تاپیک جامع هاست رایگان

سوالات شما در مورد راه اندازی وب سرور شخصی ، نرم افزارهای مورد نیاز که مرتبط به نصب نیوک فارسی میشوند
نمایه کاربر
slark
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: The Darkness
تماس:

Re: تاپیک جامع هاست رایگان

پست توسط slark »

اهان یه چیزی یادم افتاد بگم بیشتر اون هاست هایی که گذاشتم و فضا و پهنای باند نا محدود می دن رقیب ندارن.یه لینک هم بهتون می دن که اگه باهاش چیزی حدود 9 عضو بیارین هاستون رو به هاست پولی ارتقا می دن و از امکانات هاست پولیشون مثل بک اپ ساعتی توسط خود سرور و غیره بهره مند میشین تازه بعضی پولم بهتون میدن

[CENTER] Viper Game
FREE DOMAIN[/CENTER]
نمایه کاربر
reza61
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: تبــــریـــــز
تشکر کرده: 403 دفعه
تماس:

پست توسط reza61 »

slark نوشته شده:اهان یه چیزی یادم افتاد بگم بیشتر اون هاست هایی که گذاشتم و فضا و پهنای باند نا محدود می دن رقیب ندارن.یه لینک هم بهتون می دن که اگه باهاش چیزی حدود 9 عضو بیارین هاستون رو به هاست پولی ارتقا می دن و از امکانات هاست پولیشون مثل بک اپ ساعتی توسط خود سرور و غیره بهره مند میشین تازه بعضی پولم بهتون میدن

مثلا الان شما یه لینکی میدین 9 نفر عضو میشند اینطوری شما اون 9 نفر رو از همین نیوک جمع میکنین و از همون امکانات هاست پولی استفاده میکنین .

روش خوبیه . همونطور ادامه بده تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
نمایه کاربر
slark
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط slark »

پسر خوب نگاه می کردی هاست ها رو قبلا گذاشته بودم و لینک اصلی سایت ها یه بیستا یی می شدن و من خودم فقط تو یکی عضو هستم که لینک همون هم نزاشتم پس قصد استفاده شخصی ندارم نه تبلیق چون برا من سودی نداره فقط می خواستم کاربرا بدونن و اگه می خوان هاست رایگان استفاده کنن به جای هاستی که 10 گیگ فضا میده از هاستی استفاده کنن که بی نهایت فضا میده و تازه این امکانات رو هم داره
[CENTER] Viper Game
FREE DOMAIN[/CENTER]
نمایه کاربر
slark
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط slark »

بازم بگم هاست رایگانتون رو خوب انتخاب نمی کنین اینا که گذاشتم خیلی خوبن من خودم از یکی از این هاست ها استفاده میکنم هیچ مشکلی ندارم بدون دستکاری زیاد سئو سایتم هم 99 هست پس مشکل رایگان بودن نیست هاست هست
پیوست ها
SEO.png
SEO.png (258.5 کیلو بایت) مشاهده 2020 مرتبه
[CENTER] Viper Game
FREE DOMAIN[/CENTER]
نمایه کاربر
ALBORZ69
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کرج
تشکر کرده: 31 دفعه
تماس:

پست توسط ALBORZ69 »

آقا کسی هاست دانلود رایگان سراغ داره ؟
نمایه کاربر
slark
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط slark »

ALBORZ69 نوشته شده:آقا کسی هاست دانلود رایگان سراغ داره ؟
هاست دانلود رایگان چیه ؟ توضیح میدی
[CENTER] Viper Game
FREE DOMAIN[/CENTER]
javadonline2
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تبریز
تشکر کرده: 33 دفعه
تماس:

پست توسط javadonline2 »

[CENTER]تصویر [/CENTER]
  • ارایه ۱۰ گیگابایت فضای وب رایگان
  • ارایه ۱۰۰ گیگابایت پهنای باند ماهیانه
  • اختصاص ۵ عدد دیتابیس
  • ۱۰ عدد پارک دومین
  • ۱۰ عدد ساب دومین
  • ۱۰ عدد اکانت FTP
  • 10 عدد ایمیل اکانت ( فضای هر میل باکس ۱ گیگابایت )
  • مدیریت دیتابیس phpMyAdmin
  • اختصاص آدرس اینترنتی کوتاه و ویژه http://www.You.rgig.ir
  • امکان اتصال دامنه ( Domain Parking ) و افزودن دامنه ( Addon Domain )
  • امکان ساخت آدرس های ایمیل You@You.rgig.ir یا Yourname@Yourdomain.com
  • پشتیبانی از php5 ، html و دیتابیس MySQL
  • بـــــــــدون تبـــــــــــلیـــــــــــغــــــات !!!
  • ۶ سرور هاستینگ
  • ۳ سرور MYSQL
  • 2 عدد فایل منیجر ( مدیریت فایل )
  • ۲ عدد سرور ایمیل
  • DNS Zone کامل شامل تنظیمات کامل رکورد های : A , MX , AAAA , CNAME , HINFO , HAPTR , NS , PTR , RP , SRV , TXT
  • و …
[CENTER]برای ورود به سایت کلیک کنید

