افزایش pagerank-بهتر کردن سایت

در این بخش میتوانید آموزش های مربوط به نیوک را مشاهده فرمائید.
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: سایبر !
تشکر کرده: 314 دفعه

پست توسط sam_pontiac »

mojizoon نوشته شده:
من پیشنهاد میکنم که شما لینک های خودتون رو طبق آموزش های قبلی داده شده ، به صورت ویژه در بیارید.
اگر میخواید صفحات سایت شما به این صورت در بیاد ، صفحات مورد نظر رو طبق روش هایی که در صفحات قبل توضیح دادیم ، ایندکس گوگل کنیدو
(توجه داشته باشید این عمل به صورت یک شبه اتفاق نمی افته و زمان میبره )
موفق باشید.
می شه دقیقا بگین کدوماش؟
خیلی زیادن!
همشون لازمه؟
لطفا بگین کدوم صفحه و کدوم تاپیک!

بهترین کلمات کلیدی رو از گوگل بگیرید : http://phpnuke.ir/ftopicp-43984.html#43984
* سابمیت سایت مپ و صفحات مورد نظر : http://phpnuke.ir/ftopicp-44056.html#44056 و هم چنین شما میتونید با توجه به صفحه گفته شده که اونجا هم گفتم ، میتونید روبوت های گوگل رو تنظیم کنید که کجا ها بیان و از طرفی هم میتونید لینک صفحات مورد نظرتون مثل دانلود و تالار و اینها رو بعد از اینکه لینک سایت مپ خودتون رو قرار دادید ، جدا گانه از طریق همین آدرس www.google.com/addurl به موتورهای جستجو معرفی کنید.

دوستان توجه کنند که سایت مپ ها ، تمامیشون سابمیت میشه ، وریفی میشه ، و به صورت کامل اوکی میشه (در 1 ثانیه یا در 5 ساعت ) ولی از اون لحظه به بعد گوگل سایت شما رو آنالیز میکنه و حرکات شما رو زیر نظر داره ، که تا 10 15 روز طول میکشه ، یهو یه روزی که نا امید میشید از اینکه این گوگل پس کجاست ، دقیق همون روزها بهتون حال میده. :)

صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 153 دفعه
تماس:

پست توسط mvm »

دوستان رنکهاتون رو چک کردید
دیشب رنکها اپدیت شد
برای من همون سه موند
برخلاف کلی بک لینکی که داشتم ، حتی از رنکهای چهار و پنج
و کلی لینک یک طرفه از سایتهای ریز و درشت
نمیدونم چرا زیاد نشد
واقعا گوگل رو کی میتونه بشناسه،معلوم نیست

ولی یه اتفاق خوب برام افتاد
که رنک 90 درصد صفحاتم - خصوصا اصلی ها (موضوعاتم)- رنکشون یک ضرب دو شده که فکر کنم برای رنک دفعه بعد صفحه اول خیلی مفید باشه
امیدوارم رنک شما هم زیاد شده باشه
و خصوصا با این آموزشها تا دفعه بعد رنک هممون بالاتر بره
موفق باشید
نمایه کاربر
toosrap
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط toosrap »

rank ye site bar asase chi mire bala

PERSIAN MUSIC WEBSITE :WWW.PMW.IR
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm »

عزیز من رنک بر اساس یه سلسله مراتب زیاد بالا میره
که دقیق دقیق مشخص نیست

ولی شاید بشه اصلیترینش رو تبادل لینک عنوان کرد
هم تبادل لینکی که ورودی به صفحه شما باشه و هم تبادل لینکی که بین صفحات مختلف وب شما باشه

