بحث کاربران خصوصی و ویژه تیم

مباحث مربوط به کاربران منتخب نیوک
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: بوشهر
تشکر کرده: 930 دفعه
تماس:

پست توسط milad-bushehr » یک شنبه 1 آذر 1388, 9:36 am

irteam_online نوشته شده:به نظرم به صورت تاپیک جامع در بخش آموزش ها باشه منطقی تر باشه چون ایجاد زیر بخش آموزش سئو کنار بخش آموزش زیاد صورت خوشی نداره ولی اگر همه موافق بودید موردی نیست می تونم این بخش رو نیز ایجاد کرده و اطلاع رسانی کنم .

من موافقم
منظور من ایجاد زیر بخش نبود
شما تاپیک رو ایجاد کن من خودم شروع می کنم.تصویر

نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online » یک شنبه 1 آذر 1388, 10:36 am

من دو تاپیک رو در همین بخش ایجاد کردم تا شما دوستان عزیزم تاپیک رو اداره کنید ، اگر خواستید می توانیم این تاپیک رو در اینجا توسط شما عزیزان تکمیل کنیم بعد تاپیک رو به صورت قفل شده به بخش آموزش ها انتقال دهیم تا اینطوری جلوی پست های اسپم گرفته شود ، اینطوری یک امتیاز رو ازدست خواهیم داد آن هم اینکه شاید در بین کاربران ، کسانی باشند که درجه آنها کم باشد ولی اطلاعات خوبی در مورد سئو و بهینه سازی سایت داشته باشند .

عنوان تاپیک رو عجله ای انتخاب کردم اگر نیاز می بینید که باید اصلاح شود اطلاع دهید ویرایش شود .
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » یک شنبه 1 آذر 1388, 10:43 am

irteam_online نوشته شده:من دو تاپیک رو در همین بخش ایجاد کردم تا شما دوستان عزیزم تاپیک رو اداره کنید ، اگر خواستید می توانیم این تاپیک رو در اینجا توسط شما عزیزان تکمیل کنیم بعد تاپیک رو به صورت قفل شده به بخش آموزش ها انتقال دهیم تا اینطوری جلوی پست های اسپم گرفته شود ، اینطوری یک امتیاز رو ازدست خواهیم داد آن هم اینکه شاید در بین کاربران ، کسانی باشند که درجه آنها کم باشد ولی اطلاعات خوبی در مورد سئو و بهینه سازی سایت داشته باشند .

عنوان تاپیک رو عجله ای انتخاب کردم اگر نیاز می بینید که باید اصلاح شود اطلاع دهید ویرایش شود .

نه مهرداد جان عنوان خوبه
با قفل تاپیک زیاد موافق نیستم چون همانطور که خودت گفتی کسانی شاید باشند که حرفه در این مورد داشته باشند
فعلا تاپیک رو قفل نکن تا ببینیم کاربران در چه حد کمک می کنند
اگر دیدیم اسپم ارسال می کنند ناچار هستیم تاپیک را قفل کنیمتصویر
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » چهار شنبه 25 آذر 1388, 12:05 am

دوستان گرامی کار روی نیوک استارت زده شده و کارهایی داره انجام میشه که خواستیم شما هم در اطلاع باشید فقط دوستان این مباحثی که در این بخش مطرح میشوند اعم از تست و... نباید در جایی منتشر شود و کاملاً خصوصی هستند .

اولین موردی که داریم روش کار میکنیم و در مرحله تست قرار دارد phpbb هست که نیازمند تست اولیه و پیدا کردن مشکل های تالار هست .

به آدرس : http://movie.soso.ir/123/modules.php?name=forum مراجعه کنید و نتیجه تست رو حتماً اعلام کنید .

---------------------------------
طرح دوم در رابطه با امنیت نیوک هست که از نو کارهای امنیتی نیوک شروع شده است و بدلیل اینکه در ویرایش های بعدی کلاً نگهبان نیوک را حذف خواهیم نمود نیازمند یک تست کلی در رابطه با همین موضوع داریم .

آدرس http://www.parswiki.com/ را اگر شخصی را می شناسید که واقعاً از نظر امنیتی در حد قابل قبولی باشد ارائه بدید تا تست شود فقط دفت کنید منظور ما خود امنیتCMS هست .
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » چهار شنبه 25 آذر 1388, 12:09 am

irteam_online نوشته شده:دوستان گرامی کار روی نیوک استارت زده شده و کارهایی داره انجام میشه که خواستیم شما هم در اطلاع باشید فقط دوستان این مباحثی که در این بخش مطرح میشوند اعم از تست و... نباید در جایی منتشر شود و کاملاً خصوصی هستند .

