تاپيك جامع پيشنهادات كاربران ويژه

مباحث مربوط به کاربران منتخب نیوک
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: root
تشکر کرده: 108 دفعه
تماس:

پست توسط irteam_online » جمعه 11 دی 1388, 10:45 pm

در مورد فروم جدید که قابلیت مچ شدن با نسخه های قدیمی را داشته باشه می شه روش کار کرد ، وقتی فروم آپگرید میشه قاعدتاً نسخه نیوک نیز آپدیت خواهد شد مساله سئو در فروم بعد از به اتمام رسیدن ماژول فروم و پورت شدن کامل که هنوز نواقصاتی داره ، میشه با نصب مد های خاص بصورت پیش فرض این مساله را تا حد قابل قبولی رفع کرد .

در نسخه جدید انشاالله بعضی از ماژول های اضافی که بدرد بخور نیستند و فقط حجم نیوک را بالا بردند حذف خواهد شد و در رابطه با امنیت سیستم روکرنل کار شده که حتی اگر سیستم های امنیتی هم غیرفعال باشند حمله ای نیوک را تهدید نکند .

و نگهبان نیوک نیز کلاً حذف خواهد شد و به جاش MTSN خواهد بود .

نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 216 دفعه
تماس:

پست توسط mvm » جمعه 11 دی 1388, 11:09 pm

خیلی ممنونم بابت توضیحاتی که زحمت کشیدید و فرمودید و هم چنین ممنون بابت زحماتی که شما و دیگر دوستان انجام میدهند
خیلی خوشحالم که در فکر از بین بردن امکانات الکی و سنگین هستین
بازم خواهش میکنم که اگه امکان داره حتما مسئله سئو فروم رو پیگیری شدید تری بفرمائید
الانم همه شاهد هستند که یه صفحه اگه در فروم باشد دارای آدرسهای بسیار زیاد و متفاوتی هستش که اگه بشه یه سریش فی.لت.ر بشه و فقط کوتاهترینش باقی بمونه خیلی عالیه
مثل این نوع آدرس دهی ها

کد: انتخاب همه

http://www.phpnuke.ir/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=18154

http://www.phpnuke.ir/ftopicp-96155.html

http://www.phpnuke.ir/ftopic-18154-0-days0-orderasc-.html
که الان همش یکی هستش و البته چند مدل دیگه هم داره [img]modules/Forums/images/smiles/2.gif[/img]

الان لطفا این رو مشاهده بفرمائید
http://www.google.com/search?q=%D8%B4%D ... en___IR353
واقعا خیلی بده که عنوان مطلب فروم ، تو عنوانی که گوگل ایندکس میکنه نیستش
تازه من اصلا نمیدونم اون کلمه >>> دانلود رایگان کتاب << اصلا از کجا آمده و در صفحات عادی دیگر هم فقط همین عنوان با تگ توصیفی کل سایت میادش
الان این آدرس هم که ببینید ، آدرس همون صفحه سرچ شده هستش که میبینید هیچی رو بعنوان یه نکته مثبت نمیشه توش دیدیش و برای تمام پست های فروم ثابت هستش
http://www.google.com/search?q=aryabook ... en___IR353

یعنی 75 درصد زحمتی که برای تایپیک کشیده شده نادیده گرفته میشه

من مطمئنم اگه موضوع سئو فروم نیوک انشاءالله فوق العاده بشه البته با امکانات موجود ، و از جایی که اکثر نیوک دارها دارای فروم پر صفحه ای هستند ، رشد بسیار بسیار قابل توجهی در آمار ورودی گوگل و رنک و.. سایت های نیوک خواهد شد [img]modules/Forums/images/smiles/8.gif[/img]

