تاپيك جامع پيشنهادات كاربران ويژه

مباحث مربوط به کاربران منتخب نیوک
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 216 دفعه
تماس:

پست توسط mvm » پنج شنبه 1 بهمن 1388, 6:19 pm

سلام آقا مهرداد عزیز
تو این تایپیک مجبورم اسپم بدم [img]modules/Forums/images/smiles/1.gif[/img]
مهرداد جان کم پیدا بودید !
اگه امکان داره و وقت داشتید لطفا مطالب بالا رو بخونید
و خصوصا اگه میشه یکم خبرهای جدید رو به ما هم بگید
از دوستان عزیز هم خواهش میکنم که تو این تایپیک که مربوط به پیشنهادات هستش مسائل دیگر رو اضافه نکنن
با تشکر

نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online » پنج شنبه 1 بهمن 1388, 6:32 pm

در مورد درخواست ها و پیشنهاد هایی که دادید خوب مسلماً بعضی ها به صورت کامل میشه اجرا کرد و بعضی ها باید زمان و وقت بیشتری روش گذاشته شود مساله که دور از چشم نیست خود ساختاری نیوک هست که بعضی اوقات برای تغییر قسمتی از نیوک مجبوراً باید قسمت های دیگر نیز به همین روال ادامه یابد که طبیعتاً یه کم زمان بر خواهد بود !

در مورد تاپیک پیشنهادات برای نسخه جدید خوب ایده خوبی هست اما فعلاً به صورت زمانبندی شده رو نسخه جدید کار نمیشه و نمی خواهیم هم میان کاربران حساسیت نسخه بعد ایجاد شود و انتظارات بره بالا ! ولی شاید پیشنهاداتی که دارید برای زمان حال باشه و بعداً به صورت کامل و حال منعکس نشه میتونید در همین بخش یک تاپیک بزنید و پیشنهادات خود را ارائه دهید اما قبل از هرچیز لطف کنید عنوان تاپیک رو جوری انتخاب نکنید که حساسیت بین کاربران ایجاد شود .

موفق و پایدار باشید .
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 140 دفعه

پست توسط mehran110 » دو شنبه 17 اسفند 1388, 5:42 pm

سلام
ابراهیم جان من هم به همین مساله فکر کردم که کلا اینجور تاپیک‌ها بدون جواب یا قفل بشه اما به این نتیجه رسیدم که در این صورت مظلوم نمائی بعضی‌‌ها بیشتر میشه و مثلا میگن مدیرها مارو شهید کردن این بابا که اشاره کردی به تاپیکش از طرز نوشتن املأ فارسی معلومه که اطلاعاتش در چه حده و کلا می‌خواست یه کلّ کلّ با مجتبیعزیز داشته باشه که خوب مجتبی‌ جان هم خوب از پسش برآمد به نظر من اینجور با منطق نوک طرف رو چیدن بهتره چون هم جرأت ادامه دادن به موضوع رو پیدا نمیکنه هم ۴ تا کاربر مثل خودش میفهمن که در صورت زدن اینجور تاپیک‌ها خودشون جلو بقیه ضایع میشن مثل این طرف که شد
خوش باشی‌
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 » پنج شنبه 26 فروردین 1389, 4:26 am

با سلام خدمت دوستان
راستش چند وقتی‌ بود این تاپیک داشت خاک میخورد گفتم یه ارسال داشته باشم که دوستان با پیشنهاد‌های سازنده کمکی‌ به نیوک و مدیران هرچند کم اما داشته باشند.
۲ مطلب به نظرم رسید که عنوان کنم

۱-دیده شده تاپیک هایی که مدتها از ارسالش گذشته به قول دوستان نبش قبر میشه و حتی کسی‌ که اینکارو میکنه زنندهٔٔ تاپیک نیست آیا بهتر نیست که مدیران زحمتی بکشند و تاپیک هایی که به جواب قطعی رسیده رو با عنوان اینکه تاپیک به جواب رسید رو قفل کنند و اگر بشه به یک بخش خاص انتقال بدند به این صورت هم جستجو برای کاربران راحت تر میشه .
همینکه پاسخ چندین باره برای مدیران عزیز کمتر میشه و یک آرشیو غنی از پاسخ‌های درست و کارساز به وجود میاد نه اینکه کار بر مجبور بشه در جستجو چندین صفحه که اصلا ربطی‌ به مشکلش نداره رو بگرده .

