افزایش pagerank-بهتر کردن سایت

در این بخش میتوانید آموزش های مربوط به نیوک را مشاهده فرمائید.
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: سایبر !
تشکر کرده: 314 دفعه

پست توسط sam_pontiac »

بعضی از دوستان رو دیدم که کارهای انجام شده رو به خوبی روی سایت های خود انجام دادند و من به جورایی وقتی این رو دیدم خستگیم در اومد.
تو سایت علی جان و بقیه دوستان دیدم که سابسکریب لینک رو قرار دادند و حیفم اومد بهشون نشون ندم که که این سابسکریب لینک رو که بازدید کننده ها انجام میدن به چه شکلی هست.
عکس اول عکسیه که من سایت علی جان رو قرار دادم و میره تو اکانت من در ضمن به دوستان پیشنهاد میکنم که پروفایل اکانت سابسکریبد لینک خودشون رو درست کنند و عکس و کمی توضیحات به لینک خودشون بدند به این صورت که وارد حساب کاربری بشید (همونی که باهاش ایجاد کردید ) از روی سابسکریب لینک سایت خودتون اقدام کنید و ادیت پروفایل رو انجام بدید.
عکس های زیر رو ببینید:
پیوست ها
Snap2.jpg
Snap2.jpg (85.14 کیلو بایت) مشاهده 1673 مرتبه
Snap1.jpg
Snap1.jpg (24.75 کیلو بایت) مشاهده 1673 مرتبه

صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

ali58 نوشته شده:بله دوباره قبلي رو هم آپلود كردم كه اونم ارور رو ميده و خروجي اونم همينه يعني rss نيست . عكس شماره 3 توضيح ارور هست كه اعلام ميكنه ارورهايي هست كه بايد برطرف شه و من بعد از پاسخ شما قرار دادم . اما چه اروري و در كجا ؟ اين ارور چي ميتونه باشه ؟

سایت مپ سابمیت شده تو گوگل ( همونی که ارور داده ) رو از table گوگل سایت مپ پاک کنید یکبار.
سایت مپ اصلی نیوک رو از پکیج نیوک آپلود کنید و یکبار محض اطمینان ، کوکی هاتون رو پاک کنید و وارد اکانت کاربری وبمستر گوگلتون بشید و دوباره سابمیت رو انجام بدید.
ایشالله که درست میشه.
اگر مشکلی بود باز من هستم ، بگو تا با هم حلش کنیم که فکر نمیکنم دیگه مشکلی پیش بیاد.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

در ضمن ، شما فایل سایت مپ خودتون رو به صورت xml سابمیت کردید و وریفی شده و اوکی شده ، اگر این سایت مپ هم نکردید ، نکردید ، چون اون سایت مپ شما اوکی شده و فقط شما چند وقتی یکبار اون رو آپ کنید.( نه از طریق گوگل )
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
mojizoon
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: ایران-رشت
تشکر کرده: 27 دفعه
تماس:

پست توسط mojizoon »

سلام!
من یک سوال ویژه ی سایت خودم داشتم که شاید با بعضی از سایت های دوستان متفاوت باشه!
من 6 تا cms نصب مردم رو یاست ویک صفحه که اینها رو به مرتبط می کنه و علاوه بر اینها حدوده 500-600 صفحه یا بیشتر به صورت استاتیک دارم ( تحت عنوان شاهنامه ی فردوسی که تو سایت هست )
بین cms های من فقط یک قسمت phpnuke هست!
سوال من اینه!
من برای اینکه سایتم رو مثل عکس پایین کنم باید چی کنم!؟
ان شاءالله بعد از این مرحله بقیه آموزش هاتونو که سطحی تو راه و ماشینو ... خوندم رو روی سایت عملی می کنم!
ممنون!
پیوست ها
untitled.GIF
untitled.GIF (31.5 کیلو بایت) مشاهده 1663 مرتبه
مرجع طراحان
vatanphoto.com
mvm
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: دور
تشکر کرده: 153 دفعه
تماس:

پست توسط mvm »

