مشکل ساسبند شدن

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.3 را مطرح کنید.
androidtak
کاربر جدید
کاربر جدید
محل اقامت: تبریز-ولی امر
تماس:

Re: مشکل ساسبند شدن

پست توسط androidtak »

به نظرم بهتره نیوک باید کاربر نماها رو بلاک کنه همون اول. بعضی ها مشکل ندارن که. الکی وقت بقیه رو می گیرن فقط! اینجا نه جای تبلیغاته نه مسخره بازی. پنج شش تا سایت داریم قرار باشه هر مشکلی رو اینجا مطرح کنیم اونوقت باید نیوک رو اجاره کنیم به کار ما برسه
لطف کنید با فکر جلو برید

Before you hate; LOVE
نمایه کاربر
saeedpanterr
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 7 دفعه

پست توسط saeedpanterr »

تو عمرم ادمی ب پرروی تو ندیده بودم من مظلوم نمایی میکنم یاتو؟؟؟ اره قبول دارم باهام تماس گرفتی جواب میدادی پشتیبانی میکردی ولی تاقبل ازینکه ازت سرویسی بخرمو و پولی واریز کنم بعد اینکه سرویس خریدم دیگه نه پشتیبانی دادی نه اپ تایم نه بک اپ نه سایتمو نه چیزی اخرشم سر اینکه بهت محترمانه گفتم اقای عزیز چرا همه ی سایتارو میاره ب جز سایت خودمو سایت شما زدی ساسبندم کردی و ب خیال اینکه ازم اتو داری و کارم گیرته هی بازی درمیاروردی و لج میکردی اخرشم منم از لجت که فکر کردی دنیارو خریدی و قید هم پولمو زدم هم بک اپمو و با بک اپ قبلیم سایتمو بالا اوردم.برو خداروشکر کن پیام هاتو پیوست نکردم برو خدارو شکر کن بخاطر کلاهبرداری و نشر اکاذیب و هک و نابود کردن سایت و زدن ضررمالی ازت شکایت نکردم.مطمن باش اگه بفهم بازم قراره ضربه بزنی میرم شکایتمو میکنم.هنوزم میگم ایشالا پولم حرومت شه هیچوقت از گلوت پیین نره اون پولا واسه من پول پول خردم نیست ولی چون بدون اجازه و از سر کلاهبرداری خوردی هیچوقت حلالت نمیکنم
من الان از تنکاهاست که ادمین گلش تو همینجا عضو فعاله سرویس گرفتم درحالی که ی قرون ازم پول نگرفته و هرمشکلی داشتم و بدون دریافت ی قرون حل کرده حتی شده ساعت 3 شب از طریق تلگرام بهم پشتیبانی داده اینم نام کاربریشه Mohammad_MBAپس چرا ایشون سرم کلاه نمیذاره؟چرا سایت ایشون 1 ثانیه هم داون نمیشه؟چرا ایشون بدون اینکه منو دیده باشه و بشناسه این همه خدمات رایگان میده ادم باید ذاتش سالم باشه
[CENTER]اولین سایت مجاز و بروزترین مرجع دانلود فیلم و موسیقی ایرانی و خارجی

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]
[HIGHLIGHT=#e36c09][FONT=Verdana][HIGHLIGHT=#ffffff]www.jordanmusic.ir[/HIGHLIGHT][/FONT][/HIGHLIGHT]

JORDANMUSIC.IR

[/HIGHLIGHT]
[/CENTER]
نمایه کاربر
Mohammad_MBA
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
محل اقامت: مازندران - تنکابن
تشکر کرده: 102 دفعه
تماس:

پست توسط Mohammad_MBA »

سلام
از دو دوست عزیز که هر دوشون رو میشناسم خواهش دیگه این بحث رو ادامه ندین.
مشکلی بین شما پیش اومد و چه بهتر قبل از همکاری طولانی باهم فهمیدید و هر کی راه خودشو رفت.
هر چند هم دیگه رو تحدید کردید بهتره دیگه ول کنید.
این دیگه فهم و درک و شعور شما کاربران به خصوص دو طرفه دعوا هستش که دیگه ادامه ندین.
خواهش دیگه پست رو بالا نیارید.
با تشکر از خانواده نیوک
آیدی تلگرام جهت ارتباط با من
طراحی و پیاده سازی انوع سایت و اپلیکیشن
ofogherahcompany
@

تنکاهاست
قفل شده قفل شده

بازگشت به “[8.3] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”