كمك براي طراحي ماژوال نمرات دانش آموزان

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.3 را مطرح کنید.
javad75
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: Net---->PHPnuke
تشکر کرده: 56 دفعه
تماس:

كمك براي طراحي ماژوال نمرات دانش آموزان

پست توسط javad75 »

سلام دوستان من مي خواهم به كمك شما يه ماژوال درست كنم كه وقتي يه نفر به سايت مياد توي صفحه اول يوزرنيم پسورد خودش را وارد كنه و بعد وارد صفحه خودش بشه و نمرات دورس را مشاهده كنه

مثلا:

رياضي :

فيزيك:

زيست:
و.................. براش نمايش داده بشه
-----------------------------------------------------------------
اگه امكانش هست يه توضيحاتي بديد تا من بدونم بايد چه كاركنم.

باتشكر

milad07
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: Yasuj
تشکر کرده: 223 دفعه

Re: كمك براي طراحي ماژوال نمرات دانش آموزان

پست توسط milad07 »

فکر کنم راحت باشه میتونی از برنامه نویسان عزیز کمک بگیری یا هم میتونی از سرویس های نیوک سفارش بدی تصویر
[CENTER]Telegram : @sootere[/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER]Android Developer[/CENTER]
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 102 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online »

این ماژول به نام ماژول مدیریت کارنامه برای نیوک فارسی قبلاً توسط سجاد جان نوشته شده ، یه جستجو کنید می تونید به لینک دانلود دسترسی داشته باشید.
javad75
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط javad75 »

اين ماژوال براي نسخه 8.2 هست، من واسه 8.3 لازم دارم.

اگه زحمتي نيست آموزش تبديل ماژوال هاي 8.2 به 8.3 را بزاريد با اين كه يه زحمت بكشيد خودتون في سبيل الله تبديل كنيد.
نمایه کاربر
naksha
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 149 دفعه
تماس:

پست توسط naksha »

سلام دوستان اگه اسپم حساب نکنند و نگیرنمون ! من هم شدیدا به این ماژول احتیاج دارم یه زمانی درخواست دادیم و به هیچ نتیجه ای نرسیدیم
اگه این ماژول طراحی بشه خیلی خوب میشه گسترشش داد به خیلی درد ها میخوره
مثلا هر کاربر میتونه یه صفحه اختصاصی برای خودش داشته باشه و یا یه سری اطلاعات برای یه سری کاربران خاص باشه البته بدون در نظر گرفتن سرویس گروهها
بخدا کلیک کردن روی دگمه تشکر از عمر شما نمی کاهد . . . !
کمی در مورد صنعت بیمه بیشتر بدانید با : www.aryanhami.ir

نمایه کاربر
imanagha
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 50 دفعه
تماس:

پست توسط imanagha »

میشه لینکشو بدید ... گشتم ندیدم
javad75
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط javad75 »

imanagha نوشته شده:میشه لینکشو بدید ... گشتم ندیدم

اين هم لينك دانلود ماژوال
http://ashiyane.org/forums/showthread.php?p=212730
فقط و قتي نصب مي كنيم و مي خواهم به ماژوال بريم صفحه يسفيد مياد.
نمایه کاربر
imanagha
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط imanagha »

javad75 نوشته شده:
imanagha نوشته شده:میشه لینکشو بدید ... گشتم ندیدم

اين هم لينك دانلود ماژوال
http://ashiyane.org/forums/showthread.php?p=212730
فقط و قتي نصب مي كنيم و مي خواهم به ماژوال بريم صفحه يسفيد مياد.

