آموزش تنظیمات سئو نیوک 8.3

در این بخش میتوانید مشکلات و سوالات مربوط به نیوک 8.3 را مطرح کنید.
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 153 دفعه
تماس:

آموزش تنظیمات سئو نیوک 8.3

پست توسط mvm »

با سلام
به خاطر مشکلات یه سری از دوستان که تو تاپیک ها و پیغام ها و.. در مورد کد های وریفای گوگل و.. سوال داشتن این آموزش رو میزارم
البته خودم نیوک 8.3 ندارم و الان نصب کردم رو سرور و همه مراحلش رو انجام دادم که همه دوستان مطمئن باشن
سعی میکنم در کنار این بحث ، آموزش عضویت و.. در این 5 حوزه ای که در نیوک تعریف شده است را نیز بگذارم

شما ابتدا در پنل مدیریت نیوک باید به بخش تنظیمات سئو تشریف ببرید و مانند تصویر زیر بر روی تب دوم کلیک کنید

[CENTER]تصویر[/CENTER]

در قسمت 5 بخش وجود دارد که تک تک آن ها را پر خواهیم کرد

ابتدا خط اول که برای گوگل وبمستر هستش

کد: انتخاب همه

https://www.google.com/webmasters/tools/

سپس مانند شکل زیر آدرس خود را وارد میکنید
[CENTER]تصویر[/CENTER]سپس به شکلی با تصویر زیر خواهید رسید

[CENTER]تصویر[/CENTER]

کدی که در تصویر ملاحظه میفرمائید را باید کپی کنید و داخل کادر مخصوص کد وریفای گوگل در پنل نیوک خودتون وارد کنید
و دکمه ثبت را بزنید و کاملا صبر کنید تا مرورگر شما که در صفحه ادمین نیوک هستش متوقف بشه و به هیچ وجه stop مرورگر را نزنید
سپس به این صفحه گوگل وبمستر بیائید ودکمه ای که با فلش شماره 3 نشان داده شده را بزنید و تمام .....

در نهایت به این شکل خواهد رسید که بقیه خط ها را در آموزش بعدی توضیح خواهم داد
[CENTER]تصویر

[RIGHT]لازم به ذکر هستش که بخش های گوناگون گوگل وبمستر بارها توضیح داده شده و در این جا به آنها نخواهیم پرداخت[/RIGHT][/CENTER]
آخرین ويرايش توسط 1 on mvm, ويرايش شده در 0.

mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

Re: آموزش تنظیمات سئو نیوک 8.3

پست توسط mvm »

اموزش شماره دو : ثبت کد وریفای آلکسا

برای این کار باید وارد سایت آلکسا بشید

http://www.alexa.com
سپس در این سایت عضو بشید که بسیار راحت هستش و مشکلی نیستش ( گوشه سمت راست و بالای سایت جای عضویت و لاگین کردن هستش )
سپس به صفحه اکانت خودتون برید

http://www.alexa.com/account

و بر روی دکمه add site کلیک کنید
[CENTER]تصویر[/CENTER]بعد این مرحله به صفحه ای مانند عکس زیر هدایت خواهید شد
[CENTER]تصویر[/CENTER]

ابتدا مرحله اول را انجام دهید
یعنی این کد را کپی کنید داخل نت پد و از ابتدا تا انتهای این کد که مشخص شده را بردارید و داخل کادر مخصوص وریفای آلکسا در مدیریت نیوک خودتون وارد کنید و دکمه ثبت را بزنید و کاملا صبر کنید تا مرورگر خودش متوقف بشه
سپس در این صفحه دکمه ای که با فلش شماره 3 وجود دارد را کلیک کنید
این اموزش نیز تمام است و میتوانید داخل آلکسا و اکانت خودتون وارد بشید و از گزینه های که داره استفاده کنید
منتظر اموزش شماره سوم باشید
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm »

آموزش شماره سه
اموزش وریفای کردن یاهو
ابتدا باید با اکانت یاهو وارد این سایت شوید که همه خدا رو شکر دارند
سپس وارد آدرس زیر شوید

https://siteexplorer.search.yahoo.com/

در این صفحه محلی برای وارد کردن آدرس جدید سایت خود را میبینید
[CENTER]تصویر[/CENTER]
در مرحله بعد به این صفحه برخورد خواهید کرد که به شکل زیر عمل میکنید
[CENTER]تصویر[/CENTER]
سپس با استفاده از تصویر کد مورد نظر را کپی میکنید
[CENTER]تصویر[/CENTER]

