نیوک 8.2 از نگاه شما و مسائل پیرامون

انجمن نیوک 8.2 فارسی ویرایش مشهد تیم
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 343 دفعه
تماس:

نیوک 8.2 از نگاه شما و مسائل پیرامون

پست توسط amir »

با سلام
پس از ارائه نیوک 8.2 برخی اوقات یکسری مسائل جدا از مباحث فنی مطرح میشه در قالب تاپیک هایی مثلا گلایه یا جلب توجه مدیران و... که البته اینگونه تاپیک ها از قبل از هم بوده ، برای همین این تاپیک باز میشه تا هر انتقاد و پیشنهادی هست اینجا مطرح و پاسخ داده بشه و شاید بستری بشه برای اینکه این تاپیک ها زده نشه و اگر نکته خاصی هست همین جا گفته بشه

ممنونم

از ارسال پست های تبلیغاتی در انجمن های نیوک فارسی خودداری فرمایید.
نمایه کاربر
afshinhemmati
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: Tehran
تشکر کرده: 179 دفعه

گلایه

پست توسط afshinhemmati »

سلام
نیوک 8.2 به نظر من خیلی بهتر و پیشرفته تر شده و جای تشکر داره

ولی متاسفانه مدیران خیلی کم آن میشن و سوالات پاسخ نمیدن نا گفته نماند که شما هم کار دارید ولی بیشتر باید برای پاخ دهی به کاربران آن بشید

به طور مثال من از تاریخ 31 مرداد ماه منتظر جواب هستم
http://www.phpnuke.ir/ftopict-14085.html
30 مرداد ماه
http://www.phpnuke.ir/ftopict-14033.html
http://www.phpnuke.ir/ftopict-14033.html

ولی متاسفانه هنوز جوابی نگرفتم
SoltanMusic
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: سلطان موزیک
تشکر کرده: 270 دفعه
تماس:

تی سی دانلود . کام

پست توسط SoltanMusic »

به خاطر ایجاد این تاپیک از شما سپاسگزاریم :
الف ) مهمترین اشکال از نظر من ، بحث مربوط به لود بسیار پایین نیوک می باشد ! که هر وقت تاپیکی در این باره زده شده مدیران گفتند :
1- لود نیوک خیلی پایین تر از این بوده ما بیشترش کردیم که ما هیچ تغییری در لود سایت نمی بینیم !
2- پشتیبان شما ضعیف است که خود من و یکی از دوستان از یک سایت پشتیبان میگیریم و در یک زمینه هم فعالیت میکنم تعداد مطالب هم در صفحه اول و حجم عکس ها ، قالب و .... یکی میباشد که سایت آن زودتر لود می شود زیرا آن تغییراتی در ساختار نیوک انجام داده ( طبق گفته خودش) . چرا مدیران اینکار را انجام نمی دهند | گناه ما چیست که بلد نیستم 8O
ب ) خطاهایی که توسط سایت validator.w3.org نمایش داده میشود : جواب یکی مدیران در تاپیک های زده شده => 1- مربوط به فارسی بودن سایت می باشد - که اگه اینطوره چرا در خود سایت نیوک و بعضی از سایت هایی که از نیوک استفاده می کنند کمتره؟ -- جواب یکی دیگر از مدیران : توضیح و در کجا بودن خطا جلوی هر اخطار دیده میشه اگه یکم سعی کنید خودن می توانید آن را بر طرف کنید :lol: (خوب اگه ما بلد بودیم چرا به شما میگفتیم ) از مدیران خواهش میکنم ار اشکالات را برطرف کنند - همه می دانند که شما به طور شبانه روز در حال برطرف کردن اشکالات می باشید که از نظر من این اشکالات دیده شد تا حالا ! :twisted:
آخرین ويرايش توسط 1 on SoltanMusic, ويرايش شده در 0.
[CENTER]دانلود آهنگ جدید[/CENTER][CENTER]Link Dedicated Free Film & Serial[/CENTER]
نمایه کاربر
rezafh
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 9 دفعه

پست توسط rezafh »

