مشکل ایندکس نشدن برخی از مطالب سایت

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.3 را مطرح کنید.
mohammad034
کاربر جدید
کاربر جدید

مشکل ایندکس نشدن برخی از مطالب سایت

پست توسط mohammad034 »

سلام دوستان
من به یه مشکل بر خورد کردم که برخی از مطالبم توی گوگل ایندکس نمی شن وقتی سات مپ رو چک می کنم زده 109 تا url ثبت شده ولی 15 تا بیشتر ایندس نشده.
چیکار باید بکنم؟ حتی سایت مپ جدید که یکی از دوستان معرفی کردن هم استفاده کردم ولی فایده نداشت

خواهشا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه

نمایه کاربر
Mohammad_MBA
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
محل اقامت: مازندران - تنکابن
تشکر کرده: 102 دفعه
تماس:

Re: مشکل ایندکس نشدن برخی از مطالب سایت

پست توسط Mohammad_MBA »

سلام
آدرس سایت رو قرار بدین.
آیدی تلگرام جهت ارتباط با من
طراحی و پیاده سازی انوع سایت و اپلیکیشن
ofogherahcompany
@

تنکاهاست
rilaxMusic
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: public_html
تشکر کرده: 59 دفعه
تماس:

پست توسط rilaxMusic »

با عرض سلام و درود برای ایندکس سریع مطالبتون چند راه وجود داره یکی اینکه بک لینک قوی داشته باشین

ویا از طریق گوگل وبمستر fetch as google
™ℝ℮ℓα✄ℳʊṧ☤ḉ

Goodbye

PhpNuke Mashhad

ℝ℮ℓα✄ℳʊṧ☤ḉ

دانلود آهنگ جدید
mohammad034
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط mohammad034 »

این ادرس سایت هست : www.madahanjavan.ir

عکس webmaster گوگل رو هم اتچ کردم ببینید
پیوست ها
sss.jpg
sss.jpg (87.41 کیلو بایت) مشاهده 766 مرتبه
rilaxMusic
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: public_html
تشکر کرده: 59 دفعه
تماس:

پست توسط rilaxMusic »

برای انجام این کار ما از ابزار [HIGHLIGHT=#ffcc00]Fetch as Google[/HIGHLIGHT] گوگل وبمستر تولز (سرچ کنسول) استفاده می‌نماییم.
ابتدا وارد اکانت گوگل وبمستر تولز سایت خود شوید. اگر هنوز سایت خود را در گوگل به ثبت نرسانده‌اید، باید یک حساب جیمیل داشته باشید و به آدرس https://www.google.com/webmasters بروید و پس از لاگین با جیمیل خود، سایت‌تان را در این جعبه ابزار قدرتمند گوگل به ثبت برسانید.
پس از ورود به حساب کاربری خود، از منوی آبشاری سمت چپ، زیرمنوهای سربرگ Crawl را باز کرده و بر روی منوی Fetch as Google کلیک کنید. Fetch به معنی واکشی یا کشیدن و آوردن است. این ابزار خزنده‌های گوگل را به آدرسی که شما تعیین می‌کنید می آورد تا آن صفحه از سایت شما رو تحلیل کنند.
تصویر

بسیار دقت کنید در صفحه باز شده باید متن پیوند آدرس مطلب جدید سایت خود را از اسلش / بعد از آدرس دامنه کپی کنید و در کادر فتچ درج کنید. به قسمت انتخاب شده عکس زیر دقت کنید تا متوجه شوید چه بخشی از لینک را باید کپی کنید.
تصویر

به عنوان مثال اگر آدرس مطلب جدید سایت شما به صورت dbstheme.com/POST است، شما باید فقط POST را کپی کنید نه POST/ چرا که خود کادر فتچ، اسلش را دارد و کپی دوباره / باعث خراب شدن لینکی که می‌خواهید خزنده به آن بفرستید خواهد شد. به عکس زیر دقت کنید:
تصویر

سپس بر روی دکمه قرمز رنگ Fetch and Render کلیک کنید. تا اینجا شما آدرس مطلب جدید سایت خود را به گوگل داده‌اید و از گوگل درخواست کرده‌اید تا به آن صفحه بیاید و آن صفحه را تحلیل و بررسی نماید. انجام عملیات تحلیل صفحه چند لحظه‌ای طول خواهد کشید و در این مدت پیغام Pending به شما نمایش داده خواهد شد.
تصویر

پس از انجام پردازش توسط گوگل اگر آدرس را درست ثبت کرده باشید و مشکلی وجود نداشته باشد، پیغام Pending جای خود را به دکمه Submit to index به معنی “درخواست ایندکس” خواهد داد.
تصویر

در نهایت بر روی دکمه Submit to index کلیک کنید. یک پنجره پیغام باز شده و از شما میخواهد در یک کادر مربع کلیک کنید تا تیک بخورد که در آن نوشته شده I’m not a robot به معنی من ربات نیستم (برای تشخیص کاربر انسانی از ربات). سپس گزینه Crawl only this URL به معنی فقط همین صفحه را پویش کن را تیک بزنید و بر روی دکمه Go کلیک کنید. گوگل در همان لحظه آن صفحه از سایت شما (به عنوان مثال مطلب جدید سایتتان) را در دیتابیس خود ثبت کرده و ایندکس می‌نماید.
تصویر

حال، پیغام انجام موفقیت آمیز مراحل را مشاهده خواهید کرد.
تصویر

تبریک! به همین سادگی شما توانستید تازه‌ترین مطلب سایت خود را به گوگل معرفی کرده و به سرعت آن را در دیتابیس گوگل ایندکس نمایید. با این روش در مدت زمان بسیار کوتاهی می‌توانید تازه‌ترین نوشته‌های سایت خود را ایندکس نمایید.
™ℝ℮ℓα✄ℳʊṧ☤ḉ

Goodbye

PhpNuke Mashhad

ℝ℮ℓα✄ℳʊṧ☤ḉ

دانلود آهنگ جدید
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “[8.3] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”