ضمنا عنوان و کلمات کلیدی و ... هم مفیده
کلا اگه شما آموزشهایی که تو این تایپیک داده شده رو از اول بخونید و اجرا کنید
مطمئن باشید جواب خوبی میگیرد
من رنک نمیدم،ولی با همین کارهای ساده ای که االن گفتم،میتونید حداقل رنک دو رو بگیرید
مگر اینکه یه اشکالی براتون پیش بیاد
الان وبتون رو دیدم
شما گویا تبادل لینک نمیکنید - خیلی خوبه که با وب های هم موضوعتون تبادل کنید،خصوصا وبلاگهایی که رنکشون بالاهست
چون خوبی وبلاگهای اینه که وقتی شما رو لینک میکنند،از تمامی صفحاتشون به شما لینک میاد
ولی مثلا تو همین نیوک میشه لینکدونی رو تو سمت چپ گذاشت که در ادامه مطالب دیده نمیشن
ضمنا حتما حتما پیشنهاد میکنم،سریعتر تو عکسهایی که حداقل تو صفحه اولتون گذاشتید،تگ عنوان بزارید
مطمئن باشید این رو خیلی خیلی زودتر از چیزهای دیگه میتونید جواب بگیرید
موفق باشید
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

دوست عزیز طبق قوانین انجمن فارسی تایپ کنید.ممنون

توضیحی مختصر در مورد پیج رنک و موارد تاثیر گذار

پیج رنگ به الویت لینک های شما هنگام جستجو کردن کلمات کلیدی ای که مربوط به سایت شماست میگن.پیج رنک یعنی اولویت صفحه تو موتور جستجوی گوگل.
برای بالا بردن پیج رنک کارهای گفته شده رو انجام بدید حتما نتیجه میگیرید..
در پاسخ جناب MVM عزیز که رنکینگش تغییری نکرده باید بگم ، بله کسی سر از کار گوگل نمیتونه در بیاره که چه جوری ، همونطور هم که گفتم سایتی که طبق قوانین گوگل و موتورهای جستجو عمل کنه گوگل و باقی موتورهای جستجو بهش حال میدن ، گاهی اوقات هم میشه که رنک سایت شما به 1 برسه ولی بعدش به 3 - 4 - و حتی 5 برسه ، این بستگی داره به آنالیزهای گوگل ، سعی کنید وقتی که سایتتون تو رنکینگ گوگل قرار گرفته شد ، سایتتون رو بهتر کنین...
همون موقع هاست که باید بزنی تو کار تبادل لینک ، تو تبادل لینک هاتون یه لینک به گوگل بدید.(حالت گوگل فرندلی ایجاد میشه ) یا مثل سایت نیوک بلوک جستجو گر گوگل رو به سایت خودتون اضافه کنید (اینها همه ترفندهای گوگل فرندلی ) هستش.
کلمات کلیدی نرمال ، عوض نکردن عنوان و .....
موتورهای جستجو اول از همه به عنوان سایت اهمیت میدن
بعد به پیکر بندی
بعد به لینک های موجود تو سایت
به حجم سایت ( لود خوب حتی با دیال آپ )
هاستینگ و سروری هم که استفاده میکنید خیلی تو این قضایا دخیله ( سرعت و قدرت و آپ تایم )
حتی دامنه ها هم تو موتورهای جستجو دارای رنکینگ هستند..
دامنه .com بالا ترین رنکینگ رو بین تمامی دامنه ها داره.
در مورد رنکینگ دامنه ها تو گوگل هم صحبت میکنیم.
مثلا دامنه .ir تو گوگل یه زمانی رنکینگ نداشت اما الان رنکینگ این دامنه 2 هست.
مقالاتی که گوگل برای وبمسترها ارائه میده و سایت مای پیج رنک ، اگر انگلیسی متوجه میشید بخونید.اگر هم نه ، من اینجا بهتون میگم
آخرین ويرايش توسط 1 on sam_pontiac, ويرايش شده در 0.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm »

sam_pontiac جان ممنون از راهنماییتون
منم از رنکم ناراضی نیستم،چون رنک صفحاتم دو شده که خیلی برام خوبه
و الان بیشتر رو آلکسا دارم کار میکنم که طی سه ماه گذشته 800 هزار تا پیشرفت رتبه داشتم
راستی عزیز نگفتی اگه چند تا سابسکریب درست کنیم بهتر نیست
چون من تست کردم،شما ده تا هم سابسکریب درست کنید،کدی که گوگل به شما میده یکی هستش

ولی این تایپیک رو برای سابسکریب نوشتم
یکی از دوستان طریق عوض کردن عکس و مشخصات تو سابسرکیب رو بهم گفت که اینجا مینویسم -دستش درد نکنه

تو همون جا که سابسکریب رو درست کردید
یعنی این ادرس رو دوباره برید
http://www.google.com/coop/subscribedlinks/