تنها مشکلش اینه که تغییر کمی دادین.اگه بیشتر تغییر میدادین میشد در حد المپیک
ولی الان هم رضایت بخشه :D
نمایه کاربر
peyman17
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: internet
تشکر کرده: 16 دفعه
تماس:

پست توسط peyman17 »

سلام عرض میکنم
ضمن تشکر از زحمات شما عزیزان میخواستم بگم که ادیتور نیوک 8.2 خیلی ضعیفه
با همه مرورگر ها بجز اکسپلور مشکل داره 8O
اگه این مشکل حل بشه بنظرم نیوک 8.2 خیلی خوبه :D
فقط عکس و کلیپ های خفن !!!!
در
بـــــیاتــــــــوو.آی آر
نمایه کاربر
ehsanpark
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 68 دفعه
تماس:

پست توسط ehsanpark »

سلام. به نظر بنده چند نفر PHP کار رو استخدام کنید برای داخل فروم که همیشه آن باشن و به ملت پاسخ بدن.
نمایه کاربر
rezafh
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 9 دفعه

پست توسط rezafh »

اره والا.الان هیچ مدیری انلاین نیست :cry:
نمایه کاربر
saeed205
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 39 دفعه

پست توسط saeed205 »

مشکلات سایت

اول این که مدئیران جواب نمیدن

دوم که خیلی مهم کسی آموزش تبدیل قالب 8.1 به 8.2 رو نمیده

سوم سرعت لود خیلی کم

چهارم ادیتور تالار گفتمان خیلی آشغال

پنجم هیچ ماژولی که جئدید باشه وجود نداره همه مال چند سال پیش فکرکنم

ششم زمانی که ما تاپیک میزنم سریع ماین یا قفل میکنید یا حذف خوب ما زمانی تاپیک تکراری میزنیم که یا مدیران جواب ندادن یا تو سایت نیست

هفتم هیچ بلوکی هم نیست

فعلا همین بعد باز هم میگم
بـــــــــــــروز تــــرین ســایت دانلود فـــــــیلم و ســـــــــریـال : WWW.TEH-FILM1.IN
نمایه کاربر
payam001
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 312 دفعه

پست توسط payam001 »

با سلام بنده خیلی از نیوک راضی هستم اما همچنان منتظر نسخه ی جدید تالار گفتمان هستم
باتشکر
نمایه کاربر
mansour207
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: اهواز
تشکر کرده: 62 دفعه
تماس:

پست توسط mansour207 »

باسلام
با عرض خسته نباشید خدمت مدیران محترم سایت :
از نظر بنده نیوک 8.2 نسبت به ورژنهای قبلی بهتر هست ولی باز هم نقیصه هایی دارد که به شرح زیر می باشد :

1. عدم وجود قالبهای متنوع مانند ورژنهای قبلی
2. سرعت لود نسبتا کم
3. ادیتور تالار گفتمان خیلی جالب نیست ( که اگر روی ورژن جدید تالار گفتمان برای ورژنهای بعدی نیوک کار بیشتری بشه بهتره )
4. ...
و در آخر عدم پاسخگویی به موقع از طرف مدیران ...

موفق باشید ...
آخرین ويرايش توسط 1 on mansour207, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
RezaSystem
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 493 دفعه

پست توسط RezaSystem »

سلام خدمت امیرآقا :

اولاً از ایجاد این تاپیک ممنونم.
دوم اینکه سیستم نیوک 8.2 خیلی بهتر از 8.1 و نسخه های قبل از آن است.
به همین دلیل یکسری مشکلاتی را نیز همراه دارد :
1) شما قالب تیبل لس معرفی کردید اما آموزش ساخت آن بسیار سخت و غیر ممکن است و فقط یک نمونه در پکیج ارائه کردید.
2) ماژول فروشگاه اضافه کرده اید و خیلی هم خوب است اما از نظر سئو ضعف های متعددی دارد.
3) زمانی که کاربران سوال دارند هیچ یک از مدیران نیستند و زمانی که کسی سوال ندارد همه مدیران حضور دارند.به نظر من باید امیرآقا برنامه ریزی کند و هر مدیری سر ساعت در سایت حاضر شود و مدت زمانی محدود به سوالات پاسخ دهد.
4) سرعت لود در 8.2 خیلی خوب بوده است.
5) قسمت تعریف کلمات کلیدی و آدرس ادامه مطلب خوب بوده است اما ای کاش می شد برای موضوعات هم چنین کلماتی تعریف کرد.
به نظر من این مسائل را جدی بگیرید.

