نیوک 8.2 از نگاه شما و مسائل پیرامون

انجمن نیوک 8.2 فارسی ویرایش مشهد تیم
نمایه کاربر
R_ahmadi1515
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط R_ahmadi1515 »

ضمن تشکر از مدیران سایت،
اگه بتونید ورژن 3 تالار گفتمان رو به نیوک اضافه کنید ، خیلی خوب میشه. phpbb 3.x

دانلود موسیقی توپ

نمایه کاربر
rhamzei
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 4 دفعه

پست توسط rhamzei »

با سلام و خسته نباشد به تیم سازنده
با توجه به اینهمه حوصله و دقت ، به نظرم در شان شما نیست این قایم موشک بازی ها و بلک لیست ها
یه درخواست جدی و گلایه :اگه محض بالابردن آمار سایتتون نیست ، چرا مثل وردپرس واسه ما نیوکی ها یه سری مقاله آموزشی نحوه استفاده و کار و امکانات نمی ذارید تا هرکس مجبور نشه 1تاپیک رو 1000 بار بپرسه و جواب نگیره؟!؟!
نمایه کاربر
irsalam
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد
تشکر کرده: 142 دفعه
تماس:

پست توسط irsalam »

دوست عزیز من اگ رشما یک کم زحمت جستجو رو به خودتون بدید حتما آموزشی رو که می خواین پیدا می کنید

بعدش هم دوست من مگه مقاله چیه مهم اینه که شما با استفاده از تجربیات دیگران که قبلا تکرار شده به هدفتون برسید

و دوست من اگر شما به صفحه اول تالار یک نگاهی می انداختید همون بالا بخش آموزش ها رو می بینید و بقیه آموزش ها رو هم که زیاد مهم نبوده می تونید با یک جستجو کوچولو پیدا کنید

موفق باشید
نمایه کاربر
da77
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 151 دفعه

پست توسط da77 »

من نیم دونم بحث درباره چیه اما درباره نیوک 8.2 نظر میدم

نیوک 8.2 در کل خیلی خوبه اما هیچی صد در صد نیست متاسفانه مدیران سایت با بزرگ نمایی نه تنها کمک در نیوک 8.2 نمی کنن بلکه دارن کاربران رو بد گمان می کنم

اما در کل بگم کلا خیلی خوبه هم این که مدیران خیلی زمت میکشن اما یه کم واقع بینانه می تونن خیلی پیشرفت داشته باشن

به امید روزهای خیلی خوب برای www.phpnuke.ir تصویر
نمایه کاربر
RezaPTO
کاربر جدید
کاربر جدید

پست توسط RezaPTO »

با نظراتی که اینجا دیدم 2 به شک شدم که از نیوک استفاده کنم یا نه تصویر

هر سیستمی میری میگن قالبش کمه . تصویر

بلاخره ماها که این وسط گیریم نمیدونیم کدوم طرف بریم چیکار کنیم تصویر
نمایه کاربر
esafb52
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 4 دفعه

پست توسط esafb52 »

در اول جا داره از همه مدیران محترم نیوک تشکر کنم . مدیران محترم نیوک وافعا دارن زحمت میکشن و ساعتهای زیادی را مشغول پاسخگویی به مشکلات ما هستند . من به عنوان یه کاربر از تمامی زحمات و پاسخگویی های مدیران که کمک زیادی به من کرد تشکر و قدردانی میکنم .واقعا نیوک خوبه هرچند کامل نیست

خدا قوت
خدا قوت

خدا قوت
خدا قوت
خدا قوت
خدا قوت

خدا قوت
خدا قوت

خدا قوت
خدا قوت

خدا قوت
خدا قوت

خدا قوت
خدا قوت

خدا قوت
خدا قوت

خدا قوت
خدا قوت
نمایه کاربر
aref4iran
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 18 دفعه

پست توسط aref4iran »

