کمک در غیرفعال کردن اسلایدر در ادامه مطلب ها

در این انجمن پیرامون مباحث مختلف phpNuke بحث و تبادل نظر می شود.
takdanlod
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 105 دفعه
تماس:

کمک در غیرفعال کردن اسلایدر در ادامه مطلب ها

پست توسط takdanlod »

سلام خدمت همه مدیران و کاربران گرامی و بامعرفت نیوک یه سوال داشتم آیا میشه مثل دیگر سیستم ها در ادامه مطلب ها اسلایدرهای بالای قالب نماش داده نشود؟ کدی هستش که این کارو انجام بده و اسلایدر قالب ها رو فقط در صفحه اصلی نشون بده و در ادامه مطلب ها نشون نده میشه همچین چیزی تو نیوک کرد؟
آخرین ويرايش توسط 1 on takdanlod, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
perfeshnal
مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تشکر کرده: 359 دفعه
تماس:

Re: یک سوال فنی از مدیران نیوک >> مهّم

پست توسط perfeshnal »

عنوان تاپیک رو اول اصلاح کنید
کارها و سایتهایی میشه با نیوک زد که اصلا فکرش رو هم نمی تونید بکنید دیگه اسلایدر یک جا باشه یک جا نباشه که کوچترین کاره
takdanlod
کاربر خیلی فعال
محل اقامت: تهران
تشکر کرده: 105 دفعه
تماس:

پست توسط takdanlod »

perfeshnal نوشته شده:عنوان تاپیک رو اول اصلاح کنید
کارها و سایتهایی میشه با نیوک زد که اصلا فکرش رو هم نمی تونید بکنید دیگه اسلایدر یک جا باشه یک جا نباشه که کوچترین کاره

درسته جدیدا به خیلی چیزها دارم پی میبرم فقط باید یسری افراد باشن که وقت بزارن و نیوک رو گسترده تر کنن به این نتیجه رسیدم که همه کار میشه کرد با نیوک خوب عنوان رو اصلاح کردم میشه لطفا بگید که چطوری اسلایدرهایی که به صورت iframe گذاشتم در قالب را کاری کنم که فقط در صفحه اصلی نمایش داده بشه و در ادامه مطلب نمایش داده نشه.
Tikhost
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: آبادان
تشکر کرده: 4 دفعه
تماس:

پست توسط Tikhost »

takdanlod نوشته شده:
perfeshnal نوشته شده:عنوان تاپیک رو اول اصلاح کنید

درسته جدیدا به خیلی چیزها دارم پی میبرم فقط باید یسری افراد باشن که وقت بزارن و نیوک رو گسترده تر کنن به این نتیجه رسیدم که همه کار میشه کرد با نیوک خوب عنوان رو اصلاح کردم میشه لطفا بگید که چطوری اسلایدرهایی که به صورت iframe گذاشتم در قالب را کاری کنم که فقط در صفحه اصلی نمایش داده بشه و در ادامه مطلب نمایش داده نشه.

برای نیوک 8.4 مدیران فراخوان داده اند....
اینجا ایران است. :)
PERSIA-P30
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: www.persiap30.ir
تشکر کرده: 37 دفعه
تماس:

Re: کمک در غیرفعال کردن اسلایدر در ادامه مطلب ها

پست توسط PERSIA-P30 »

[CENTER]دوستان برای پیشرفت نیوک 8.4 لطفا درخواست ها خود را در این تاپیک قرار دهید . [/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER]
[/CENTER][CENTER]در خواست شما از نیوک 8.4[/CENTER][CENTER]post407385.html#p407385[/CENTER]
[CENTER][HIGHLIGHT=#ffff00]دانلود و بازی در PersiaP30.ir[/HIGHLIGHT][/CENTER][CENTER]آموزش کامپیوتر ؛ دانلود ؛ مقاله ؛ اخبار ؛ موبایل ؛ هک ؛ نرم افزار ؛ شبکه ؛ آنتی ویروس ؛ سه بعدی ؛ ویندوز ؛ بازی[/CENTER][CENTER][HIGHLIGHT=#ffff00]تاپیک درخواست ما از نیوک 8.4 | تاپیک تبادل رای در جشنواره ایران وب[/HIGHLIGHT][/CENTER]
موضوع جدید ارسال پست

بازگشت به “بحث و تبادل نظر - phpNuke Discussion”