اندر حکایت نیوک 97 درصدی

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.3 را مطرح کنید.
lording
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 34 دفعه

اندر حکایت نیوک 97 درصدی

پست توسط lording »

سلام دوستان . واقعا خسته نباشید که 6 سال را دارید تحمل می کنید تا به نیوک جدید برسید. هر بار هم که فکر می کنید نزدیک شدید دوباره دور می شید.

می دونید مشکل چی هست ؟

من فکر می کنم بیاییم مشکلات را با هم بررسی کنیم ببینیم آخرش چی می شه.

مدیران اصلی سایت اعلام می کنند تیم طراحی سایت روی هسته کار می کنند ،عده ای رفیق نیمه راه بودند یا بچه دار بودند یا از اینجور مسائل .... که کاری نداریم.

به فرض اینکه شما 50 درصد کارتون را سه سال پیش تموم کردید آیا می خواهید اون را مثلا سه ماه دیگه بدید بیرون ؟!!! مسخره نیست؟!!!

حالا یک فرض دیگه می گیریم شما به چهار تا مدیر اونقدر تغییرات ساختاری ایجاد کردید که دیگه هسته شباهتی به نیوک ندارد مثلا همزاد وردپرس شده !!!خوب اینجوری ورژن 8/4

نیوک چه معنی داره؟الان سایت های نیوکی به شدت کاهش یافتن چون اصلا جوابگوی سلیقه های روز نیستند چرا متناوب ورژن بیرون ندادید تا بچه ها خودشون تو درست کردنش و رسوندنش به استاندارهای روز کمکتون می کردند؟اصلا چرا یک دمو از کارتون نمی دید بیرون ؟اصلا کاری کردید؟شما حتی یک اسکرین شات را هم از کاربران دریغ کردید و ....

[CENTER]شبکه فناوری ایرانیان

http://iritweb.ir

[url=forum-f/-t.html:kqce]مجموعه ای کم نظیر بلوک از کاربردی ترین بلوک های نیوک[/url:kqce][/CENTER]
نمایه کاربر
Mohammad_MBA
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
محل اقامت: مازندران - تنکابن
تشکر کرده: 102 دفعه
تماس:

Re: اندر حکایت نیوک 97 درصدی

پست توسط Mohammad_MBA »

سلام
کاربرانی که در کانال تلگرام نیوک عضو بودن تصاویر رو دیدن.
آیدی تلگرام جهت ارتباط با من
طراحی و پیاده سازی انوع سایت و اپلیکیشن
ofogherahcompany
@

تنکاهاست
afarinesh
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 50 دفعه

پست توسط afarinesh »

کلا باید تا حالا توی این ۶ سال ۵ بار هسته بازنگری میشد . الان کدی که ۴ سال پیش زدین به نظر شما قدرت داره ؟ ۵ سال پیش php4 بود الان شده 7 . اگر کدهاش و خیلی چیزای دیگر رو مشخص میردین اگر به اندازه کافی توسعه میدادید کاربرها خودشون باقی راه رو میرفتن . الان سیستم های مدیریت محتوای نوپا بیشتر از شما سایت آنلان دارن . شما متونستین راه های درامز زایی تونو در این مسیر قرار بدین . ماژول و ... بفروشید . خلاصه ۴ ماهه روی ۹۷ درصد هستین و این یعنی اشتباه
نسخه قلی هم به دلیل عدم زیبایی و کارایی تقریبا از روی همه سایت ها حذف شده . شما قالب های وردپرس رو مقایسه کنید با قالب های سایت خودتون . همیار وردپرس رو بررسی کنید . یه تیم تمام درامدشون از این مسیره اونوقت شما درامد رو از بیرون به دست میارید و برای سرگرمی سیستم میدین بیرون هر ۱۰ سال یه بار

یه نگاه به بلوک آخرین کاربران فعال وز بندازید . فکر میکنم شما مدیر بازاریابی و بازرگانی ندارید
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