بعد از وارد کردن در مدیریت نیوک و منتظر ماندن دکمه ای که با فلش آبی رنگ وجود دارد را میزنید
البته یاهو بر خلاف سایت های دیگر در وریفای کردن سایت کمی زمان صرف خواهد کرد
شما مجددا به آدرس اولیه بروید

https://siteexplorer.search.yahoo.com/mysites
پس از کمی انتظار خواهید دید که روبروی اکانت سایت شما و در ستون آخر ان جدول گزینه ای با نام Statusقرار دارد و باید شکل مورد نظر سبز شود
اصلا عجله نکنید و چند ثانیه ای یا بیشتر طول خواهید کشید و در تصویر اول این تاپیک هم میتوانید این موضوع را ببینید
بعد از تائید هم میتوانید بر روی آدرس خود در این صفحه کلیک کنید و از امکانات یاهو مانند وارد کردن فید سایت خود استفاده کنید
موفق باشید
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm »

آموزش شماره چهارم
وارد کردن کد وریفای گوگل انالیز هستش
برای این کار وارد آدرس زیر بشید

http://www.google.com/analytics/
و اون دکمه آبی رنگ رو بزنید و قبلش هم حتما باید با اکانت گوگل خود وارد شوید
بخش گوگل آنالیز رو چون خیلی از دوستان اصلا وارد نیستن بصورت کامل براتون میزارم

مرحله اول مشاهده همچین تصویری هستش که مانند تصویر عمل میکنید
در مجموع چون با تصویر بسیار واضح هستش مراحل را به ترتیب انجام دهید
برای مشاهده عکس ها در اندازه واقعی هم بر روی آنها کلیک کنید

[CENTER]تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

تصویر

تصویر

[RIGHT]در مرحله آخر دقت بفرمائید که ابتدا کد مربوطه را در ادمین نیوک بزنید و کمی منتظر بمانید و سپس دکمه ذخیره نهایی رو بزنید
بعد این کار میتونید وارد صفحه اول گوگل انالیز بشید و مشخصات خود رو ببینید
و قابل ذکر هستش که آمار گیر گوگل انالیز هم مثل امارگیری های رایج نیستش که از همون لحظه یه دونه یه دونه حساب کنه و باید کمی صبر کنید و از روز های بعد کم کم انها را ببینید
موفق باشید[/RIGHT][/CENTER]
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm »

مرحله نهایی گذاشتن کد موتور جستجو گر هستش
راستی چون من خودم نیوک 8.3 کار نکردم و تازه همین الان نصب کردم نمیدانم که این بخش چه کاربردی دارد و یا احیانا جستجوگر پیش فرض نیوک به جستجوگر گوگل تبدیل خواهد شد یا نه
و از مدیران عزیز خواهش مندم که بنده و سایر دوستان را راهنمایی کنند
اما بدست اوردن کدش هم مشکلی نیستش
ابتدا شما وارد این صفحه بشید

http://www.google.com/cse/
و بر روی دکمه ای که کاملا مشخص هستش وبرای ساخت جستجو گر اختصاصی هستش کلیک نمائید

سپس به صفحه ای مانند زیر خواهید رفت
در قسمت آدرس دقت بفرمائید که من آدرس ها رو همینجوری گذاشتم و به این معنی هستش که میتونید چند تا سایت رو قرار بدید و مشکلی نیستش
ولی یکی رو حداقل باید بزارید

[CENTER]تصویر[/CENTER]

در صفحه بعدی میتوانید از چند ظاهر پیش فرض نیوک استفاده کنید و یا اینکه بصورت صد در صد اختصاصی برای خودتان بسازید ( از نظر ظاهری )
[CENTER]تصویر[/CENTER]
در تصویر بعدی نیز کد مخصوص سرچ رو میتونید ببینید
[CENTER]تصویر[/CENTER]

دقت بفرمائید که اگر نوار زیر جعبه را به سمت راست بیاورید یا کل کد را داخل نت پد کپی کنید
میتوانید کد مورد نظر را ببینید و وارد مدیریت سئو نیوک بکنید و این مرحله احتیاج به تائید و.. ندارد

