همیار نیوک

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpNuke بحث و تبادل نظر می شود.
lenux
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: جهنم
تشکر کرده: 97 دفعه
تماس:

همیار نیوک

پست توسط lenux »

به نام خدا
تصویر
سلام به نیوکی های عزیر
قبل از هر چیز از همه دوستان در خواست دارم که حداقل تاپیک رو یک بار تا آخر بخونند و همچنین به اسپم نکشند تا مدیرا تاپیک رو حذف یا قفل کنند.
سایت ایکس استار رو خیلی یادشون هست و بعضی ها هم نبودن تا یادشون باشه! (با ایکس تار اشتباه نگیرید خواهشن)
سایت ایکس استار که 4 سال پیش به مدیریت مهدی(delt-a) بنا شد با اهدافی مختلف تغییرات زیادی داشت. به حاشیه نمی کشم و فقط اینو یاد آور میشم که به خاطر کنکور ادمین ، سایت 2 سال تعطیل شد. و حالا من علی نیکمرام (یکی از رفیقای نزدیک ادمین که ایمیل ، دامین و اکانت نیوکش رو به من امانت داده) و به همراه چند نفر دیگه داریم سایت رو تا 2 هفته دیگه به صورت آزمایشی با امکاناتی بالا میارم :
+دانلود پوسته و افزونه (فروشی ، رایگان)
+ارسال پوسته و افزونه توسط کاربران برای فروش یا ارائه رایگان با کارمزد 0
+پیشنمایش یکپارجه برای پوسته و افزونه
+پشتیبانی ایکس استار (ارائه مستندات ، سوالات رایح ، گفت و گوی آنلاین جهت رفع عیوبی که در FAQ نیست)
+ارائه نسخه tableless نیوک 8.3.6 با تائید مدیران (یعنی اگه گفتن نه فقط ماژول ها رو tableless میکنیم و ارائه میدیم)
+تعریف چند استاندارد(خودمونی) برای طراحی پوسته و افزونه (ماژول) برای دولوپر ها جهت یکپارچگی کار هایی که برای نیوک انجام خواهد شد
و... ( که بعدا اعلام میشه)
البته بیشتر کارهامون قرار رایگان باشه (90%)
هدف اصلی بازگشت سایت ایکس استار مکمل بودن برای نسخه های نیوک مشهد تیم توسط تیم ایکس استار یا کاربران می باشد. پس فکر نکنید برای منافع شخصی این حرکت انجام میدیم :|
حالا چرا این تاپیک رو ایجاد کردم : این تاپیک صرفا برای فراخوان و اطلاعیه ها و همچنین ارائه changelogs سایت تا به نسخه اصلی رسیدن ایکس استار خواهد بود. مثلا فراخوان کدنویس یا گرافیک کار برای نسخه tableless نیوک میدم و متقاضیان پیام خصوصی میدن و یا اطلاعیه میدم که ما در مورد فلان قسمت نیوک این استاندارد ها رو میخوایم تعریف کنیم ، شما کاربرای نظر بدین کدوم استاندارد نباشه یا تغیییر کنه و یا اضافه بشه و یا فراخوان اپراتور برای پشتیبانی آنلاین میدیم...
از همه دوستان ، کاربران و مدیران تقاضا همکاری برای دلچسب تر کردن نیوک رو دارم.
شرمنده اکه درهم برهم نشوتم
با تشکر از همتون

[CENTER]vDev And Github
خیابون ... و من عاشقشم :|[/CENTER]
نمایه کاربر
hamid404
کاربر جدید
کاربر جدید
تشکر کرده: 32 دفعه

Re: همیار نیوک

پست توسط hamid404 »

سلام
واقعا از دیدن ایم مطلب خوشحال شدم چون نیوک خیلی به این مسائل نیاز دارید
امیدوارم موفق باشید و ما حتما پشتیبانی تون می کنیم
نمایه کاربر
inter
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: زنجان
تشکر کرده: 19 دفعه

پست توسط inter »