۲- متاسفانه بعضی‌ از کاربران که حتی درجه کاربری بالا هم دارند در سایت‌های دیگه روی تقلب در آمار نیوک آموزش میدند و خیلی‌ راحت سوال‌های خودشون رو اینجا در انجمن مطرح میکنند که خود من به عنوان مثل ۲ مورد رو دیدم که حتی دشمنان نیوک هم اینجور با آب و تاب رفتار نمیکنند آیا وقت برخورد با اینجور کاربران نرسیده؟

در آخر از زحماتی که همهٔ دوستان در این مرجع میکشند سپاسگزارم
شاد و موفق باشید
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » پنج شنبه 26 فروردین 1389, 12:38 pm

سلام :

مهران جان پیشنهاد شما بدون شک خوب هست و کارا اما باید این نکته رو هم در نظر بگیریم ما در انجمن روزانه 10 مورد حرفمون رو با جستجو کنید آغاز می کنیم حال کاربر می شینه و جستجو می کنه و به تاپیک مورد نظر می رسه می بینه که اون پاسخی که دادیم برای سایتش ثمر بخش نبوده و باز مشکل رو داره مجبور میشه در همان تاپیک اعلام کنه که کارهای فوق رو انجام دادم و مشکل حل نشد این خیلی بهتر از این هست که برای مشکلش تاپیک جداگانه بزنه و ما هم بدون اطلاع از اینکه ایشون تاپیک هایی رو جستجو کردند میگیم جستجو کنید و در بعضی از مواقع هم قفل ... و در نهایت کاربر زده میشه از سایت مرجع نیوک فارسی

نکته دوم در مورد این پیشنهاد رو میشه اینچنین گفت که ما خیلی اوقات پاسخ نهایی رو در تاپیک ها میدیم اما کاربر انجام میده و می بینید که درست نشد و یا یک جای دیگر مشکل داشته پس مجبور میشه دوباره مطرح کنه اما اگر ما بیاییم تاپیک رو قفل کنیم این کاربر مجبور میشه یه تاپیک بزنه مجدد که اینطوری حجم تاپیک ها رفته بالا و اسپم هم که فول میشه !

اما در مورد پیشنهاد دومتون من چندین بار در سایت و این بخش و در جمع مدیران گفتم که اگر موردی دیدید حتماً به صورت پیغام خصوصی اطلاع دهید من پیگیری می کنم و تا مسدود کردن کاربر پیش میریم با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمیشه موردی دیدید دریغ نکنید فوراً اطلاع دهید اگر پیگیری نکردیم اون موقع بحثش جداست .
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 » جمعه 27 فروردین 1389, 12:30 am

سلام
بله حق باشماست مهرداد عزیز اما ‌ای کاش راهی‌ پیدا میشد که کاربر رو قبل از زدن تاپیک تکراری مجبور به جستجو میکرد.
و اما در مورد دوم بله چشم من به صورت خصوصی یک لینک خدمت شما میدم خود ببینید و قضاوت کنید . شاید هم من زیاده روی میکنم
باز هم تشکر از شما بابت توجه به مطلب ما
موفق و شاد باشید
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: بوشهر
تشکر کرده: 930 دفعه
تماس:

پست توسط milad-bushehr » سه شنبه 7 اردیبهشت 1389, 2:09 pm

SecretOfNight نوشته شده:با سلام خدمت همه ی دوستان !!!