ویرایش کردم: چه جالب همچین من چیزی مینویسم و ok میزنم میبینم که چند تا پست داده شده که خیلی عالیه
دوست عزیز در این مورد قرار بحث کنیم و اتفاقا من تو همین پست هم مجددا بهش اشاره کردم،موفق باشید

sam_pontiac جان از لطفت ممنون که اینهمه پیگیری مستمر داری
واقعا عالیه
راستش منم الان تو سایتم گذاشتم
منتها هنوز متن خوبی براش پیدا نکردم
جالبه تو این همه اد لیستم یه نفر نبود که برام تست کنه - دنیای نامردی شده
آخرش خودم یه اکانت درست کردم و نتیجه واقعیش رو بیشتر احساس کردم
راستی اگه عنوان رو مثلا رو کلمه دانلود متمرکز کنیم،بهتر نیست،یعنی همه این کلمه رو تو سرچهاشون میزنن؟

میشه دقیقا بگی پروفایل سابسکریب کجا هستش،که بشه عکس رو تغییر داد،اتفاقا من همین رو میخواستم سوال کنم

قبلا از اينکه آموزش جديد شروع بشه
ميشه در مورد زمان ورود روباتهاي گوگل به سايت اطلاعاتي بدهيد،که از کجا ميشه دقيق فهميد و مهمتر دفعه بعد مراجعه رو حدس زد؟

راستي مورد آناليزور گوگل و صفحات 404 هم لطفا يه پيگيري بشه ، ممنون ميشم

و یکی از چیزهای دیگه هم گذاشتن چندین شاخه زیر ادرس اصلی تو سرچ گوگله
که البته برای جمع اوری سوالها نوشتم،و ان شاء الله به موقع به همه میرسیم(یعنی شما میرسی :arrow: )

سايت آلکسا هم که بقول دوستان امروز پوست انداخته و گويا همکار گوگل شده و بلاگر راه انداخته،سرعت سايتشم خيلي بهتر شده
چند روزي بود که من از آماري که ميداد تعجب ميکردم
در مورد ياهو هم خيلي خوبه که اطلاع داشته باشيم،هر چند که هنوز نميدونم ورودي نداشتن از ياهو بخاطر ترفند خاصي هستش يا از اينه که کسي استفاده نميکنه
ولي فکر نميکنم از کم استفاده کردن باشه،چون وقتي 70 درصد کاربران از اکسپلور هنوز 6 استفاده ميکنند و home page اونها ياهو هست
حتما يه ترفندي داره - البته سايت ياهو خيلي خوب ايندکس ميکنه ولي ورودي نداريم
بازم ممنونم از شما که اطلاعات خيلي خوبي بهم ميديد
نمایه کاربر
mojizoon
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط mojizoon »

یک سوال دیگه ی بنده اینه!
من برای کار با این حجم چه طوری نقشه داشته باشم!؟
نقشه ی cms ها که فکر نکنم این طوری به کارم بیان!
مرجع طراحان
vatanphoto.com
نمایه کاربر
ali58
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: www.pcmoj.com
تشکر کرده: 155 دفعه
تماس:

پست توسط ali58 »

sam_pontiac نوشته شده:
ali58 نوشته شده:بله دوباره قبلي رو هم آپلود كردم كه اونم ارور رو ميده و خروجي اونم همينه يعني rss نيست . عكس شماره 3 توضيح ارور هست كه اعلام ميكنه ارورهايي هست كه بايد برطرف شه و من بعد از پاسخ شما قرار دادم . اما چه اروري و در كجا ؟ اين ارور چي ميتونه باشه ؟

سایت مپ سابمیت شده تو گوگل ( همونی که ارور داده ) رو از table گوگل سایت مپ پاک کنید یکبار.
سایت مپ اصلی نیوک رو از پکیج نیوک آپلود کنید و یکبار محض اطمینان ، کوکی هاتون رو پاک کنید و وارد اکانت کاربری وبمستر گوگلتون بشید و دوباره سابمیت رو انجام بدید.
ایشالله که درست میشه.
اگر مشکلی بود باز من هستم ، بگو تا با هم حلش کنیم که فکر نمیکنم دیگه مشکلی پیش بیاد.

