بحث عمومی کاربران ویژه سایت

مباحث مربوط به کاربران منتخب نیوک
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: بوشهر
تشکر کرده: 930 دفعه
تماس:

پست توسط milad-bushehr » شنبه 21 آذر 1388, 11:47 pm

SecretOfNight نوشته شده:میلاد خدایی تو یه چیزیت میشه
کی از مهرداد صحبت کرد ، بحث تاپيك جامع پيشنهادات كاربران ويژه را اینجا نگو ( دفعه بد حالتو میگیرم ها تصویر)

تصویر
فکر کنم دقت نکردی دقیقا من در همون تاپیک بحث کاربران ویژه مطرح کردم البته اگه اشتباه نکنم
مهم اینه که موافقت شدتصویر
امروز یکی از کارای جدید تاپیک زد بعد گفتم چون کاربر جدید هستی عنوان رو ویرایش کن جوابشم در همون تاپیک دادم
بعد از جواب تشکر کرد بعد پایینش نوشت این عنوانو نوشتم تا جذاب باشهتصویر حالا عنوانشم این بود:سایت به فنا رفتتصویر
موندم بهش چی بگم خدایی.

نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

Re: بحث عمومی کاربران ویژه سایت

پست توسط irteam_online » یک شنبه 22 آذر 1388, 12:23 pm

mvm نوشته شده: از توهین هم بگذریم خیلی ها به خودشون اجازه میدن هر طور که میخوان حرف بزنن
مثلا امیر جواب بده !!!!!

موافقم یه کمی باید رعایت بشه تصویر

تاپیک خوب دنبال میشه اما میخوام قبل از هرچیزی اگر در مورد یک طرح یا پیشنهادی کار میکنید آخرش یکی از شما نتیجه گیری کنه تا برحسب اون نتیجه گیری تصمیم نهایی در مورد طرح و پیشنهاد گرفته شود .

و همچنین در صورت امکان با کاربران کمی ملایم تر حرف بزنیم و تذکرها رو به صورتی بدیم که کاربر مورد نظر از سایت و شخص ما ناراحت و دلگیر نشود به نظر من نیازی نیست در تاپیک ها به این نکته اشاره کنیم که گزارش خواهیم داد به مدیران و ... بهتر است اگر گزارشی هم داده میشه به صورت پیغام خصوصی باشه و مستقیماً با کاربر مورد نظر درگیر نشویم چرا که به کار بردن چنین اصطلاحاتی در تاپیک ها فقط باعث دلخوری از شخص به کار برنده اصطلاح توسط کاربر مورد نظر می شود .

و یک نکته اینکه نگذاریم کاربران از صمیمیت یکدیگر باخبر بشوند چرا که در زمان هایی که کاربران قوانین را رعایت نمی کنند تذکر دادن به کاربران کمی سخت و دشوار خواهد بود چرا که در ذهنشون این مانده است که چون با فلان کاربر رابطه خوبی دارند طرف اون رو گرفتند و یا چون آقای X با آقای Y باهم دیگر رابطه نزدیک داشتند فلان کار شد و ...
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

Re: بحث عمومی کاربران ویژه سایت

پست توسط milad-bushehr » یک شنبه 22 آذر 1388, 12:32 pm

irteam_online نوشته شده:
mvm نوشته شده: از توهین هم بگذریم خیلی ها به خودشون اجازه میدن هر طور که میخوان حرف بزنن
مثلا امیر جواب بده !!!!!

موافقم یه کمی باید رعایت بشه تصویر

تاپیک خوب دنبال میشه اما میخوام قبل از هرچیزی اگر در مورد یک طرح یا پیشنهادی کار میکنید آخرش یکی از شما نتیجه گیری کنه تا برحسب اون نتیجه گیری تصمیم نهایی در مورد طرح و پیشنهاد گرفته شود .

و همچنین در صورت امکان با کاربران کمی ملایم تر حرف بزنیم و تذکرها رو به صورتی بدیم که کاربر مورد نظر از سایت و شخص ما ناراحت و دلگیر نشود به نظر من نیازی نیست در تاپیک ها به این نکته اشاره کنیم که گزارش خواهیم داد به مدیران و ... بهتر است اگر گزارشی هم داده میشه به صورت پیغام خصوصی باشه و مستقیماً با کاربر مورد نظر درگیر نشویم چرا که به کار بردن چنین اصطلاحاتی در تاپیک ها فقط باعث دلخوری از شخص به کار برنده اصطلاح توسط کاربر مورد نظر می شود .