آقا ممنون می شم تو قوانین هم تکلیف کاربران ویژه را معلوم کنید !!! ببینید رنگ را تغییر دادید ولی تو قوانین مشخص نکردید که ما چکاره ایم !!! یکی پ . خ میده میگه ممنون میشم فرقه کاربر ویژه با کاربران دیگر چیست ؟ این از چیه ؟ یکی گیر داده چرا میگی اطلاعات هاست را بدید !!! بلاخره معلوم کنید ما هم حد و حدود خود را بدونیم !!! از صبح به خاطر همین فوش شنیدم یه بار جواب دادم برداشته عکس گزاشته !!! تا میگم رنگ ما رو تغییر دادن یعنی می تونیم ، از مدیر سایت گرفته تا کاربر جدید میگه درجتو به رخ می کشی .

ممنون میشم رسیدگی کنید !!! تصویر

واقعا برخورد برخی کاربران خیلی شدت داره با اینکه برخی از ان ها کاربر جدیدم هستند ولی حد خود را نمی دانند
ماقعا بر می خوره به ما وقتی کاربر جدید حرف بارمون می کنه
البته من هیچوقت جواب این چیزارو نمی دم ولی خوب باید مدیران از ما حمایت کنند
بنظر من اگر مهرداد جان یا مدیران دیگر لطف کنند قوانینی برای کاربران ویژه قرار دهند ممنون میشیم
با تشکر
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » سه شنبه 7 اردیبهشت 1389, 6:51 pm

تا اونجايي فكرمون به ياد داره خود بنده و ديگر مديران از كاربران ويژه حمايت كردند و پشتيبانشون بوديم و خواهيم بود ، ولي دوستان نبايد كه درجه كاربري ما باعث عذاب كاربران جديد و تازه وارد بشه با اين حال باز اگر شما دسترسي و امكانات و قوانين خاصي مد نظرتون هست مطرح كنيد ما هم در جمع مديران تصميم گيري كرده در قوانين انجمن ها جا ميديم .
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » سه شنبه 7 اردیبهشت 1389, 7:55 pm

irteam_online نوشته شده:تا اونجايي فكرمون به ياد داره خود بنده و ديگر مديران از كاربران ويژه حمايت كردند و پشتيبانشون بوديم و خواهيم بود ، ولي دوستان نبايد كه درجه كاربري ما باعث عذاب كاربران جديد و تازه وارد بشه با اين حال باز اگر شما دسترسي و امكانات و قوانين خاصي مد نظرتون هست مطرح كنيد ما هم در جمع مديران تصميم گيري كرده در قوانين انجمن ها جا ميديم .

بنده از اینکه شما و دیگر مدیران همیشه ما را حمایت کردید شک ندارم و در مدت فعالیتم در نیوک با هیچ مدیری مشکل نداشتم
من هیچ وقت به کاربران تازه وارد یا هر درجه پایین تر از خودم بی احترامی نمی کنم و درجم رو به رخشون نمی کشم
ولی خوب انتظار دارم همانطور که به کاربران احترام می گذاریم کاربران به ما احترام بگذارند,خیلی وقت شده کاربران خیلی حرف بارم کردند ولی خوب عادت ندارم جواب بدم یا کل کل کنم چون به این جمله اعتقاد دارم که حرف زدن و رفتار هر فرد نشانه شعور و شخصیت ان هست
بر حال مهرداد جان ممنونم/
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 216 دفعه
تماس:

پست توسط mvm » سه شنبه 7 اردیبهشت 1389, 8:48 pm

irteam_online نوشته شده:تا اونجايي فكرمون به ياد داره خود بنده و ديگر مديران از كاربران ويژه حمايت كردند و پشتيبانشون بوديم و خواهيم بود ، ولي دوستان نبايد كه درجه كاربري ما باعث عذاب كاربران جديد و تازه وارد بشه با اين حال باز اگر شما دسترسي و امكانات و قوانين خاصي مد نظرتون هست مطرح كنيد ما هم در جمع مديران تصميم گيري كرده در قوانين انجمن ها جا ميديم .

