تاپیک جامع هاست رایگان

سوالات شما در مورد راه اندازی وب سرور شخصی ، نرم افزارهای مورد نیاز که مرتبط به نصب نیوک فارسی میشوند
نمایه کاربر
FamoGraphic
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: T A B R I Z
تشکر کرده: 840 دفعه
تماس:

Re: تاپیک جامع هاست رایگان

پست توسط FamoGraphic »

من به آدرس http://www.gozarweb.com میروم و ثبت نام میکنم و ۱ گیگ‌هاست رایگان میگیریم بصورت فیلم:

لینک آموزش : announces/topic-t55139.html

سکوتم نشانه ایست
برای بودنم در کنارت
به جای کسانی که هرگز نبودند به یادت
فریادت را با سکوتم آرام دِه
فامو - قالب وردپرس , مسعود سعیدی
PHP-Wonder
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: گرگان
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

پست توسط PHP-Wonder »

به نظر من سایت www.youhosting.ir از همه بهتره.چون هم پایدار هست و 5 حساب ایمیل 5 دیتابیت MySQL میده و دارای سی پنل هست آپتایمشم عالیه.از همه مهمتر 20 گیگابایت فضا+200 گیگابایت پهنای باند میده که فوق العادست.
البته به صورت پولی هم هاست ابری میده که همه امکاناتش نا محدود هست قیمتشم مناسبه.9500 تومان در ماه.البنه یکم زیادی ارزونه تصویر
[url=phpbb-f/php-wonder-t.html:op]بسته رایگان PHP-Wonder . برای انجمن نیوک و هماهنگ با نیوک . و . با نصب مد.[/url:op]

[url=announces/php-wonder-t.html:op]قالب های رایگان بسته استثنایی PHP-Wonder .[/url:op]
نمایه کاربر
Elnaz-JoOn
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 1 دفعه

پست توسط Elnaz-JoOn »

سلام

خسته نباشید

یه سوال داشتم

میخوام بدونم این هاست های رایگان دائمی هستن یا میپرن؟

من از یو هاستینگ گرفتم
واسه سایت موزیک

اما نمیخوام فایلامو رو هاست آپ کنم

پهنا کمه

نمیخوام هم بپره
نمایه کاربر
mohammad2407
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 50 دفعه

پست توسط mohammad2407 »

سلام

خسته نباشید

یه سوال داشتم

میخوام بدونم این هاست های رایگان دائمی هستن یا میپرن؟

من از یو هاستینگ گرفتم
واسه سایت موزیک

اما نمیخوام فایلامو رو هاست آپ کنم

پهنا کمه

نمیخوام هم بپره

دائمی که نیست 100 درصد یه روزی میپره

یکی از دوستان من یک سایت داشت روی هاست های رایگان خارجی بعد از مدتی سایت کامل ازش گرفتن

حالا چه برسه به هاست های رایگان ایرانی

اگر میخوای تخصصی کار کنی یک هاست خوب بگیر که دیگه خیالت راحت باشه

و مشکلی براتون پیش نیاد
آخرین ويرايش توسط 1 on mohammad2407, ويرايش شده در 0.
نمایه کاربر
mehrshad69
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 4 دفعه

پست توسط mehrshad69 »

ترجیحا از هاست رایگان استفاده نکنید سایت که بازدیدش بالا بره طبق قانونشون ساسپند می کنند و کلیه زحمت هاتون به باد میره
[CENTER]>>>>>>> wWw.NikServer.com <<<<<<<[/CENTER][CENTER]
[/CENTER]
irandvdiran
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 11 دفعه

پست توسط irandvdiran »

سلام

دوستان از این سایت هم میتونید استفاده کنید. 10 گیگ هم فضا برای فایل های شما دارد. بد نیست.

http://xzn.ir/

http://xzn.ir/signup

http://cpanel.xzn.ir/
هر مطلبی که دوست داری اینجا پیدا میشه.

