بحث عمومی کاربران ویژه سایت

تالار کاربران ویژه و منتخب سایت
نمایه کاربر
starmax
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: من چه میدونم!
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

پست توسط starmax » سه شنبه 5 بهمن 1389, 10:01 pm

perfeshnal نوشته شده:
datairan نوشته شده:سلام
به نظر من كلا بيخيال اين نيوكلرن بشويد
چون هر چه بيشتر به انها اهميت داده بشود به نفع انهاست كه معروفتر مي شوند
نيوك مشهد تيم همواره به كار هايي كه انجام مي دهد قدرت برتري خودش را به نمايش مي گذارد نه به حرف
كلا من حال مي كنم كه بيشتر امكاناتي كه اين سايت پولي كرده بچه هاي همين سايت رايگان ارائه مي كنند
اگر هم بخواهيم تو دهني بزنيم كافي همه امكانات پولي انها را براي دانلود بگذاريم تصویر

بذارید این نسخه 8.3 عرضه بشه یکم استرس و کار کمتر بشه یک حالی بگیریم از اینا خودشون نفهمند از کجا خوردند (البته منظورم با همین امکانات و غیره است )

به نام خدا.......
محمد جان لب تر کن بلایای زیر سرشون بیاد:

1 : دی داس شدید با 20 سرور پرقدرت 8 هسته و 24 هسته ای
2 : بدنامی و ایجاد شایعه در مورد این تیم الکی
3 : پیدا کردن باگ ورودی سایت و هرگونه باگی برای تخریب سایت طرف
4 : هک شدن توسط نام و آرم نیوک (بلایی که پارسال سرشون امد و هنوزم تو zone ثبت هست)
5 : ایجاد رعب و وحشت در سایت تصویر
6 : سیل,آتش سوزی,بلایای طبیعی !!!!!!!
-------------------------------------------------------------
اما در مورد نیوک.. در آخرین حرکت دموی نسخه جدید به صورتی بوده که دهن بسیاری از بزرگان رو که الکی راجب نیوک نظر میدادند بست.. و همینطور رنک گرفتن 6 گوگل نیوک و آپدیت این ماه گوگل برای سایتهای نیوک که باعث بالا رفتن رنک سایتهای نیوک شد دهن خیلی ها رو راجب سئو بست...
و همینطور در لینک زیر نیوک جدید به مدیران اکثر هاستینگها شناسانده شد و بعد از دیدن دمو کسانی که از وردپرس حمایت میکردند هم در برابر نسخه جدید به طور عامیانه خفه شدند!!
http://www.webhostingtalk.ir/f137/20137/
و همینطور اکثر سایتها پس از نسخه جدید دهنشان بسته شده و به جای ایرادگیری به تمجید آن پرداخته اند..
در مورد این cmstalk هم ایشون رو (با پول خریدیم ) کسی نگران نباشه طرفدار خودمونه.. نسخه جدید بیاد نهایت تبلیغ رو انجام خواهد داد.. اینم آخرین لینک خبریش
http://www.cmsnews.ir/1389/11/05/%D8%B3 ... %8C%D9%86/

بروزترین سایت دانلود نرم افزار ایران
بزرگترین انجمن گفتگوی آزاد ایران

---> www.deltafoxy.com
نمایه کاربر
sajjadsalemi
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: php?>
تشکر کرده: 618 دفعه
تماس:

پست توسط sajjadsalemi » سه شنبه 5 بهمن 1389, 10:14 pm

میلاد دادا اصلاً اشتباه کردی اونجا پست دادی
از این سیستم ها زیاد اومدنو رفتن و به جایی هم نرسیدن ، جایی که مدیر انجمن سایتش کسی مثل pfnDesign دیگه مشخصه وضعشون چیه
سیستمی که از عالم و آدم کپی کرده دیگه اصلاً بحث نداره
میکروبلاگ که کپی از > سیستم شیرترونیکس blogtronix.com
سیستم مشخصات (آواتار) > http://www.visual-blast.com/javascript/ ... rop-plugin
چت بار > http://www.cometchat.com
بلوک کاربران فعال و بلوک تگ های برتر > ume.ir
حمایت از نیوک لرن > phpnuke.ir و dynamicdrive.com
جدول بندی فیلدها تو پنل مدیریت > http://www.smashingmagazine.com/2008/08 ... le-designs

