به نیوک در سی ام اس تاک رای بدید

سوالات شما در مورد راه اندازی وب سرور شخصی ، نرم افزارهای مورد نیاز که مرتبط به نصب نیوک فارسی میشوند
نمایه کاربر
irsalam
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد
تشکر کرده: 142 دفعه
تماس:

به نیوک در سی ام اس تاک رای بدید

پست توسط irsalam »

سلام به همه دوستان عزیز نیوکی

می داشتم تو اینترنت گشت می زدم که به سایت سی ام اس تاک پایگاه خبری، تحليلی سیستم های مديریت محتوای فارسی رسیدم نظرمو جلب کرد و این پایگاه کارش اینه که به بررسی ضعف ها و قوت های سیستم ها پرداخته بشه و من از همه بیشتر ااز این سوزم اومد که دیدم یک نظر سنجی گذاشته کنار سایتش که اسم تمام سیستم های مدریت محتوا رو نوشته و جالب اینه نیوک با این همه استفاده کننده و سایت که دارن از اون استفاده می کنن فقط 7% کل آرا رو به دست آورده و این برای ما که داریم از سیستم استفاده می کنیم جای بسی شرمندگیه

و جالب اینه که جوملا و ورد پرس و دیتالایف به ترتیب در رده های اول تا سوم هستن که واقعا جای تعجب داره

من از شما خواهش دارم برین تو سایت و به نیوک عزیزمون رای بدین و نظرسنجی رو بترکونین تا چشم هر چی سیستم مدیریت محتوای دیگه اس از حسودی بترکه و قلمبه شه

این هم سایتش برید سمت راست سایت رای بدین http://cmstalk.ir

نمایه کاربر
McAfee
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 19 دفعه

Re: به نیوک در سی ام اس تاک رای بدید

پست توسط McAfee »

irsalam نوشته شده:سلام به همه دوستان عزیز نیوکی

و جالب اینه که جوملا و ورد پرس و دیتالایف به ترتیب در رده های اول تا سوم هستن که واقعا جای تعجب داره

http://cmstalk.ir

عجب....!!! من که از این حرف های شماشاخ در اوردم...!! شما ...

ببین درسته نیوک خوبه، قشنگه ، به گفته بچه ها امنیت داره، این جا که همه تعصبی هستند..، اصلا نیوک بهترین ..!

ولی شما درست نیست با جوملا مقایسش کنی..! شا وقتی دیدی جوملا رای اورده تعجب کردی..!!! تصویر تصویر میدونی جوملا چیه..!! میدونی از وزارت دفاع امریکا گرفت هتا قسمت های عظیمی از yahoo با جولا درست شدن...

میدونی بعد از دروپال توی جهان ، دومین سیستم قدرمتند .... جهان میدونی یعنی چی؟ یعنی ملیارد ها انسان..! نه چن تا ایرانی وب لاگ نویس... شما تعجب میکنی وقتی میبینی رای اورده..!! تصویر من خودم سایتم نیوکه..ولی به خدا خجالت میکشم اسمشو پیش دوستام میارم..! نمیخوام بگم بده ولی پدر در امده.

الانم میدونم 50 نفر میریزن روی سرم و چپ و راست بارم میکنند ، ما هاانتقاد پذیر نیستیم..!

(تازه اگه برو بچ جوملا باز مطلع این رای گیری بشن فکر کنم سایت مربوطه ترافیک کم بیاره .. )

نظر شخصی من بود و امیدوارم به کسی بر نخوره .. (باید در هر جا ازادی بیان داشت )
نمایه کاربر
mahmoudsardar
کاربر فعال
کاربر فعال

پست توسط mahmoudsardar »

در حال حاضر نظر سنجی اونطور که شما گفتی داغ نیست.100 نفر هم که شرکت نکردن!!!
[CENTER]اللهم العجل الولیک الفرج[/CENTER]
نمایه کاربر
sam_pontiac
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
محل اقامت: سایبر !
تشکر کرده: 314 دفعه

پست توسط sam_pontiac »

دوست عزیز ، این تاپیک صرفا برای حمایت از نیوک هست.
از نظر شما هم ممنون ، ولی جوملا یک سری مشکلات عمده داره که بطور کلی ، خود جوملا نسخه قبلش رو اصلا قبول نداره! میتونید تو سایتهای پشتیبانی فارسی سازیش مشاهده کنید ، اکثرا میگن نسخه قبل مرد! از بس که مشکلاتی داشت که اصلا ... باگهایی رو از جوملا ثبت کردند و حفره های امنیتی ای داره که ... جوملا هیچی نداره !
الانم میدونم 50 نفر میریزن روی سرم و چپ و راست بارم میکنند ، ما هاانتقاد پذیر نیستیم..!