1imdb-d.com
نمایه کاربر
amir-bahador
کاربر خیلی فعال
تشکر کرده: 481 دفعه

پست توسط amir-bahador »

کلا هاست های رایگان به درد نمیخورند هاست های پولی که ارزون هم هستند از رایگان ها بهترند
[CENTER] [/CENTER]
نمایه کاربر
slark
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: The Darkness
تماس:

پست توسط slark »

[TABLE][TR][TD][TABLE][TR]InterestsWebhostSpaceForced AdsYour AdsUploadScriptingYour URLRating [/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]X10Hosting[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser, SiteCopy[/TD][TD]CGI, PHP, ASP.NET, SSI, FrontPage Extensions, Perl, Python[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]124[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]FreeHostingCloud[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, Perl, Python[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]116[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]DearServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, FrontPage Extensions, Perl, Ruby[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]116[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]SharkServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banners top+bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]99[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]SixServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]92[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]InstantFreeSite[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banners[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]89[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]Ucoz[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]TextLinks Top+Bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]-[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]85[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]T35[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Multiple TextLinks at Bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP, SSI[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]77[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]3owl[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]76[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]Language: Japanese and English[/TD][TD]Buttobi[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner-Top + Bottom[/TD][TD]No[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]/dir/you[/TD][TD]61[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]XoomSite[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]61[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Special: Games[/TD][TD]SimGames
(Note: Not all sites accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Popup + Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, FrontPage Extensions, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]55[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Language: Russian[/TD][TD]Kulichki
(Note: Not all sites accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, Perl[/TD][TD]Subdomain[/TD][TD]47[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Language: Spanish[/TD][TD]Vivelared
(Note: Only quality sites with over 1000 visitors/day accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Popup + Button[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]47[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Special: Genealogy[/TD][TD]RootsWeb[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner-Top + Bottom[/TD][TD]No[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]SSI[/TD][TD]/you[/TD][TD]44[/TD][TD]Review[/TD][/TR][/TABLE][/TD][/TR][/TABLE]
دیگه چی می گین فضای التیمیت پهنا باند التیمیت
[CENTER] Viper Game
FREE DOMAIN[/CENTER]
نمایه کاربر
zapart
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: یه گوشه دنیا
تشکر کرده: 25 دفعه
تماس:

پست توسط zapart »

بیشتر این هاست هایی که معرفی کردین همه ویستا پنله و حتی برای تست کردن هم کار ادم رو راه نمیندازه

ولی این سایت که میخوام بهتون معرفی کنم میتونه جایگزینه گذروب و حتی بهتر از اونم باشه

چون گذر وب قطعی زیاد داشت و هاست خیلی ضعیفی بود

1 گیگ هاست

10 گیگ پهنای باند

کنترل پنل cpanel 11

Free hosting
[TABLE] [TR] [TD]تصویر Disk space: 1000MB[/TD] [/TR] [TR] [TD]تصویر Monthly Traffic: 10GB[/TD] [/TR] [TR] [TD]تصویر Domains Hosted: 2[/TD] [/TR] [TR] [TD]تصویر MySQL(v.5.1)/ 10MB[/TD] [/TR] [TR] [TD]تصویر Price: FREE[/TD][/TR][/TABLE]

واقعا نسبت به هاست های رایگانه دیگه خیلی بهتره

اینم ادرسش

http://www.host-ed.me

اگه بدردتون خورد تشکر هم کنید بد نیست تصویر
[CENTER]
تنها سایت تخصصی تم در ایران

www.1theme.ir[/CENTER]
نمایه کاربر
slark
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط slark »

من iهاست گزاشتم فضا نامحدود پهنا باند نامحدود خودم هم بدون هیچ مشکلی دارم ازش استفاده می کنم تازه اونهایی که من گذاشتم بیشتر سیپنل اند تا زه سرور خیلی قدرتمند تر از این هاست هایی که شما گزاشتین دارن. 1 گیگ فضا رو با فضای نامحدو مقایسه می کنید؟
[CENTER] Viper Game
FREE DOMAIN[/CENTER]
نمایه کاربر
zapart
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: یه گوشه دنیا
تشکر کرده: 25 دفعه
تماس:

پست توسط zapart »

slark نوشته شده:من iهاست گزاشتم فضا نامحدود پهنا باند نامحدود خودم هم بدون هیچ مشکلی دارم ازش استفاده می کنم تازه اونهایی که من گذاشتم بیشتر سیپنل اند تا زه سرور خیلی قدرتمند تر از این هاست هایی که شما گزاشتین دارن. 1 گیگ فضا رو با فضای نامحدو مقایسه می کنید؟

من سی پنل ندیدم

کدومش نامحدود و سی پنله؟
[CENTER]
تنها سایت تخصصی تم در ایران

www.1theme.ir[/CENTER]
نمایه کاربر
slark
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط slark »

بابا حد اقل ده تا گزاشتم همه نامحدود و بیشترشون سی پنل هست حد اقل اونی که خودم دارم استفاده می کنم که هست هیچ مشکلی هم ندارم تا حالا بیشتر از 70 گیگ هم روش اپلود داشتم
[CENTER] Viper Game
FREE DOMAIN[/CENTER]
نمایه کاربر
slark
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط slark »

یه بار دیگه می زارم شاید بعضی ها نگرفت هاست های زیر فضا و پهنای باند نا محدود می دن مش کلی هم ندارن و قدرتشون خیلی بیشتر از هاست های پولی ایرانی هست بیشترشون شاید همه شون سی پنل اند من دارم استفاده می کنم و راضی ام الان بیشتر از 70 گیگ ریختم رو هاست بدون هیچ مشکلی

WebhostSpaceForced AdsYour AdsUploadScriptingYour URLRating [TABLE][TR][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]X10Hosting[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser, SiteCopy[/TD][TD]CGI, PHP, ASP.NET, SSI, FrontPage Extensions, Perl, Python[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]124[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]FreeHostingCloud[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, Perl, Python[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]116[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]DearServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, FrontPage Extensions, Perl, Ruby[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]116[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]SharkServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banners top+bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]99[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]SixServe[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]92[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]InstantFreeSite[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banners[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]89[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]Ucoz[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]TextLinks Top+Bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]-[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]85[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]T35[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Multiple TextLinks at Bottom[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP, SSI[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]77[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]3owl[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]No[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]76[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][TD][/TD][/TR][TR][TD]Language: Japanese and English[/TD][TD]Buttobi[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner-Top + Bottom[/TD][TD]No[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]/dir/you[/TD][TD]61[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Personal, Business[/TD][TD]XoomSite[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]PHP[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]61[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Special: Games[/TD][TD]SimGames
(Note: Not all sites accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Popup + Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, FrontPage Extensions, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]55[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Language: Russian[/TD][TD]Kulichki
(Note: Not all sites accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP[/TD][TD]CGI, PHP, SSI, Perl[/TD][TD]Subdomain[/TD][TD]47[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Language: Spanish[/TD][TD]Vivelared
(Note: Only quality sites with over 1000 visitors/day accepted)[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Popup + Button[/TD][TD]Allowed[/TD][TD]FTP[/TD][TD]CGI, PHP, Perl[/TD][TD]Domain, Subdomain[/TD][TD]47[/TD][TD]Review[/TD][/TR][TR][TD]Special: Genealogy[/TD][TD]RootsWeb[/TD][TD]Unlimited disk space for file storage[/TD][TD]Banner-Top + Bottom[/TD][TD]No[/TD][TD]FTP, Browser[/TD][TD]SSI[/TD][TD]/you[/TD][TD]44[/TD][TD]Review[/TD][/TR][/TABLE]
[CENTER] Viper Game
FREE DOMAIN[/CENTER]
Tikhost
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: آبادان
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

پست توسط Tikhost »

من سرویس میخوام که زمان انقضای سرویس رو بگه نه اینکه مثلا خود به خود ببنده اکانت رو......
اینجا ایران است. :)
نمایه کاربر
AminH3
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: همین نزدیکی ها
تشکر کرده: 112 دفعه

پست توسط AminH3 »

دوستانی که می خواهند از هاست رایگان استفاده کنند فقط هر مدت یک بک اپ از فایل هاتون و دیتابیس بگیرید که اگر هاست بسته شد زحمتتون باد هوا نره
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “مسائل عمومی - General Discussion”