و خیلی چیز های دیگه که هر قسمتشو بگی من آمارشو واست در میارم که از کجا گزاشته
در کل یه آدمیه که از هرچی خوشش بیاد سری اضافه میکنه به سیستم ، هی راه به راه میگه نیوکرن یه توسعه کننده داره یه توسعه کننده داره ! خوب منم شخصاً اگر آدم بی غمی مثل ایشون بودم 24 ساعت میشستم از این ور اونور میچسبوندم به نیوک سیستم میزدم ! هی هم میگفتمن Powerfull Iranian CMS پس این وصله پینه ها که از این ور اونور گزاشتی چیه اینا ایرانیه !؟
البته به هیچ عنوان نمیشه گفت دذی ولی وقتی آدم میبینه سر یه اسکریپت جی کوءری وقالب اینجوری میکنن اعصابه آدم خورد میشه

=-=-=-=
MVM جان من دسترسی به Sam_ponatic ندارم اگر واست مقدوره یه پیغامی بهشون بدید که این قالب نیوکرز رو شروع کنن ، این قالب Speedy رو روونه سطل آشغال کنم
دستت دردنکنه ، الهی پیر شی تصویر
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تشکر کرده: 385 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal » سه شنبه 5 بهمن 1389, 10:34 pm

فرزادجان من نمی خواستم مزاحم شما بشم چون میدونستم سایت طرف رو آتیش میزنی و با خاک یکسان میشه گناه دارند بیچاره ها یک سایتی دارند چندتا بچه دور هم خوشن تصویر تصویر
همین اهمیت ندادن از همه چیز بهتره این یارو فتحی پور رو هم کلا مسدود کردم
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 354 دفعه
تماس:

پست توسط amir » سه شنبه 5 بهمن 1389, 10:45 pm

داشتم به مهرداد ميگفتم آدم به اينا بگه بقول معروف اين سري توپتون بيفته اينجا پاره ميكنيم بهتونم نميديم! برين دم در خونه خودتون بازي كنيد تصویر

يك عمر همه از ما كپي كردن ، عين كد مارو برداشتن استفاده كردن حالا خدا عنايت كرده به اين ملت جي كوئري زاده شده اينا فكر كردن آخر دنيا همينه ، والا اون زمان جاوااسكريپت و dhtml هر كي بلد بود ديگه نيازي به چيزي نداشت ،‌الان ماشالله هزار تا منبع آنلاين هم هست ،‌ آخه مسئله اينجاست من ميام ميگم براي اولين مثلا فلان چيز و واقعا ذهنيت ندارم اينا فروشيش رو داشتن بعد باز دو تا مثل اينا به همين كلمه كليد ميكنن ، خوبه ما هم بگيم ، تغيير رنگ قالب ،‌تبليغات متني ،‌ همون كلمات كليدي ادامه خبر كه عين كدي كه من يه شب دو سال پيش نوشتم رو گذاشتن حالا ميان واسه يك جمله رسوايي ميكنن ، يعني خدا خر رو شناخت بهش شاخ نداد!!
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 656 دفعه

پست توسط RezaSystem » سه شنبه 5 بهمن 1389, 11:15 pm

perfeshnal نوشته شده:فرزادجان من نمی خواستم مزاحم شما بشم چون میدونستم سایت طرف رو آتیش میزنی و با خاک یکسان میشه گناه دارند بیچاره ها یک سایتی دارند چندتا بچه دور هم خوشن تصویر تصویر
همین اهمیت ندادن از همه چیز بهتره این یارو فتحی پور رو هم کلا مسدود کردم

به با مسدود کردن موافقم اما بهتره درجه اش به خائن تغییر کند.

amir نوشته شده:خدا خر رو شناخت بهش شاخ نداد!!

