بحث کاربران خصوصی و ویژه تیم

تالار کاربران ویژه و منتخب سایت
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 214 دفعه
تماس:

پست توسط mvm » جمعه 8 بهمن 1389, 4:05 pm

اقا مهرداد قبول دارم که وقت نمیشه و....
اما حرمت مسجد رو باید متولیش حفظ کنه
ما هم هر کدوم سایت داریم که توش کاربر داره فعالیت میکنه
فعالیت باید در حفظ ادب و شخصیت کاربرها باشه
نمیخوام مثال بزنم با اینجا
تو تالار خودم یکی اومدش تو حدود 4 روز بالای صد تا تاپیک زدش برای آموزش و مقاله و.. که همش هم واقعا مفید بودش
اما به دو تا از کاربران عادی سایت توهین کردش و بن کردمش وکلی هم دردسر شدش و امین جان میدونه که چقدر طول کشید تا شرش رو بخوابونیم
اما به نظر من ارزشش رو داره
الان تو نیوک تا کسی یه چیز میزاره فکر میکنه نعوذبالله شده خدا و انتهای برنامه نویسی و مفید بودن

فقط با گذشتن و جواب ندادن نیستش
باید هر چند وقتی هم برخورد باشه که بعضی ها فکر نکنن هر کی به هر کی هستش
من فکر میکنم به کپی رایت داشتن سایت ها بیشتر از احترام کاربران دقت میشه

نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online » جمعه 8 بهمن 1389, 4:16 pm

با حجم کاری که داریم فراموش میشه پی ام ها و آفلاین ها

در اینچنین مواقعی فقط تاپیک رو پیغام خصوصی کنید کفایت میکنه

همانطوری که به قانون 15 عمل میشه به قانون زیر هم عمل میشه :

32- هرگونه مشکل و مرافعه بین کاربران هنگام تبادل پیغام خصوصی باهم دیگر ، از حیطه رسیدگی مدیران خارج بوده و کاربران بایستی خود مدیریت پیغام خصوصی و رفتارهایشان را بکنند مگر در مواقع خاصی که کاربری شروع به ارسال حرف های بی ربط و ناسزا در قالب پیغام خصوصی به کاربران سایت بکند .

برادر عزیز تاپیک از اسمش پیداست که چه مسائلی باید درش بحث بشه ، نیازی نیست هرکی هر ناسزایی رو که به شما گفته همه کاربران ویژه و عادی امان و کسانی هم که اصلاً خبردار نیستن و خبردار کنید بصورت پیغام خصوصی مطرح کنید بصورت خصوصی هم در کوتاه ترین زمان رسیدگی میشه ما باید برخوردمون بازدارنده باشه بن کردن نام کاربری و آی پی برای ما کاری نداره اما نگه داشتن کاربر بعد از ایجاد نام های کاربری متفاوت با آی پی های مختلف و تاپیک های ... توان بالایی رو می خواد و وقت چندین مدیر رو میگیره

محمد جان شما طبق گفته خودتون نتیجه رفتار غیربازدارنده رو دیدید، ما در سایت مرجع باید حساب شده عمل کنیم بخصوص اینکه کاربران به درجه ها و فعالیت هایی که دارن بیش از اندازه حساس هستن ما باید رفتار کنترلی داشته باشیم تذکر خیلی بهتر از بن هست بن کنیم کاربر رو فرصت ندادیم فکر کنه رو تاپیک و رفتارش اما بن کنیم چی به نظرتون فرصت دادیم به کار اشتباهش فکر کنه ؟ یا اینکه فرصت دوباره توهین کردن رو بهش دادیم ؟ !

با همه اینها کسی به به کاربران ویژه یا مدیران توهین کنه ما مستقیماً دسترسی اش رو به انجمن ها قطع می کنیم اما در مواقعی بن کردن به صلاح نیست و باید تذکر و اخطار داده بشه

در ضمن قانون زیر را در نظر داشته باشید :

16 - اگر از کسی دلخور هستید نیازی به عمومی کردن این دلخوری نیست از طریق پیغام خصوصی دلخوری خود را حل کنید و بحث های خود را به انجمن نکشید .
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 354 دفعه
تماس:

پست توسط amir » شنبه 9 بهمن 1389, 10:16 pm

تو اين شرايط نسخه جديد پروسس سي پي يو همه اونقدر درگير هست كه متاسفانه بررسي به تمامي مسئل رو خيلي سخت ميكنه ،‌در عين حال يك عده ميخوان اين جو سالم رو خراب كنن و بقول معروف رو اعصاب ماها راه برن كه نبايد به هيچ عنوان اين اجازه رو بهشون بديم ،‌
من تشكر ميكنم از همگي شما دوستان خوبم به خاطر پايبند بودن به اين سايت و عذر خواهي ميكنم به خاطر وجود افرادي كه باعث ناراحتي شما دوستانم ميشن ،‌ به اميد خدا و به بركتي روزي كه داريم نسخه رو ميديم با حمايت همگي شما اجازه نميديم اين افراد به خودش اين حق رو بدن كه حتي تو انجمن وارد بشن چه برسه به ارسال پست
نمایه کاربر
starmax
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: من چه میدونم!
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

پست توسط starmax » یک شنبه 10 بهمن 1389, 12:13 am

سلام.حیف دیر رسیدم صحنه های اکشن رو از دست دادم تصویر محمد جان شمارم رو که داری؟ در این مواقع کسی الکی حرف میزنه یک زنگی بهم بزن فامیلشون رو بهم پیوند بزنم..این علی کفن کی هست حالا؟

person: mohammad delforouz abdolmaleki
e-mail: تصویر@gmail.com
address: behshahr roostaye amirabad khiyabane bandar entehaye khiyaban darbe akhar manzele aghaye alireza delforouz, behshahr, mazandaran, IR
دهاتی هست که؟ با دهاتی جماعت در افتادید شماها؟ خجالت هم نمیکشید؟تصویر..خواستم باهاش حرف بزنم رفته گاوهاشو بدوشه!!

شماره طویلشون : 01525452149 جهت دادن فحش های ناموسی و ... برای دل خنک شدن!
----------------------------------------------------
خواستم با هاستینگش بحرفم دیدم ای بابا مجانی هست هاسته!! unlimitedtree.com .......یک نامه میزدی به این هاستینگه فقط میگفتی این سایته اسپم میفرسته یا ایرانی هست 2 ثانیه جمعش میکردند!! قبلا تست شده این خارجی ها کارشون درسته..
------------------------------
دیدی برادر؟نه نیازی به عصبانیت بود نه نیازی به حوادث غیر مترقبه!! خونسردی بهترین چیز است.. حواسمون رو به نیوک جمع کنیم بهتره تا به این جور علی خفن های دهاتی!! تصویر
بروزترین سایت دانلود نرم افزار ایران
بزرگترین انجمن گفتگوی آزاد ایران

---> www.deltafoxy.com
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تشکر کرده: 385 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal » یک شنبه 10 بهمن 1389, 2:21 am

فرزاد جان وزارت اطلاعات از شما اطلاعات مردم رو میگیره نه ؟؟ تصویر تصویر
موضوع جدید ارسال پست