دوست عزیز یک لینک دانلود دیگه لطفاً ، مثل اینکه vip هست این لینک ،

imanagha, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :
  1. ممکن است این موضوع مخصوص مدیران سایت باشید
  2. ممکن است نام کاربری شما توسط مدیریت سایت تائید نشده باشید
  3. ممکن است این موضوع به دلیل عدم رعایت قوانین سایت منتقل شده باشد
  4. ممکن است این موضوع برای گروه کاربری بالاتری از شما باشد
  5. در صورتی که مطمئن بودید هیچ یک از گزینه های بالا صحیح نیست با مدیریت سایت تماس بگیرید[LEFT] [/LEFT]
SINISTERMMP
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 62 دفعه

پست توسط SINISTERMMP »

با سلام نسبت به دوستان
من چون خودم قبلا این اسکیریبت و ماژول رو نوشتم نمیتونم ماژول رو بزار ولی یک کمکی از نظر دیتابیس و چند قسمت دیگه بهتون میکنم بدونید تا خودتون شروع نکنید و انقدر امتحان نکنید یاد نمیگیرید
خوب از دیتابیس ها شروع میکنم :
دو تا راه داره یک سیستم از نیوک جدا باشه مثل بیشتر سایت ها و پرتال مدارس و بخاطر این که سیستم نیوک ضعیف است من به این پیشنهاد میکنم ولی به هر حال دو تاشو میگم
1-جدا از نیوک:
تیبل های : دانش آموزان - معلمان - مدیر و معاونین و حسابدار - کلاس ها - درس ها - نمرات - موارد انضباطی - پرداخت ها و شهریه ها - پیام ها- ساعات زنگ ها
زیر موارد تیبل دانش آموزان :
کد دانش آموزی -نام - نام خانوادگی - رمز عبور - اواتار - نام پدر - رمز عبور پدر - کد کلاس - تاریخ تولد- بیشتر - شماره تلفن دانش آموز - شماره تلفن اولیا
معلمان :
کد معلم - نام- نام خانوادگی - رمز عبور - شماره تلفن - اواتار - بیشتر
مدیر:
کد مدیر - نام - نام خانوادگی - رمز عبور - شماره تلفن - اواتار - بیشتر
کلاس ها:
کد کلاس - نام کلاس
درس ها:
کد درس - نام درس - کد کلاس درس - حداقل نمره- حداکثر نمره
نمرات:
کد دانش اموز - نمره - تاریخ امتحان
موارد انضباطی:
کد دانش آموز - شرح - تاریخ - مقدار نمره کسر شده
پرداخت ها:
تاریخ پرداخت - کد دانش آموز - واریز کننده - مبلغ پرداخت - شناسه پرداخت
پیام ها:
ایدی پیام- نام ارسال کننده - دریافت کننده - شرح پیام - تاریخ ارسال پیام - وضعیت پیام
ساعات کلاس :
کد کلاس - کد درس - ساعت شروع - ساعات پایان - نام معلم

اقا وقت ندارم بعدا اگر وقت کردم ادامه تیبل ها رو هم میگم این تیبل ها رو همین الان نوشتم شاید کم و کسری داشته باشه حالا اگر کم داشت خودم تصحیح میکنم
فعلایا علی
نمایه کاربر
imanagha
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط imanagha »

دوست عزیز بنده این اسکریپت میخوام صرفا جهت توسعه یا یه جور الگو برداری یا ... ، چون خودم نیازی بهش ندارم ، 10 تا ماژول توپ ( از این ماژولهای کمکی نیست ، هرکدومش یه سایته :ِD) هم نوشته شده 70% که در سایتهای eu همین الان هرکدومش 100یورو ارائه میشه ، حقیقتا منتظر یه رویکرد جدید هستم در نیوک تا برای همگی دوستان ارائه بدم ،
البته زمان بندی بنده برای اردیبهشت ماه 91 بوده و هست ، ولی خب صرفا گفتم جهت اطلاع از هدف ،
اگر تونستی برام پخ کن لینک دانلود رو دادا ، قبلاً که لینکش عمومی بود :D
اگر هم نه ، نیازی به صرف وقت نیست خوب کپی جداول بانک اطلاعاتی اینجا بزار اذیت نشی یکی یکی بنویسی:d
SINISTERMMP
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط SINISTERMMP »