با این حرف هم موافقم تصویر

یک نکته ای هم متذکر میشم و جسارت هم هستش ببخشید بهتره کاربران ویژه گزینش بشوند یعنی شما اونها را بهتر بشناسید شماره ای داشته باشید از آنها زنگ بزنید ببینید مثلاً آب زیر کار نیستند مثل فتحی پور که حالا مثلاً به حریم کاربران ویژه وارد شده (گرچه خبری مهم نبوده) و رفته هوایی شده و توی نیوک لرن نشسته و شده مثل عروسک و هر چی که نیوک لرنی ها بهش می گن بیاد برای ما بگه و واقعاً خیلی بده یک کاربری ویژه بره ضد نیوک بشهتصویر

کاربران ویژه هم باید توجه داشته باشند که اگر روزی خدا نکرده از درجه ویژه عزل شدند نروند ضد نیوک تبلیغ کنند این را هم اول به خودم میگم.

اگر جسارتی شده ببخشید تصویر
[CENTER]بهینه سازی امنیتی نیوک
بهینه سازی سئو نیوک
ماژول اختصاصی برای نیوک[/CENTER][CENTER]ماژول آزمون آنلاین نیوک + مدیریت در نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 140 دفعه

پست توسط mehran110 » چهار شنبه 6 بهمن 1389, 12:23 am

سلام دوستان
به نظر من در‌ شان و اندازه‌های شخصیتی حتی کاربران جدید نیوک هم نیست که بخواد به اینها جواب بده. پاسخ دادن به هر چرندیاتی که اینها میگن غیر مستقیم بها دادن به حرفها و حرکتشون هست و بر عکس بی‌ اهمیت بودن بهشون ... خیلی‌‌ها بودند که از نیوک تبلیغات منفی‌ کردند و جالبه که همون افراد بد از مدتی‌
خودشون از نیوک استفاده کردند که بر مدیران این مساله پوشیده نیست . در کّل هرکس به اندازهٔ شعوری که داره میفهمه باید اجازه بدیم اونایی که فلج مغزی هستند به مرور زمان بفهمند[img]modules/Forums/images/smiles/1.gif[/img]
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: بوشهر
تشکر کرده: 930 دفعه
تماس:

پست توسط milad-bushehr » چهار شنبه 6 بهمن 1389, 9:29 am

انواع بلاهای طبیعی و غیر طبیعی که ما می تونیم سرشون بیاریم سرور 500 هسته ای هم باشه بازم تفاوتی نداره تصویر
از قدیم گفتم جواب ابلهان خاموشیست و من فقط جواب این فتحی پور رو دادم چون حرف هاش برام غیر قابل تحمل بود
یکی نیست بگه آخه بچه جون نیوک لرن 99 درصد امکاناتش کپی هست و اون یک درصد هم شاید از خودشون باشه تصویر
نیوک لرن این طوری پیش بره برای خودشم بد میشه و الکسا نیوک لرن 70000 هست و همین نیوکرز خودمون با اینکه چند ماه بیشتر نیست 40000 هست تصویر
نیوک لرن بقول خودش ایده داره ولی ایده هاش همش کپی هست
به قول معروف MT اینجا MT اونجا MT همجا تصویر
انشاالله با نسخه جدید نیوک دهن همه این دوستان مثلا محترم رو می بندیم
انشاالله آموزش ست کردن سایر انجمن ها هم برای نسخه جدید OK می کنیم و خیلی چیزای دیگه که مشت محکمی میشه برای همه رقبا تصویر
از همه دوستان هم عضر خواهی می منم که جواب این جوجه هارو دادم و واقعا وقتی جواب دادم اعصابم خورد بود,اگه همون موقع فتحی پور میومد زیر دستم با شمشیر از وسط 2 نصفش می کردم که باباشم نتونه جسدشو تشخیص بده تصویر
در پایان صلوات و آرزوی موفقیت برای MT
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط amir » چهار شنبه 6 بهمن 1389, 3:56 pm

