پیشنهاد در مورد قوانین انجمن و سایت

تالار کاربران ویژه و منتخب سایت
نمایه کاربر
datairan
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
تشکر کرده: 77 دفعه
تماس:

پیشنهاد در مورد قوانین انجمن و سایت

پست توسط datairan » سه شنبه 21 مهر 1388, 1:13 pm

سلام
قبل از هر چيزي عذر مي خواهم بابت عنوان نامناسب
مجبور بودم كه اين عنوان را ايجاد كنم چون انتقاد و پيشنهاد من مورد مخاطب مديران مي باشد
و همچنين براي اينكه اين موضوع در سايت آشفتگي ايجاد نكند(افراد سود جو زياد مي باشد) در اين بخش كاربران منتخب ايجاد كردم
كه مديران و كاربرات ويژه دسترسي داشته باشند و با همفكري يكديگر به نتيجه خوبي برسيم

اصل موضوع:
چند ماه مي شود كه مديران سايت نيوك بر روي عنوان تاپيك ها توجه ويژه اي دارند و تذكرات به جايي به كاربران مي دهند و توانسته اند تا حد قابل قبولي اين قانون را فراگير كنند(همان طور كه مي دونيد عنوان مناسب 100% در جستجو موثر مي باشد)
ولي باز يك نكته باقي مي ماند و اينكه چرا مديران به بخشي كه تاپيك ايجاد مي شود دقت نمي كنند!؟
چند روزي هست كه من اين مسئله را مد نظر دارم كه 99% مديران نيوك اطلا به بخش تاپيك ايجاد شده توجه نمي كنند
نمونه اين تايپك:
http://www.phpnuke.ir/ftopicp-86405.html#86405
به نظر شما كسي كه به دنبال بلوك يا سوالي در مورد بلوك دارد بايد بيايد در بخش قالب هاي نيوك جستجو كند؟
نمونه اين تاپيك ها در اين سايت فراوان مي باشد.
بهتر هست از اين به بعد به همراه تذكر به داشتن عنوان مناسب به ايجاد محل مناسب تاپيك نيز تذكر داده شود و يا حداقل مديران مي توانند تاپيك ها را به محل مناسب منتقل كند.تقريبا همه مديران نيوك يك سايت شخصي دارند و براي مديريت و نظارت و نظم بخشيد بر انجمن گفتگو چند كاربر با تجربه را به عنوان ناظم انجمن معرفي مي كند كه به جايي اينكه در فروم اسپم و تذكر بدهد مشغول اديت عنوان و منتقل كردم تاپيك به محل مناسب مي باشند.

به هر حال قصد داشتم كمك كوچكي به نيوك مشهد تيم بكنم با اين نكته
موفق باشيد.

نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online » سه شنبه 21 مهر 1388, 2:04 pm

دیتاایران جان ممنون از پیشنهادتون ، مدیران تا آنجائیکه که بتوانند قوانین رو تذکر می دهند ، اما گاهاً دیده میشه دیگر مدیران و یا خود بنده به دلیل کثرت تاپیک ها به این موضوع دقت زیادی نمی کنیم که امیدوارم از این به بعد به بند شماره 4 قوانین انجمن بیشتر اهمیت داده شود .

به دلیل اینکه حساسیت میان کاربران ایجاد نشود با اجازتون عنوان تاپیک رو تغییر میدم به پیشنهاد در مورد قوانین انجمن و سایت
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تالار کاربران منتخب سایت”