سلام
یکی از دلایلی که یه خورده کار نسخه رو عقب انداخت همین سعی در بروز بودن بوده. حالا ممکن هم هست اونطور که شما فکر میکنید نباشه ولی سعی کردیم هر جای کار جوری بوده که با روشهای جدید بهتر میشده انجامش داد، از روشهای جدید بهره جستیم.
Phpnuke.ir
maryamkh
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 20 دفعه

پست توسط maryamkh »

اقا محمود همینی که اماده هست ارائه کنید تا همه کمک کن دور انداختن زمان انتشاری چیزی عوض نمیشه
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط iman64 »

باور کنید اگر کار به مرحله ای برسه که حداقل ها رو تأمین کرده باشه منتشرش میکنیم. واقعاً هم نزدیکه. منتها دو ماه کار ما به دلایل شخصی stop کامل خورد وگرنه الآن قضیه جور دیگه ای بود. قول اردیبهشت رو داده بودم ولی نشد. اصلاً این نسخه هیچ ماژول یا بخش اضافه بر یک سی ام اس ساده رو نداره و چیزی که ارائه میخوایم کنیم یک نسخه پایه هست که بعداً هر کس به دلخواه خودش میتونه ماژولها رو دانلود و به سیستم اضافه کنه. امیر جان قول آخر خرداد رو دادن منم دارم آنچه در توانم هست رو به کار میگیرم.
ممنون.
Phpnuke.ir
maryamkh
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 20 دفعه

پست توسط maryamkh »

در ساختار قالب چیزی تغییر کرده ؟

اگر انجمن هم جدا شده باشه از نیوک عالی میشه خواهشن یه توضیحی بدید
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط iman64 »

بله تا جایی که تونستیم قالب بخشهای مختلف رو کشیدیم تو پوشه قالب و دست طراح رو بازتر کردیم. ساختار قالبهای تغییرات خوبی داشتن.
Phpnuke.ir
jalaljee
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط jalaljee »

با سلام
مدیر عزیز به نظر من برای قالب باید یک فکر جدیدی بکنید
چون العان من طراح هستم طراحی قالب نیوک 8.3 از هر مدیرت محتوای که فکر کنید سخت تر
به نظر من باید به گونی باشه که یک فرد مبتدی هم بتونه قالب خودش طراحی و اجراع کنه

من پیشنهاد می کنم قبل از اتشار یک آموزش تصوری طارحی قالب برای نویک 8.4 بزارید که بشه به راحتی(برای تمام نیوکی ها) قالب شخصی خودشون طراحی کنند
و مشکل اساسی دیه سئو هست
این 2 اگر رفع بشه 60 تا 70 درصد مشکل نیوک حل میشه
تصویر
نمایه کاربر
babreboot
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 2 دفعه

پست توسط babreboot »

با سلام

مشکلات همه حل خواهند شد ولی مطالب ما خیلی دور به دور وارد گوگل میشه و رباط خیلی دور به دور سر میزنه

خواهشمندم در سئو و در قالبها کمی تغییرات بدهید

تا سئو حرفه ای ایجاد بشه و همه مجدد به نیوک برگردنند و دوباره نیوک در ایران یکی از بهترین مدیریت محتوا بشه

من چندیدن ساله دارم با نیوک کار میکنم و از خدمات راضی هستم ولی ورژن های اولیه نیوک خیلی از نظر سئو بازدید و گوگل عالی بودن به طوری که

بازدید روزانه گوگل سایتهای PHPNuke حد اقل روی 4000 هزار بود

خلاصه عنوان قالب هایی با سئو پیشرفته ایجاد بشه و تنظیم راحت بشه تا بتوان استفاده کرد و در عوض کمکی هم به سایت رسمی PHPnuke در ایران بشه

مرسی از همه مدیران عزیز
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “[8.3] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”