و یک نکته اینکه نگذاریم کاربران از صمیمیت یکدیگر باخبر بشوند چرا که در زمان هایی که کاربران قوانین را رعایت نمی کنند تذکر دادن به کاربران کمی سخت و دشوار خواهد بود چرا که در ذهنشون این مانده است که چون با فلان کاربر رابطه خوبی دارند طرف اون رو گرفتند و یا چون آقای X با آقای Y باهم دیگر رابطه نزدیک داشتند فلان کار شد و ...

مهرداد جان منم موافقم
من خودم دیگه کاری ندارم که کاربر عنوانش نامناسب هست شاید از 10 تا از چنین تاپیک ها به یکی از انها تذکر دهم
اول اگه کاربر جدید باشه حتما ذکر می کنم که قوانین رو مطالعه کن و بعد جوابشم میدم که دلخور نشه یه وقت چون باید بین کاربری که 2 تا ارسال داره با کاربری که 50 ارسال داره یا فرقی گذاشت
من هم همیشه سعی کردم با کاربران واقعا درست صحبت کنم
حالا اگه موردی هم پیش بیاد بهش پیغام خصوصی می زنم و تاپیک را ادامه نمی دهم.
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 140 دفعه

پست توسط mehran110 » یک شنبه 22 آذر 1388, 12:40 pm

سلام
ممنون مهرداد جان من هم موافق ملایمات بیشتر بخصوص در مورد کاربران جدید هستم. و نکتهٔ دیگه که شما فرمودین نتیجه گیری در مورد پیشنهادات و یا نظرات. ببینید مهرداد جان از اینکه ما مثلا در مورد برخورد یا تذکر به کاربر نظری رو بدیم و در اینجا تصمیمی بگیریم زمانی‌ این تصمیم به خوبی‌ اجرا می‌شه که تمام مدیران هم در جریان قرار بگیرن

و اینکار بصورت یکپارچه باشه چون اگر غیر از این باشه و ۲ جور برخورد صورت بگیره اثر معکوس داره اینه که شما لطف کنید هماهنگی‌ لازم رو بین ما و مدیران بوجود بیارین
با تشکر
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online » یک شنبه 22 آذر 1388, 12:52 pm

مهران جان :

چون مدیران در اینجا نظری نمیدن دلیل بر این نیست که این تاپیک ها دیده نمی شوند شاید بیشتر از من مدیران دیگر این تاپیک رو می بینند و تک تک نظرها و پیشنهاد ها رو حتماً مشاهده می کنند .

به عنوان مثال در تاپیک : http://www.phpnuke.ir/ftopic-12560-days ... sc-30.html می بینید که محمد جان تشکر هم از پست مربوطه کردند ، هر نتیجه ای که در مورد قوانین سایت یا خود سایت گرفته میشه حتماً مدیران دیگر نیز مشاهده می کنند و بدان نتیجه واقف هستند .

نتیجه هایی که گرفته میشه نتیجه هایی نهایی نیستند چرا که در پست قبلی نیز بدان اشاره کردم :

تاپیک خوب دنبال میشه اما میخوام قبل از هرچیزیاگر در مورد یک طرح یا پیشنهادی کار میکنید آخرش یکی از شما نتیجه گیریکنه تا برحسب اون نتیجه گیری تصمیم نهایی در مورد طرح و پیشنهاد گرفته شود.