در انتها عرض کنم که مدیریت پنل سئو شما به مانند تصویر تاپیک اول خواهد شد که کد ها همگی وجود دارند و ثابت مانده اند
به عنوان یه نکته اموزشی عرض کنم که این اموزش را خواستم برای سایت ابراهیم جان که مدیر نیوک هستند انجام دهم که با گذاشتن کد گوگل و یاهو و.. و دکمه صبت ، صفحه ادمین رفرش میشد و در دفعه بعدی داخل کادر مورد نظر کاملا سفید و خالی بود و وریفای ها هم کار نمیکرد
دقت داشته باشید که این کدها همیشه باید وجود داشته باشند و با رفرش و.. نباید کادر های مورد نظر خالی شوند
در انتها میتوانید با این تصویر هم کارتون رو بررسی بفرمائید
[CENTER]تصویر[/CENTER]

امیدوارم توانسته باشم کمک کوچکی به دوستان خود بکنم و از عزیزانی که در این راه کمک فرمودند هم سپاسگزارم
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm »

آموزش قسمت تنظیمات اصلی نیوک در بخش سئو
انتخاب بهترین متاتگ ها و عناوین برای سایت و ترمیم آدرس دهی ها

برای این کار ابتدا وارد پنل مدیریت نیوک و بخش تنظیمات سئو سایت شوید که با تصویر زیر روبرو خواهید شد

[CENTER]تصویر

[RIGHT]با توجه به گستردگی بسیار زیاد این مباحث و به خاطر اینکه قبلا یک بار بصورت جامع و ده ها بار بصورت پراکنده این آموزشات داده شده
تصمیم دارم بصورت خلاصه و مختصر و مفید این بخش ها رو توضیح بدم

فعال بودن قابلیت های سئو که مشخص است که همیشه باید روی بلی قرار بگیرد
اولین کادر مورد نظر ما بخش انتخاب عنوان سایت است

یکی از مهمترین بخش های یک سایت عنوان آن است
عنوان باید کوتاه ترین و در عین حال مهمترین کلمات کلیدی سایت شما رو داشته باشه و دقت کنید که فکر میکنم گوگل بیشتر از 66 کارکتر رو نمیخونه ( شبیه همین عدد )
یعنی بقیه عنوان اصلا فایده ای برای شما نخواهد داشت و شما مجبور هستین که بر روی این تعداد کارکتر برنامه ریزی دقیقی بکنید
از گذاشتن کلمات اسپمی مانند ( و ، با ، از ، در ، یا ، که ، را و.... ) بپرهیزید
اگردوستان بدانند این بخش که معمولا همه به شوخی میگیرند و کمترین زمان رو براش صرف میکنن چقدر ارزش و اعتبار داره هیچ وقت به این شکل عنوان انتخاب نمیکنند ( عموم حداکثری دوستان )
از نظر بنده حتی اگه عنوان شما خیلی معنی درستی نده اما پر کلمات درست باشه ارزش داره

یک موضوع دیگه هم باید در نظر گرفته بشه
در سیستم نیوک عناوین صفحات ادامه مطلب به شکلی هستند که ابتدا عنوان صفحه اول و سپس عنوان ادامه مطلب ها ظاهر می شوند
و اگر توجه بفرمائید به این معنی است که اگر شما عنوان اصلی سایت رو طولانی انتخاب کنید به مشکل بزرگی برخورد خواهید کرد از لحاظ سئو
به این علت که تمام صفحات ادامه مطلب شما دارای یک عنوان ثابت میشوند که ان هم عنوان اصلی سایت است و عنوانی که شما برای ادامه مطلب ها انتخاب کرده اید تقریبا شناخته نخواهد شد
این مبحث به این معنی نیست که عنوان ادامه مطلب شما نیست و نابود می شود و هیچ اعتباری ندارد
اما به این معنی هستش که اعتبار ان شاید 20 درصد هم نباشد و گوگل تمام صفحات شما را با یک مضمون ثابت ایندکس خواهد کرد