من همه كار كردم جز پاك كردن كوكي ها كه اونم امتحان ميكنم . ممنون از راهنمايي شما . فرموديد اگه backend.php هم اك نشد مشكلي نيست ؟

در مورد اون subscribed كه فرموديد من توضيحاتم گذاشتم . آيا نشون نميده ؟ مشكل از كجا ميتونه باشه ؟ البته اينو بگم كه ظاهرا اونجام يه اروري دارم كه عكسشو ميزارم .

در ضمن اين آيكون subscribed شكلش رو چجوري بايد تغيير داد ؟ آدم ترسش ميگيره باهاش زياد ور بره . گوگله ديگه . آدم كه نيست يه وقت ديدي به سايت گير داد :lol: :lol: :lol:

تصویر

تصویر
www.pcmoj.com دانلود رایگان نرم افزار با کرک
نمایه کاربر
ali58
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط ali58 »

در ضمن من الان عكس ندارم در سايت . ميبينيد كه چيزي نيست . فايلي هم ندارم و تمام لينكها ارور ميدن . چون با مشكلي كه سرور بوجود آورد سايت رو با بكاپ بالا اوردم و بايد فايلها رو بريزم رو هاست جديدي كه ميخوام بگيرم و وارز هست و هنوز آماده نشده . البته تمام لينكها رو كردم لينك ساب دامين كه ميخوام وصلش كنم به سايت . آيا اين ميتونه باعث ارورها باشه ؟ آيا گوگل اينقدر حاليشه كه لينكي نيست ؟ يا چون عكسي نيست ارور ميده ؟ فكر نكنم اين باشه . گفتم تا شما نظر بدين
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

ممنون از لطف شما
لینک ویژه تو جستجوی سابسکریبد لینک وقتی تو صفحات اول قرار میگیره که از طرف کاربرا سابسکریب بشه.
شما تا بعد از تکمیل سایت فایل خروجی رو تو قسمت سابسکریب لینک وارد نکنید،
تعویض عکس زیاد مشکلی نداره ، مهم لینک سابسکریبشن هستش.
گوگل از ما ها هم ببخشید بیشتر میفهمه ، چون ما یک نفر هستیم و سایت داریم ، گوگل 500 نفر و یک سیستم !!!
قضاوت کنید خودتون.
بعد از تکمیل تمامی مراحل ، در کل بهتون میگم که عکس و لینک ها رو کجاهای سایتتون قرار بدید که بهترین حالت باشه.
آموزش داریم که فکر کنم تا 20 صفحه برسه این تاپیک ، ولی تا نهایت ، سعی میکنم که این تاپیک رو نوعی مرجع کامل تو اینترنت قرار بدم
(هدف من از این تاپیک ، فقط و فقط بالارفتن رنکینگ و آمار سایت های پشتیبانی شده توسط این سی ام اس یعنی نیوک مشهد تیم هست و بس. )

همراهی کنید ، یکی دو مورد دیگه از گوگل مونده و بعد میریم سراغ 6 سیستم از یاهو و چند سیستم از آلکسا

همراهی کنید. :)
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

mojizoon نوشته شده:سلام!
من یک سوال ویژه ی سایت خودم داشتم که شاید با بعضی از سایت های دوستان متفاوت باشه!
من 6 تا cms نصب مردم رو یاست ویک صفحه که اینها رو به مرتبط می کنه و علاوه بر اینها حدوده 500-600 صفحه یا بیشتر به صورت استاتیک دارم ( تحت عنوان شاهنامه ی فردوسی که تو سایت هست )
بین cms های من فقط یک قسمت phpnuke هست!
سوال من اینه!
من برای اینکه سایتم رو مثل عکس پایین کنم باید چی کنم!؟
ان شاءالله بعد از این مرحله بقیه آموزش هاتونو که سطحی تو راه و ماشینو ... خوندم رو روی سایت عملی می کنم!
ممنون!