سلام آقا مهرداد
راستش این تایپیک باعث شدش منم یه چیزهای بنویسم
دوستان درست میگن
خیلی بهتره که یه قوانین یا حدود اختیارات و... که شما حتما تو این موارد استاد هستید تعیین بفرمائید
به قول آقا میلاد حرف بزنی میگن داره درجه به رخ میکشه
که نمیدونم این درجه و.. چه ارزشی داره و یا چه تاج گلی به سر کسی میزنن که تازه افتخاز هم داشته باشه
نیت همه بچه ها و خصوصا خصوصا کاربران ویژه نیوک کمک به دوستانی هستش که مثل خود ما 6 ماه پیش مبتدی هستن و ما دوست داریم که به دیگران کمک کنیم
حالا چه ژنرال 8 ستاره باشه
چه گروهبان گارسیا

اما گله من از اینه که اتفاقا من خیلی برعکس دیدم حمایت مدیران رو
من در مورد آقا میلاد و... هم زیاد دیدم که بهش توهین کردن
اما به خودم من هم چندین و چند بار توهین شده
توهین های که اگه به یکی از مدیران بشه چنان جنجال و.. میشه که یوزر بسته میشه و....
سوال من اینه که مگه بقیه آدم نیستن؟
اصلا کاربرهای عادی مگه شخصیت ندارن ؟
چپ و راست دارن توهین میکنن
فحش زن و بچه و مادر و خواهر میدن
5 تا مدیر هم انلاین هستش اما یکی جواب نمیده

یکی در مورد فیدبک نیوک مشکل داشتش که من جوابش رو دادم
اما در جواب من اومد هر چی دهنش بودش به من گفتش
من ایکستار و پروفشنال و امیر و فرزاد رو خاطرم هستش که آنلاین بودن
حتی تا چند ساعت بعدش هم انلاین بودن - یعنی واقعا تو نیوک بودن
اما هیچ کدومشون کاری نکردن
این هم معنی حمایت میده ؟
همین دیروز من سر کار بودم
اومدن میگن که mvm یوزر گرفته و هک کرده
کدوم یکی از مدیران اومدن و حمایت کردن ؟
من از سر کار برای محمد امین پیغام گذاشتم که ببینه چه خبره !

شخصیت آدمها براشون ارزش داره
و خصوصا ما که کاربر ویژه هستیم مطمئنا انتظار بیشتری هم داریم
ما حتی نمیتونیم به یکی بگیم بالای چشمتون ابرو هستش

این ها یه طرف ماجرا بودش

طرف مهمتر از نظر من اینه که
اگه ما کاربر ویژه هستیم و قابل اطمینان مدیریت و....
آبا درست هستش که رشد و مشخصات و کارهای جدید نیوک از ما هم مخفی بمونه؟

اتفاقا من قدرت فهم مشکلات نیوک از طرف کاربران ویژه رو خیلی بیشتر از مدیران میدونم ( جسارت نباشه )
آقا امیر که سایت نداره
آقا محسن که سایت نداره
آقا مجتبی که سایت نداره
چند نفر دیگه که میشناسمشون و قرمز هستن هم که با سایت ندارن و یا الکی هستش
مهرداد جان خود شما هم که انگار تعطیل کردی
آقای ایکستار که بیشتر سرگرم قالب و.. هستن
ایمان جان که که اینقدر برای نیوک زحمت میکشه وقت نیمکنه به سایت خودش برسه
فقط میمونه فرزاد و محمد امین که اونها هم خیلی کم تو نیوک هستن
خب شما بگید که میخواد مشکلات نیوک رو بگه ؟

در عوض تو کاربران ویژه آقا میلاد هستش
آقا ابراهیم هستش
آقای دیتاایران هستش
و ... که الان حضور ذهن ندارم

مشکلات یه سایت رو فقط با برنامه نویسی نمیشه حلش کرد
واقعا خیلی به نظرم بد هستش که رو نیوک کار میشه اما کسی خبری نداره یا دورنمای کار رو نمیگه
خود من هم یکم با آقا امیر و آقا ایمان تو بعضی مسائل صحبت کردم و خبر جزئی دارم