برای این منظور با تصویر و بصورت واضح میپردازیم
ابتدا از دوستانی که سایتشون رو برای تست قرار میدم عذرخواهی میکنم ( دو تا از مدیران نیوک هستند و دو تای دیگه رو نمیشناسم و از تبلیغات خود نیوک برداشتم و انشاءالله راضی باشن )
این گوشه ای از صفحات ایندکس شده سایت نیوکرز هستش
مشاهده می فرمائید که در تمام ایندکس ها ابتدا عنوان اصلی سایت که نیوکرز است امده و سپس عنوان خبرها یا همان ادامه مطلب های سایت ( آدرس دهی ها هم خرابه تصویر )
[CENTER]تصویر[/CENTER]
حالا نمونه ای ببینید که وقتی عنوان صفحه اول شما طولانی باشد چه اتفاقی میفتد
در این تصویر میبینید که به علت انتخاب عنوان طولانی که اشکالی هم داره که مثلا کلمه فوتبال داخلش دو بار تکرار شده و یا از (،) استفاده شده
در این ایندکس ها میبینید که در هر عنوان نهایتا یک کلمه از عنوان آن خبر امده که برای مثلا ( دانلود و ترفند ) هستش
به این معنی هستش که صفحات ادامه مطلب که مهمتری جزئ سایت شما هستند و شما باید برای همشون ورودی های زیادی بگیرید در رتبه بندی گوگل اعتبار خیلی کمی دارند
[CENTER]تصویر[/CENTER]

مورد بعدی جالبتر هم هستش ( این دوستمون رو هم نمیشناسم)
در این تصویر میبینید که عنوان صفحه اول انقدر طولانی انتخاب شده که اصلا جای حتی یک کارکتر جهت امدن عنوان خبرها در ایندکس ها نشده
[CENTER]تصویر[/CENTER]
حال با این نمونه ها پیشهاد میکنم که حتما چاره ای بیندیشید که سایت شما از رکود و افت دور بشه
با این جور کارها شاید رنک مثلا سه هم بگیرید و یه ورودی های جزئی هم داشته باشید
اما برای پیشرفت باید از هر راهی که شده استفاده کنید
بنده برای سایت خودم راهی رو انتخاب کردم که برای مثال عرض میکنم و شاید به درد دوستان دیگر هم بخوره
سایت من در مورد کتاب هستش و اصلی ترین کلمه کلیدی به طبع ان دانلود کتاب هستش و من این عنوان را انتخاب کرده ام
حال برای عنوان خبرهای صفحات مختلفم دیگر این کلمه را نمیزارم
شاید عنوان در ظاهر کمی ناجور بشه اما بسیار ارزش داره
مثلا عنوان یکی از خبرها رو میزارم ( رمان صخره نوشته کوه ) تصویر

حالا همین عنوان در صفحات ادامه مطلب من به این شکل درخواهد امد ( دانلود کتاب رمان صخره نوشته کوه ) که بهترین عنوان ممکنه هستش

یک راه دیگر هم برای دوستانی که تعداد خبر زیادی دارند و الان نمیتونن همه رو تغییر بدن دارم
البته توجه بفرمائید که عوض کردن عنوان صفحات بسیار مضر هستش اما این کار برای دوستانی که عنوان های طولانی دارند و مانند عکس های بالا هستند بسیار مفید خواهد بود
راهی هستش که بنده پیشنهاد دادl و اقا میلاد که مدیر نیوک هستن اون رو اجرا کردن و میتونید خوبی یا بدی اون رو از ایشون سوال بفرمائید
با عوض کردن یک تگ در فایل header.php میتوان جای عنوان خبر و عنوان سایت رو با یکدیگر تغییر داد و برای صفحه اول خود عنوان طولانی انتخاب کرد و به این مشکلات هم دچار نشد
با دیدن تصویر زیر متوجه این منظور خواهید شد

[CENTER]تصویر[/CENTER]
در تصویر مشاهده میفرمائید که عنواk خبر در ابتدا و عنوان سایت بعد ان و اگر عنوان خبر طولانی باشد T، تا جای که می شود ادامه پیدا میکند و بعد از آن عنوان صفحه اصلی سایت به ان اضافه خواهد شد

بحث در مورد عناوین سایت و خصوصا انتخاب مناسب عناوین ادامه مطلب ها بسیار گسترده و مهم هستش و اگر بخواهیم در این مورد کامل بنویسیم بسیار طولانی خواهد شد
پس از دوستان عزیز که دوست دارند سایت موفقی داشته باشند و فقط نظاره گر پیشرفت و موفقیت دیگران نباشند بهتره که دست به کار بشن و با علم و اگاهی تمام روش جدید و موثری رو انتخاب کنند
انشاءالله کادر های دیگر پنل سئو نیوک را در آموزش های بعدی توضیح خواهم داد
شاد و سربلند باشید[/RIGHT][/CENTER]
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm »

کادر بعدی که در پنل نیوک وجود دارد بخش وارد کردن ادرس هستش
در مورد آدرس ذکر چند نکنه ضروری هستش
دوستان عزیز سعی کنید همیشه همیشه سایتتون با یک دامین فقط بالا بیادش و اون دامین هم به یک نوع باشه و با www و هم بدون www نباشه خیلی بهتر هستش
و سیستم مورد پیشنهاد بدون www هستش
خدا رو شکر دوستان ما در نیوک 8.3 آدرس رو به نوعی کردن که شما هر مدل بزارید دقیقا همون باز میشه و خواسته یا ناخواسته این امر اجرا میشه
و پیشنهاد ما این هستش که بصورت بدون www باشه
البته این پیشنهاد برای دوستانی هستش که تازه شروع کردن و یا هنوز بازدید خیلی خوبی ندارن
وگرنه سایت های که ده ها هزار ایندکس دارن و از بازدید بالای برخوردار هستن بهتره ببین اکثریت ایندکس ها به چه صورت هستش و با همون نوع قفل کنن

اگر هم شما دوست دارید سایتتون با صد تا دامین باز بشه هم مشکلی نیستش اما همه رو ریدایرکت کنید رو صفحه اول سایت و اصلا نگذارید حتی فقط صفحه اول شما هم با آدرس دیگه ای باز بشه

اما اموزش تغییر ادرس برای دوستانی که به هر دلیلی میخوان آدرس خودشون رو عوض کنن که ممکنه مشکل ف ی ل ت ر هم داشته باشن

سعی میکنم قدم به قدم توضیح بدم
1 - شما باید وارد phpmyadmin بشید و آدرس سایت رو از بخش config تغییر بدید
2 - با استفاده از دستورات sql و یا اسکریپت های که خصوصا دوستان ما در سایت نیوکرز ارائه دادند همه آدرس های قبلی رو در خبرها و نظرات و صفحات و.. سایتتون به آدرس جدید تبدیل کنید
3 - با استفاده از کد های ریدایرکت مخصوص ادرس یا آدرس های قبلی رو به آدرس جدید ریدارکت کنید
این کد که به ریدایرکت 301 معروف است به چندین شکل درست میشود
یکی از انواع اون که بسیار تست شده و برای سرعت در ایندکس شدن آدرس های جدید در گوگل هم آزمایش شده این کد هستش

برای این کار وارد فایل htaccess بشید و دنبال این خط بگردید

RewriteEngine on
بعد از اون این فایل زیر را قرار دهید

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^phpnuke.ir$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.phpnuke.ir$
RewriteRule ^/?$ "http\:\/\/phpnuke\.com\/" [R=301,L]

در این کد آدرس phpnuke.ir و همچنین ادرس http://www.phpnuke.ir به ادرس جدید phpnuke.com تبدیل می شود
اگر احیانا شما دامین های دیگه ای هم داشته باشید میتونید به شکل زیر کد رو قرار بدید

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^phpnuke.ir$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.phpnuke.ir$

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^01.phpnuke.ir$ [OR]
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.01.phpnuke.ir$

4 وارد شده به گوگل وبمستر هستش که قبلا آموزش هاش داده شده
شما باید دامین های که میخواین ریدایرکت کنید و دامین جدید رو در اکانت وبمستر گوگل خودتون وریفای کنید
سپس وارد دامین قبلی یا قدیمی خودتون میرید و طبق شکل وارد قسمت Change of address می شوید
[CENTER]تصویر[/CENTER]
با توجه به تصویر دامین قبلی در اینجا .net هستش و آدرس جدید .com که با فلش قرمز نشان داده شده
دقت کنید که بر عکس کار نکنید
سپس submit را بزنید و تمام
فقط با دقت مراحل چهار گانه ای که عرض کردم را انجام بدید و سپس یه سایت مپ جدید با ادرس جدید بسازید و به گوگل معرفی کنید ودر اکانت گوگول وبمستر دامین های قبلی آدرس هاس سایت مپ و فید و.. رو پاک کنید
با کمی زمان شاهد خواهید بود که همه آدرس ها به آدرس جدید تبدیل خواهند شد
شاد وسلامت باشید و امیدوارم مورد نظر دوستان قرار بگیرد
برای همین کارهای ساده پول های هنگفتی میگیرند و ادعاهای میلیونی و همکاری با شرکت های اروپائی و کانادایی میکنن و جلسه میزارن و...
بهتره شما گول این چیزها رو نخورید
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm »

با سلام مجدد
دوستانی که پرسش کردن این جا جاش نیستش و مدیران عزیز لطفا این تاپیک ها رو پاک کنند
تاپیک دیگه ای انشاءالله برای پرسش و پاسخ گذاشته خواهد شد و اگه مربوط به سئو باشه جواب داده خواهد شد و کارهای برنامه نویسی و تغییر در فایل ها رو بنده نمیتونم راهنمایی کنم

کادر بعدی در تنظیمات نیوک بخش کلمات کلیدی هستش

کلمات کلیدی که از بهترین و مهمترین اجزا هر صفحه هستش و متون سایت بر اساس عنوان و متاتگ های توصیفات و کلمات کلیدی ایندکس و ارزش گذاری میشن

یکی از مزایای بسیار مهم نیوک 8.3 نسبت به ورژن های قبلی اختصاص کلمات کلیدی اختصاصی برای هر صفحه هستش
در ورژن های قبلی شما یک سری کلمات کلیدی در پنل نیوک خودتون تعیین میکردید و بصورت ثابت در تمامی تمامی صفحات همان کلمات بود و الان اینطور نیست

ابتدا کلمات کلیدی صفحات خبرها رو عرض کنم که دقیقا همان کلماتی است که در موقع ارسال خبر شما به عنوان کلمات کلیدی یا همان تگ تعیین میکنید
پس سعی کنید در انتخاب کلمات کلیدی از کلمات نامربوط به آن پست خود داری کنید و تعداد تگ ها زیاد نشه و همچنین تگ ها نیز طولانی نباشد مثل دانلود نرم افزار فلان و فلان : نرم افزار رایگان انتی ویروس نود 32 : و....
اما برای انتخاب کلمات کلیدی در پنل نیوک که مربوط به صفحات اصلی سایت میشود نیز باید بسیار دقت کنید و از کلمات بسیار اصلی و ترجیحا کوتاه و به تعداد مناسب استفاده کنید و دقت کنید که اون متنون طولانی نباشد و چیزهای نباشد که مربوط به مثلا فقط یک پست باشه

موضوع بعدی متاتگ توصیفات هستش :
از جای که معنی خود را همراه دارد مربوط به توصیف یا همون شعار سایت می باشد
یک جمله کوتاه و مختصر و مفید از موضوع اصلی سایت باشد
موردی که هنوز در نیوک بصورت ثابت در تمام صفحات هستش و انشائالله در آینده نزدیک حل خواهد شد
بسیار خوب هستش که وقتی ایندکس های سایت خود را در گوگل میبینید در ان چند خط بین عنوا نصفحه و آدرس صفحه که معمولا دو خط هستش و گزیده ای از اون صفحه شما هستش متون مختلف ظاهر بشه که از خود متن همون خبر باشه و بصورت ثابت متاتگ توصیفات سایت رو برای همه خبرها نزاره

انتخاب مورد بعدی فرمت آدرس دهی ادامه خبر هستش
در اینجا شما چند نوع انتخاب دارید که مرسوم فعلی فقط انتخاب کلمات تعریف شده هستش
یکی از بهترین نوع آدرس دهی ها انتخاب موضوع خبر و سپس کلمات تعریف شده هستش
که این هم بر اساس تجربه و نوع فعالیت شما هستش
اگه سایتتون تعداد اخبار نسبتا کم در چند موضوع خاص دارد بهتر هستش از همون فرمت فقط کلمات تعریف شده استفاده کنید
اما اگه سایت شما موضوعات فراوانی دارد و قرار است بصورت حرفه ای فعالیت کنه بهتره که از همین فرمت موضوع خبر و کلمات تعریف شده باشد
گوگل برای ورودی دادن مانند سابق به رنک و... خیلی وابسته نیستش و رنک دهی گوگل به یک چیز عادی تبدیل شده
و به شما قول میدم که اگه یک بار آدرس دهی های سایتتون رو بهینه صد در صدی کنید و یک مدت کوتاه صبر کنید بازدید به مراتب بالاتری از قبل خواهید داشت
به شرطی که یک بار برای همیشه و بهترین تصمیم گرفته بشه