موفق باشید. :wink:
[CENTER]بهینه سازی امنیتی نیوک
بهینه سازی سئو نیوک
ماژول اختصاصی برای نیوک[/CENTER][CENTER]ماژول آزمون آنلاین نیوک + مدیریت در نیوک
پیام خصوصی بدهید.
[/CENTER]
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 133 دفعه

پست توسط mehran110 »

سلام

با تشکر از ایجد این تاپیک اما دوستان توجه داشته باشید که مگر چند وقت از عمر پروژهٔ ۸.۲ می‌گذره؟ در هر حال هر سیستم مدیریت جدیدی در شروع کار خود اشکالاتی داره که این اشکالات در مرور زمان و با ایجاد همین تاپیک‌ها ومشکلات ماست که مورد توجه مدیران قرار میگیره و خوب با وجود انواع و اقسام تاپیک هائی که زده می‌شه استخراج مشکل اصلی‌ یه کم سخته در کل من تا اینجای کار از نیوک ۸.۲ نسبت ورژن قبلی‌ راضی‌ هستم و فقط مشکل ادیتور که به نظر من یه کم سنگین هست نسبت به نسخهٔ قبل رو دارم انشالا با یه کم صبوری ما و یه کم همت مدیران به مرور زمان این مشکلات یکی‌ یکی‌ برطرف می‌شه و اما توصیه من به مدیران عزیز اینه که وقت خودتون رو رو تاپیک هائی که بقیه دوستان هم می‌تونن جوابگو باشن نگذارید و به مشکلات اساسی‌ و تخصصی دوستان توجه کنید و حتئ اگر میشد سیستمی‌ برای تالار گذشت که از ایجاد تاپیک تکراری جلوگیری کنه هم وقت مدیران کمتر گرفته میشد و به تاپیک مشکلات جدید زمان بیشتری دارن برای پاسخگوئی هم از سردرگمی کاربران جدید برای سرچ و بعضا پیدا کردن چندین تاپیک یک جور جلوگیری میشه
در آخر با تشکر از همه دوستانی که باعث بهتر شدن نیوک فارسی‌ شدن

با تشکر
نمایه کاربر
mehran110
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 133 دفعه

پست توسط mehran110 »

mehran110 نوشته شده:سلام

با تشکر از ایجاد این تاپیک اما دوستان توجه داشته باشید که مگر چند وقت از عمر پروژهٔ ۸.۲ می‌گذره؟ در هر حال هر سیستم مدیریت جدیدی در شروع کار خود اشکالاتی داره که این اشکالات در مرور زمان و با ایجاد همین تاپیک‌ها ومشکلات ماست که مورد توجه مدیران قرار میگیره و خوب با وجود انواع و اقسام تاپیک هائی که زده می‌شه استخراج مشکل اصلی‌ یه کم سخته در کل من تا اینجای کار از نیوک ۸.۲ نسبت ورژن قبلی‌ راضی‌ هستم و فقط مشکل ادیتور که به نظر من یه کم سنگین هست نسبت به نسخهٔ قبل رو دارم انشالا با یه کم صبوری ما و یه کم همت مدیران به مرور زمان این مشکلات یکی‌ یکی‌ برطرف می‌شه و اما توصیه من به مدیران عزیز اینه که وقت خودتون رو رو تاپیک هائی که بقیه دوستان هم می‌تونن جوابگو باشن نگذارید و به مشکلات اساسی‌ و تخصصی دوستان توجه کنید و حتئ اگر میشد سیستمی‌ برای تالار گذشت که از ایجاد تاپیک تکراری جلوگیری کنه هم وقت مدیران کمتر گرفته میشد و به تاپیک مشکلات جدید زمان بیشتری دارن برای پاسخگوئی هم از سردرگمی کاربران جدید برای سرچ و بعضا پیدا کردن چندین تاپیک یک جور جلوگیری میشه
در آخر با تشکر از همه دوستانی که باعث بهتر شدن نیوک فارسی‌ شدن