سلام
يك توضيحي در مورد امنيت اين لازمه عرض كنم كه حالا اگر كاربراي سايت پرسيدن شما دوستان خوبم در جريان باشيد
با توجه به اينكه Sentinel حذف شد و اين موضوع تاثير اصليش تو لود صفحات مشخصه كه كند بودن رو كاملا برطرف كرده نسخه 4.2.0 سيستم امنيتي mtsn آماده شده كه البته تغييرات از لحاظي كدي بوده و ظاهر ادمين تغيير نكرده ،‌در اين نسخه فيلترينگ كاملا اصلاح و بهينه شده در عين حال فايل htaccess نيوك از لحاظ امنيت دستخوش تغيير شده و با بهره گيري از mod_security يا بعنوان مثال protect فايل كانفيگ و خود htaccess تمام موارد در اين فايل لحاظ شده حتي فيلترينگ xss attack ها هم در اين فايل وجود داره ،‌از بابت امنيت تمامي شاخه هاي آپلود Secure شدن و انشالله هيچ مشكلي از اين بابت نيست
نمایه کاربر
starmax
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط starmax » چهار شنبه 6 بهمن 1389, 5:09 pm

امیرجان مشکل تشخیص اشتباهی حملات رو چیکار کردی؟ فی.لت.ر حملات این مشکل رو نگهبان نیوک داشت..مثال:

این فیدبرنر گوگل سایتم:
http://feeds2.feedburner.com/deltafoxy?format=xml

در این صفحه رو هر لینک مطلب سایتی کلیک کنی..
You have attempted an unknown attack on this site
تشخیص حمله استرینگ اشتباهی میده..

-------------------------------------------
راستی امیرجان یک سوال داشتم
آیا امکان تعریف ارسال ایمیل برای مدیر به هنگام ورود به پنل نیوک هست یا خیر؟یعنی وقتی کسی یوزر و پسورد نیوک رو وارد میکنه و همین که دکمه ورود رو میزنه همزمان یک ایمیل اخطار یا یادآوری به ایمیل مدیر ارسال بشه..
تو یک سیستم اختصاصی برای امنیت یادمه یکی از دوستام میگفت همچین کاری رو کردند..وقتی هر کسی وارد پنل میشد یک ایمیل به آدرس ایمیلش ارسال میشد و مدیر سایت وقتی میدید کسی وارد پنل شده خودش رو سریعا میرسوند و در واقع پیشگیری از هر نوع ورود غیر قانونی میکرد.. کافیه طرف ایملشون تو گوشیش هم فعال کنه تا هر وقت نیست و کسی وارد پنل شد دریافت هشدار کنه و پیشگیری از هر نوع خرابکاری...

---> www.deltafoxy.com
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: سایبر !
تشکر کرده: 320 دفعه

پست توسط sam_pontiac » چهار شنبه 6 بهمن 1389, 5:17 pm

اون قضیه فیدبرنر رو فرزاد جان من حلش کردم ، مشکل از گیج زدن بک اند هست که وقتیurl رو فیدبرنر ، تغییر میده به سبک خودش ، یه کم قاطی میکنه که رفعه !
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 656 دفعه

پست توسط RezaSystem » چهار شنبه 6 بهمن 1389, 5:52 pm

بچه ها یک مشکل هم من داشتم تو فید برنر که ببینید من هر پستی که تو سایتم میدم عکسش را با آپلودر خود ادیتور ckeditor آپلود می کنم و آدرس عک میشه images/uploads/Image/ حالا تو بک اند مشکلی نیست و عکس ها نشان داده میشه http://www.rezasystem.ir/backend.php اما در سایت هایی مثل فیدبرنر عکس ها لود نمیشه چون آدرس سایت را اولش عکس ها نمی زنه http://feeds2.feedburner.com/rezasystem.

ممنون میشم محمد امین یک فکری هم برای این کرده باشه تصویر
[CENTER]بهینه سازی امنیتی نیوک
بهینه سازی سئو نیوک
ماژول اختصاصی برای نیوک[/CENTER][CENTER]ماژول آزمون آنلاین نیوک + مدیریت در نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تماس:

پست توسط amir » چهار شنبه 6 بهمن 1389, 6:55 pm

starmax نوشته شده:امیرجان مشکل تشخیص اشتباهی حملات رو چیکار کردی؟ فی.لت.ر حملات این مشکل رو نگهبان نیوک داشت..مثال:

این فیدبرنر گوگل سایتم:
http://feeds2.feedburner.com/deltafoxy?format=xml

در این صفحه رو هر لینک مطلب سایتی کلیک کنی..
You have attempted an unknown attack on this site
تشخیص حمله استرینگ اشتباهی میده..