چیز مخفی و سری که نداریم !!!
الان وردپرس از دو ماه جلوتر میگه میخوام فلان کارها رو شروع کنم
این بد هستش یا خوبه ؟

ببخشید پر حرفی کردم و تازه رسیدم و....
موفق باشید
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 356 دفعه
تماس:

پست توسط amir » سه شنبه 7 اردیبهشت 1389, 9:11 pm

من بخوام جواب تایپک رو بدم خیلی زمان میبره
حرف شمارو mvm هم در بخشی قبول و هم قبول ندارم ، در اولین فرصت جواب خواهم داد
در مورد آنلاین بودن و عدم پیگیری ، من شرایط کاریم جوریه که هر یک ساعت فقط یک رفرش میکنم سایت رو که مشکل کلی نباشه و واقعا نمیرسم چک کنم

در مورد قوانین مخصوص کاربران ویژه حتما بندهایی که پیشنهاد بشه اضافه خواهد شد
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: سایبر !
تشکر کرده: 320 دفعه

پست توسط sam_pontiac » سه شنبه 7 اردیبهشت 1389, 10:54 pm

یادم میاد ، امیر جان یک روز یک مسئله ای رو از کاربران نیوک تعریف کرد ، که من اصلا مشکلاتی رو که داشتم با بعضی از یوزرها از یاد بردم !
زیاد داستانش رو باز نمیکنم ، ولی یه یوزر تاپیک زده بوده ، یه یوزر دیگه رفته بوده تو وبلاگ مشهد تیم ، کامنت گذاشته بوده ، یوزرا دنبال جوابن ، تو اومدی اینجا وبلاگ مینویسی؟

همه رو هم به چشم یک کاربر نبینید ! بقدری نیوک دشمن پیدا کرده که خود من برخی از یوزرها رو اسمشون رو گذاشتم کاربرنما !
پیغام خصوصی برای خود من دادند ، از جمله ها و الفاظ رکیکی استفاده کرده بودن که خود من شرمم اومد بخونم اصلا" ! ازینجور کاربرا زیاده ، اهمیت نباید داد ، اگه بخواد آدم به این چیزا اهمیت بده که اعصاب براش نمیمونه دیگه ، در طول شبانه روز ، از هر کسی که میبینید ، گرفته از پیچیدن با ماشین تو خیابون ، تا خریدن یه آدامس ساده فحش میخوره آدم ، فرهنگ ها بد شده ، اصلا هم مهم نیست.

اما اینکه دیده شده چندین مدیر آنلاین هستند و کاری از پیش نمیره ( مثلا قفل ، حذف و ... ) این رو هم در نظر بگیرید :
مدیران خودشون دوست ندارن که تو فوروم تاپیکهای زننده ای زده بشه ! پس احتمالا ، یا بدلیل کثرت کار و خستگی اکثریت ، دیده نمیشه (!) که برای خود من بارها اتفاق افتاده !
یا اینکه مدیر آنلاین شده یک چک کرده سایت رو ، دیده زیاد به اون صورت سوالی نیست که جوابی نگرفته باشه در فوروم ، میره ، و این کش تو سایت میمونه که مدیر آنلاین هست، و در همین حین هم تاپیکهای زننده ای زده میشه.
شما اگر میخواید متوجه بشید که یک مدیر آنلاین هست در سایت و یا کش هست ، کافیه آنلاینهای صفحه اصلی فوروم رو نگاه کنید.این نظر من بود در مورد مدیران و برخی اوقات که دوستان فکر میکنند پیگیری ای صورت نمیگیره.