با تشکر
نمایه کاربر
saeed205
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 39 دفعه

پست توسط saeed205 »

راستی این جوست و جوی تالار خیلی خیلی بد
بـــــــــــــروز تــــرین ســایت دانلود فـــــــیلم و ســـــــــریـال : WWW.TEH-FILM1.IN
نمایه کاربر
amir
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت
محل اقامت: Server room
تشکر کرده: 343 دفعه
تماس:

پست توسط amir »

سلام
من کلی جواب یک سری سوالات رو عرض میکنم خدمت شما ، در پست های بعدی انشالله در صورت لزوم بیشتر صحبت میکنیم
ببینید روز اولی که نیوک 8.2 اومد ما گفتیم تحولی ایجاد شده از لحاظ ساختاری و تغییرات عمده زیادی در ساختار داده شده ، حالا یکسری مسائل بعدش پیش اومد و مشکلات خاصی که به مرور در قالب اصلاحیه ها برطرف شد.
توجه کنید که وقتی میگیم خواستیم یک تحول ایجاد کنیم مسلما یکسری نواقص و ایرادات رو در بر خواهد داشت که نیازمند زمان و تست برای رفع اشکالات هست
یک مسئله کلی اینجا وجود داره ، اونم اینه که مرجع اصلی نیوک کلا دیگه نسخه جدید نداده ، همچنین ماژول کارا یا قالب و...
شما برخی اوقات با مقایسه با یکسری سیستم دیگه میفرمائید که قالب یا ... کمه ، اما مسئله اینجاست که مثلا پروژه X سایت اصلیش میاد نسخه جدید رو آماده ممیکنه ، آپدیت رو ارائه میکنه ، مد های خاص رو مینویسن در سایت مرجع و در کنارش ، دقت بفرمائید در کنارش گروه فارسی سازی تکمیل میکنه این قضیه رو در اختیار کاربرا قرار میده
حالا این پروژه این شرایط رو نداره اما توان برنامه نویسی کامل رو داره ، در عین حال رو سیستمی الان داره کار میکنه که هسته قدیمی تا قبل از 8.0 داشت ، و در 8.2 سعی شد نواقص کلی برطرف بشه اما یک سری مسائل پابرجست که مسلما حل خواهد شد
از این رو این مقایسه رو انجام دادم که توجه شمارو به این نکته جلب کنم که کار این گروه به مراتب سخت تر از سیستم های دیگست چون هیچ پشتیبان اصلی نداره
نیوک در حال رشد هستش و از لحاظ ساختاری هر نسخه بهتر شده و نکته ای که اصلا مورد توجه قرار نمیگیره و به ما نسبت داده میشه اینه که ، ما باید اشکالات سیستم مدیریت محتوای phpnuke که محصول مرجع phpnuke.org هست رو هم بگیریم و کار اون ها رو هم انجام بدیم.

واسه سرعت لود من معتقدم با اصلاحیه 5 شهریور نیوک معقول هستش از لحاظ لود شدن اما ایده آل کامل نیست ،
تعداد سرویس دهندگان هاستینگ زیاد شده ، رو سرور های اشتراکی محدودیت منطقی قائل نیستن ، تعداد اکانت هاشون روز به روز بیشتر میشه و سرعت کلی سرور پائین میاد و از نیوک ایراد میگیرن که پرتال شما این مسئله رو بوجود آورده ، این در حالیه که خود مدیر هم 15 خبر تو سایت قرار میده با عکس هایی با حجم بالا و iframe های متعدد که رو سرعت سایت مسلما تاثیر داره
شما خودتون هم مسلما قبول دارید میزبان سایت شما باید سرعت سرور هاش معقول باشه به هر حال چون اکثر Shared Hosting هستند و دهها اکانت رو میزبانی میکنن روی یک سرور باید جوابگوی این پردازش باشن

نیوک رو ما بررسی کردیم در 2 قسمت عمده در صفحه اصلی درخواست های بانک اطلاعاتی بالاست که شامل نیوز و بلوک آمار کاربریه ، که به خاطر شرط های متعدد در ساختار هست که درخواست sql رو بالا برده که این مسئله مسلما قابل حل هستش در اصلاحیه های اصلی (جدا از این اصلاحیه های کوچیک تاپیک اصلاحات) و یا نسخه جدید کاملا قابل حل هست
حالا من نمیگم همه سایت ها اینجورین اما یک مقدار Optimize نگاه داشتن سایت هم مهمه از لحاظ تعداد اخبار ، بهینه سازی حتی روزانه از بانک اطلاعاتی در مدیریت بانک اطلاعاتی ، نصب کامل اصلاحات انجام شده در تاپیک اصلاحات و ..