[/CENTER]
نمایه کاربر
nimant2
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: شرق

پست توسط nimant2 »

چه فایده محدودیت داره نیوک هم روش مشکل پیدا میکنه البته بعضی قسمتهای اون
نمایه کاربر
kingphp
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 10 دفعه
تماس:

پست توسط kingphp »

slark نوشته شده:یه بار دیگه می زارم شاید بعضی ها نگرفت هاست های زیر فضا و پهنای باند نا محدود می دن مش کلی هم ندارن و قدرتشون خیلی بیشتر از هاست های پولی ایرانی هست بیشترشون شاید همه شون سی پنل اند من دارم استفاده می کنم و راضی ام الان بیشتر از 70 گیگ ریختم رو هاست بدون هیچ مشکلی

WebhostSpaceForced AdsYour AdsUploadScriptingYour URLRating [TABLE][TR][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]X10Hosting[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser, SiteCopy[/TD][TD]CGI, PHP, ASP.NET, SSI, FrontPage Extensions, Perl, Python[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]124[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]FreeHostingCloud[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, Perl, Python[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]116[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]DearServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, FrontPage Extensions, Perl, Ruby[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]116[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]SharkServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banners top+bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]99[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]SixServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]92[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]InstantFreeSite[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banners[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]89[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]Ucoz[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]TextLinks Top+Bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]-[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]85[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]T35[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Multiple TextLinks at Bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP, SSI[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]77[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]3owl[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]76[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]Language: Japanese and English[/TD][TD]Buttobi[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner-Top + Bottom[/TD][TD]No[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]/dir/you[/TD][TD]61[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]XoomSite[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]61[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Special: Games[/TD][TD]SimGames
(Note: Not all sites accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Popup + Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, FrontPage Extensions, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]55[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Language: Russian[/TD][TD]Kulichki
(Note: Not all sites accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, Perl[/TD][TD]Subdomain[/TD][TD]47[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Language: Spanish[/TD][TD]Vivelared
(Note: Only quality sites with over 1000 visitors/day accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Popup + Button[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]47[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Special: Genealogy[/TD][TD]RootsWeb[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner-Top + Bottom[/TD][TD]No[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]SSI[/TD][TD]/you[/TD][TD]44[/TD][TD]Review[/TD][/TR][/TABLE]

سلام دوست عزیز میگم اگه بخوای از این هاست ها استفاده کنی بعد چندتا بسازی نمی ببندن؟ من دارم از این استفاده می کنم 3 تا ساختم SharkServe مشکلی برای بستن 3 تا هاست پیش نمیاد>؟
نمایه کاربر
slark
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط slark »

یعنی چی سه تا بسازی سه تا اکانت جدا بسازی یا سه تا یوزر . مثلا من تو هاستم با میلم ثبت نام کردم سه تا یوزرم دارم مشکلی نیست
viper.x90x.net
vipergame.co.cc
vipergame.tk
سوئیچ می کنم مشکلی هم ندارم ویژگی های سایتم هم که چند تا پست بالا گزاشتم
[CENTER] Viper Game
FREE DOMAIN[/CENTER]
نمایه کاربر
kingphp
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 10 دفعه
تماس:

پست توسط kingphp »

شما از کدوم یکی از هاستها منظورمه استفاده می کنی که راضی هستی؟ از همینا که معرفی کردین کدومشو دارین استفاده می کنید؟
نمایه کاربر
slark
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط slark »

[CENTER] Viper Game
FREE DOMAIN[/CENTER]
نمایه کاربر
alisagebnijad
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 29 دفعه
تماس:

پست توسط alisagebnijad »

kingphp نوشته شده:
slark نوشته شده:یه بار دیگه می زارم شاید بعضی ها نگرفت هاست های زیر فضا و پهنای باند نا محدود می دن مش کلی هم ندارن و قدرتشون خیلی بیشتر از هاست های پولی ایرانی هست بیشترشون شاید همه شون سی پنل اند من دارم استفاده می کنم و راضی ام الان بیشتر از 70 گیگ ریختم رو هاست بدون هیچ مشکلی