وردپرس ، تمام دنیا محمد جان ، دارن گسترشش میدن ، خوشبختانه اونها کپی رایت و انحصار رو حالیشون هست ، ولی ما مملکتی داریم که همین نیوک مشهد تیم رو تا ورژن 12 هم منتشر میکنند و با نام مشهد تیم میفروشند ، گذشته از سیستمهایی که به نامهای مختلف میفروشن و یا ارائه میدن ، ولی بیس اصلیش نیوک مشهد تیم هست ، پس اگر چیزی گفته نمیشه ، یکی از مهمترین دلایلش همین موارد هست ، شما اگر بعد از ارائه 8.2 از کری خوندنهای یکسری مدیران سیستمهای مشابه دیگه خبر داشته باشید ، هیچوقت چنین موضوعی رو مطرح نمیکردید. " نمونه بارزش : بلوک آمار تغییر کرد ، وب آلفا از مدیرای نیوک ایوو ، اومد گفت این رو شما از ما دزدیدیییین !!! "
برای همین گفته نمیشه ، که پس فردا اینها کارهای تیم مشهد تیم رو کپی نکنند و بیان به خودمون بگند دزد !
این نظرات من بود.
بهتره بیشتر به مسائل محتوایی بپردازیم ، خصوصا کاربران ویژه که جایگاه فوق العاده ای رو تو روند پیشرفتی سیستم دارند.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » چهار شنبه 8 اردیبهشت 1389, 10:06 am

sam_pontiac نوشته شده:یادم میاد ، امیر جان یک روز یک مسئله ای رو از کاربران نیوک تعریف کرد ، که من اصلا مشکلاتی رو که داشتم با بعضی از یوزرها از یاد بردم !
زیاد داستانش رو باز نمیکنم ، ولی یه یوزر تاپیک زده بوده ، یه یوزر دیگه رفته بوده تو وبلاگ مشهد تیم ، کامنت گذاشته بوده ، یوزرا دنبال جوابن ، تو اومدی اینجا وبلاگ مینویسی؟

همه رو هم به چشم یک کاربر نبینید ! بقدری نیوک دشمن پیدا کرده که خود من برخی از یوزرها رو اسمشون رو گذاشتم کاربرنما !
پیغام خصوصی برای خود من دادند ، از جمله ها و الفاظ رکیکی استفاده کرده بودن که خود من شرمم اومد بخونم اصلا" ! ازینجور کاربرا زیاده ، اهمیت نباید داد ، اگه بخواد آدم به این چیزا اهمیت بده که اعصاب براش نمیمونه دیگه ، در طول شبانه روز ، از هر کسی که میبینید ، گرفته از پیچیدن با ماشین تو خیابون ، تا خریدن یه آدامس ساده فحش میخوره آدم ، فرهنگ ها بد شده ، اصلا هم مهم نیست.

اما اینکه دیده شده چندین مدیر آنلاین هستند و کاری از پیش نمیره ( مثلا قفل ، حذف و ... ) این رو هم در نظر بگیرید :
مدیران خودشون دوست ندارن که تو فوروم تاپیکهای زننده ای زده بشه ! پس احتمالا ، یا بدلیل کثرت کار و خستگی اکثریت ، دیده نمیشه (!) که برای خود من بارها اتفاق افتاده !
یا اینکه مدیر آنلاین شده یک چک کرده سایت رو ، دیده زیاد به اون صورت سوالی نیست که جوابی نگرفته باشه در فوروم ، میره ، و این کش تو سایت میمونه که مدیر آنلاین هست، و در همین حین هم تاپیکهای زننده ای زده میشه.
شما اگر میخواید متوجه بشید که یک مدیر آنلاین هست در سایت و یا کش هست ، کافیه آنلاینهای صفحه اصلی فوروم رو نگاه کنید.این نظر من بود در مورد مدیران و برخی اوقات که دوستان فکر میکنند پیگیری ای صورت نمیگیره.