نه عزیز ، اینجا همه انتقاد پذیر هستند ، اگر انتقاد به جا ، درست و با مدرک باشه.
درسته نیوک از سمت سایت سازنده اش ، خیلی وقته آپدیتی نداشته ، ولی تا اونجایی که اطلاع دارم و تو چند جا خوندم ( البته سایتهای غیر ایرانی ) نیوک از پایه داره تغییر میکنه و بطور کلی ، مطمئن باشید اولین سیستم پرتال تا به ابد همین سیستم میمونه !
جوملا ، تبلیغات خوبی داشته و رشدش بهتر از سیستمهای دیگه بوده ، فقط بدلیل اینکه قدمت بیشتری داره و جزء اولین سیستمهایی بوده که تحت اپن سرس انتشار پیدا کرده و بقدری آموزش و ... از سایت مرجعش و ... داشته که اکثر کاربراش تو بیشتر امکاناتش دستشون بازه و همین هم دلیل اصلی نا امن بودن این سیستم هست ! بعنوان مثال ، نظارت دقیقی روی ماژولهای این سیستم نبوده و شما سرچ کنید جوملا ، خدادهزارتا ریسولت بهتون میده گوگل که فقط سایتهایی هستند که در زمینه جوملا کار میکنند.
بهتر هست بدونید ، تو رتبه بندی سیستمهای اپن سرس مدیریت وبسایت ، php nuke تو جهان رتبه چهارم رو داره.
اول جوملا ، وردپرس ، دروپال ، و نیوک ! میتونید سایت opensource.net ببینید که از بین نظر سنجی و رای گیری بین افراد این رتبه بندی رو انجام داده.البته نیوکی که اونجا رتبه چهارم هست ، ورژن 8 هست و این نسخه ما بود مطمئن باشید بهتر هم بود.
این تاپیک رو از بحث اصلی خارج نکنید و به تاپیک انتقاد و پیشنهاد نکشونید که طبق قوانین ، انتقاد و پیشنهاد بدلیل برخی از مسائل و کم ظرفیت بودن برخی کاربرنماها ، ممنوع هست.
صلوات ، نثار روح گذشتگان
از جمله
پدرم...
نمایه کاربر
saeed1985y
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 5 دفعه

پست توسط saeed1985y »

سلام
من رفتم رای دادم در جواب دوست خوبمون آقای macafee باید بگم که من از همه سیستم های مدیریت محتوا استفاده کردم اول دیتالایف نصب کردم دیدم سیستم دیتالایف که شبیه ترین سیستم به نیوک هست اون انعطاف لازم و نداره برای هر تغییر باید در کدها دست برد مثلا اگه یه ماژول نصب کنی باید جاهایی رو تغییر بدی و به سادگی نیوک نیست سیستم جوملا رو هم نصب کردم و به نظر من ( البته نظر من) اصلا به درد ساختن یک سایت دانلود و کلا یک سایت پویا نمیخوره به نظرم به درد وبلاگ میخوره تا سایت دانلود و غیره ورد پرس هم همین طور بعد اومدم با نیوک آشنا شدم و هر چی که مد نظر من بود و از یک سیستم مدیریت محتوا انتظار داشتم و برآورده کرد امکانات زیاد ، انجمن phpbb ،فروشگاه ساز، قالب های متنوع، بلوک های متنوع، پاسخگویی سریع و کافی و از طرف ارایه دهندگان بازم میگم این نظر من بود و به نظرم نظر هر کس از نیوک و دیگر سیستم های مدیریت محتوا استفاده کرده باشد همین است
نیوک بهترین سیستم و انعطاف پذیر ترین سیستم مدیریت محتواست [img]modules/Forums/images/smiles/10.gif[/img] [img]modules/Forums/images/smiles/10.gif[/img] [img]modules/Forums/images/smiles/1.gif[/img] [img]modules/Forums/images/smiles/1.gif[/img]
نمایه کاربر
irsalam
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط irsalam »

دوستان عزیز من هم منکر گستردگی و حتی زیبایی جوملا دیتالایف و وردپرس نیم شم و حتی می تونم بگم بخش خبری سایت خودم با ورد پرس هست و روی جوملا هم با یکی از دوستانم فعالیت دارم و خودم هم فکر کنم حداقل بیشتر از شما با جوملا و دیتالایف و امثالهمش سرو کله زدم تا به نیوک رسیدم ولی می دونید جوملا یک مشکلی داره که اینه که مدیرانش هر روز میان یک وصله می دن بیرون و مشکلات اون رو رفع و حل می کنن (البته نسخه فارسی اش رو عرض می کنم ها) و این به طور مثال برای یک کاربری که زیاد به سایت مرجع این سیستم سر نمی زنه یک کم زجر آوره و شاید هم سخت که بخواد هر روز اون وصله ها رو سایتش نصب کنه چون ممکنه به جای درست کردن ابرو بزنه چشم رو هم کور کنه

ولی به طور کلی من خودم نیوک رو به این خاطر انتخاب کردم اولا به خاطر پشتیبانی قوی اش و بعدش هم به خاطر امنیت و سوم هم به خاطر سادگی استفاده و ایجاد یک پرتال کامل با حداقل تغییر در سورس فایل های اصلی اون بود و حالا شاید مثلا در کثرت قالب به پای جوملا نرسه ولی به لطف مدیران لایق و کاربران عزیزش هر روز شاهد پیشرفت هر چه بیشتر اون و افزایش تعداد کاربران و استفاده کنندگان از این سیستم مدیریت محتوا هستیم

و اگر هم بنده این تاپیک رو ایجاد کردم قصدم نه توهین به سیستم مدیریت محتوایی بود چون به نظر من همه سیستم ها به فرزندان همین سرزمین فارسی سازی شده که این خودش نشان از لیاقت و قدرتشون رو هر زمینه ای می رسونه که همیشه بدون هیچ چشم داشت و حتی پاداشی برای پیشرفت کشورشون در زمینه یا ای تی تلاش کردن

و اگر هم گفتم برین رای بدین فقط به این خاطر بود که من و شما به عنوان یک استفاده کننده از این سیستم حداقل کار رو کرده باشیم و با این از مدیران و تیم و خانواده بزرگ نیوک پشتیبانی کرده باشیم و نشون بدیم که ما اگه نمک می خوریم نمکدون نمی شکنیم

ببشخید یک کم طولانی شد

مخلص همه نیوکی
نمایه کاربر
irsalam
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط irsalam »

ببخشید پست رو آوردم بالا که دوستانی که ندیدن برن رای بدن
موضوع جدید ارسال پست