام میدید؟
وقتی شما انجام میدید براتون دردسر نداره؟
نمایه کاربر
amir-bahador
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 481 دفعه

پست توسط amir-bahador »

sepehr22 نوشته شده:باتشکر از شما مدیر محترم جهت پاسخ گویی

عارضم که همین تغییراتی که فرمودید با عث ایجاد مشکلات میشه رو شما میتونید اصلاح فرمایید؟
یعنی اگر بنده سفارش آپگریت بدم شما اینکارو انجام میدید؟
وقتی شما انجام میدید براتون دردسر نداره؟

بله انجام میدن به بخش پشتیبانی تیکت بزن تا برات اوکی کنند
[CENTER] [/CENTER]
reza_asongestan
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط reza_asongestan »

در عوضش این پول ما نداریم اینقدر خرج سرور ها بالا رفته که بدبختون کرده
نمایه کاربر
beayan
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 92 دفعه

پست توسط beayan »

سلام دوستان...

من هم موافقم... قبلا دوتا سایت تحت نیوک 8.2 داشتم و اونا رو آپدیت کردم و هر دوشون کلا به فنا رفتن... می گفتن که مشکل در آپگرید هستش و حذف کاربر ادمین... هر چی گشتیم چیزی دستگیرمون نشد و کلا مجبور شدم تمام اطلاعات رو پاک کنم و از نو نیوک 8.3 بریزم.

به هر حال نمی خوام بگم که نیوک مشکل داره یا 8.3 مشکل داره. نه به هیچ وجه. چون شما بزرگترین کار مبنی بر تغییر اساسی در فوروم انجام دادین که بالاخره این تغییرات یک سری عوارض هم دنبالش هست. مشکلی نیست به هر حال. تنها سایتی که براش مشکلی پیش نیومد بیان بود که اون رو دادم دست اقای نامور برام درستش کرد.

خواهش می کنم در نسخه های بعدی به این مشکلات توجهات بیشتری بشه... من الان سه ساله که سایتم روی نیوک هستش. قبلا نیوک خیلی خیلی بیشتر از این ها طرفدار و کاربر فعال داشت. راستش الان خیلی ها نیستن. خیلی از کاربرای اصلی رفتن. وباید به این جنبه از کار دقت بیشتری بشه تا کاربران اصلی سایت بمونن وبرای نیوک و جامعه ایرانی خدمت کنن.

ببخشید اگه حرف بدی زدم یا کسی رو ناراحت کردم.

باعرض پوزش و موفقیت هر چه بیشتر نیوک
[CENTER]سایت بیان - پایگاه دانشجویان جنوب[/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER]www.beayan.net
[/CENTER]
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “[8.3] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”