چند تا پیشنهاد هم داشتم اگه اجازه باشه
یکی اینکه میشه فید سایت و فروم نیز لینکهاش بصورت گوگل تب باشه ؟ البته برای فروم فکر کنم سختر بشه ولی اگه بشه خیلی خوبه
یکی هم اگه این بخش رو برای کل نیوک دارها تنظیم کنید که خیلی هم سریع درست میشه فکر کنم بی تاثیر نباشه
http://www.aryabooks.com/avantgo.html

و اینکه چرا بعضی تغییرات در نیوک بصورت پیش فرض داده نمیشه ؟ مثل طول عنوان اخبار و فروم و.... که هر روز پرسشش وجود داره !
یا سوالاتی از این قبیل
بازم ممنون [img]modules/Forums/images/smiles/8.gif[/img]
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: بوشهر
تشکر کرده: 930 دفعه
تماس:

پست توسط milad-bushehr » جمعه 11 دی 1388, 11:15 pm

در مورد ادرس تاپیک که محمد جان گفتند کاملا موافقم اگر یک ادرس کوتاه باشد خیلی بهتره

مهرداد جان این تغییر رنگ کاربران ویژه چی شد؟ [img]modules/Forums/images/smiles/7.gif[/img]
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » یک شنبه 13 دی 1388, 9:33 am

سلام مجدد خدمت دوستان عزیز

آقا مهرداد در مورد اون فروم و سئو و.. که گفتم یه چیزهای پیدا کردم
http://www.phpbb.com/
که امکانات سئو اون در این آدرس وجود داره
http://www.phpbb-seo.com/
و یه سری مد های بسیار عالی برای این فروم گذاشته شده که یه جورایی بدون این مدها ، این فروم ارزش زیادی نمیتونه داشته باشه [img]modules/Forums/images/smiles/17.gif[/img]
که مد هاش تو این آدرس هستش
http://downloads.phpbb-seo.com/

http://downloads.phpbb-seo.com/phpbb2-s ... les-7.html
http://downloads.phpbb-seo.com/zero-duplicate-phpbb2-8/

optimal title تایتل صفحات شما رو بهینه میکنه وکلمات اضافی رو حذف میکنه و تیتر تاپیک رو داخل تگ تایتل صفحه قرار میده(خیلی تاثیر داره)
mx sitemap برای شما یه سایت مپ میسازه که به صفحات شما لینک هایداخلی میده و رنک صفحات رو بالا میبره. الان لینک سایت مپ و فورم مپ منزیر همین صفحه هست
GYM sitemap هم برای شما سایت مپ گوگل یاهو و ام اس ان میسازه و قابلیت هاش خیلی زیاده
mixed rewritemod هم پسوند صفحات رو اچ تی ام ال میکنه و تاتیل انجمن ها رو هم میزاره تو آدرس صفحاتشون
dynamic meta tag هم به توجه به محتوای پست اول هر تاپیک برای اون بخش متا تگ دسکریپشن و کی ورد میسازه

ممطئنم که سروران گرامی به تمام این کارها وارد هستند
ولی ازتون خواهش میکنم یکم روی این موارد وقت بیشتری بزارید
بخدا نمیخوام ارزش کاری رو پایین بیارم و هر کاری که دوستان انجام میدهند مطمئنا عالی هستش و دستشون درد نکنه
ولی بخدا این مد های سئو و... از مد تشکر و شکلک و.. خیلی مهمتره [img]modules/Forums/images/smiles/2.gif[/img] و ارزش داره که روش کار بیشتری بشه ، چون تا مدتها قراره دیگه همین نسخه بمونه

آقا مهرداد میشه دوستی که رو این فروم کار میکنه رو بگید که کدوم عزیز هستند؟

phpbb3 تا جای که من ازش خوندم میان فروم های رایگان ، یک فروم خوب هستش که فرق عمدش تو همین مد هاش هستش که میشه آدرس دهی ها و کلمات توصیفی و کلیدی خیلی خوبی براش تعیین کردش که گویا در گوگل و.. هم ارزش خیلی بالاتری رو انشاءالله کسب خواهد کردش

بازم ممنون
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » یک شنبه 13 دی 1388, 9:33 pm

در رابطه با مساله سئو فروم که خدمتتون عرض کردم و چیزی که نیست که بشه به سادگی ازش رد شد حتماً در ورژن جدید انجمن این مساله به صورت جدی دنبال خواهد شد اگر طرح یا پیشنهادی هم در این رابطه داشتید اطلاع دهید .