-------------------------------------------
راستی امیرجان یک سوال داشتم
آیا امکان تعریف ارسال ایمیل برای مدیر به هنگام ورود به پنل نیوک هست یا خیر؟یعنی وقتی کسی یوزر و پسورد نیوک رو وارد میکنه و همین که دکمه ورود رو میزنه همزمان یک ایمیل اخطار یا یادآوری به ایمیل مدیر ارسال بشه..
تو یک سیستم اختصاصی برای امنیت یادمه یکی از دوستام میگفت همچین کاری رو کردند..وقتی هر کسی وارد پنل میشد یک ایمیل به آدرس ایمیلش ارسال میشد و مدیر سایت وقتی میدید کسی وارد پنل شده خودش رو سریعا میرسوند و در واقع پیشگیری از هر نوع ورود غیر قانونی میکرد.. کافیه طرف ایملشون تو گوشیش هم فعال کنه تا هر وقت نیست و کسی وارد پنل شد دریافت هشدار کنه و پیشگیری از هر نوع خرابکاری...

حتما فرزاد جان شدنيه ،‌حتي با سيستم اس ام اس كه محمود زحمتش رو كشيد امكان ارسال sms هم در هنگام ورود هست.
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 214 دفعه
تماس:

پست توسط mvm » چهار شنبه 6 بهمن 1389, 9:04 pm

اقا رضا برای اون مشکل راه حلی که من استفاده کردم استفاده از ادرس متفاوت هستش
شما ادرس فیدی که به فیدبرنر یا هر جای دیگه دادی رو با www بده
همه همه جا
ولی وقتی میخوای وارد ادمین نیوکت بشی و پست بدی و... بدون www همیشه وارد شو
و همیشه آدرس کامل و با www بزن
اصلا کار سختی نیستش که در ظاهر نوشته ام هستش
اینجوری همه مشکلات فیدبرنر حتی مشکلات احتمالی در خود سایت هم حل میشه
مثلا اگه با www وارد ادمین بشی و ادرس ها رو هم با www بزاری
وقتی بعدا یکی از سایتت متن ها رو کپی میکنه و روشون لینک باشه
مثل همین فیدبرنر خراب نشون میده و لینکی برای شما نمیادش

البته من این راه حل رو دارم و اگه دوستان برنامه نویس روشی دارن حتما بفرمایند
نمایه کاربر
starmax
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط starmax » چهار شنبه 6 بهمن 1389, 10:58 pm

دمت گرم دادا امین.. گل کاشتی.. کلا این سئوی سایت مختصص هستی داداش...تصویر
این سیستم ارسال ایمیل یا اس ام اس رو به چند دلیل پیشنهاد دادم تا انجام بشه:

1 : با این سیستم امنیت واقعا بالا میره و در واقع یکجور آژیر خطر هکری هست!

2 : معمولا کسانی که هک میشوند دلیل میارند که از نیوک و پنل نیوک هک شدیم! با این کار دهن خیلی ها بسته میشه چون اگر هم از پنل هکر وارد بشه هم مدیر اصلی میفهمه و هم پیشگیری میکنه از هک شدن و تخریب سایت و میتونه سریعا جلوش رو بگیره..و اگر هم که از هاست هک بشه قضیه جداست و به ما ربطی نداره!! درواقع نوع هک شدن برای صاحب سایت مشخص میشه..

3 : چه شود این سیستم امنیتی!! فکر کنم تک بشیم تو سیستمهای مدیریت محتوای دیگه تصویر به غیر این کلاس زیادی هم داره این شیوه..

---> www.deltafoxy.com
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: بوشهر
تشکر کرده: 930 دفعه
تماس:

پست توسط milad-bushehr » چهار شنبه 6 بهمن 1389, 11:32 pm

همون کلاسش رو عشق است تصویر
من یه پیشنهاد دیگه هم داده بودم قبلا که اگر رمز عبور مدییریت 3 یا 5 بار اشتباه وارد شد برای چند دقیقه مثلا 15 اجازه ورود ندهد و از مدیریتم فعال/غیر فعال شود
عملی شد؟
اینم کلاسش بد نیست تصویر
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تالار کاربران منتخب سایت”