بعد از لینکهای سمت چپ سایت روی لینک Developer console کلیک کنید
تو صفحه جدید سابسکریب هایی که ثبت کردید یا فیدهاتون رو مینویسه
ولی شما اصلا کاری به اینها ندارید
تو صفحه جدید یه گزینه به اسم Manage description در وسط صفحه و بالا قرار دادره که روش کلیک کنید
و در صفحه ای که میاد همه چیز معلومه
که در قسمت عکس هم میتونید یه عکسی رو اپلود کنید که اندازشم میتونه اینقدر باشه
170x170 pixel square image.

یه چیز دیگه رو هم متاسفانه تازه امروز متوجه شدم که آقا فرزاد عزیز گفتن
و افسوس که زودتر متوجه نشدم
تو سایت http://www.cubestat.com
یه ابزارخوبی برای چک کردن مشخصات شما میده
منتها نکته جالبش این ود که کلمات کلیدی من و خیلی ها رو به یکباره میخوند،یعنی همه رو یکی حساب میکرد
پیشنهاد میکنم هر چه زودتر برید بین کلمات کلیدیتون یه اسپیس هم بزنیداینجوری
کلمات کلیدی، کلیدی، نیوک، .....
یعنی بعد از ویرگول یا کاما یا ... یه اسپیس بزنید
راستی خیلیها کلمات کلیدی که بطور پیش فرض در گوگل هستند رو پاک نکردن،این باعث میشه که چگالی کلمات کلیدی شما پایین بیاد ، چون شما اون کلمات رو صد در صد تو سایتتون ندارید
افسوس من اینه که قبلا این رو دیده بودم و یه مدت هم همینجوری گذاشته بودم ولی بعد عوضش کردم :?
ان شاءالله دفعه بعد 8)

موفق باشید
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

آموزش قرار دادن بلوک جستجو گر گوگل در سایت ( مثل صفحه اول همین سایت )

برای دریافت کد مخصوص به این جستجو گر ، به آدرس زیر رفته :
http://www.google.com/coop/cse/

و پس از باز شدن صفحه روی لینک Create a Custom Search Engine کلیک کنید.

در صفحه باز شده اگر به اکانت کاربری گوگل خود وارد شده اید که با تایپ مجدد کلمه عبور ، تائید میکنید ، و اگر هم نیستید نام کاربری و کلمه عبور ( جی میل ) خود رو وارد کنید و sign in رو بزنید.

در صفحه باز شده مشخصات مربوطه رو وارد کنید.
search engine name: نام مورد نظر شما ( چون این کار یک موتور جستجوی گوگل به سایت شما داده میشه ، گفته نام موتور جستجوی خودتون رو وارد کنید برای مثال : phpnuke Engin
Search engine description : شرح مختصری از موتور حستجویی که برای سایتتون ایجاد میکنید.
Search engine language : زبان جستجو گر ، که به صورت پیش فرض انگلیسی هست.

What do you want to search? ( چه چیزهایی رو میخواید با این موتور جستجو ، جستجو بشه ؟ )

Only sites I select. : فقط سایت هایی که خودتون انتخاب میکنید.
The entire web, but emphasize sites I select. : سراسر وب و سایتهایی که خودتون انتخاب میکنید.
The entire web. : فقط سراسر وب

که پیشنهاد میشه گزینه اول رو انتخاب کنید و در فیلد پائینی آدرس سایت خودتون رو بنویسید.( توجه داشته باشید میتونید نام چند سایت رو بنویسید ، ولی باید اونها رو در هر خط مجزا کنید یعنی هر خط یک آدرس از یک سایت... )

حالت استاندارد ادیشن رو انتخاب کرده و سپس گزینه i have agree رو تیک دار کنید و سپس next رو بزنید.

