مشکل نگهبان نیوک با آی پی گوگل

مسائل امنیتی مربوط به نیوک 8.0
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 153 دفعه
تماس:

مشکل نگهبان نیوک با آی پی گوگل

پست توسط mvm »

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و مدیران محترم سایت
من به تازگی به جمع استفاده کنندگان نیوک پیوستم و طبعا هم از نسخه جدید اون استفاده میکنم
و خیلی هم از طراحان آن سپاسگزارم که چنین نسخه ای را طراحی فرمودند
متاسفانه مشکل من در مورد نگهبان نیوک هستش
مدتیه که هر روز یه آی پی مسدود دارم و وقتی میرم ، آی پی رو چک میکنم ، میبینم که برای گوگل هستش
اولین بار نمیدونستم و دقت نکردم و تو همین فرومها متوجه شدم که کل سایتم تو گوگل
You have been banned by the MTSN
شده که با راهنمایی های که تو همین فرومها شده بود از این مشکل خلاص شدم
ولی الان حدود دو هفته هستش که هر روز آی پی های مختلفی مسدود میشه که از طرف گوگل هست و تا چند روز گوگل من رو تو جستجو هاش قرار نمیده و تمام زحماتم رو به باد داده
و روزی صد بار باید چک کنم که نکنه آی پی گوگل مسدود شده باشه
همین دو روز پیش ، وقتی دیدم آمارم به شدت منقرض شده و یه آی پی مسدود دارم
سایت خودم رو تو گوگل سرچ کردم و دیدم تعداد صفحات ایندکس من تو گوگل که 100 تا بود به 30 تا تنزل کرده
و باید مجددا چند روز بمون که یکم تو گوگل بهتر بشم و اگه تو این چند روز دوباره آی پی مسدود نداشته باشد
میدونم که اینهمه سایت دارن از نیوک استفاده میکنن و طبعا هیچ مشکلی ندارند ، چون اگه داشتن که اینهمه استفاده کننده نداشت
نسخه نیوک شما : 8.1
آخرين نسخه سيستم امنيتي : 4.1.0
www.aryabooks.com
بعد ببخشید ، وقتی روی بعضی از نوع حمله ها میرم ، روش اسم بعضی از سایتها و وبلاگها رو مینویسه ، این دقیقا یعنی چی ؟؟
لطفا کمکم کنید که آیا تنظیمات نگهبان من دستکاری شده یا شاید بد نصب شده یا خلاصه باید چی کار کنم
این یه نمونه از آی پی مسدود شده توسط نیوک
http://whois.domaintools.com/66.249.65.19
NameServer: NS1.GOOGLE.COM
از مدیران و کاربران محترم سایت تقاضا دارم من رو راهنمایی بفرمایند
موفق باشید

نمایه کاربر
starmax
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: من چه میدونم!
تشکر کرده: 97 دفعه
تماس:

پست توسط starmax »

دوست عزیز اولا این گوگل رو واقعا خدا باید بشناسه.هیچ کس بدرستی از نحوه محاسبات و لینک دادن این موتور غول اینترنتی با خبر نیست.خود من یک سایت داشتم به نام p30king.com که حدود 2 سال از فعالیتش نمیگزشت. بازدیدام واقعا بالا بود.اما گوگل به جای رنک دادن دمین من رو لیست سیاه کرد! الان هم مجبورن هم هاستم رو و هم دومینم رو تغییر دادم. سایت شما هر چی هست مشخصه که خداروشکر لیست سیاه نرفته چون تو سرچینگ گوگل میاد.پس نگرانیتون بی فایدست.دوم.اگر دوست ندارید اتوماتیک آی پی قفل بشه کافیه از کنترل پنل نیوک برید قسمت سیستم امنیتی مشهد تیم.همونجا تو لیست میبیند گزینه ای هست به نام مسدود سازی خودکار ip که اگر غیر فعالش کنید دیگه هیچ آی پی اتوماتیک مسدود نمیشه تا شما اجازه بدید.سوم.حمله ها همیشه هستند و همشون و تقریبا میشه گفت 90 درصدش مال هک نیست.بعضی ها مال اسکریپت ها هستند و ... پس نگران نباشید و این حمله ها با بالارفتن بازدیدها بیشترم میشه.خود من روزی 20 تا 30 حمله دارم.مهم نیست. یکبار هم از قسمت تنظیمات سیستم برید قسمت عمومی و ببینید گوگل مپ شما فعال هست یا نه؟ چون همین گوگل مپ باعث میشه صفحات شما در گوگل اتوماتیک ایندکس بشه.اگر فعال نبود فعالش کنید.به موضوع رنک و رتبه گوگل زیاد توجه نکنید.سایتتون رو هم پیشنهاد میشه به انواع موتورهای جستجوگر معرقی کنید. موفق باشید :wink:
بروزترین سایت دانلود نرم افزار ایران
بزرگترین انجمن گفتگوی آزاد ایران

---> www.deltafoxy.com
نمایه کاربر
omidse
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 9 دفعه

پست توسط omidse »

جناب starmax در قسمت عمومی در تنظیمات سیستم گزینه ای بنام گوگل مپ که وجود نداره

کجاست ؟
نمایه کاربر