آموزش تصویری آپگرید از 8.2 به 8.3

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.3 را مطرح کنید.
sesy
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 3 دفعه

Re: آموزش تصویری آپگرید از 8.2 به 8.3

پست توسط sesy »

آقا این ارور چیه باید چی کار کنم؟

خطاي کلي SQL ERROR [ mysql4 ]

Duplicate entry 'AdsBot [Google]' for key 'uname' [1062]

SQL

INSERT INTO nuke_users (username, username_clean, user_password, user_pass_convert, user_email, user_email_hash, group_id, user_type, user_permissions, user_timezone, user_dateformat, user_lang, user_style, user_actkey, user_ip, user_regdate, user_passchg, user_options, user_new, user_inactive_reason, user_inactive_time, user_lastmark, user_lastvisit, user_lastpost_time, user_lastpage, user_posts, user_dst, user_colour, user_occ, user_interests, user_avatar, user_avatar_type, user_avatar_width, user_avatar_height, user_new_privmsg, user_unread_privmsg, user_last_privmsg, user_message_rules, user_full_folder, user_emailtime, user_notify, user_notify_pm, user_notify_type, user_allow_pm, user_allow_viewonline, user_allow_viewemail, user_allow_massemail, user_sig, user_sig_bbcode_uid, user_sig_bbcode_bitfield, user_form_salt) VALUES ('AdsBot [Google]', 'adsbot [google]', '', 0, '', '00', 13, 2, '', 0, 'D M d, Y g:i a', 'fa', 1, '', '', 1328120439, 1328120439, 230271, 0, 0, 0, 1328120439, 0, 0, '', 0, 0, '9E8DA7', '', '', '', 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, -3, 0, 0, 1, 0, 1, 1, 1, 0, '', '', '', 'a4a0e4f92f9d5eaa')

BACKTRACE

FILE: includes/db/mysql.php
LINE: 175
CALL: dbal->sql_error()

FILE: includes/functions_user.php
LINE: 319
CALL: dbal_mysql->sql_query()

FILE: includes/functions_convert.php
LINE: 1888
CALL: user_add()

FILE: install/install_convert.php(1656) : eval()'d code
LINE: 2
CALL: add_bots()

FILE: install/install_convert.php
LINE: 1656
CALL: eval()

LINE: 801
CALL: install_convert->jump()

LINE: 203
CALL: install_convert->convert_data()

FILE: install/index.php
LINE: 326
CALL: install_convert->main()

FILE: install/index.php
LINE: 203
CALL: module->load()

آقا عجله دارم یکی راهنمایی کنه باید چی کار کنم بعد از اپگرید انجمن این ارور میاد تصویر

sesy
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 3 دفعه

پست توسط sesy »

آقا یکی نیست تو این سایت به این بزرگی جواب ما رو بده؟ تصویر
نمایه کاربر
dokhib2
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: yazd
تشکر کرده: 17 دفعه
تماس:

پست توسط dokhib2 »

سایتمو بالا نمیاد وقتی آپگرید کردم بگین چیکار کنم
این ارور رو میده
Sorry, too many page loads in so little time!

http://www.bafgh-music2.com
آپلود سنتر
www.upload.mohsen-s.ir
نمایه کاربر
mehdipishnam
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: اصفهان
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط mehdipishnam »

سایت که بالا میاد هیچ مشکلیم نداره
چرا امنیت نیوک ضعیفه++عشقه من نیوک

|||با انتخابی درست,درست کار کن|||

اصفهان موزیک
نمایه کاربر
parthia
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: دورود
تشکر کرده: 5 دفعه
تماس:

پست توسط parthia »

mortaza2006 نوشته شده:سلام دوستان دیدم اینجا همه سوال دارند در مورد نحوه آپگرید خواستم یه توضیح کوتاهی بدم در مورد نحوه اپگرید
راستش خودم اولش سردر نیاوردم ولی یه بار امتحان کردم دیدم راحته

مرحله اول؛ آپگرید هسته اصلی:

ابتدا از دیتابیس خود و همچنین فایل config.php بک آپ گرفته و در سیستم یا هاست خود ذخیره نمائید . فایل ها و شاخه های قبلی خود را به یک زیر شاخه جدید در شاخه اصلی منتقل نمائید و یا فایل ها و شاخه های قبلی را تغییر نام دهید و سپس فایل های جدید را جایگزین نمائید ، به منظور آپدیت لازم است تمامی فایل های نسخه جدید آپلود گردند. (از حذف کامل پوشه های قبلی تا پایان آپدیت خودداری نمائید زیرا در آپدیت انجمن شما به مسیر ماژول قبلی فرم نیاز دارید)
همچنین لازم است اگر در بخش های مختلف نیوک بعنوان مثال (عکس های آپلود شده در بخش موضوعات ، عکس های آپلود شده توسط ادیتور در مسیر images/uploads ، خبر و ... ،بلوک ها ، ماژول های اختصاصی و قالب ) فایلی اضافه نموده اید از آن بک آپ گرفته و پس از پایان آپگرید ؛ فایل های مربوطه را مجدد در شاخه های جدید آپلود نمائید.
تذکر : لازم است که تمامی فایل های نسخه 8.3 بصورت کامل آپلود شوند. یکی از مشکلات پس از آپگردید ناقص آپلود شدن فایل ها میباشد که کوچکترین اشکالی در آپلود شدن فایل ها میتواند باعث از کار افتادن یکی از قسمت های جدید این نسخه شود .

http://www.mysite.com/upgrade.php را وارد می کنید.