رنگ کاربران ویژه نیز اوکی شد و شما عزیزان از این به بعد در بلوک آمار کاربران متمایز تر از دیگران خواهید شد .
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » یک شنبه 13 دی 1388, 10:50 pm

خیلی ممنونم از شما که پیگیر این مسئله می باشید
اگه سئو فروم عالی بشه و عنوان ها تو گوگل بخونه و آدرس لینک دهی هاش درست بشه قول میدم همین سایت نیوک رنکش 6 بشه یا حداقل دیگه از 5 کمتر نشه
چون الان برای گوگل یه جورایی تمام صفحات فروم از ارزش تقریبا یکسانی برخوردار هستن

در مورد تغییر رنگ هم ممنونیم که همچین لطف داشتید

در مورد فروم چیزهای به ذهنم میرسه که نمیدونم اصلا امکانش هستش یا نه
آیا امکان سایت مپ مجزا مخصوص فروم وجود دارد؟
امکان این که rss فروم نیز بصورت گوگل تب بشه وجود داره؟

آیا امکان گذاشتن کد html وجود داره ؟ یعنی مثلا بشه برای عکس tag گذاشتش؟
یا بر روی عکس لینک گذاشتش به سادگی

یه چیزی هم که به ذهنم میرسه و الان تو فروم خودم بهتر شده رنگ پس ضمنیه فروم و حتی خود نیوک هستش
آقا مهرداد عزیز اگه الان مثلا شما وردپرس رو باز کنید و نوشته هاش رو با نیوک مقایسه کنید
به یه چیز ساده پی میبرید
و اونم اینه که رنگ پس ضمینه نیوک متمایل به خاکستری هستش و رنگ مشگی متن در اون هم یکمی خاکستری میزنه و به نظرم برای خواندن مطلب اصلا جالب نیستش
در صورتی که اگه رنگ پس ضمینه مثل وردپرس سفید سفید باشه که رنگ نوشته به چشم بیاد تو خوندن مطلب از سمت کاربران تاثیر بسیار خوبی میتونه داشته باشه و فکر میکنم اینجوری چشم رو کمی اذیت میکنه ( مثل رنگ پس ضمینه ادیتوری که دارم توش مینویسم ;i خیلی بهتره)

و یکی از نکات مهم آیا میشه کاری کردش که این فروم بصورت کاملا مجزا هم نصب بشه ؟
یعنی با نیوک همخوانی داشته باشه ولی بشه مثل یه فروم مجزا که مثلا هیدر و.... جدایی داره و تمام صفحه هستش بشه ؟ مثل vb

بازم ممنون از توجه شما
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 140 دفعه

پست توسط mehran110 » سه شنبه 15 دی 1388, 10:46 pm

با سلام خدمت دوستان عزیز
چون این تاپیک جهت پیشنهادات کاربران ویژه و به نوعی کمک به سایت و مدیران پیشبینی‌ شده اینه که نظر خودمو میدم .
در بند۲۴ قوانین انجمن هرگونه تبلیغ سایت‌های هاستینگ ممنوع اعلام شده در صورتی‌ که میبینیم کاربران خیلی‌ راحت تاپیک میزنن و هاست‌های رایگان که اکثرا هم خارجی‌ هستن رو معرفی‌ میکنند آیا هاست رایگان هاست نیست؟
گذشته از آن چون اکثرا اینجور هاست‌ها نسبت به هاست‌های دیگه مشکلاتی رو دارن اکثرا بد از نصب نیوک در اینجور هاست‌ها مشکلاتشان رو در انجمن مطرح می‌کنن که این خود مشکلاتی رو برای سایت مرجع به وجود میاره
نمونهٔ این مدعا این تاپیک هست ftopicp-106342.html#106342
موفق باشید
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » یک شنبه 20 دی 1388, 9:25 pm

ماشالا تو سایت محمد زیاد داریم !