وردپرس ، تمام دنیا محمد جان ، دارن گسترشش میدن ، خوشبختانه اونها کپی رایت و انحصار رو حالیشون هست ، ولی ما مملکتی داریم که همین نیوک مشهد تیم رو تا ورژن 12 هم منتشر میکنند و با نام مشهد تیم میفروشند ، گذشته از سیستمهایی که به نامهای مختلف میفروشن و یا ارائه میدن ، ولی بیس اصلیش نیوک مشهد تیم هست ، پس اگر چیزی گفته نمیشه ، یکی از مهمترین دلایلش همین موارد هست ، شما اگر بعد از ارائه 8.2 از کری خوندنهای یکسری مدیران سیستمهای مشابه دیگه خبر داشته باشید ، هیچوقت چنین موضوعی رو مطرح نمیکردید. " نمونه بارزش : بلوک آمار تغییر کرد ، وب آلفا از مدیرای نیوک ایوو ، اومد گفت این رو شما از ما دزدیدیییین !!! "
برای همین گفته نمیشه ، که پس فردا اینها کارهای تیم مشهد تیم رو کپی نکنند و بیان به خودمون بگند دزد !
این نظرات من بود.
بهتره بیشتر به مسائل محتوایی بپردازیم ، خصوصا کاربران ویژه که جایگاه فوق العاده ای رو تو روند پیشرفتی سیستم دارند.

ممنون محمد جان
در مورد اینکه نباید با این افراد درگیر شد موافقم چون اینطوری هم وقتمون گرفته میشه و هم اخرش فکر نمی کنم پایان خوشی داشته باشه
ولی خوب مدیران با دیدن تاپیک هایی که به کاربران ویژه تهمت زده میشه باید برخورد شدید کنند همانطور که اگه یه کاربر به مدیران تهمت بزنند برخورد میشه
ولی مسئله دیگه گرفتن اطلاعات سایت کاربران هست:
خوب فقط مدیران اجازه چنین کاری را دارند ولی خوب باید این قانونم اضاف بشه که کاربران ویژه هم چنین حقی دارند و می توانند اطلاعات را بگیرند چون ما کاربر ویژه هستیم و فکر نکنم از مدیران کسی به ما اعتماد نداشته باشه
البته نظر من بود در جمع مدیران گفته بشه و جوابش اینجا/ممنون
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » چهار شنبه 8 اردیبهشت 1389, 11:19 am

منم اینو قبول دارم !!! من فقط یه بار به مهرداد جان گزارش دادم که فلانی فوشی داده اونم بخاطر اینکه آقا مهرداد زحمت کشیدن منو مقصر دونستن گفتم !

ابراهیم جان ببینید شما هم کم تو اون ماجرا مقصر نبودید . اگر پیغام خصوصی فرستاده میشه برای برخورد حتماً باید دیدمون رو بازتر کنیم ما بدون درنظر گفتن جوانب کار اگر کاربر رو مسدود بکنیم مطمئن باشید سایت مرجع نیوک و اخلاق تیم مدیریت نیوک را میره زیر سوال ، به شخصه معتقدم باید حق و حقیقت رو در نظر گرفت ! پیشنهاد ما کلاً در رابطه با این موردها به شما این هست که از قوانین 16 در این موارد استفاده کنید <<< از درگیر شدن در انجمن با کاربران دیگر و تازه کار و ... خودداری کنید .>>>

و اما مورد دوم :

بنابه به پیشنهاد جمع کاربران ویژه سایت احتراماً قوانین شماره 6 به شکل زیر تغییر یافت .

6 - از دادن نام كاربري و كلمه عبور به كاربران ديگر ( به استثنی کاربران ویژه و مدیران سایت ) براي اصلاح سايت خودداري نماييد .
نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
تشکر کرده: 385 دفعه
تماس:

پست توسط perfeshnal » چهار شنبه 22 اردیبهشت 1389, 11:20 am

اگر بخواهیم در نظر بگیریم همه قالبها از light blue کپی شده !
در کل اگر طراح قالب راضی نباشه و درخواست کنه حتما قالب ایشون از قالبهای قرار داده شده حذف خواهد شد
در مورد قالبهایی که چند وقت پیش قرار گرفت توسط sasy007 و fathipoursمسائل و حرفهایی بود که در جریان نیستید و البته کمی هم اشتباه از طرف من بود که دیگه پیش نخواهد آمد
------------------------------------------------
در مورد مسائل نسخه جدید و کارهایی که انجام شده حتما برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد و چیز مخفی نداریم!

فعلا
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تالار کاربران منتخب سایت - VIP Users”