بلوک و مدیریت موزیک پلیر آنلاین

سئوالات متداول نسخه 8.2
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

بلوک و مدیریت موزیک پلیر آنلاین

پست توسط iman64 »

سلام
دوستان طبق قولی که داده بودم بلوک و منوی مدیریتی ویژه ای که براش طراحی کردم رو براتون میزارم امیدوارم به کارتون بیاد.

[center][RIGHT]این مد از یک بلوک و یک ماژول و یک فایل فلش و دو فایل جاوا و سه فایل مدیریتی و یه عکس برای منوی مدیریتش استفاده میکنه.
شما با این مد میتونید هر تعداد که خواستید آلبوم بسازید و به هر آلبوم هرتعداد که خواستید آهنگ اضافه کنید.
میتونید آهنگها رو از آلبومها پاک کنید و یا کل آلبوم رو پاک کنید.
میتونید آلبومها رو بعد از ساختن اگر اشتباهی کرده باشید ویرایش کنید.
هر آهنگ باید به صورت انگلیسی نامش نوشته بشه و لینکش هم باید مستقیم باشه.(که مستقیم بودن لینک آهنگ از واجبات هر اسکریپتیه)
ولی نام آلبوم مشکلی نداره و میتونه انگلیسی یا فارسی باشه.
کل آلبومها در قسمت اول منوی مدیریت نشون داده میشه و شما میتونید فقط یک آلبوم رو فعال کنید.این مورد به خاطر مخلوط نشدن آهنگهای چند آلبومه.
بقیه آلبومها به صورت غیر فعال همراه با آهنگهاشون در زیر آلبوم فعال نشون داده میشن.
هر گاه آلبومی رو فعال میکنید آلبوم فعال قبلی غیر فعال میشه و آلبوم غیر فعال قبلی فعال.
این بلوک برای عموم قابل مشاهده است به طوری که اگر کسی عضو نباشه فقط میتونه به سلیقه مدیر سایت گوش کنه ولی اگه عضو باشه میتونه آلبوم مورد علاقه خودش رو از لیست آلبومها انتخاب کنه.تغییر وضعیت فعال یا غیر فعال بودن یک آلبوم برای کاربران هم مثل قبله یعنی اگه آلبومی رو فعال کنن آلبوم فعال فعلی غیر فعال میشه و آلبوم مورد نظرشون فعال.

برای نصب چون که قرار نیست فایلی جایگزین بشه پس کاری ندارید و کافیه فایلها رد مسیر خودشون آپلود بشن.

[HIGHLIGHT=#b7dde8]بعد از آپلود حتماً فایل install.php رو اجرا کنید تا جدولهای این مد نصب بشه.اگر این فایل رو اجرا نکنید هیچ اتفاقی نمی افته و مد کار نمیکنه.[/HIGHLIGHT]
[HIGHLIGHT=#fac08f]بعد از آپلود فایلها حتماً ماژول music رو از مدیریت ماژولها فعال کنید.[/HIGHLIGHT]

بعضی عبارتها رو رنگی کردم تا دقت بیشتری تو این موارد کنید.
این هم عکسهایی از این مد در بلوکهای وسط و کنار:

[CENTER]تصویر

تصویر[/center][/RIGHT]اما توضیحاتی در مورد این مد:[/CENTER]
پیوست ها
PHP-NUKE-ONLINE-MUSIC-PLAYER.zip
(44.96 کیلو بایت) 657 مرتبه دانلود شده

Phpnuke.ir
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

دوستان قبلاً مشکلی رو در مورد این بلوک و منو گفته بودم که با اینترنت اکسپلورر مشکل داره.اما گویا مشکل از فایل اجرایی من بوده و الآن با فایلهای صوتی دیگه که تست میکنم مشکلی نداره.میتونید نمونش رو تو سایت خودم ببینید که با هر مرورگری کار میکنه.
الآن اگرروی ترک 11 کلیک کنید که همون آهنگ قدیمیست اجرا نمیشه ولی روی دومی اگر کلیک کنید اجرا میشه.
http://music.soso.ir/
Phpnuke.ir
قفل شده قفل شده

بازگشت به “سئوالات متداول”