imanagha نوشته شده:دوست عزیز بنده این اسکریپت میخوام صرفا جهت توسعه یا یه جور الگو برداری یا ... ، چون خودم نیازی بهش ندارم ، 10 تا ماژول توپ ( از این ماژولهای کمکی نیست ، هرکدومش یه سایته :ِD) هم نوشته شده 70% که در سایتهای eu همین الان هرکدومش 100یورو ارائه میشه ، حقیقتا منتظر یه رویکرد جدید هستم در نیوک تا برای همگی دوستان ارائه بدم ،
اگر تونستی برام پخ کن دادا
اگر هم نه ، نیازی به صرف وقت نیست خوب کپی جداول بانک اطلاعاتی اینجا بزار اذیت نشی یکی یکی بنویسی:d
منظور شما را نفهمیدم ولی هیچ وقت هیچ کس اساس کار را لو نمیده ولی من تا بیشتر از 30% از تیبل های سیستم خودم رو گذاشتم و این 30 % همه نیاز های شما را رفع میکنه و مشکلی هم بر نمیخورید.
به نظر من خودتون یک یا دو نفر بیایید شروع کنید کار روی ماژول و اسکیریبت رو من هم بهتون کمکم میکنم که هم بتونید این ماژول رو بزارید برای بچه ها و هم خودتون پیشرفت کنید و از وابستگی در بیایید .
من الان تیبل هاشو گذاشتم اگر وقت کنم اصلا کلا فایل اسکولشو هم براتون میزارم احتمالا شب که میرم خودنه براتون میزارم.
و اگر خودتون پی اچ پی بلدید که خیلی جلو میافتید و اگر هم بلد نیستید یک تاپیک من قبلا درست کرده بودم با نام آموزش برنامه نویسی وب از مبتدی تا پیشرفته به ادرس زیر:
forum-f35/topic-t47038.html
من توی این تاپیک کلی توضیح دادم درباره چند بخش از برنامه نویسی وب ولی بخاطر حمایت نکردن بچه ها و علاقه نشون ندادن دیگه ادامه ندادم
اگر علاقه دارید اونا رو بخونید و بگید من ادامه میدم و تا جمعه بعد از ظهر حداقل کلاس نویسی و کار با دیتابیس و چند بخش دیگر رو توضیح میدم که یکم کارتون راه بیوفته
تا بعد از دی اون وقت چند تا بخش دیگه رو هم میگم به صورت پیشرفته و اون وقت اگر بطور حرفه ای مطالبی که من میزارم بخونید و تمرین کنید اون وقت شاید بتونید بشید یک مدعی در نیوک شاید هم رفتید یک سایت زدید و شدید یک مرجع مثل نیوک تصویر
نمایه کاربر
imanagha
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط imanagha »

