نوشته آپگرید از 8.0 به 8.1 !!

سئوالات مربوط به آپگريد یا بروز رسانی از 8.1 به 8.2
نمایه کاربر
kassra
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 32 دفعه
تماس:

نوشته آپگرید از 8.0 به 8.1 !!

پست توسط kassra »

سلام دوستان عزیز در قسمت آپگرید برای من زده آپگریداز 8.0 به 8.1 !!!!! من ترسیدم آپگرید کنم
پیوست ها
خودتون ببینید!!!
خودتون ببینید!!!
2009-07-03_151654.jpg (55.13 کیلو بایت) مشاهده 1427 مرتبه

نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: سایبر !
تشکر کرده: 314 دفعه

پست توسط sam_pontiac »

کسرا جان ، شما چک کنید که فایل upgrade قبلی وجود نداشته باشه.محض اطمینان تمامی فایل ها رو پاک کنید ، به غیر از کانفیگ و فایل هایی که خودتون تغییر دادید که اونها رو هم تو کامپیوترتون بریزید ، و از روت پاک کنید.بعد تمامی فایل های پکیج جدید رو آپلود کنید ، و تنظیمات دیتابیس رو ، روی فایل کانفیگ اعمال کنید و فایل upgrade رو فراخوانی کنید." یکبار کوکی پاک کنید "
موفق باشید.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
kassra
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط kassra »

من الان نوشت آپگرید انجم شده ولی من شک دارم چون اون فایل آپگرید رو هم که دیدید ریپلیس نشد.
من از راه یک FTP منیجر کل فایل ها رو دونه دونه ریپلیس کردم (البته FTP اتوماتیک فایل ها رو ریپلیس کرد و 2 ساعتی طول کشید)
فکر کنم فایل ها کلاً آپگرید نشدند چون دیدید که فایل آپگرید هم جایگزین نشده بود حالا اگر میشود شما لطف بکنید و یک چکی بکنید چون حتی الان قالب های چدید هم که باید میومد نیامده بود و وقتی هم خودم جایگزینشون کردم بعد از فعال سازی قالب صفحه سفید میشه
خیلی شرمنده ییخشید
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

شما بهتر بود فایل ها رو بن کل پاک میکردید ، غیر از اونهایی که تغییر دادید بک آپ میگرفتید و اونها رو هم پاک میکردید ، چون بهترین راه همین هست.
الان سایت شما رو دیدم ، هنوز آپگریدی انجام نشده گویا ، مجدد سعی بفرمائید ، انجام میشه ، چون هنوز ورژن قبلی هست.بهترین راه بک آپ از فایل های تغییر داده و کانفیگ در کامپیوتر و بعد پاک کردن همه ، و بعد آپلود پکیج به طور صحیح ، و بعد تنظیم فایل کانفیگ و بعد از اون اجرای فایل آپگرید در نهایت پاک کردن این فایل.خیلی ساده است.
موفق باشید.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
kassra
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط kassra »

ببخشید آخه من اگر بخواهم بک آپ بگیرم از اون حدود 350 مگابایت فایل ریختم توش که اگر بخواهم این کاری که شما می گید رو بکنم باید این 350 مگابایت رو دانلود کنم و بعد دوباره آپلود کنم یکم زیاد میشه راه دیگه ای نیست ؟
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته

پست توسط sam_pontiac »

راه دیگه این هست که فایل ها رو به صورت کامل تغییر نام بدید ، هرچی فایل که دارید تغییر نام بدید و پکیج جدید رو آپلود کنید ، و فایل های مورد نظر رو از طریق فایل منیجر ، کپی یا move کنید در پوشه های پکیج جدید.
آخرین راه همین هست.
موفق باشید.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
kassra
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط kassra »

ببخشید من الان درست نفهمیدم
یک سوال بنده الان اگر بیام کلاً فایل زیپ رو آپلود کنم و و بعد همون رو اکسترکت بکنم مشکلی به وجود میاد؟
نمایه کاربر
bia2musical
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 23 دفعه

پست توسط bia2musical »

منظور آقای سام این هستش که اوون فایل هایی رو که تغییر دادید مثل تم و عکس ها به جای اینکه ازشون یک پک اب بگیری ، بیای اوونا رو یا کلا تغییر نام بدی یا اینکه اوونا رو داخل یک new folder در داخل خود هاستتون بزارید که بعد از ریپلیس کردن فایل ها اوونها رو دیگه .....