جناب MVM (محمد جان) :

پیشنهادات خوبی دارید مسلماً تا حد امکان این پیشنهادات در نسخه بعد در نظر گرفته خواهند شد در مورد رنگ پس زمینه و ... هم بیکار نبودیم و محمود جان کارهایی انجام دادند در رابطه اش که ان شا الله بعد از تکمیل بقیه نواقصات یه لیستی تهیه خواهیم کرد و تاپیک برای اینکار در نظر خواهیم گرفت تا شما عزیزان و دیگر کاربران به ارائه نظر و پیشنهاد بپردازند و مثل نسخه های قبل مشاوره داشته باشیم .

مهران جان بیشتر منظورمان از بند 24 قوانین تبلیغات هاستینگ های پولی بوده است و دلیل اینکه با این گونه تاپیک برخورد نمی شه این هست که هاست های رایگان خوب پولی نبوده و کاربران زیادی هر روز تاپیک در خواست هاست رایگان را می کنند و این خود باعث بی نظمی در انجمن میشه اما با وجود چنین تاپیک هایی لاقل 80 درصد از ایجاد چنین تاپیک هایی جلوگیری می شود و همچنین در این بند از قوانین ما به امضاء اشاره کردیم .

ان شا الله تا چند روز دیگر قوانین انجمن ها را یه بازبینی خواهیم کرد اگر شما عزیزان نیز احساس می کنید قوانینی باید باشه که نیست یا باید بند خاصی از قوانین اصلاح شود از طریق پیغام خصوصی اطلاع دهید حتماً ترتیب اثر داده خواهد شد .

کسانی که در گروه هستند :http://www.phpnuke.ir/forums-groupcp.html همگی رنگشون Ok شده و موردی نیست باز اگه موردی بود اطلاع بدید اصلاح شود .
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 » یک شنبه 20 دی 1388, 9:46 pm

[JUSTIFY]با سلام و عرضه خسته نباشید
و با تشکر از مهرداد عزیز بابت پیگیری و زحماتی که می‌کشید
مهرداد جان شاید حق با شما باشه و اینجور تاپیک‌ها خود عامل بازدارنده باشه اما به شرطی که بصورت یک تاپیک جامع ارائه بشه در مورد هاست رایگان چندین تاپیک گوناگون زده شده که بعضی‌ وقت‌ها حتئ به ۲ صفحه هم رسیده و بد از مدتی‌ دوباره تاپیک دیگه زده شده مهرداد جان من مخالف این نیستم که دوستان از این جور هاست‌ها استفاده کنند یا نکنند مساله اینجاست که بد از استفاده از این جور هاست‌ها که معمولا کاربران آماتور استفاده می‌کنن انتظار پشتیبانی‌ از این سایت رو دارن در صورتی‌ که شاید خیلی‌ از ما اصلا ندونیم سیستم هاست رایگان چی‌ هست که بخوایم کمک کنیم و این مساله باعث اسپم‌های زیاد تر از طرف ایندسته از کاربران که متاسفانه کم طاقت هم هستن می‌شه.
[/JUSTIFY]
[JUSTIFY]در مورد قوانین هم که فرمودین به نظر من اگر کلا امضا با بنر یا لوگو رو ممنوع کنید بهتره چون بعضا شاهد این هستیم که بنر نصف صفحه رو گرفته
در کلّ باز هم ممنوع از توجه شما
[/JUSTIFY]
نمایه کاربر
irteam_online
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط irteam_online » یک شنبه 20 دی 1388, 10:01 pm