من خیلی وقته تو نیوک هستم و تا حالا هم اسمشو نشنیدم
امیدوارم هدفتون همینی که میگین باشه ولی خب سایتی که قبلا یه دانش آموز کنکوری داشته اداره میکرده معلوم بود چی بوده دیگه
وقتی وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میزاره زیر باورت و "یاورت" میشه!
www.sahm.blogfa.com

آموزش برنامه نویسی www.takinweb.com
takdanlod
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 105 دفعه
تماس:

پست توسط takdanlod »

آره من xstar رو کاملا یادمه
SoltanMusic
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: سلطان موزیک
تشکر کرده: 270 دفعه
تماس:

پست توسط SoltanMusic »

سلام خسته نباشید

فکر خوبیه / ولی اگر پشتکار داشته باشید نه اینکه ...........

قالب متفاوت ( متفاوت ) طراحی کنید بذارید خیلی بهتره چیزی که نیوک دارای فقر شدید قالب هست چون همه چیزو داره !!!
[CENTER]دانلود آهنگ جدید[/CENTER][CENTER]Link Dedicated Free Film & Serial[/CENTER]
PERSIA-P30
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: www.persiap30.ir
تشکر کرده: 37 دفعه
تماس:

پست توسط PERSIA-P30 »

عید همه دوستان مبارک

ان شاء الله با این کار شما دوباره نیوک تقویت و متمایز بشه نسبت به دیگر رقیبای خودش در ایران مثل ورد پرس و ....

معمولا در نیوک قالبهای وردپرس زیاد استقبال شده پس لطفا به این نکته توجه نمایید که قالبهای زیبا برای نیوک طراحی شود که رقیب قالبهای وردپرس باشد و متفاوت
[CENTER][HIGHLIGHT=#ffff00]دانلود و بازی در PersiaP30.ir[/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER]آموزش کامپیوتر ؛ دانلود ؛ مقاله ؛ اخبار ؛ موبایل ؛ هک ؛ نرم افزار ؛ شبکه ؛ آنتی ویروس ؛ سه بعدی ؛ ویندوز ؛ بازی[/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffff00]تاپیک درخواست ما از نیوک 8.4 | تاپیک تبادل رای در جشنواره ایران وب[/HIGHLIGHT][/CENTER]
نمایه کاربر
reza-khosravi
کاربر فعال
کاربر فعال
تشکر کرده: 33 دفعه

پست توسط reza-khosravi »

پیام شما کاملا دریافت شد تصویر سایت هم کاملا یادمون میاد . در صورت وجود وقت حتما باهاتون همکاری میکنم . ایمیل t3game.net@gmail.com
lenux
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: جهنم
تشکر کرده: 97 دفعه
تماس:

پست توسط lenux »

سلام به همگی
ممنون از توجهتون
اطلاعیه 1 ==> رفع ابهام :
بعد زدن این تاپیک یک سری پ.خ دریافت کردم که محتواش تهدید بود! تهدید کردن که میایم تمام کارهاتون رو ریپ میکنیمو ، هک میکنیمو ...
اول از همه یاد آور بشم اکثر کار ها رایگان هست ولی این رو به معنی تخریب یا کساد کردن کار دوستان در نظر نگیرید. هدفمون از بازگشایی ایکس استار ، بستر سازی ، لذت بخش تر کزدن نیوک و معرفی بهتر نیوک هست.
مثلا تا کی باید کاربرای نیوک برن تو فایل theme.php تا منو های سایتشون رو تغییر بدن؟ همین نیاز باعث ساخت یک ماژول یکپارچه مدیریت منو ها میشه...
ایکس استار این نیاز های پایه رو به صورت رایگان در دسترس کاربران و دولپر ها قرار خواهد داد که در کل باعث لذت بخش تر شدن برای استفاده کنندگان و آسان تر شدن برای دولپر ها خواهد شد.
با تشکر
[CENTER]vDev And Github
خیابون ... و من عاشقشم :|[/CENTER]
قفل شده قفل شده

بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpNuke Discussion”