اولین موردی که داریم روش کار میکنیم و در مرحله تست قرار دارد phpbb هست که نیازمند تست اولیه و پیدا کردن مشکل های تالار هست .

به آدرس : http://movie.soso.ir/123/modules.php?name=forum مراجعه کنید و نتیجه تست رو حتماً اعلام کنید .

---------------------------------
طرح دوم در رابطه با امنیت نیوک هست که از نو کارهای امنیتی نیوک شروع شده است و بدلیل اینکه در ویرایش های بعدی کلاً نگهبان نیوک را حذف خواهیم نمود نیازمند یک تست کلی در رابطه با همین موضوع داریم .

آدرس http://www.parswiki.com/ را اگر شخصی را می شناسید که واقعاً از نظر امنیتی در حد قابل قبولی باشد ارائه بدید تا تست شود فقط دفت کنید منظور ما خود امنیتCMS هست .

کارای تست انجمن رو من چند روزی میشه انجام دادم و کلی ایراد از ایمان گرفتم که خداروشکر ایمان رسیدگی کردتصویر

اون ادرس parswiki برای تست امنیت هست؟ولی عجب قالبی دارد تصویر
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » چهار شنبه 25 آذر 1388, 9:59 am

اون ادرس parswiki برای تست امنیت هست؟

بله برای تست امنیت هست .
نمایه کاربر
datairan
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
تشکر کرده: 77 دفعه
تماس:

پست توسط datairan » چهار شنبه 25 آذر 1388, 10:23 am

سلام
ما در حال تست سايت parswiki هستيم
ولي مشكلي كه وجود دارد اين هست كه سيستم امنيتي مشهد تيم هر تستي كه انجام مي دهيم را مي پوشاند
اگر قرار باشد هسته اصلي نيوك را تست كنيم بايد اين سيستم نيز فعلا غير فعال باشد
ولي در كل با وجود سيستم امنيتي مشهد تيم امنيت چندين برابر شده و اين در حالي هست كه هنوز Bypass ها تست نشده
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » چهار شنبه 25 آذر 1388, 10:35 am

درسته ولی ما فعلاً در این سایت فعلاً نگهبان نیوک را حذف کردیم و فقط می خواهیم رو
mtsn متمرکز بشیم و در نسخه های بعدی کلاً نگهبان حذف خواهد شد .

اگر نیاز به تست هسته اصلی بود می تونید رو لوکال هم اینکار رو بکنید یا اینکه در یک ساب دومین Priv8 با غیرفعال کردن
mtsn
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 216 دفعه
تماس:

پست توسط mvm » جمعه 8 بهمن 1389, 8:22 am

سلام
دیدم تاپیک داره خاک میخوره و این موردی که میخوام عرض کنم به نیوک جدید ربطی نداره اینجا گذاشتم

دوستان عزیز لطفا این تاپیک رو ببینید
http://www.phpnuke.ir/ftopicp-215238.html#215238
خواهشا قشنگ بخونید و ببینید من مشکل دارم یا این پسره
نمیدونم عقده ای هستن یا .....
آموزشی که من مطمئن هم هستم از جای دیگه عینا کپی کرده رو میگه خودم نوشتم
منم میگم باشه خودت نوشتی و تهمت نزدم
ولی میگم یکی تست کنه ببینه کار میکنه یا نه
ببینید چه دری وری های نوشته
سقوط امتیاز هم باید بووجود بیاد تا کار دسشون بیاد
تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
مثالی که براش زدم برای ژ و ج رو هم نفهمیده ماشاءالله

این موضوع رو فقط برای این یه مورد نمیگم و منظورم کلی هستش
چون چندوقتی هستش که همین مسائل رو دارم تو نیوک میبینم
با حرف های اون فتحی پور هم یه سری هوا برشون داشته و فکر میکنن چه خبره
نمایه کاربر
datairan
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
تماس:

پست توسط datairan » جمعه 8 بهمن 1389, 11:21 am

سلام
دوست عزيز mvm
به اين گونه كاربران كل كل نكنيد چون ارزش اين كار را ندارن
كافي تاپيك را براي مديران ارسال كنيد تا انها بررسي كنند
نمایه کاربر
sajjadsalemi
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: php?>
تشکر کرده: 618 دفعه
تماس:

پست توسط sajjadsalemi » جمعه 8 بهمن 1389, 2:54 pm

اصلاً به نظر من با این جماعت بخث نکنید ، مگه وقتتون ارزش نداره ! که با اینا میشینید کل کل میکنید.
من تا الان هر موقع تو این موقعیت قرار گرفتم ، توجه ای نکردم و جوابی ندادم ، که تجربه واسم ثابت کرده واسشون از 100تا فوش هم بدتره
مخصوصاً جوابشو ندی بد بری یه تاپیک دیگرو جواب بدی بیاد بالای اون تاپیک واااای چه فوشی !!! تصویر
نمایه کاربر
datairan
عضو تیم پشتیبان
عضو تیم پشتیبان
تماس:

پست توسط datairan » جمعه 8 بهمن 1389, 3:09 pm

من هم با نظر سجاد موافق هستم جواب ندادن به انها و فعاليت در بقيه تاپيك ها از هر حرفي محكمتر مي باشد
يك پيشنهاد به مديران نيوك كه اجازه دسترسي قفل تاپيك ها را به كاربران ويژه بدهند اين طور بهتر هست
چون با قفل كردن تاپيك از طرف ما و بعد ارسال لينك تاپيك براي مديران
انها در مورد چگونگي برخورد با تاپيك تصميم مي گيرند بهتر هست
و با قفل كردن زودتر از طرف كاربران ويژه ديگه اين گونه تند روي ها پيش نمي ياد
لازم به ذكر هست بعد از ارائه ورژن جديد كاربران بسياري براي تخريب و كل كل به سايت مراجعه مي كنند تا از هر راهي چهره اين سايتفعالين انجام شده را
خراب بكنند تجربه نيوك 8.2 اين را اثبات كرده
باز هم نظر مديران شرط اين امر هست
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: سایبر !
تشکر کرده: 320 دفعه

پست توسط sam_pontiac » جمعه 8 بهمن 1389, 3:28 pm

اینجا حریم کاربران ویژه ماست تصویر ولی یادم میاد بچه بودیم ، دعوامون که میشد و نمیخواستیم ادامه بدیم و اینها ، یه جمله ای رو میگفتیم " جواب ابلهان خاموشیست "
نیوک رو بچسب ، بقیه رو ولش کنید آقا تصویر
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 216 دفعه
تماس:

پست توسط mvm » جمعه 8 بهمن 1389, 3:33 pm

ابراهیم جان من الان پستش رو دیدم و اگه اون زمان میدیدم باور کن یه چیزهای به این حروم زاده میگفتم که فوقش از نیوک اخراجم میکردن
این که نشد آبرو
هر روز میان فحش و بد وبیراه میگن و میرن
آقا مهرداد اون تاپیک رو که دیدید و قفلش کردید و اخطار بهش دادید
در صورتی که باید اولین اخطار اینجا میشدش که نیاد بعدا به یه نفر دیگه که حالا چه من باشم یا کس دیگه بگه آدم حساب نمیکنم و....
متاسفانه خیلی ها روز به روز دارن گستاخ تر میشن
نیوک هم اگه احتیاج به مترجم داره بفرمائید خودم پول میدم مترجم استخدام کنید و چهار تا متن رو ترجمه کنید بهتر هستش تا قرار باشه یه چیز رایگان که با زحمت شبانه روزی بچه ها هستش بعدا به حالتی دربیاد که یه آشغال هم بگه من توش نقشی داشتم
اون موقع فکر کنم دنیا رو بترکونه واسه چهار تا ترجمه
حداقل تو کارهای اپن سورس فکر کنم اخلاقیات مهمتر از برنامه نویسی باشه