چند ماه پیش نظرمون در بین مدیران این بود که یه تاپیک جامعی داشته باشیم برای معرفی هاستینگ های رایگان و به این نکته که سایت نیوک هیچگونه مسئولیتی را در رابطه با استفاده از اینجور هاست ها بر عهده نمی گیرد تاپیک را ببندیم تا اینطوری هم از ایجاد تاپیک های درخواستی جلوگیری شود هم اینکه دیگه خوب مسلماً از ارسال بی خود خودداری می شه مثل تاپیک جامع درخواست قالب ، که متاسفانه به دلیل مشغله زیاد فراموش کردم اگر شما یا دیگر دوستان از هاستینگ های رایگان خوبی سراغ دارید می تونیم به ایجاد چنین تاپیکی اقدام کنیم .

در مورد قوانین ،دقیقاً این بندی که فرمودید داریم در قوانین انجمن ها :

21 - از قرار دادن بنر و عکس در امضاء های خود وهمچنین پیام های توهین آمیز خودداری کنید . (مدیران سایت از این قاعدهمستثنی هستند و می توانند بنر و عکس در امضاء های خود قرار دهند .)
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال

پست توسط mehran110 » یک شنبه 20 دی 1388, 10:12 pm

به روی چشم مهرداد جان من این تاپیک رو ایجاد می‌کنم و سعی‌ می‌کنم از هاستینگ‌های رایگان کمی‌ بهتر برای تاپیک استفاده کنم.
فقط شما لطف کنید اگر خارج از تاپیک دیدید انتقال بدین و با اجازتون من در قسمت بالای تاپیک عنوان می‌کنم که سایت مرجع هیچ مسئولیتی در قبال این جور هاست‌ها ندارد
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » شنبه 26 دی 1388, 10:59 am

سلام مجدد و عرض خسته نباشید
آقا مهرداد عزیز میشه یکم ما رو در جریان پیشرفت های نیوک جدید قرار بدید ( حداقل در مورد سئوش)

اگه میشدش تگ های کلمات کلیدی نیوک رو مثل وردپرس کردش ، بسیار عالی میشدش
البته من برنامه نویسیش رو بلد نیستم و نمیدونم شدنی هستش یا نه

الان بخش مقالات نیوک هم به نظر من از ظاهر مناسبی برخوردار نیستش و از لحاظ سئو هم وحشتناک خرابه
سئو صفحات استاتیک خیلی بهتر از بخش مقالات هستش
اگه بشه این بخش مقالات رو یه ظاهر زیبا و دسته بندی خوشگلتری داد و سئوش رو عالی کردش خیلی نتیجه مثبتی میده

فکر میکنم اگه بشه برای هر موضوعی بصورت پیش فرض یه rss گذشتش هم خیلی خوب میشه

به نظرم همه این کارهای که من میگم و خیلی چیزهای که اصلا نمیدونم خوب هستش
اما یه چیزهای هم هستش که ممکنه بدرد زیادی نخوره ولی حداقل سر و صدا ها رو می خوابونه

مثلا همین کلمات کلیدی که نیوک گذاشته ، دیگه هیچ کسی نمیگه چرا نیوک کلمات کلیدی نداره
در صورتی که ببخشید نداشتش بهتر بودش
این نوع تگ دادن فایده زیادی نداره و فکر نمیکنم شما کسی و تو ورژن 8.2 سراغ داشته باشید که از طرق کلمات کلیدی جدید تونسته باشه پیشرفت قابل توجه ای داشته باشه
البته شروعش خیلی عالی بودش و اگه سعی بشه کلا لینک های نیوک رو مثل گوگل تب کردش و این جور لینک ها رو کلا بر داشت خیلی عالی میشه
modules.php?name
الان لینک های فید سایت و فروم و خیلی از بخش های نیوک همچنان این جوری هستش !!

در مجموع هم همان طور که مستحضر هستید در گوگل هر چقدر آدرس ها کوتاه تر باشه ، یعنی به روت نزدیک تر باشه از ارزش بالاتری برخوردار میشه
این لینک های طولانی اصلا بدرد نمیخوره
لینک هم که نداره روش و ...............