تصمیم نهایی نیز با مشورت دیگر مدیران گرفته میشود .
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تشکر کرده: 385 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal » جمعه 30 بهمن 1388, 9:15 pm

سلام

ابراهیم جان سرور سایت مشکل داشت خیلی اذیت می کرد این آخری دیگه هر کار میکردیم هر 10 دقیقه down میشد
سرور رو تغییر دادیم و مشکلی در حال حاضر نیست
نمایه کاربر
aliReza
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مناطق مسکونی
تشکر کرده: 43 دفعه
تماس:

پست توسط aliReza » شنبه 15 اسفند 1388, 6:20 pm

سلام

دامین phpbb3 کلا برای شما باز میشه و میشده؟؟

من که چه از اون اولی که یوزرا میرفتن و نظر میدادن اصلا برام باز نمیشد، ارور میداد

الان در چه حاله؟

مرسی بچه های ویژه تصویر
خداحافظ نيوك لعنتي...
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » یک شنبه 23 خرداد 1389, 6:59 pm

سلام
بعد از مدت ها این تاپیکو اوردم بالا
فکر کنم لازم باشه این بند به قوانین اضاف بشه
دلیلشم اینه که مثلا یکی یه تاپیک میزنه عنوانش بر خلافه قوانین هست
یکی میگه اقا قوانین رو رعایت کن و عنوانو تغییر بده یا...
بعد 3 نفر دیگه هم میان همینو میگن اخرشم یکی میاد جوابو میگه
خوب اینطور اصلا قانون درست اجاره نمیشه

قوانین:
بعد از تذکر به ایجاد کننده ی تاپیک کاربران حق ارسال تذکر جدید و یا ارسال جواب ندارند
یا هر چیز دیگه میشه قرار داد
البته این نظره منه
یا علی
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 387 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 » چهار شنبه 26 خرداد 1389, 11:37 am

سلام به همگی
دوستان یه گله ای داشتم از بعضی از شما.
اگه یه کاربری بیاد و به جای جواب دادن به یه سؤال بگه (( نمیشه این کار رو انجام داد یا هزینه داره یا هر مورد دیگه )) توقعی نیست.ولی وقتی شما میاید و برای سؤالات بعضاً پیش پا افتاده همچین جوابهایی میدید دور از شأن شماست.من بعضاً دیدم یه کاربری یه سؤال ساده پرسیده که با چند تا کوئری گرفتن مشکلش حل میشه ولی شما اومدید و گفتید که این امکان وجود نداره و نمیشه این کار رو انجام داد.خوب این معلومات شما رو زیر سؤال میبره.بالاخره از شما یه انتظارات دیگه ای دارن وگرنه اگر قرار بر این باشه که هر سؤالی پرسیده شد شما به این نحو برخورد کنید که همه میتونستن کاربر ویژه باشن.پیشنهاد من اینه یا جواب ندید و خودتون رو کوچیک نکنید یا اگه میخواید جواب بدید علمی و محکم جواب بدید.مطمئن باشید که بازدیدکنندگان این سایت همه وبلاگ داران بی سواد نیستن که ندونن چی به چیه.من خواهش میکنم یا جواب ندید یا علمی جواب بدید.از به کار بردن نمیشه و امکان نداره و وقت گیره و نمیدونم از این موارد در حالی که واقعاً از گفته خودتون مطمئن نیستید جداً خودداری کنید.
Phpnuke.ir
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 216 دفعه
تماس:

پست توسط mvm » سه شنبه 5 بهمن 1389, 12:05 pm

با سلام
ببخشید یه سوالی از مدیران عزیز داشتم
مدیران محترم ترجیح میدن با این سایت cmstalk و مشابه ها چطور برخورد بشه
امروز این رو دیدم

کد: انتخاب همه

cmsnews.ir/1389/10/26/دمو-تصويري-نسخه-جديد-نيوك-فارسي-،-نسخه-8-3/
طرز نوشتنش رو ببینید چطور هستش
اگه به جواب دادن باشه میشه راحت این ها که هیچ ، بزرگترهاشون رو هم ....
منتها نمیدونم طرز فکر عزیزان چی هستش و میخوان اصلا با این مجموعه که چندین باره در حال تمسخر گروه هستش برخوردی داشته باشن یا نه
ممنون
نمایه کاربر
sajjadsalemi
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: php?>
تشکر کرده: 618 دفعه
تماس:

پست توسط sajjadsalemi » سه شنبه 5 بهمن 1389, 12:17 pm

سلام
محمد جان ، اینا دستشون با نیوکلرن تو یه کاسس ، هدفشون هم فقط مطرح کردن نیوکلرنه
ولی به نظر من آدم برای پیشرفت باید همه سایتا رو داشته باشه حتی اگه ضد باشه باز بودنش نسبت به نبودش بهتره !
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 356 دفعه
تماس:

پست توسط amir » سه شنبه 5 بهمن 1389, 12:23 pm

mvm نوشته شده:با سلام
ببخشید یه سوالی از مدیران عزیز داشتم
مدیران محترم ترجیح میدن با این سایت cmstalk و مشابه ها چطور برخورد بشه
امروز این رو دیدم

کد: انتخاب همه

cmsnews.ir/1389/10/26/دمو-تصويري-نسخه-جديد-نيوك-فارسي-،-نسخه-8-3/
طرز نوشتنش رو ببینید چطور هستش
اگه به جواب دادن باشه میشه راحت این ها که هیچ ، بزرگترهاشون رو هم ....
منتها نمیدونم طرز فکر عزیزان چی هستش و میخوان اصلا با این مجموعه که چندین باره در حال تمسخر گروه هستش برخوردی داشته باشن یا نه
ممنون

تازه به دوران رسيدن اين بنده خداها ،‌ يه زماني ما نيوك ميداديم يه سايتي بعد ما اومد به نام irantraning ميومد خبرهاي نيوك مارو ميزاشت كلي تعريف و تمجيد ميكرد ، بعد تصميم گرفتن نيوك بدن پس irannuke.com رو زدن كه والله آدم بودن و رقابت سالم ميكردن ، بعد ايران نيوك جمع شد اين نوچه هاي دور و ورش اومد نيوكلرن رو زدن ، حالا كار ما به كجا رسيده اينا مارو دست ميندازن...
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » سه شنبه 5 بهمن 1389, 12:36 pm

کاملا موافقم سجاد جان
از این حرکت های که آقای فتحی پور هم کردش هنوز در تعجب هستم
دیگه کاسه صبر ایمان و بقیه دوستان رو هم لبریز کردش
چرا نیوک لرن این همه فدای داره هم تعجبی هستش
امکانات پولی اونها رو حال میکنن و اینجا رایگانش رو مسخره میکنن !
البته مسخره خودشون و .....
حالا به نظر شما و دوستان دیگه طرز برخورد با این ها چطور باشه ؟

---------------
یه سوال هم از خودت داشتم سجاد جان
اون ماژول کارنامه رو تست کردم که البته یه مشکلی داشتش که ابراهیم گرفتش
خیلی خوب بودش و واقها بدرد بخور و تشکر
از نظر خودت گروه شما و یا سایر گروه ها و دوستان دیگه تا چقدر میتونن پلاگین و ماژول و... درست کنن ؟
مثلا پلاگین های کاربردی مختلف و خیلی معروف جهانی رو که حتی تو ایران اسمش رو هم نشنیدن رو با نیوک ست کنن
منظورم رایگان نیستش اصلا
امکانات حرفه ای و تک رو بصورت جدا و پولی فروخته بشه
حتی با قابلیت ارتقا و پشتیبانی و.. در سایت خودتون یا جای دیگه
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » سه شنبه 5 بهمن 1389, 12:50 pm

تازه به دوران رسيدن اين بنده خداها ،‌ يه زماني ما نيوك ميداديم يه سايتي بعد ما اومد به نام irantraning ميومد خبرهاي نيوك مارو ميزاشت كلي تعريف و تمجيد ميكرد ، بعد تصميم گرفتن نيوك بدن پس irannuke.com رو زدن كه والله آدم بودن و رقابت سالم ميكردن ، بعد ايران نيوك جمع شد اين نوچه هاي دور و ورش اومد نيوكلرن رو زدن ، حالا كار ما به كجا رسيده اينا مارو دست ميندازن...