SINISTERMMP نوشته شده:
imanagha نوشته شده:دوست عزیز بنده این اسکریپت میخوام صرفا جهت توسعه یا یه جور الگو برداری یا ... ، چون خودم نیازی بهش ندارم ، 10 تا ماژول توپ ( از این ماژولهای کمکی نیست ، هرکدومش یه سایته :ِD) هم نوشته شده 70% که در سایتهای eu همین الان هرکدومش 100یورو ارائه میشه ، حقیقتا منتظر یه رویکرد جدید هستم در نیوک تا برای همگی دوستان ارائه بدم ،
اگر تونستی برام پخ کن دادا
منظور شما را نفهمیدم ولی هیچ وقت هیچ کس اساس کار را لو نمیده ولی من تا بیشتر از 30% از تیبل های سیستم خودم رو گذاشتم و این 30 % همه نیاز های شما را رفع میکنه و مشکلی هم بر نمیخورید.
به نظر من خودتون یک یا دو نفر بیایید شروع کنید کار روی ماژول و اسکیریبت رو من هم بهتون کمکم میکنم که هم بتونید این ماژول رو بزارید برای بچه ها و هم خودتون پیشرفت کنید و از وابستگی در بیایید .
من الان تیبل هاشو گذاشتم اگر وقت کنم اصلا کلا فایل اسکولشو هم براتون میزارم احتمالا شب که میرم خودنه براتون میزارم.
و اگر خودتون پی اچ پی بلدید که خیلی جلو میافتید و اگر هم بلد نیستید یک تاپیک من قبلا درست کرده بودم با نام آموزش برنامه نویسی وب از مبتدی تا پیشرفته به ادرس زیر:
forum-f35/topic-t47038.html
من توی این تاپیک کلی توضیح دادم درباره چند بخش از برنامه نویسی وب ولی بخاطر حمایت نکردن بچه ها و علاقه نشون ندادن دیگه ادامه ندادم
اگر علاقه دارید اونا رو بخونید و بگید من ادامه میدم و تا جمعه بعد از ظهر حداقل کلاس نویسی و کار با دیتابیس و چند بخش دیگر رو توضیح میدم که یکم کارتون راه بیوفته
تا بعد از دی اون وقت چند تا بخش دیگه رو هم میگم به صورت پیشرفته و اون وقت اگر بطور حرفه ای مطالبی که من میزارم بخونید و تمرین کنید اون وقت شاید بتونید بشید یک مدعی در نیوک شاید هم رفتید یک سایت زدید و شدید یک مرجع مثل نیوک تصویر
خیلی خوبه ، من تا حالا اون تاپیکو ندیده بودم ، ایشالا که چیزای جدیدی بتونم ازش یاد بگیرم ، اگر کمکی از دستم بر بیاد و وقت کنم اونجا مینویسم ، به هر حال ممنونم ، میگم که رویکرد جدیدی در نیوک و در کل ایرانی جماعت لازم است ، به زودی تاپیکی میزنم راجب به توسعه دهندگان developer ها و ... هفها معیارها و رفتارها رو شرح میدم ، البته از منابع و مراجع نه از خودم ، خوش باشی عزیز
javad75
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط javad75 »

براي مديران عزيز و كاربران مسلط به php فكرنكنم نوشتن به ماژوال اين شكلي كار سختي باشه.

اگر ممكنه يه نفراين كار را انجام بده.
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 343 دفعه
تماس:

پست توسط amir »

سلام
رو کاغذ و تئوری کار ساده ای به نظر میاد اما مستلزم تایم گذاشتن هست که بعید این این امر صورت بگیره و نیاز شما جدا از ساپورت این سایت محسوب میشه
بهتر اینه که دنبال روش دیگه ای برای رسیدن به هدفتون باشید یا نهایتا همون ماژولی که میگید رو اینجا پیوست کنید تا بشه دانلود کرد و حالا توسط اهل فن چک بشه که آیا قابل رفع هست یا نه

موفق باشید
از ارسال پست های تبلیغاتی در انجمن های نیوک فارسی خودداری فرمایید.
SINISTERMMP
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط SINISTERMMP »

منم با حرف اقا امیر موافقم الان بیشتر برنامه نویسا سرشون شلوغه و وقت ندارن برنامه بنویسن و مخصوصا دی ماه هم که فرا رسید ماه امتحانات (اونم به قول چندی از بچه ها در راه خدا تصویر) چند تا راه داره به قول اقا امیر و یکی از اون اسکیریبت یا ماژول ها را بیارید و بزارید تا اگر امکانش بود برنامه نویس های گرامی تبدیل کنند یا نه خودتون برید آموزش های که من گذاشتم بخونید و تمرین کنید و بعدش بیایید شروع کنید به کار روی ماژول و منم اونجا بهتون کمک میکنم تا بتونید هم ماژول نویسی را یاد بگیرید و هم ماژول خودتون را بنویسید
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “[8.3] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”