بلوک و منوی مدیریتی موضوعات و زیرشاخه ها

سئوالات متداول نسخه 8.2
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

بلوک و منوی مدیریتی موضوعات و زیرشاخه ها

پست توسط iman64 »

با سلام
بنا به درخواست دوست و استاد عزیزم محمد خان منوی مدیریتی و بلوک مرتبطش رو که مدتها پیش ساخته بودم به شکل منظم و به قولی نیوکی تر در آوردمتا استفاده از اون راحتتر باشه.تمام نکات امنیتی امیر خان هم توش رعایت شده.
اینقدر متأسفانه بعضی از دوستان کم دقت هستند که ما دیگه نمیدونیم چی بگیم.نصب یه همچین منویی از کپی کردن چهار تا عکس تو درایو عکسهای کامپیوترتون هم راحتتره.دیگه نمیدونم چرا اینقدر بیتوجهی میکنید.اکثر دوستان فکر میکنن که فایل shakheh.php رو باید کپی کرد تو روت سایت و تمام.دوستان باید این فایل اجرا بشه.کپی تنهاش دردی رو دوا نمیکنه چون باید یه جدولی به دیتابیستون اضافه بشه.
اما توضیحات
بعد از نصب منویی به مدیریت سایتتون اضافه میشه به نام زیرشاخه ها.
با ورود به این قسمت چند فیلد میبینید.فرض کنید شما موضوعی را از منوی موضوعات ایجاد کردید قبلاً که باید برای تمام موضوعات اینکار رو بکنید.یعنی اول موضوعتون رو ایجاد کنید بعد بیان سراغ مدیریت زیرشاخه ها.
خوب تو مدیریت زیرشاخه ها یه قسمت داره به نام ایجاد شاخه جدید.وقتی شما شاخه ای رو ایجاد میکنید اسمش میاد تو فیلد اول و سیستم منتظره که شما اتصال شاخه به موضوع مربوطش رو تأییدکنید.با تأیید این قسمت قسمت دوم که حذف شاخه از موضوع هست هم فعال میشه یعنی شما میتونید این شاخه رو از این موضوع جدا کنید.دقت داشته باشید که حذف شاخه از موضوع با حذف کلی شاخه فرق میکنه
در حذف کلی ، شاخه از همه جا پاک میشه و اثری ازش باقی نمیمونه ولی در حذف شاخه ازموضوع فقط شاخه از موضوعش جدا میشه و میتونید اون رو به موضوع دیگه متصل کنید.
قسمت پایین هم که یکیشو گفتم که حذف کلی بود و اون یکی هم که ویرایش نام شاخه هست که دیگه مشخصه.
اصلاً حتی اگه من این توضیحات رو هم نمیدادم شما با نصب صحییییییح این منو خودتون همه چیش رو متوجه میشید
امیدوارم که دیگه مشکلی پیش نیاد.
در ضمن من این منو رو یه بار دیگه قبل از دادن این پست روی یه نیوک جدید نصب کردم و مشکلی نداشت.پس دقت کنید.
پیوست ها
shakheh.zip
(31.18 کیلو بایت) 2580 مرتبه دانلود شده
آخرین ويرايش توسط 1 on iman64, ويرايش شده در 0.

Phpnuke.ir
نمایه کاربر
iman64
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: ایران سرافراز - بوشهر - دلوار
تشکر کرده: 397 دفعه
تماس:

پست توسط iman64 »

دوستان مشکلی رو گزارش داده بودن که اگر اسم شاخه ها یکسان باشه و برای دو موضوع متفاوت نمیشه تشخیص داد کدوم شاخه مال کدوم موضوعه.به همین خاطر پکی که میزارم کامل شده پک بالاست.دقت کنید اگر این مشکل رو ندارید نیازی نیست این پک رو استفاده کنید. پک بالا اصلاح شد.
Phpnuke.ir
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “سئوالات متداول”