WebhostSpaceForced AdsYour AdsUploadScriptingYour URLRating [TABLE][TR][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]X10Hosting[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser, SiteCopy[/TD][TD]CGI, PHP, ASP.NET, SSI, FrontPage Extensions, Perl, Python[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]124[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]FreeHostingCloud[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, Perl, Python[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]116[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]DearServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, FrontPage Extensions, Perl, Ruby[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]116[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]SharkServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banners top+bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]99[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]SixServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]92[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]InstantFreeSite[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banners[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]89[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]Ucoz[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]TextLinks Top+Bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]-[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]85[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]T35[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Multiple TextLinks at Bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP, SSI[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]77[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]3owl[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]76[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]Language: Japanese and English[/TD][TD]Buttobi[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner-Top + Bottom[/TD][TD]No[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]/dir/you[/TD][TD]61[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]XoomSite[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]61[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Special: Games[/TD][TD]SimGames
(Note: Not all sites accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Popup + Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, FrontPage Extensions, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]55[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Language: Russian[/TD][TD]Kulichki
(Note: Not all sites accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, Perl[/TD][TD]Subdomain[/TD][TD]47[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Language: Spanish[/TD][TD]Vivelared
(Note: Only quality sites with over 1000 visitors/day accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Popup + Button[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]47[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Special: Genealogy[/TD][TD]RootsWeb[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner-Top + Bottom[/TD][TD]No[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]SSI[/TD][TD]/you[/TD][TD]44[/TD][TD]Review[/TD][/TR][/TABLE]

ببخشید رفیق شاید این سوالم کمی ناشیانه باشه ولی لطفا جواب بدین لطفا بفرمایید مثلا توی هاست SixServe بعد از ایجاد اکانت چطور میشه فایل آپلود کرد آیا از درون خوده پنل میشه یا فقط با نرم افزار اف تی پی میشه لطفا توضیح بدید
ممنونم
از زندگى خود لذت ببرید، بدون آن که آن را با زندگى دیگران مقایسه کنید[FONT=System][FONT=System]

[/FONT]
[/FONT]
انتظار شما از یک پرتال اینترنتی چیه؟
میکروبلاگ قدرتمند - چت روم حرفه ای - تالار گفتمان - انواع ابزار سئو رایگان - تبادل لینک اتوماتیک و سیستم افزایش گوگل پلاس

بهمراه ده ها امکانات منحصر بفرد دیگر و بیش از 1000کتاب و نرم افزار و مقاله رایگان در پی سی دانش
نمایه کاربر
saeed_slow
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 50 دفعه
تماس:

پست توسط saeed_slow »

عزیز شما که انقد راضی هستی و میفرمایید 70 گیگ آپ کردید چند وقته سایت راه اندازی کردی به نظر شما همیشگیه یا میپره ؟

اگه ممکنه آدرس سایتتون رو بگید چون اگه واقعا این شکا که شما میگی باشه خیلی عالیه منتظرم...
[CENTER]www.muzical.com
[/CENTER]
نمایه کاربر
afg_graph
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کابل - افغانستان
تشکر کرده: 88 دفعه
تماس:

پست توسط afg_graph »

سلام به همه ی دوستانی که دنبال هاست رایگان عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی میگردن.

آقا این سایت دقیقا مثل سایت های پولیه (منظورم امکاناتشه) مثلا آدرس ورود به سی پنل بعد از ثبت نام میشه youresite.com:2082 و سی پنلش دقیقا شبیه سی پنل هاست های پولیه

راستش من خیلی از این چیزا سردر نمیارم برا همین خیلی عامیانه توضیح دادم.

فقط یه نصیحتی بکنم بهتون مثل همه ی دوستان : هیچ هاست رایگانی پایدار نیست اما برای یادگیری و برای اینکه بعدا تو ساخت سایتتون به مشکل برنخورید حتما از این جور سایت ها استفاده کنید.

دوستتان دارم تصویر شما هم منو دوست داشته باشید و تشکر یادتون نره ! تصویر
[CENTER] فیس بوک
HTTP://FACEBOOK.COM/BA.WAHEDI

خـــــــط نگـــــــــــــار

HTTP://KHATNEGAR.BLOG.IR
[/CENTER][CENTER]

آموزش ساخت منوی سایت
post385049.html#p385049

تـــلـــگـــرام من
[url=tg://resolve?domain=B_Wahedi]tg://resolve?domain=B_Wahedi[/url]

[/CENTER]
موضوع جدید ارسال پست