سلام
من پیشنهاد میکنم که شما لینک های خودتون رو طبق آموزش های قبلی داده شده ، به صورت ویژه در بیارید.
اگر میخواید صفحات سایت شما به این صورت در بیاد ، صفحات مورد نظر رو طبق روش هایی که در صفحات قبل توضیح دادیم ، ایندکس گوگل کنیدو
(توجه داشته باشید این عمل به صورت یک شبه اتفاق نمی افته و زمان میبره )
موفق باشید.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
ali58
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط ali58 »

دست شما درد نكنه بابت راهنمايي و آموزش . در عرض چند روز تايپيك داره 2 رقمي ميشه . اما خوب بود يه تايپيكي ميزديد براي رفع ارورها و به اونجا منتقل ميشد تا اينجا فقط يه تايپيك مرجع براي آموزش بالا رفتن اعتبار سايتها بشه و رفع اشكالات جاي ديگه . من بيشتر آموزشها رو انجام دادم كه البته يه ارورهايي داشتم كه ايشالا برطرف ميشه ............ بابت اين آموزشها يه خسته نباشيد جانانه به شما ميگم از شما تشكر ميكنم . :P
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

میشه دقیقا بگی پروفایل سابسکریب کجا هستش،که بشه عکس رو تغییر داد،اتفاقا من همین رو میخواستم سوال کنم

با همون اکانتی که سابسکریب رو ساختی وارد شو ، و روی سابسکریب لینک خودتون کلیک کنید.
یا از طریق ورود به اکانت خودتون و ورود به My Account ، کلا پروفایل خودتون رو ویرایش کنید ، معمولا پروفایل ادمین ها همون پروفایل سایتشون هست.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

mojizoon نوشته شده:یک سوال دیگه ی بنده اینه!
من برای کار با این حجم چه طوری نقشه داشته باشم!؟
نقشه ی cms ها که فکر نکنم این طوری به کارم بیان!

سلام
شما بهترین حالتی که میتونید نقشه های سایت خودتون رو تو گوگل سابمیت کنید اینه که به سایت : http://www.xml-sitemaps.com/ مراجعه کنید و با دادن لینک سایت خودتون و آپدیت شدن سایت خودتون ، و کمی انتظار سایت مپ شما به صورت xml در اختیارتون قرار میگیره.

شما میتونید داخل یک اکانتتون تا چند سایت رو سابمیت کنید.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
mojizoon
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط mojizoon »

من پیشنهاد میکنم که شما لینک های خودتون رو طبق آموزش های قبلی داده شده ، به صورت ویژه در بیارید.
اگر میخواید صفحات سایت شما به این صورت در بیاد ، صفحات مورد نظر رو طبق روش هایی که در صفحات قبل توضیح دادیم ، ایندکس گوگل کنیدو
(توجه داشته باشید این عمل به صورت یک شبه اتفاق نمی افته و زمان میبره )
موفق باشید.
می شه دقیقا بگین کدوماش؟
خیلی زیادن!
همشون لازمه؟
لطفا بگین کدوم صفحه و کدوم تاپیک!
مرجع طراحان
vatanphoto.com
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

از لطفی که علی جان دارن خیلی ممنون و سپاسگذار....
در حقیقت من تو همین تاپیک تصمیم گرفتم که بعد از هر 3 تا 5 آموزش به 10 تا 15 سوال کاربرا جواب بدم و مرحله اول فقط یکبار شما و یکی 2بار MVM عزیز سوال کردن که دیدم سوالا پائینه و کاربرا راحت متوجه میشن.
نمیدونستم که بازدید این تاپیک به اینجا میرسه و سوالات زیاد.
و تصمیم بر این شد که این تاپیک رو همین طوری ادامه بدیم.

و از مدیران خواسته میشه که اولین مطلب این تاپیک در صفحه 1 رو توضیحاتی رو به صورت کامل بدن که فهرست بندی میشه و اینها.

آموزش جدید سیستم گوگل ریدر google reader که سیستم فوق العاده بمبیه
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
قفل شده قفل شده

بازگشت به “آموزش و مقالات - Learning & Articles”