غلط میکنن بخوان دست بندازن
اصلا تو این اندازه ها نیستن
انشاءالله نیوک جدید دهن همشون رو میبنده
رو راستی شما با کاربران باعث سوءاستفاده این جماعت شده
و مطمئنا اولین نفرهای که دانلودش کنن همین ها هستن که از توش مورد پیدا کنن و انشائالله مایوس هم میشن
نمایه کاربر
sajjadsalemi
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: php?>
تشکر کرده: 618 دفعه
تماس:

پست توسط sajjadsalemi » سه شنبه 5 بهمن 1389, 1:00 pm

کاملا موافقم سجاد جان
از این حرکت های که آقای فتحی پور هم کردش هنوز در تعجب هستم
دیگه کاسه صبر ایمان و بقیه دوستان رو هم لبریز کردش
چرا نیوک لرن این همه فدای داره هم تعجبی هستش
امکانات پولی اونها رو حال میکنن و اینجا رایگانش رو مسخره میکنن !
البته مسخره خودشون و .....
حالا به نظر شما و دوستان دیگه طرز برخورد با این ها چطور باشه ؟
من در جریان هدف این دوستمون هستم:
ایشون قبلاً به بنده گفته بود ، که تا میتونم میخوام واسه نیوکلرن تبلیغات کنم تا معروف شه و از این حرفا
=-=-=
باکی هم ندارم از این حرفم: من خودم بالا تا پائین نیوکلرن رو تست کردم
که ببینم اصلاً ارزش داره یا نه ، چون یه دعوت به همکاری رسمی برام ارسال کردن ، رفتم برای بررسی
توی امکانات که ماشالله کامل کپی از سایتای خارجیه حتی میتونم لیست سایتاشم در بیارم
تو توسعه هم که به قول محمد امین جان ، ته خندست تصویر
ولی خوب نسبت به مرجع از اینش خوشم اومد که هرکی هرکاری واسش میکنه واقعاً حمایت میشه !!!

در مورد اینکه چرا رفتم پیگیر درخواست رسمیشون و بررسی سیستمشون شدم هم بگم که سو تفاهم پیش نیاد ، من دیدم امکاناتی که میزارم به ناروا توسط نیوکلرن کپی میشه ، گفتم چرا توسط خودم گزاشته نشه وقتی وضع به این صورته
که کلاً بررسی کردم دیدم ارزش نداره ، واسه اون سیستم هم وقت بزارم ، همون کپی کنن بهتره

یه سوال هم از خودت داشتم سجاد جان
اون ماژول کارنامه رو تست کردم که البته یه مشکلی داشتش که ابراهیم گرفتش
خیلی خوب بودش و واقها بدرد بخور و تشکر
از نظر خودت گروه شما و یا سایر گروه ها و دوستان دیگه تا چقدر میتونن پلاگین و ماژول و... درست کنن ؟
مثلا پلاگین های کاربردی مختلف و خیلی معروف جهانی رو که حتی تو ایران اسمش رو هم نشنیدن رو با نیوک ست کنن
منظورم رایگان نیستش اصلا
امکانات حرفه ای و تک رو بصورت جدا و پولی فروخته بشه
حتی با قابلیت ارتقا و پشتیبانی و.. در سایت خودتون یا جای دیگه
اون ماژول کارنامه که کلاً افتضاحی بیش نبودتصویر الان یه نسخه دیگشو دارم کار میکنم که چارت و نمودار و از این حرفا هم داره ، کلاً یه ماژول مدیریت مدرسه حرفه ای که فعلاً واسه سر کار رهاش کردم

محمد جان هدف من هم همینه ، الان کلاً پروژه هایی که ارزش نداره رو رها کردم و روی پروژه های خوب دارم کار میکنم و آپگرید هم براش لحاظ میکنم
نمونه منتشر شده همین نیوو اسلایدر نسخه 1.1 ، که با سایت سازنده اصلیش صحبت کردم و قراره از نسخه 2 به صورت رسمی تو سایتش برای سیستم PHP-Nuke انتشار پیدا کنه ، چون مدیرش گفت نسخه ماژول رو به نسخه پایدار 2 برسون تا مشکلاتی ریز توش وجود نداشته باشه

در مورد نوشتن پلاگین اینا هم هر موقع وقتش باشه مینویسم اصلاً مشکلی نداره واسم. ولی فعلاً یه سری مشکلات واسم پیش اومده که کم میتونم واسه این کارا زمان بزارم.

=-=-=-=
فقط یه پیشنهاد هم داشتم که اینجا مطرح کردم:
http://www.sajjadsalemi.ir/3-تجربه-نیوک-برای-سایت-شخصی
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تالار کاربران منتخب سایت - VIP Users”