بعد صفحه زیر می اد و رمز عبور مدیر اصلی رو وارد می کنید.
تصویر

در این صفحه نحوه آپگرید رو نوشته که من در اینجا نوشتم و شما دکمه آغاز بروز رسانی رو می زنید.

تصویر

بعد از گذر از مرحله اول صفحه زیر نمایش داده میشه شما باز هم دکمه آغاز بروز رسانی رو می زنید و ادامه آپگرید

تصویر

بعد از زدن دکمه آغاز بروزرسانی صفحه زیر ظاهر میشه که در حال بروزرسانی پایگاه داده است.

تصویر

که دوباره روی دکمه آغاز بروزرسانی می زنید تا به مرحله آخر وارد شوید.

تصویر

هسته اصلی نیوک فارسی با موفقیت آپگرید شد و اگر بخواهید می توانید انجمن را نیز آپگرید کنید با لینک داده شده برای آپگرید انجمن این کار رو انجام دهید.

تصویر

تذکر : فایل config.php را با فایل config.php اصلی خود سایت ستش کنید ( یوزر و پسورد و نام دیتابیس)

من تمام مشكلات دوستان در اين تاپيك رو خوندم . ولي مشكل من اصلا فرق داره
من تمام فايل ها رو كامل آپلود كردم و فايل config.php رو با قبلي ستش كردم ولي وقتي http://www.mysite.com/upgrade.php رو واسه سايت خودم وارد ميكنم صفحه سفيد ميشه و اصلا مواردي رو كه بالا اشاره شده نمياد ؟
لطفا كمك كنيد سايتم تعطيل شده ؟
[CENTER][COLOR=#00B0F0][URL=http://www.upfree.ir][B][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]آپ فري - پايگاه آپلود عكس[/FONT][/COLOR][/B][/URL]
[URL=http://upfree.ir][COLOR=#00B050][B][HIGHLIGHT=#ffffff]آپلود دائمي و نامحدود[/HIGHLIGHT][/B][/COLOR][/URL]
[/COLOR][/CENTER]
نمایه کاربر
parthia
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: دورود
تشکر کرده: 5 دفعه
تماس:

پست توسط parthia »

فكر كنم مديران محترم واسه اين كه از طريق سامانه سفارش نيوك سفارش بديم جواب نميدن .
اين چه وضعشه خب از همون اول بگيد بايد سفارش بديم ديگه.الكي يه توضيح مختصر ميديد بعدشم ما خودمون دست ميزنيم پاك سايت رو خراب ميكنيم ؟؟؟؟؟
[CENTER][COLOR=#00B0F0][URL=http://www.upfree.ir][B][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]آپ فري - پايگاه آپلود عكس[/FONT][/COLOR][/B][/URL]
[URL=http://upfree.ir][COLOR=#00B050][B][HIGHLIGHT=#ffffff]آپلود دائمي و نامحدود[/HIGHLIGHT][/B][/COLOR][/URL]
[/COLOR][/CENTER]
ahmadreza44
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط ahmadreza44 »

کسی هست اینکارو واسه من انجام بدهتصویر
نمایه کاربر
yasinrap
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: mashhad
تشکر کرده: 1 دفعه
تماس:

پست توسط yasinrap »

سلام . من تمام مراحل بالا رو انجام دادم ولی وقتی گزینه [JUSTIFY][HIGHLIGHT=#ffffff]مرحله اول بروزرسانی با موفقیت انجام گرفت.برای تکمیل بروزرسانی روی لینک زیر کلیک کنید. میاد و گزینه بروزرسانی رو میزنم خطای [/HIGHLIGHT][/JUSTIFY]
[-WEBKIT-CENTER][HIGHLIGHT=#ffffff]error in Importing ... میاد . باید چیکار کنم ؟
[/HIGHLIGHT][/-WEBKIT-CENTER]
hofner
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 6 دفعه

پست توسط hofner »

بده پشتیبانی برات انجام بده بهتره
فردا دیگه به مشکل نمیخوری
n3mcompany
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: dubai

پست توسط n3mcompany »

آقا پشتیبانی من میگه به قسمت ارور ایمپورت خورده این مواردی که گفته باید روی چقد تنظیم کنه؟
لطفا میزان مورد نیاز موارد زیر را اعلام نمایید تا بررسی کنیم.
max_allowed_packet
wait_timeout
post_max_size
upload_max_filesize
max_execution_time
max_input_time
memory_limit
mahdijoon
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط mahdijoon »

دوستان من بعد از زدن پسوورد مدیر اصلی و خوندن توضیحات در مرحله بعدی کلید آغاز بروز رسانی رو میزنم این ارور رو میده

error in importing....
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “[8.3] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”