در صفحه بعدی یه preview از جستجو گری که ایجاد کردید به شما نشون میده و سپس توجه داشته باشید که تیک Send confirmation email to فعال باشه
و در نهایت finish رو میزنید. و کد کانفیرم جستجو گر شما و همچنین اطلاعاتی در مورد این سیستم شما به ایمیل شما در گوگل فرستاده میشه و میتونید با کلیک بر روی هر کدوم از لینک ها قسمت های مختلف این اکانتتون رو ببینید و برای برداشتن کد مورد نظر جستجو تو ایمیل داده شده از طرف گوگل تو متن ایمیل سراغ این فیلد بگردید :
To incorporate your search engine into your site or blog, you can find the necessary code at که جلوی این خط لینک مورد نظر برای برداشتن کدئ جستجو گر شما قرار گرفته شده

و در صفحه باز شده این لینک شما ، 2 حالت رو میبینید :

1-Host the result on a Google page

2- Host results on your website که این گزینه رو انتخاب میکنید.

و گزینه iframe رو کلیک کرده و در فیلد پائینی آدرس سایتتون همراه با محل قرار گیری اون رو مشخص میکنید که اگر مثل همین سایت نیوک میخواید middle & bottom رو انتخاب کنید و سپس کد مورد نظر رو کپی کنید تو بلوک خودتون رو از یکی از امکانات گوگل فرندلی لذت ببرید.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
mvm
کاربر خیلی فعال
تماس:

پست توسط mvm »

بازم از این آموزشتون ممنون
من این کار رو قبلا هم کرده بودم ولی به اشکال خوردم
تمام این کارها رو میکنم و آدرسم رو هم میدم و کد مربوطه رو میگیرم
وقتی تو کامپیوتر تست میکنم و html ذخیره میکنم ، کار میکنه،یعنی تو وب من میگرده
ولی وقتی تو سایت میزارم،کل اینترنت رو میگرده
نمیدونم مشکل از چیه
حتی تو igoogle به درستی add میشه و کار میکنه

الان طزیق آژاکسش رو تست کردم و تو سایت گذاشتم
که البته تو گوگل یه پیغامی برای نتونستن و پولی بودنش میده
ولی فعلا که داره کار میکنه،اونم درست
خیلی هم جالب و قشنگه
صفحه تار میشه و سرچ رو نشون میده

ولی اگه میشه ، اشکال همون روش قبلی رو بفرمائید که چرا تو سایت میزارم،کل وب رو میگرده؟
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

شما وقتی ایجاد میکردید رو حالت Only sites I select. قرار دادید؟
و اونجایی که کد مربوطه رو میخواید بگیرید نام سایت خودتون رو وارد کنید.
اگر حالت اولی رو یعنی iframe – requires two pages: one for the search box and another for the results رو انتخاب کردید 2نوع کد به شما میده .که یکی مربوط به باکس و دیگری مربوط به نتایج جستجو هست.

من خودم دومی رو پیشنهاد میکنم به خاطر ایجکس بودنش : overlay – requires one page, but presents results in a modal overlay
MVM جان شما هم ، همون حالت ایجکس رو قرار بده ( که دادی ) حالت اولی به 2صورت کد هست و من هم یه کم با قرار دادن کد اون مشکل داشتم.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
starmax
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: من چه میدونم!
تشکر کرده: 97 دفعه
تماس:

پست توسط starmax »

mvm جان راست میگه. منم نتونستم ازش استفاده کنم. اما آجاکسش جواب میده و خیلی هم قشنگه. البته نمیدونم چرا گوگل این سرویس پولیشو مجانی میزاره ماها استفاده کنیم! :roll: فکر کنم ماجرای این دختر جناب گوگل باشه. :D از ali58 بپرسید بهتون میگه ماجرا رو.
بروزترین سایت دانلود نرم افزار ایران
بزرگترین انجمن گفتگوی آزاد ایران

---> www.deltafoxy.com
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

حالا بحث دختر جناب گوگل هم بگذاریم کنار ، (برا اینکه باباش بد تعصبیه و سایت ما رو لیست سیاه میکنه ) میخوایم بریم سراغ دانلود برنامه هایی برای ارزیابی پیج رنک و برنامه هایی برای معرفی سایت به موتورهای جستجو...
حتما نرم افزارهایی که برای دانلود میگذارم رو دانلود کنید ، اگر هم سایت دانلود دارید برای دانلود بگذارید که برنامه های عالی ای هستند و تو اینترنت فقط به صورت پولی هست و رایگانش گیر نمیاد ، یکی از برنامه ها سایت سازنده اش 460 یورو قیمت گذاشته.
همراهی کنید این تاپیک رو .
از starmax عزیز تشکر میکنم برای حمایتشون و اینکه با اینکه از بحث خارج نمیشن یه تفریح هم به تاپیک میدن.:D

