مشکل در ادیتور سایت

سئوالات مربوط به آپگريد یا بروز رسانی از 8.1 به 8.2
نمایه کاربر
taktaz
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 6 دفعه
تماس:

مشکل در ادیتور سایت

پست توسط taktaz »

سلام به تمامی مدیران کاربران نیوک من جدیدا به مشکلی جدی برخوردم که براتون میگم من وقتی در قسمت خبرهای سایت میخواهم خبری را در سایت نمایش بدم مثلا یک متن وقتی متن را در ادیتور تایپ میکنم وقتی به آخر ادیتور میرسم به خط بعد نمیرود بلکه همانطور ادامه میابد این مشکل در قسمت نظرات هم هست وقتی یک کاربر عضو نظر خود را میدهد تا موقعی که کلید اینتر را در ادیتور نزند به خط بعد نمیرود و همانگونه در سایت درج میشود که این کار باعث کشیدگی قالب میشود برای نمونه عکسی را گذاشتم که متوجه شوید اگر راهنمایی کنید متشکر میشوم

نمایه کاربر
taktaz
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

Re: مشکل در ادیتور سایت

پست توسط taktaz »

taktaz نوشته شده:سلام به تمامی مدیران کاربران نیوک من جدیدا به مشکلی جدی برخوردم که براتون میگم من وقتی در قسمت خبرهای سایت میخواهم خبری را در سایت نمایش بدم مثلا یک متن وقتی متن را در ادیتور تایپ میکنم وقتی به آخر ادیتور میرسم به خط بعد نمیرود بلکه همانطور ادامه میابد این مشکل در قسمت نظرات هم هست وقتی یک کاربر عضو نظر خود را میدهد تا موقعی که کلید اینتر را در ادیتور نزند به خط بعد نمیرود و همانگونه در سایت درج میشود که این کار باعث کشیدگی قالب میشود برای نمونه عکسی را گذاشتم که متوجه شوید اگر راهنمایی کنید متشکر میشوم

ضمنا برای آپلود عکس در سایت php nuke خطا میده مشکل چیه
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: بوشهر
تشکر کرده: 777 دفعه
تماس:

پست توسط milad-bushehr »

لطفا عکس رو قرار دهید و ادرس سایت رو قید کنید
یعنی کلمه اینتر در ادیتور ارسال مطلب و قسمت نظرات کار نمی کند؟
نمایه کاربر
taktaz
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط taktaz »

من میخواهم عکس را ارسال کنم ولی ارور خطا در اپلود را میده ببینید من به عنوان یک کاربر عضو میام در ادیتور سایت حالا هر سایتی چه سایت من و چه باقی سایتهای نیوک نظر خود را مینویسم و از سه خط بیشتر میشود وقتی دکمه تایید زده میشه و نظر درج میشه حالا این سه خط به یک خط تبدیل شده و باعث کشیدگی قالب میشه مشکل تنها سایت من نیست و روی بعضی از سایتها امتحان کردم همینطور بوده اگر باور ندارید سایتون رو قید کنید تا نظر بدم خودتون ببینید
نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr »

taktaz نوشته شده:من میخواهم عکس را ارسال کنم ولی ارور خطا در اپلود را میده ببینید من به عنوان یک کاربر عضو میام در ادیتور سایت حالا هر سایتی چه سایت من و چه باقی سایتهای نیوک نظر خود را مینویسم و از سه خط بیشتر میشود وقتی دکمه تایید زده میشه و نظر درج میشه حالا این سه خط به یک خط تبدیل شده و باعث کشیدگی قالب میشه مشکل تنها سایت من نیست و روی بعضی از سایتها امتحان کردم همینطور بوده اگر باور ندارید سایتون رو قید کنید تا نظر بدم خودتون ببینید

ادرس سایت من:
http://bushehrpatogh.ir

عکس رو در یکی از سایت های اپلود عکس اپلود کنید و اینجا درج کنید.http://bushehrpatogh.ir/farsi/
نمایه کاربر
taktaz
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط taktaz »

نمایه کاربر
milad-bushehr
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تماس:

پست توسط milad-bushehr »

بله درسته
من تا حالا با چنین مشکلی بر نخورده بودم چون نظرات سایتم معمولا کوتاه بودند یا اینکه از اینتر استفاده می کردند
من به مدیران گزارش میدم که انشاالله این مشکل را برطرف کنند
ممنون دوست عزیز.
نمایه کاربر
taktaz
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط taktaz »

خواهش میکنم ان شاالله هر چه زودتر مدیران راه حلی پیشنهاد کنند
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “آپگريد از 8.1”