دوستان توجه داشته باشند که اموزش های سئو بسیار زیاد است و در حوزه های فراوانی میتوان صحبت کرد
از جمله بهبود سئو قالب ها و بهینه سازی های خاص که مربوط به کلمات سایت و کد نویسی ها می شود
اما در اینجا نیت ما توضیح پنل سئو نیوک بود که امیدوارم مورد توجه دوستان عزیز قرار بگیرد
موفق باشید
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm »

دوستان عزیز هدف بنده در ابتدا فقط اموزش پنل سئو نیوک برای وریفای کردن سایت های مختلف در پنل نیوک 8.3 بود
به علت سوالات و مشکلات دوستان تاپیک دیگری ایجاد شده که خواهشمندم تمامی سوالات خود را در انجا مطرح بفرمائید

از همه عزیزانی که آشنا با سئو و بهینه سازی هستند خواهش مندیم که کمک کنند و اطلاعات خودشون رو به بقیه دوستانشون منتقل کنند
فقط خواهش مندم که مانند چند سری تاپیک اموزشی که ایجاد شد کاربران عزیز مقالات و نوشته های دیگران را کپی و پست نکنند
چون این موارد رو هر کسی که لازم داشته باشه بهتر از من و شما میتونه تو گوگل سرچ کنه و هدف ما در اینجا ارتقا نیوک و کاربرانش هستش
با تشکر و تشکر میکنم از همکاری شما

تاپیک طرح سوالات
viewtopic.php?p=245276#245276
javadth
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: روندال
تشکر کرده: 97 دفعه

پست توسط javadth »

به نام الله
سلام امروز در مورد بینگ وبمتسر تولز میخواستم توضیحاتی بدم چون بینگ هم به جرگه سایت هایی که ابزار وبمستر ارائه میدن پیوسته اموزش هایی قرار میدیم

ادرس ابزار وبمستر در این ادرس قرار داره
باید با اکانت هاتمیل یا غیره که مربوط به مایکروسافت هستش وارد بشید که اگر ندارید بسازید

http://www.bing.com/toolbox/webmaster

خب در این قسمت ( در سر برگ home ) همانند تصویر در قسمت add site کلیک میکنیم و ادرس سایتمون رو مینویسیم

[img]http://scripters.info/blc/up//php/image ... 191972.jpg[/img]

بعد از اضافه کردن ادرس سایت به یه صفحه ای به همین صورت روبرو میشیم که کد verfy هستش چون جایگاه کد در قسمت سئوی نیوک وجود نداره باید در روت سایتتون اپلود کنید حالا اگر از قالب های پیشفرض نیوک استفاده میکنید میتونین فایل meta در پوشه includes رو به این صورت ویرایش کنید ولی میبینید که شکل کد فرق داره البته میتونین کد رو در این ادرس به php تبدیل کنید و به پوشه متا اضافه کنید

میتونین کدتون رو به این صورت ویرایش کنید

قسمت meta name و content

echo "<meta name=\"Msvalidate.01\" content=\"19F36C4B2D7416F4248793C19263B0E6\" />\n";
[img]http://scripters.info/blc/up//php/image ... 192107.jpg[/img]

و بعد verify رو میزنید

حالا بعد از ثبت شدن سایت بت این صفحه روبرو میشید

[img]http://scripters.info/blc/up//php/image ... 192530.jpg[/img]

برای ثبت سایت مپ باید به سربرگ کراول - crawl برید و روی site map کلیک کنید
خب میبینید که به صورت اتوماتیک بعضی ادرس های سایت مپ هستش میتونین توی سایت های سایت مپ ژنراتور بسازید ادرس ساستی مپ رو اینطوری تغییر بدید یا اینکه روی دکمه add feed کلیک کنید و فید خودتون رو یا سایت مپ خودتون رو وارد کنید میتونین چنتا ادرس سایت مپ با چند یفد وارد کنید

[img]http://scripters.info/blc/up//php/image ... 192691.jpg[/img]
یک

[img]http://scripters.info/blc/up//php/image ... 192772.jpg[/img]

قعلا خدا حافظ سوالات سئوی خودتون رو توی این تاپیک مطرح کنید

http://www.phpnuke.ir/Forum/viewtopic.php?p=245276#245276
[/b]
قفل شده قفل شده

بازگشت به “[8.3] پشتیبانی - phpNuke Support Forum”