به نظرم اگه نیوک نسخه جدید رو سال دیگه هم ارائه کنه ولی یه چیز توپ باشه خیلی بهتره
الان نیوک از لحاظ امنیت بهترینه و دلیل عمده گسترش نیوک در ایران به نظرم همین امنیتش هستش و ظاهر پرتال گونه ای که داره
اما اگه دوستان عزیز سئو نیوک رو در حد سیستم های دیگر بکنن ، حجم استفاده کننده گان از نیوک افزایش چشمگیری رو پیدا میکنه

من فکر میکنم هدف گروه مشهد تیم افزایش کاربران هستش
و به نظرم اگه حتی این اصلاحیه طول بکشه و چهار نفر هم قهر کنن و از نیوک برن ، باز ارزشش رو داره که چهار روز دیرتر یه ورژنی بیرون بیادش که دهن همه رو ببنده

ببخشید بارها هم من پیشنهاد دادم که اگه بشه بعضی کارها رو تو خود نیوک و دیتابیسش انجام بدن که هی سوال نشه
مثل افزایش تعداد کارکتر عنوان و این جور مسائلی که شما بهتر میدونید
چرا هر روز باید چند نفر سوال کنن اینها رو و کلی توضیح داده بشه برای هر نفر

اگه یکم نیوک بهانه ها رو بتونه کم کنه و از اون طرف اصل ماجرها رو ok کنه ، فکر میکنم پیشرفت خیلی بهتری داشته باشه

الان یکی از اون بهانه ها فوتر هستش
همه دیدیم که همش میگن چون نیوک کپی رایتش رو میزاره تو فوتر ، پس به خاطر همین رنک های سایت های نیوک پایین هستش
کسی که چیزی نمیدونه و مثلا 12 سالشه و یه ده تومن داده هاست خریده ، اولین مقاله ای که میخونه مثلا لینک خروجی فلان و بساره
میاد گیر میده که تنها دلیل رنک پایین من ، این مورد لینک های نیوک هستش
هیمن باعث میشه که بره بگرده فوتر رو پیدا کنه و کلا برش داره
من یقینا مطمئن هستم که تعداد افرادی که در نیوک هستند و بلدن فوتر رو تغییر بدن و نمیدن خیلی کمتر از افرادی هستش که مثلا وردپرس دارن و به راحتی میتونن فوتر رو تغییر بدن ، ولی نمیدن
الان این عکس رو ببینید
تصویر
الان به نظر مدیران لازم هستش که اون سه تا لینک های زرد رنگ باشه ؟ و یا به سایت نیوک مرجع هم ، تو تمام سایت های تحت پوش نیوک فارسی لینک داده بشه ؟
کلا به نظرم بخش فوتر نیوک خیلی گنده هستش و سایت ها رو یکم طولانی میکنه

بازم شرمنده که این همه نظر میدم
من معمولا روی نکات کوچک فکر میکنم که با یه کار دو دقیقه ای بشه کلی بهانه الکی رو کمتر کردش ( مثل تغییرات جزئنی دیتابیس)

آقا مهرداد عزیز ببخشید نظرات قبلی که همه دوستان دادن ، در بین مدیران مطرح شده ؟ نتیجه ای داشته ؟ یعنی اصلا توجه عملی میکنن؟
اگه بشه یه بحثی باشه که حداقل بگن ، اگه فلان مورد نه به خاظر فلان موضوع هستش خیلی بهتره ( البته اگه صلاح میبینید)
موفق و سربلند باشید
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » شنبه 26 دی 1388, 11:11 am