آقا مهرداد این پست رو لطفا بخونید که همون کاربره به آقا ابراهیم گفته بودش

ron من کار تورو دیدم ازت هم خوشم میاد بچه ماهی هستی من روکم احساس کنم یه نففر 2 زاریه میگم چرا نگم؟ برو تایپیکپامو ببین مثل خاله زنکا زیر در میان اسپم میزنن چقد کوتا بیام به خدا قصم اگه این سری ادما توانایی منو داشتن ... چرا باید ببخشم حتما باید سایتشو ازش بگیرم دس ورداره بسه دیگه این خاله زنک بازیا چیه نا سلامتی ما مرد هستیم به جای اینکه به هم احترام بزاریم این شده کارمون من کی قبل از کسی بی احترامی کردم هیچ جا بحث رو من شروع نمیکنم تا به حال یم بار هم اسپم نزدم اگهه بعضی ها نمیخوان استفاده کنن به سلامت اسپم چستچو کنید میدن من اسلایدر میزارم قاضی باش کدوممون شرف داریم؟ من یا فلانی! بسه دیگه حوصلمو سر بردن زن صفت ها. دیگه تو این تایپیک پست ندن بعضی ها خواهشن به خاطر یک تم 2 زاری مردمو سر کیسه میکنن یک نفر پیدا شده کار در اختیارشون میزاره دار از حسادت میمیرن. من بازم به کارم ادامه میدم یک بار نام کاربریم به نا حق معلق شد عین خیالمم نبود فدای سرم امتیاز میوام چی کار اما به کارم ادامه میدم اینم ببندن میشه alikhafan2 حالا چی شده یک صفحه کامل فقط حرف! مگه من بو بیراه گفتم اونا شروع کردن من که داشتم اسلاید و ... میزاشتم بعد من تندم. کسی احترام خودشو حفظ کنه بهش احترام میزارم در اوج شخصیت هم جوابشو میدم کسی فوضولی کنه قضیه فرق داره تا اخرش میرم. خواهشن دیگه بحث رو تموم کنین

این ها رو حداقل دقت کنید که نیوک جای کی ها شده:

من روکم احساس کنم یه نففر 2 زاریه میگم چرا نگم؟
من اسلایدر میزارم قاضی باش کدوممون شرف داریم؟
بسه دیگه حوصلمو سر بردن زن صفت ها

یک بار نام کاربریم به نا حق معلق شد عین خیالمم نبود
ره اینا زیاده اروا خاک عمشون!
اگه بفهمن نصف این اسلاید ها کار خود منه جر میخورن!

آقا مهرداد وقتی کسی این جوری حرف میزنه و تهدید هم میکنه که فوقش نام کاربری رو ببندن میرم رو شماره دو دیگه چی میخواد بشه ؟
سواد نوشتن هم که ماشاءالله
اموزش ویبولتین که من حداقل یک سال پیش دیدم رو میگه خودم نوشتم و جالبه بین اون آموزش و اموزش ایشون یک واو هم فرق نداره
الان هم که شدن اسلایدر ساز که همشون هم جالبه عکس هاش انگلیسی هستش

بخدا برای ترجمه شوخی نمیکنم و خودم انجامش میدم و واقعا به شخصه دوست ندارم از نیوکی استفاده کنم که سازنده یه بخشش همچین آدم های کثیفی باشن
ضمنا وقتی کسی اخراج میشه از سایت یعنی اخراج
نه اینکه دوباره بیاد و براحتی و بدون معذرت خواهی دوباره شروع به کار بکنه

فعلا کاربران ویژه حاشیه امنیت و یه جورایی فحش خور سایت شدن
بعید میدونم این جور آدمها دو روز دیگه گستاخ تر نشن و به شما ها هم توهین کنن
حالا خود دانید

این آدمها که نمیفهمن الان فردا که دو تا امتحان هم دارم میشینم آپلود سنتر و نیوک و.. برای کاربرها از پیغام خصوصی و ایمیل و.. نصب میکنم
من که بدون تعارف میگم کسی توهین کنه ضرب در 100 جوابش رو میدم
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » جمعه 8 بهمن 1389, 3:43 pm

دوستان اگه ما بخواهیم برای هر تاپیک و یک پست، 5 پست در تاپیک کاربران ویژه بحث کنیم که بی خودی فقط حجم دیتابیس نیوک رو بالا بردیم در اینچنین مواقعی فقط تاپیک رو پیغام خصوصی کنید کفایت میکنه

در موقع گزارش یک تاپیک قدیمی ، ابراهیم جان حتماً تو یاهو ارسال کردید اینگونه تاپیک ها رو بصورت پیغام خصوصی مطرح کنید با حجم کاری که داریم فراموش میشه پی ام ها و آفلاین ها

دیتاایران جان در مورد دسترسی کاربران قبلاً در یکی از تاپیک های این بخش بحث شده که نظر اکثر مدیران مخالف بود با این قضیه

در مورد ترجمه و همکاری فقط یک کنایه بود (جدی نگیرید)
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تالار کاربران منتخب سایت - VIP Users”