با سلام وعرض خسته نباشید ، به نظر من هم تالار گفتمان رو توی نسخه جدید حرفه ای تر کنید،خیلی پیش پا افتادس!!! تصویرتصویر
نمایه کاربر
reza-amper
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: Tehroon
تشکر کرده: 2 دفعه
تماس:

پست توسط reza-amper »

RezaPTO نوشته شده:با نظراتی که اینجا دیدم 2 به شک شدم که از نیوک استفاده کنم یا نه تصویر

هر سیستمی میری میگن قالبش کمه . تصویر

بلاخره ماها که این وسط گیریم نمیدونیم کدوم طرف بریم چیکار کنیم تصویر

دوست عزیز سیستم مدیریت محتوی زیاده ولی پی اچ پی نیوک یکی از بهترین و معروف ترین سیستم های مدیریت محتوی هستش که همیشه بیشتر از روز قبل طرفداراش بیشتر میشن . همچنان نیوک از پشتیبانی بسیار قوی برخورداره ولی سیستم های دیگه به این صورت نیستش تصویر تصویر
[centerd4]In The Best Portal Music : [bd4]www.02.FarsDJ.iR[/bd4][/centerd4]
نمایه کاربر
aref4iran
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 18 دفعه

پست توسط aref4iran »

بله سیستم مدیریت محتوی نیوک خیلی خوبه ، من اولش جوملا نصب کردم بعدش ورد پرس ،اما هیچ کدوم به قدری که نیوک خوب بود جالب نبودند ، به نظر من نیوک از همه چی بهتره ولی باز هم میگم که تالار گفتمانش (phpbb) زیاد جالب نیست!! تصویر
نمایه کاربر
hidden-mafia
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: Tehrooo0on
تشکر کرده: 34 دفعه
تماس:

پست توسط hidden-mafia »

واقعا همه چی عالی بوده همه چی دست همه مدیران درد نکنه واقعا زحمت کشیدنتصویرتصویرتصویر
نمایه کاربر
TEREZ
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 3 دفعه

گلایه و راهنمایی

پست توسط TEREZ »

باسلام خدمت همه شما زحمت کشان php kdنیوک باید به عرض برسانم من قبلا این ها را نمی دونستم و الا با یک از سرور ها که هاست گرفتم با نیوک آشنا شدم که مشکلات من از همون اول شروع شده که در
ابتدا : قسمت گالری را نمی توانستم بار گذاری کنم وهنوظ هم درست نشده
دوم : بازم در قسمت تبلیغات هم نمی تونم تصویر لود کنم وقتی تصویر می گذارم بالا نمی آید
سوم : اول صفحات سایت قشنگ بار گذاری شد و مشکلی نداشتم ولی متاسفانه این قسمت بعد از دو هفته دیگه باز نشد
چهارم : قسمت خبر هم الان حدود یک هفته هستش که بسته شده هر چی خبر میزارم در قسمت خبر اول صفحه نمی تونم ببینم

وقتی ازمدیر سرور کمک خواستم گفت از سایت مرجع کمک بگیرید ووقتی در قسمت تالار گفتمان مشکلات خودمو بیان کردم یکی گفت مضوع درخواست صحیح نیست یکی گفت که مشکل از خودته آخرش تازه فهمیدم که واقعا سر کارم چون وقتی سایت وفعال کردم خیلی خوشحال بودم بلاخره یک سایت حرفه ای را راه اندازی کردم چون قبلا سایت خودم html شو درست می کردم ولی الا هیچ سردر نمی اورم واز اصطلاحات متوجه نمیشم لاعقل یک شماره تلفن نزاشتید تا باشما تماس بگیرم که شاید اصلا من بد دارم توضیح میدهم والا دیگه خسته شدم نمی دونم چه کار کنم لطفا راهنمائیم کنید
قفل شده قفل شده

بازگشت به “انجمن نیوک 8.2 ویرایش مشهد تیم”