انشاءالله که متوجه شده باشید . در ضمن آقای سام ببخشید که به جای شما جواب دادم :arrow:
نمایه کاربر
kassra
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط kassra »

خیلی ممنون دوست عزیز من هم فهمیده بودم ولی خب می گم بعد از اینکه اون فایل ها رو تغییر نام دادم و بعد سیستم رو آپگرید می کنم بعد اگر من بخواهم اون فایل ها رو برگردونم باز یک سری از فایل های قدیمی جایگزین فایل های جدید می شوند.
نمایه کاربر
prince3
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: My Computer
تشکر کرده: 15 دفعه
تماس:

پست توسط prince3 »

دوست عزیز راهنما رو به دقت میخوندید به مشکل بر نمیخوردید نوشته شده قبل از آپلود فایلها حتما فایل upgrade.php رو پاک کنید بعد فایل ها رو آپلود و ریپلیس کنید با بی دقتی در خوندن راهنما خودتون رو به مشکل میرسونید از روش تغییر نام هم بهتره استفاده نکنید و بیخیال شید چون هم دردسر داره هم خطرناکه (چون درصد خطا میره بالا) و منجر به پاک شدن یکسری از فایلها میتونه بشه بهترین کار همون overwrite کردن با نرم افزار های اف تی پی و بعد فراخوانی فایل آپگرید و بعد پاک کردن اون و فولد اینستال هست دوباره میگم قبل از آپلود فایل upgrade.php رو حتما باید پاک کرده باشید.
***دانلود موسیقی جدید با لینک مستقیم***
httpS://www.tehranmc.com

برای "حمایت از نیوک فارسی" کلیک کنید
نمایه کاربر
seyedmohammad
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 18 دفعه

پست توسط seyedmohammad »

سلام و خسته نباشید من اگر درست فهمیده باشم من باید برای آپگرید اینکار کنم البته آپگرید 8.1 به 8.2 باید اول وارد هاست شوم بعد فایل منجر بعد public_html بعد هرچی فایل اونجا هست را پاک کنم مخصوصاً فایل upgrade.php را بعد این را دانلود کنم دریافت نیوک 8.2 فارسی بعد این را دریافت نیوک 8.2 فارسی آپلود کنم تا ایجا درست گفتم درضم ببقشید یک تایپیک دیگه این را ننوشتم چون فکر کردم این شاد مربوط به سوال من هم بشه ممنون میشم اگر جوابم را بدید
نمایه کاربر
seyedmohammad
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط seyedmohammad »

حتما باید کاری کنم که سایت بالا نیاد وگرنه آپگرید انجام نمی شه ؟
نمایه کاربر
mani_111
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 28 دفعه

پست توسط mani_111 »

دوست عزیز
شما در صورتی که فایل های 8.2 رو جایگزین کردین و با این مشکل مواجه هستید
برای اینکه مشکلتون حل بشه باید کلیه ی فایل هایی رو که در روت اصلی هست شما یا به قول خودتون public_htm رو پاک کنید به جز فایل Config.php!!! (تاکید میکنم فقط فایل ها،به پوشه ها کاری نداشته باشید) و در انتها هم فایل های نسخه جدید 8.2 رو جایگزین کنید...قبل از پاک کردن حتما یک نسخه از فایل Config.php رو برای خودتون بگیرید
نمایه کاربر
iman2009
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد
تشکر کرده: 22 دفعه
تماس:

پست توسط iman2009 »

دوست عزیز مشکلی نداره اگر سایت هم بالا بیاد آپگرد انجام می شه تویه راهنما گفته بود بهتر است که سایت بالا نیاید موفق باشید :twisted:
نمایه کاربر
seyedmohammad
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط seyedmohammad »

ولی من وقتی که این config.php را سیو می کنم ولی توی خود هاست نوشته 5.25k ولی توی توی ویندوز نوشته 6kb که موس که می یاد روش یک صفحه می یاد نوشته 5.24kb حالا نمی دونم درست سیو شده یا نه
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “آپگريد از 8.1”