درباره تیم برنامه نویس

تالار تیم برنامه نویس مرجع نیوک ایران ، دسترسی به این بخش تنها برای اعضاء تیم برنامه نویس و همچنین تیم های گرافیک و طراح قالب آزاد می باشد .
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

درباره تیم برنامه نویس

پست توسط irteam_online » شنبه 20 آذر 1389, 6:10 pm

تبریک به شما دوستان عزیزم که توانستید به این بخش راه یابید امیدواریم روز به روز شاهد پیشرفت شما عزیزان باشیم .

1 - سلسه مراتب درجه از راست به چپ بصورت روبرو است : مسئول تیم برنامه نویسی - مدیر تیم برنامه نویسی - عضو تیم برنامه نویسی

2 - نوشتن ماژول و بلوک های مورد نیاز تیم و هماهنگی با تیم گرافیک و طراحی قالب بنابه درخواست مدیر تیم های مذکور

3 - پاسخگویی به سوالات عمومی انجمن و سوالات مرتبط با برنامه نویسی و همچنین ارائه آموزش های مرتبط

4 - مدیران و مسئولان هر سه تیم (گرافیک - طراحی قالب - برنامه نویسی) به بخشهای همدیگر دسترسی دارند و می توانند باهم دیگر بیشتر هماهنگ باشند و در بحث های همدیگر شرکت و تبادل نظر کنند .

5- شرکت در فعالیت تیمی هنگام ارائه نسخه های جدید نیوک مشهد تیم

نمایه کاربر
amirreza-safari
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: tehran
تشکر کرده: 24 دفعه
تماس:

ممنونم...

پست توسط amirreza-safari » سه شنبه 11 تیر 1392, 11:53 pm

درود
وقت بخیر

تشکر از این بابت . لطف کردید.

همون طور که گفته بودم چه در ربوکاپ و مسابقات ایتالیا(برنامه نویسی c++ ) چه در زمینه تحت وب فعالیت فعالی داشتم...
فکر نکنم برنامه نویسی تو این زبان و دیگر زبان هارو فراموش کنم ولی احساس میکنم بعد از گذشت دقیقا 5 سال کمی ضعیف تر شدم و مانور دهیم پایین تره.

در هر صورت من منتظر این بودم تا تصمیم گیری کنم. از امروز یکبار دیگه بعد چند سال برنامه نویسی رو شروع میکنم.... امیدوارم بتونم در این راستا به خانواده بزرگ نیوک کمکی کرده باشم.
اجازه بدید ، من هفته آینده یک چند تا برنامه بنویسم(ایده هارو ارسال میکنم) بعد از این باید بیام تحت وب و فعلا سمت سرور کار کنم و فعالیت کنم البته کنارش js رو هم کار میکنم شاید تا ماه آینده ماژول و بلوک های خاصی رو طراحی کردم در کنار نرم افزار هایی که تو ذهنم هستن طراحیشون کنم....

در این مدت زمان هم در فروم به سوالات مربوط به برنامه نویسی یا سوالاتی که جواب صحیح به اونها در توانم هست جواب میدم...

بازگشت به “تیم طراح و برنامه نویس - Customisations & Design”