در مورد پاسخگوئی من متوجه نمیشم چه زمانی مد نظر شما دوستان ، اما یک چیزو میدونم که هر چی باشه از تالارهای پشتیبانی سیستم های دیگه خیلی بهتره ، کلا سئوالات بی نهایت زیاده و انتظار پاسخگوئی در سریع ترین زمان ممکنست که امکان پذیر نیست ، چون اکثر کسائی که با نام مدیر در این سایت فعالیت میکنن درگیری کاری زیادی دارن و خوب نمیتونن مدام و 24 ساعته پای سایت باشن ، حالا شما شاید بگید 24 ساعته هم نه اما این انتظاری که از ما هر یوزر (تاکید میکنم هر یوزر) داره یک چیزی فرای ساپورت 24 ساعته هستش که اگر منطقا یک سری از دوستان قبول ندارن ، بعنوان هم نوع حداقل درک کنیم همدیگرو که محال ممکنه ما بتونیم همیشه در اینترنت و پاسخگو باشیم و این انتظار ساپورت 24 ساعته یک مقدار غیر منطقی هست
ولی اگر دقت کنید هر مدیری که میاد تو سایت میشنه همه تاپیک ها رو جواب میده و متاسفانه به علت تعداد بالا بعضی ها از قلم میفته که ارسال کنند حق داره بعد از چند روز پاسخ داده نشدن تاپیکش ایراد بدونه این قضیه رو

مسئله دیگه اینه که تو این سیستم نوع سوالات خاص هست ، من خیلی خیلی سوالات تخصصی خاص رو دیدم که جواب میخواست که مثلا مشکل نیست بلکه مدیر اون سایت خواسته یک بخش خاص شکل و حالت منحصر به فردی داشته باشه و سریع هم گفته میشه این نیاز همه هستش چرا برطرف نمیکنید!
اولا تاپیک مشکلات کاربرا در اولویت قرار داره ، در ثانی من فکر میکنم بینهایت ادیت کد تو این فرم قرار دادم در راستای اینگونه سوالات که تماما هم انتظار پاسخ سریع رو دارند در حالی که وقتی یک کاربری سایت داره پیغام خطا میده اهمیت پاسخگوئی به سوالش مسلما بیشتر از کاربریه که میخواد ادامه متن خبرش تبدیل بشه به فروشگاه !

به هر حال میدونم که انتقادات زیاده و مطمئنا ما همیشه دنبال بهتر شدن نیوک بودیم اما یک سری مواردی که پراکنده مطرح میشه رو اصلا قبول ندارم و انشالله خدا زمان کافی رو بده همین جا در موردش با شما دوستان بحث میکنم چون احساس میکنم دیدگاه یکسری از کاربران به یک همچین پروژه ای که پشتوانه نداره دیدگاه فقط انتقادی تند هست نه انتقاد سازنده و کار ساز و منتظر ایراد گیری هستند و هیچ وقت و هیچ وقت مثلا نمیان رو کارهای جدید و بهینه شدن صحبت منطقی کنن و یکسری مسائلی رو که دیدن فقط تکرار میکنن
با آروزی قبولب طاعات و عبادات شما در این ماه مبارک ، در مورد مسائل مطرح شده بیشتر با هم صحبت میکنیم
آخرین ويرايش توسط 1 on amir, ويرايش شده در 0.
از ارسال پست های تبلیغاتی در انجمن های نیوک فارسی خودداری فرمایید.
قفل شده قفل شده

بازگشت به “انجمن نیوک 8.2 ویرایش مشهد تیم”