موفق باشید
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
ali58
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: www.pcmoj.com
تشکر کرده: 155 دفعه
تماس:

پست توسط ali58 »

mvm نوشته شده:دوستان رنکهاتون رو چک کردید
دیشب رنکها اپدیت شد
برای من همون سه موند
برخلاف کلی بک لینکی که داشتم ، حتی از رنکهای چهار و پنج
و کلی لینک یک طرفه از سایتهای ریز و درشت
نمیدونم چرا زیاد نشد
واقعا گوگل رو کی میتونه بشناسه،معلوم نیست

ولی یه اتفاق خوب برام افتاد
که رنک 90 درصد صفحاتم - خصوصا اصلی ها (موضوعاتم)- رنکشون یک ضرب دو شده که فکر کنم برای رنک دفعه بعد صفحه اول خیلی مفید باشه
امیدوارم رنک شما هم زیاد شده باشه
و خصوصا با این آموزشها تا دفعه بعد رنک هممون بالاتر بره
موفق باشید

يه چيز مسخره 2 بار براي سايتم اتفاق افتاده . چند ماه قبل رنك سايت شد 3 اما فردا شب دوباره شد 2 . الانم سر شب ديدم 3 شده اما الان باز شده 2 . فكر كنم سايت رو آپ كردم گوگل بهش برخورد . نبايد مطلب جديد ميزاشتم ! :lol: :wink:

الان امروز جمعه دوباره ديدم شد 3 . عجب خريه گوگل
آخرین ويرايش توسط 1 on ali58, ويرايش شده در 0.
www.pcmoj.com دانلود رایگان نرم افزار با کرک
نمایه کاربر
ali58
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: www.pcmoj.com
تشکر کرده: 155 دفعه
تماس:

پست توسط ali58 »

starmax نوشته شده:mvm جان راست میگه. منم نتونستم ازش استفاده کنم. اما آجاکسش جواب میده و خیلی هم قشنگه. البته نمیدونم چرا گوگل این سرویس پولیشو مجانی میزاره ماها استفاده کنیم! :roll: فکر کنم ماجرای این دختر جناب گوگل باشه. :D از ali58 بپرسید بهتون میگه ماجرا رو.

هيچي بابا چيز مهمي نبود . اين دوست ما حاضر نشد با دختر گاگول ازدواج كنه اونم باهاش الان چند ساليه لج كرده بهش رنكينگ نميده و بقيه قضايا .
الانه كه يه مديري بياد بگه باز حرف اضافه زدي تو نيوك :wink:
www.pcmoj.com دانلود رایگان نرم افزار با کرک
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

ممنون از دوستان ، گوگله دیگه ، چه میشه کرد ، بعضی وقت ها هم میخواد خواسته های خودشو به زور قالب مردم کنه ، مثل همین پیج رنک ، چه میشه کرد ، میگه میخوای بخواه ، نمیخوای لیست سیاه ، فعلا دور دستشه و سایت های ما هم شده یه جورائی نوکر بی مزد و مواجب گوگل.
علی جان همونطوری که گفتم هیچ کس نمیتونه سر از کار نیوک در بیاره ، یه روز رنک میده مثل باقلوا ، یه روز رنک میگیره مثل آب خوردن.اما مهم اینه که تو لیست گوگل هستی و بهت داره رنکینگ میده ، اینکه مطلب جدید پست میکنی رنک بالا و پائیین میشه به خاطر ارزیابی ای که رو سایت انجام میده و یه چیز عادیه ، زیاد پا پی اش نشی بهتره ، چون به رنک ثابت رسیدن هم زمان لازم خودش رو میخواد.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
sami_online1
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 14 دفعه

پست توسط sami_online1 »

دوستان من میخواستم یک جستجو گر گوگل در هدر سایتم داشته باشم.کسی میتونه کمک کنه؟
آسایش و امنیت را با هاستینگ مشهدتیم تجربه کنید
قفل شده قفل شده

بازگشت به “آموزش و مقالات - Learning & Articles”