محمود جان پیشنهادات عالی بود البته من نمیگم با بعضی هاش موافق و با بعضی هاش مخالغم ولی بطور کلی حرفا و پیشنهادات خوب بودش
اینکه برای هر موضوع هم بشه یک rss بسازی من بیشتر از 3 بار در تاپیک های پیشنهاد و.. گفتم انشاالله که این هم اضاف بشه
یک امکان دیگه که بنظرم خیلی کاربردی هست:قسمت پیغام خصوصی هست
اگه بشه بصورت پیشفرض به کاربران جدید پیغام اتوماتیک ارسال بشه و امکان اینکه به تمامی کاربران پیغام بزنی عالی میشد
چون واقعا لازمه این امکان مخصوصا دومی برای اطلاعیه های مهم سایت و...
نمایه کاربر
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm » شنبه 26 دی 1388, 11:18 am

milad-bushehr نوشته شده:محمود جان

اگه بشه بصورت پیشفرض به کاربران جدید پیغام اتوماتیک ارسال بشه و امکان اینکه به تمامی کاربران پیغام بزنی عالی میشد

قربانت من محمدم [img]modules/Forums/images/smiles/icon_lol.gif[/img]

من به نظرم بعضی کارهای کوچیک رو میشه انجام دادش که تاثیر و حرفش تو کاربران خیلی زیاده

در مورد پیغام خصوصی و... هم بله این واقعا یه مشگل هستش

الان خود من حدود 36 هزار عضو دارم
اما به هیچ دردی نمیخوره
نه میشه خبرنامه دادش و نه پیغام خصوصی و نه هیچ چیز دیگه ای
حتی اگه میشدش یه سیستم یا اسکریپتی رو با نیوک هماهنگ کردش و پولی هم فروختش خوب بودش که بشه از کاربران استفاده کردش

میلاد جان اگه موافق باشی یه تایپیک جدا در همین بخش کاربران ویژه که عادی کسی نتونه بخونه بزنیم(البته با کمک همه دوستان )
و تمام پیشنهادات رو بصورت خیلی خلاصه و یه خطی بنویسیم
و موضوع بندی کنیم که مثلا تو بخش سئو فلان فلان
تو بخش تغییرات دیتابیس فلان و فلان
و بعدش هرکدوم که درست شد بنویسم تمام و هر کدام نشد رو بزاریم بمونه که اولویت دار باشن
البته بعد امتحانات [img]modules/Forums/images/smiles/icon_redface.gif[/img]
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr » شنبه 26 دی 1388, 11:28 am

mvm نوشته شده:
milad-bushehr نوشته شده:محمود جان

قربانت من محمدم تصویر

من به نظرم بعضی کارهای کوچیک رو میشه انجام دادش که تاثیر و حرفش تو کاربران خیلی زیاده

در مورد پیغام خصوصی و... هم بله این واقعا یه مشگل هستش

الان خود من حدود 36 هزار عضو دارم
اما به هیچ دردی نمیخوره
نه میشه خبرنامه دادش و نه پیغام خصوصی و نه هیچ چیز دیگه ای
حتی اگه میشدش یه سیستم یا اسکریپتی رو با نیوک هماهنگ کردش و پولی هم فروختش خوب بودش که بشه از کاربران استفاده کردش

میلاد جان اگه موافق باشی یه تایپیک جدا در همین بخش کاربران ویژه که عادی کسی نتونه بخونه بزنیم(البته با کمک همه دوستان )
و تمام پیشنهادات رو بصورت خیلی خلاصه و یه خطی بنویسیم
و موضوع بندی کنیم که مثلا تو بخش سئو فلان فلان
تو بخش تغییرات دیتابیس فلان و فلان
و بعدش هرکدوم که درست شد بنویسم تمام و هر کدام نشد رو بزاریم بمونه که اولویت دار باشن
البته بعد امتحانات تصویر

شرمنده محمد جان اسمتو می دونستم با iman64 اشتباه گرفتم یه لحظه تصویر
اره خوبه
شما تاپیک رو بزن یا علی ما هم هستیم اگه دوستان و مهرداد جان مشکلی نداشته باشند.
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “تالار کاربران منتخب سایت - VIP Users”